Stand-Up Comedy, Kabaré
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#17103
Duna Cabaret - 1. rész
Kabaré klasszikusok 2024 - 1. rész
Kabaré klasszikusok 2024 - 2. rész
Nádas György szilvesztere (2024.12.31)
Rádiókabaré - 2024.12.31 - BÚÉK 2025 - hangtár
Showder Klub S33E01
Showder Klub S33E02
A szilveszteri rádiókabarét egyelőre csak hangtárból töltöttem le.
Szombaton felveszem és megvágom normális minőségben is.
BÚÉK mindenkinek!
Kabaré klasszikusok 2024 - 1. rész
Kabaré klasszikusok 2024 - 2. rész
Nádas György szilvesztere (2024.12.31)
Rádiókabaré - 2024.12.31 - BÚÉK 2025 - hangtár
Showder Klub S33E01
Showder Klub S33E02
A szilveszteri rádiókabarét egyelőre csak hangtárból töltöttem le.
Szombaton felveszem és megvágom normális minőségben is.
BÚÉK mindenkinek!
#17102
YT-ra kitett belőle 10 perces részletet Hatalmas !!!
Utoljára szerkesztette: kjozsef056, 2025.01.01. 08:29:29
Utoljára szerkesztette: kjozsef056, 2025.01.01. 08:29:29
#17101
#17100
Úgy látszik az aradi varga show az új. . Valaki feltudja rakni?
Köszönjük.
Sikerekben és egészségben gazdag boldog új évet kívánok mindenkinek!
Köszönjük időről időre a sok vidám műsort és a vidám perceket.
Köszönjük.
Sikerekben és egészségben gazdag boldog új évet kívánok mindenkinek!
Köszönjük időről időre a sok vidám műsort és a vidám perceket.
#17099
Reménykedjünk hogy valaki fel is tudja tölteni...megnéztem a kóstolót belőle...azt hiszem edzeni kell a rekeszizmokat... 😊
BUÉK mindenkinek és köszönöm az idei feltöltéseket is!!!
Utoljára szerkesztette: casyke1, 2024.12.31. 22:33:21
BUÉK mindenkinek és köszönöm az idei feltöltéseket is!!!
Utoljára szerkesztette: casyke1, 2024.12.31. 22:33:21
Mr. Blende
#17098
Amit szerintem sokan várnak:
A Barbárglamourt levetíti a Comedy Central január 10-én mielőtt Bödöcs alkotói szabira megy!
Remélem valaki felveszi majd.
A Barbárglamourt levetíti a Comedy Central január 10-én mielőtt Bödöcs alkotói szabira megy!
Remélem valaki felveszi majd.
#17096
#17095
#17094
Utoljára szerkesztette: NB2, 2024.12.31. 10:09:43
#17093
#17091
A Szilveszteri Műsorok Blog plakