16934
A letöltésekhez ajánlott segédprogram: JDownloader
automatán tud letölteni minden szolgáltatótól, nem kell foglalkozni azzal, hogy betelt vagy lassan jön.
A feltöltők munkáját nem kritizálni, hanem megköszönni illik!
Mediafire mappák!
Ikovacs:
Új feltöltések
BUÉK
Comedy Central
Filmek
Hofi
Humorfesztivál
Kabaréklub
Meggyűrűztek
Kabarématiné
Poén Péntek
Rádiókabaré
Rádiókabaré 2012
Showder Klub
Showder Klub 2012
Poén Péntek - Van képünk hozzá
Vegyes
Varga Ferenc József
Válogatások
Lajos9920:
Sas-kabaré
Vkaroly:
Balázs Péter kabaré
Hogy volt?!...
Telepódium
Szilveszter Anno
Poén Péntek - Retro Kabaré
SirTomax:
Archívum
  • SalvatoreDG
    #16162
    Kedves Tibor!
    Szerintem a "politikamentes" humor csak egy öncélú definíció, amely azt feltételezi, hogy a politika valamiféle tőlünk különálló izé... Pedig ha belegondolsz, szinte mindenben ott van a politika. Elveszik a fizetésed csaknem felét, mert 15 százalékos személyi jövedelemadót kell fizetni, vásárláskor meg ott van az árban a 27 százalék az áfa? Ha a magas árak kerülnek terítékre (és nem csak felszínes lózungok formájában!), ezek a tények máris megkerülhetetlenek... De erről ne beszéljünk, mert az adókról politikusok döntenek, vagyis ez már politizálás! Hm... Demokráciában élünk, de az emberek többsége már nem meri leírni a véleményét, vagy nem mer tapsolni egy vidéki kabaréelőadáson (ahogy a minap Orosz Gyuri nyilatkozta), mert a nézőtéren ott ül egy helyi tótumfaktum? Hát micsoda abszurd ez is, de inkább hagyjuk, mert mi nem politizálunk?
    Szerintem a politikaellenes hangulat népszerűsítése - és most nem rólad beszélek, hanem a jelenségről! - nem véletlen: az "engem ez a mocsok nem érdekel", meg a "hányok az egésztől" nézet elterjedése pont azoknak a döntéshozóknak áll érdekében, akik tartanak a közvélemény negatív ítéletétől. Sokkal egyszerűbb azt mondani, hogy "rendes ember nem szennyezi be magát politikával" - és máris megteremtettük a következmények nélküli Magyarországot, ahol már naponta felszínre bukkan 2-3 Tocsik-ügy (emlékszik még rá valaki? Egy kormánykoalíció bukott bele), de minket nem érdekel, sőt, még büszkék is vagyunk arra, hogy mi nem foglalkozunk ilyen alantasságokkal. Aha, nem, Csak beledöglünk, mert a száz- meg ezermilliók, sőt milliárdok nem a jobb egészségügyre, oktatásra, valódi munkahelyteremtésre, a bangladesi típusú akkumulátorgyártó jövőn túlmutató kutatás-fejlesztésre mennek, hanem fák nélküli lombkorona ösvényre, 40 centis kilátóra, meg olyan EU-s pénzből épült vendégházra, amit csak a helyi polgármester és családja használ...
    Persze, tudom: minden korban voltak ilyen ügyek (bár a mostani kleptokrácia vitathatatlanul belehúzott) - ám épp ezért van nagy felelőssége a humornak. Hogy legalább a hatalmasságok kiröhögésének joga megmaradjon nekünk. Övék a pénz, a törvények, a jogalkotáshoz a vészhelyzetek miatt már sokszor a Parlamentre sincs szükség - de akkor már hadd legyen meg az a lehetőségünk, hogy miközben kinevetjük őket, ebben a felszabadult röhögésben meglegyinthessen minket az a jó érzés, hogy "azért nem hülyültünk meg teljesen."
    És igen. Sokkal könnyebb Kiszel Tünde léptékű poénokkal jókedvet csiholni és ahogy írod, annak is van közönsége. Ugyanakkor szerintem egy humorista számára is értékesebb lehet egy poén vagy egy jelenet, ha közben tudja, hogy az általa írt, illetve előadott gondolatok nyomokban olyan valóságot is tartalmaznak, amin máskor bosszankodunk, de most egy nektek köszönhető varázslat miatt röhögünk rajtuk. És ha ez sikerül, már nem is gondolkodik senki arról, hogy ebben van-e politika vagy nincs, mivel sokkal fontosabb, hogy amin nevetünk, az rólunk szól és egyszerűen jó.
    Amúgy a lombkorona ösvény a jelenlegi formájában kiváló kivitelezés, mivel mire felnőnek körülötte a fák, már madarak és mókusok generációi szoknak hozzá az ottlétéhez, így az ott sétáló unokáink egyáltalán nem fogják őket zavarni.
    Utoljára szerkesztette: SalvatoreDG, 2023.04.04. 04:37:49
  • zsorzsi88
    #16161
    Esti kabaré - 86. rész
  • MisterV #16160
    DJ-ként soha nem szerettem beszélni és ez a mai napig így van, a közönség előtt nem tudom összeszedni a szavaimat, de rádióban (web, FM, kalóz FM) vagy offline meg szófosásom van.
    Annó ritkult, kimaradt 1-2 Kabarécsütörtök, ám pont nem akartam konkurenciája lenni, ezért péntekre raktam a műsort amolyan pótlékként, de ahogy látom, már teljesen meg is szűnt. Sok válogatás van, legyen az Kívánságműsor (Kabarészatyor) vagy az említett megszűnt Kabarécsütörtök, de ilyen tematikus nincs. A legelső zenei mixem 2004-ben már több volt, mint zene, mert a számcímeket összeolvasva, egy vers/történet jött ki. Szóval mindenben igyekszem egy kicsit többet-, egy kicsit mást adni, mint mások. Fontos a rejtett tartalom számomra. Ez itt egy zárt közösség, így durván csak 100 főhöz jutok el, de annó webrádióban ha éjfél után csak 5 hallgató volt, nekik is folytattam a műsort. Megtisztelő, hogy hallgatnak, és nem csökken a hallgatottság.
    Ahogy már írtam; sok téma még ma is aktuális (pl. tanárok), de már annyira körbelőttem a témát, hogy több bőrt nem tudnék lehúzni róla, ezért kevés a hír, ami használható és egyre nehezebb 1-1 műsort összerakni, hogy ne legyen benne ismétlés a korábbi számokból. Így egyelőre az 50 részt célzom meg, addig szeretnék eljutni (szeptember közepe, vagy 52 rész és akkor 1 év). Elképzelhető, hogy nyáron lesz 1-2 nem hírekes rész is (mert ha minden jól megy, akkor elköltözöm), arra is lesz tematika. Tervben eddig a mesék és a műsorok téma van, illetve a strandok éjszakája (július utolsó hétvégéje és előnapja) nálam általában foglalt, így akkor meg csütörtökön lesz kész az anyag este.

    Mindenesetre köszönöm az elismerő szavakat mindenkinek... nem írom mindig, amikor épp valaki "dicsér".
    Természetesen építő kritikát is elfogadok, ha valakinek valami nem tetszik a műsoromban. Netán ötlete van, ami illene a műsorba, de most nincs benne. Mielőtt bárki a bulvár felé terelne... nálam van egy szint, ami alá nem mennék, illetve nem nézek tévét, így nem is vagyok képben az aktuális "hírességekkel". (Ahogy a mai magyar zenének nevezett valamivel sem.)
  • Tomoo44
    #16159
    Kedves MisterV!
    Hétvégén kerítésfestés közben, hallgattam a műsoraidat és meg kellett állapítsam, ismét, hogy nagyon profi vagy! Kiválóak a konfjaid, a témában talált jelenetek!
    Nagyon hálás vagyok/vagyunk a munkádért!!!!
    Tomoo
  • araditibor
    #16158
    Bocsánat, hogy megint írok, de baromi jól szórakozom! :) Az általad említett jelenet már lement az Aradi Varga Showban! Feri nincs ott a műsor vágásánál és én sem. Azon oknál fogva, mert az ATV nem engedi. Benne van a szerződésünkben. Ölre menő csatákat vívunk sokszor, hogy miért vágnak ki poént a müsorunkból. Ugyanaz a válasz, mint a Rádiókabarénál. Hosszú a jelenet és nem fér bele a müsoridőbe. :) A teljes munkásságunkat felélte a műsor. Már nincs olyan jelenet, amit ne vettünk volna fel a tévében az elmúlt hat évben.
  • SirTomax
    #16157
    Garai Richárd feltöltése: Rádiókabaré 1975. 02. 03.
  • zsorzsi88
    #16156
    Esti kabaré - 85. rész
  • grekon
    #16155
    Hatalmas köszönet .

    Nem értem miért forgatnak ilyen kevés újat ; tavaly is egy volt .. Aradi Tibor szerint drága (amit kétlek) Varga Ferenc József arra panaszkodott hogy ők végzik a gyártásvezetöi munkát s így nehéz mindenre odafigyelni (ez igaz és megértem) de nem hiszem hogy nem lehetne még egy bőrt lenyúzni a rengeteg régi jeleneteikröl .

    Ott volt az autószerelös mikrofon amit a Rkban szarrá vágtak (mondat végéröl poént levágták , efektek is kivágták ; ahogy túlfinoman Aradi Tibi is megjegyezte) szuper jelenet de ami lement az ...
    Másik példát is mondjak volt egy Aradi Varga Vida jelenet ahol Vida Peti beleírt egyetlen szót : ajajaj romásan . Aradi Tibi jelenete lehetet mert bemondja "ez nincs beleírva a szövegbe" , persze remek lett beszólásokkal együtt (s ebböl mi hangzott el : Csak ami szövegbe le volt írva ; itt látszott menyire nincs ott Cenzné csak az ura ) így egy kicsit megakasztva a jelenet folytonosságát .
    Ez a konzervre vágott stílus nincs az AradiVarga Show-ban (látszik ott van VFJ a vágásnál) már ezért érdemes lenne leforgatni .
    Bocsi kicsit hosszú lett .
    Köszönet a munkásságodért és szivesen várom ha lesz újabb .
  • SirTomax
    #16154
    AradiVarga Show 2022.12.31. (vágott verzió)
  • altermanus #16153
    Ismerem, és tudom, de akkor maradjunk a mediafire-nél, mert ott lehet mappába rendezni, de lehet megosztom a megán, csak oda elő vagyok fizetve és szokták törölni a megosztólinket adminisztrátori szinten.
  • MisterV #16152
    Megnéztem a blokkoló adatait, ezt a 2 címet elég tiltani HOSTS fájlban (vagy router szinten) és reklámmentes:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    securepubads.g.doubleclick.net
    www.googletagmanager.com

    c:\Windows\System32\Drivers\Etc\hosts (végződés nélküli fájl)
    Ha az elején 0.0.0.0 van, akkor azt kell használni, ha 127.0.0.1, akkor pedig azt, így címenként új sorban: 127.0.0.1 www.googletagmanager.com
    ... majd lementeni a fájlt. Ha egyből oldalfrissítés után még netán lenne reklám, akkor böngésző cache miatt lehet, ilyenkor egy (böngésző vagy gép) újraindítás segíthet.
  • Laser1
    #16151
    Szerintem jó a krakenfiles, bár én is reklámblokkolót használok, így a reklám mivoltát az oldalnak én sem látom.

    Üdv: Laser1 Peti
  • MisterV #16148
    A krakenfiles nem jó?
    Ha mp3-ban van feltöltve, akkor online is hallgatható és le is tölthető. (Reklámos mivoltát nem ismerem, reklámblokkolót használok mindenhol, így én nem látok az oldalon egyetlen reklámot sem.
    Regisztrált felhasználóként 25GB tárhely áll rendelkezésre és nem törlődik inaktivitás miatt sem.
    A fájllistában látható hányan töltötték le és a fájl linkjén pedig az is látható, hányan hallgatták meg online.
    Magadnak külön könyvtárakba is pakolhatsz az áttekinthetőség miatt, ezt a letöltők nem látják... workupload esetében tudnál egy könyvtárat megosztani, ahol ugyanazzal a linkkel minden héten bővülne a fájlok listája.
    Egyéb értelmes tárhelyet nem találtam, ami nagy kapacitású, nem jár le, nincs letöltési sebességkorlát.

    Riport:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    VFJ riportjában az én politikai álláspontom is egy mondatban elhangzik, ennek ellenére a műsoraim híreit javarészt a kormány oldali visszásságok és baromságok teszik ki... mert az ellenzéki töketlenkedésre talán csak Trunkó Barnabás: Pénzszállító-rablás (Bajor Imre, Heller Tamás, Mikó István) című szám lenne odaillő, de hát minden héten nem ismételgethetem ugyanazt a számot.
    Másrészt ha egy 2 méteres ember (fidesz) magasra tartott kezében ott a fagyi (pénz), a gyerekek (ellenzék) hiába ugrálja körbe, max a lecsöpögő részek alá tudnak állni. Ellenben ha lenne egyetlen "gyerek", akiben lenne annyi mersz, hogy tökön rúgja a 2 méterest, akkor egyből elérnék a fagyit. De itthon mindenkinek minden jó úgy, ahogy van, sodródnak az árral, a propagandával, elhisznek minden sületlenséget, és kivágják, majd eladják azokat a fákat, amik látványáért épül a sétány. Ez már nem a "híres magyar logika", ez már a kő kemény átverés és erre se lép senki, de még az unió sem, holott ők adták rá a pénzt. Itt mindenkinek minden mindegy. A tanárok 1 éves jubileumi tüntetésük után sem történt semmi, mert "elégséges" szolgáltatást nyújtanak. Annó a taxisblokád lezárta a főbb utakat, hidakat, ezzel megbénítva az országot, volt is eredménye a tiltakozásuknak. De ez, hogy sétálgatnak vidékről BP-re, tárgyalnak, ahol meg sem szólalhatnak. Ahogy az akkugyárról sem dönthet az, aki mellette lakik. Tovább ment bármelyik uniós szintig? Max panaszkodni, de nem bíróságra.
    Szóval ez az ország a beletörődés országa... én a kutyapártra szavaztam volna, de gondoltam, inkább egy nagyobbra teszem, hogy változás legyen... elérték, hogy legközelebb ha elmegyek egyáltalán szavazni, a kutyapárt legyen a választásom, mert ők legalább ha kicsiben is, de tesznek az országért (zebrafestés, buszmegállók, stb.), amit az ellenzéknek nevezett csürhe oldaláról nem látni, csak mondogatják, hogy ha majd ők lesznek... akkor tesznek. A kutya most is tesz. Komolytalan párt, mégis komolyabb, mint az ellenzék.
    Karácsony is azután akar indulni, hogy a hídra nem volt képes összeszedni a pénzt (le van írva a szerződésben a feltétel, ha teljesítette, menjen ügyvédhez és perelje ki a városnak járó összeget), meg a kerékpársávok... a "kiülős" helyek jó pénzt hoznak az utcabérleti díjakkal, de ha azt megszüntetnék, akkor lenne egy 3-4m széles járda, amiből simán le lehetne választani 1m-t kerékpároknak... csak a sok okos, akinek ez a szakmája erre nem jön rá, hogy ne szívassák az autósokat. 1 sávban hosszabb ideig pöfög a belvárosban, mintha 2-ben haladhatna a forgalom és nem lenne dugó.
    Itt a "szakember" az, aki f...szságokat tud mondani az ésszerű elképzelések helyett.
    Na meg a rakpart hétvégi lezárásai... összeszámoltatnám már valakivel, hogy egy nem lezárt hétvégén hány autó halad át és egy lezárt hétvégén hány ember. Nagy tétben mernék fogadni, hogy autóból lenne több.
    Hogy zavarja az ott lakókat? El lehet költözni vidékre, ahol napi 1 lovaskocsival találkozik, ott aztán sétálgathat.
    Nekem nem az utca, hanem az ország nem tetszik... és amint módomban áll, lelépek innen, én teszek a jövőmért és nem csak beletörődök, hogy a béka segge alatt ott van még a bányászbéka segge is, ami felé haladunk.

  • araditibor
    #16149
    Beletrafáltál, mert pont most írom a lombkorona ösvényről szóló jelenetet. Napi politikáról azért nem írok, mert nem értek hozzá. Kizárólag arról írok, amihez értek. Szíjártót, Orbánt, Gyurcsányt meghagyom a szakértőknek. Csak annyira érintek egy témát, amennyit tudok róla. Mivel a napi politika mélyebb bugyrait nem ismerem, így nem lenne hiteles, ha tudatlanságom felületessé tenne egy arról szóló jelenetet. A humorban mindig voltak olyan írók, akik csak azzal foglalkoztak, amihez értettek. Alfonso a humor cirkuszi oldalát űzte remekül, Laárék az abszurd humort, Maksa Zoli sem a politikai humoráról híres. Egyszóval sokan nem mennek bele a politikába, mert nem az ő műfajuk. Akkor lenne hamis, amit nyilatkoztam, ha a saját műsoromban lenne politika és a Rádiókabaréban pedig mellőzném, de az én műsorom mindenhol politikamentes. Ettől függetlenül szoktunk Ferivel "orbángyurcsányozni", de pont annyira, amennyit még a politikát nem követők is tudnak. Köszönöm szépen hozzászólásod! Továbbra is sok itt az építő jellegű kritika (komolyan mondom, nem vicc)!
  • MisterV #16147
    Az eheti (13.) részben volt a VFJ interjú, hétfőn készítettem, pénteken tettem közzé. Ezek szerint te le vagy maradva 1 résszel és 1 héttel.
  • Laser1
    #16146
    Kedves Altermanus!

    Sajnos, a podcast-ok között néhány kattingatás után eltűnik a listából, amit hallgattam, vagy csak próbálgattam, hogy mit is lehet tenni azzal.
    Másrészt, a formátum nekem nem jó. Nem szeretem használni az "m4a"-t. A tömörítettek közül csak MP3-at használok.
    Egyéb funkciókat ezután már nem próbáltam.

    Üdv: Laser1 Peti
    Szóval, nekem így nem jó.
  • SalvatoreDG
    #16145
    Kedves Mister V!
    Én is köszönöm az Aradi Tiborral készített interjút - bár néha úgy éreztem, hogy a részéről érthető okokból a válaszai túl diplomatikusak. Főleg a politikamentesség melletti érvei bicsaklottak meg sokszor, mivel a valóság sokszor kenterbe veri az abszurd humort: lásd például a fák nélküli lombkorona ösvényt, vagy a 40 centi "magas" kilátót. Ezek olyan témák, amik szinte ordítanak a feldolgozásért, továbbgondolásért, mégsem mernek hozzájuk nyúlni - mert akkor óhatatlanul arról is kellene beszélni, akik mindezért felelősek... Értem én, hogy - amint azt Aradi Tibor korrekt módon el is mondta - a humoristák díjazása végre elmozdult a béka sejhaja mélységétől, de ha ennek az az ára, hogy nyilvánvaló témák kerülnek a szemellenzőjükön kívülre, akkor mi értelme a kabarénak? Mindezt azért írtam le, mert jelezted, hogy hétfőn találkozol Varga Ferenc Józseffel, és ha felveted neki ezt a dilemmét, talán kapunk egy markáns választ...
    Még egyszer köszönöm a fáradozásod!
  • altermanus #16144
    Kicsi közvéleménykutatás!
    Ugyanis kezd elegem lenni a különböző tárhelyekből, ahol csak a reklámok tartják életben az oldalt.
    az az ötletem támad, hogy indítok egy podcast csatornát, mint a Kabare Club-nak is van, le is lehetne tölteni a kabarékat miegymás.
    Hasonló oldalra gondoltam, mint ez.
    Nem kell törődni, a tárhellyel, miegymással.
    Mennyire nehéz lenne nektek ezt a lehetőséget használni?
  • Cziras
    #16143
    Sziasztok,szép napot :)

    Köszönünk szépen minden kabarét és bohózatot SirTomax! :)

    Most értem oda hogy mindent meghallgassak és megnézzek. :)

    Köszönjük!:)

  • Laser1
    #16142
    Kedves Dj. V.!

    Köszönöm a tegnapi Humorórát (2023. 13. rész), ami nagyon tetszett!
    Köszönöm az általad közvetített Varga Ferenc József üdvözletét, akit viszont üdvözlök!

    Üdv: Laser1 Peti
  • altermanus #16141
    2023.04.01. - Kabaré - webstream
    2023.04.01. - Kabarélexikon - webstream
  • altermanus #16140
    2023.04.01. - Kabarématiné - webstream
  • MisterV #16139
    Említették a riportban, hogy többen is (humoristák) álnéven itt vannak a fórumon, olvasnak, így ha valaki még szeretne nyilatkozni és a saját álláspontját elmondani, a humoristák közül, én nagyon szívesen közre adom, ha megkeres.
    Azért őket faggattam, mert ők számomra emberközeliek. Engedték már évekkel ezelőtt a fellépéseiket rögzíteni, az első még kalózrádiós riport felkérésemre is egyből igent mondtak. Nem kellett előre egyeztetni a kérdéseket, hanem az egész riport vágatlanul maradhatott a műsorban.

    Igyekeztem olyan kérdéseket feltenni, ami nem csak róluk szól, hanem a mai kabaréról, így tudhattuk meg azt is, hogy miért költözött kisebb helyre és miért kevesebb a közönség.
    Én ennyit tudtam tenni a tisztánlátásért.
    Utoljára szerkesztette: MisterV, 2023.03.31. 21:03:37
  • SirTomax
    #16138
    Nagy köszönet MisterV-nek az exkluzív riportokért, nagyon tetszett mindkettő.
    Le a kalappal Aradi Tibor és Varga Ferenc József előtt, hogy elvállalták és ilyen őszintén elmondták a véleményüket!
  • MisterV #16137
    Humoróra 2023. 13. rész


    Tartalom témában, azaz az aktuális hírek:


    01 Elajándékozna egy tucat kastélyt a kormány
    02 Kitilthatják a budai Várból a szabálytalankodó taxisokat
    03 Vádat emeltek a Fővárosi Állatkert igazgatója ellen
    04 Egy év fizetés nélküli szabadság után kirúgták azokat a katonákat, akik nem vették fel a covid elleni oltást
    05-06 Szinte luxuscikk lesz a fagyi idén nyáron, ugyanis egy gombóc átlagára jócskán átlépheti az 500 forintos határt
    07 Képviselői indítványként nyújtják be, hogy a 2024-es EP- és önkormányzati választásokon ne fogadhassanak el külföldi kampánypénzeket
    08 Lomb nélküli lombösvényt adtak át a múlthéten
    09 Novák Katalin átadott egy turisztikai központot, ahol három WC egy légtérben van elválasztófalak nélkül
    10 "Mi nem ilyen demokráciát akarunk..." címen tiltakozást szervez az LMP a Választási Bizottság döntése miatt
    11 A finnek nem felejtik, hogy krízishelyzetben packáztunk velük
    12 Orbán blokkolja az Európai Bizottság elnökének a legújabb javaslatát, amellyel az Európai Unióban tartózkodó menekültek számát szabályoznák
    13 Varga Ferenc József - Jenőné (az újpesti törzsvásárló, a szárnyas fejvadász)
    14 Exkluzív riport Varga Ferenc Józseffel
    15 Varga Ferenc József - Bolondok napja

    +

    Krakenfiles:
    01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12(25) 13
    Workupload:
    01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12(25) 13
  • zsorzsi88
    #16135
    Esti kabaré - 84. rész
  • grekon
    #16135
    Tiszteletem .

    A szilveszteri AradiVarga Show-t nem töltötte fel senki ? Vagy csak én nem láttam . .
  • SirTomax
    #16134
    Még korábban feltöltöttem privát kérésre néhány bohózatot, amiket most veletek is megosztok.

    https://workupload.com/archive/E2MQKMBb
    Békeffy Istán, Kellér Dezső - Káderezés (Zentay Ferenc, Kabos László, Thury Éva)
    Gádor Béla - Ebéd (Hernádi Judit, Sztankay István)
    Karinthy Frigyes - Marha férj (Kerekes József, Pápai Erika, Balázs Péter, Fesztbaum Béla)
    Selmeczi Tibor - Karácsonyfa (Hernádi Judit, Tahi Tóth László)

    https://workupload.com/archive/BgB4zRSF
    Nádasi László - Zacsek a középkorban (Agárdy Gábor, Katona János, ...)
    Zacsek (Barátságos harcot kérünk, részlet) (Benedek Miklós, Szacsvay László, Hollósi Frigyes)
    Zacsek (Hollósi Frigyes, Végvári Tamás, Benedek Miklós)
    Zacsek a Normafánál (Benedek Tibor, Komlós András, Gál Sándor)
  • SirTomax
    #16133
    Tóth Edu - Nem kell annyira akarni
  • SirTomax
    #16132
    Sas József - Nyugdíjas imája
    Nekem csak hangfelvételen van meg, az sem a legjobb minőség, de a semminél több.
  • Cziras
    #16131
    Sziasztok! :)

    Sas Józsefnek keresem azt a jelenetét, melyben egy öreg kis nyugdíjasnak van beöltözve, és mindig azt mondja hogy: "600Ft, mire költsem?"

    Köszönöm
  • zsorzsi88
    #16130
    Esti kabaré - 83. rész
  • zsorzsi88
    #16129
    Esti kabaré - 82. rész
  • zsorzsi88
    #16128
    Esti kabaré - 81. rész
  • altermanus #16127
    2023.03.26 - Kabarématiné - webstream
  • Mithrandir86
    #16126
    Konkrétan stand up előadást talán 2-t láttam tőle comedy centralon, meg Fábry-nál volt néhányszor.
    Egyéb témában több előadása, riportjai vannak youtube-on.
  • altermanus #16125
    2023.03.25 - Kabaré - webstream
    2023.03.25 - Kabarélexikon - webstream
    Utoljára szerkesztette: altermanus, 2023.03.25. 15:07:20
  • bg800306
    #16124
    Sziasztok!

    Szőke András felvételeket keresek, rádiókabaréban hallottam párszor, és imádom a történetmeséléseit.
    Ha valakinek van ilyen felvétele, megköszönném, ha megosztaná velem.

    Előre is köszi!
  • altermanus #16123
    2023.03.25 - Kabarématiné - webstream
  • zsorzsi88
    #16122
    Esti kabaré - 80. rész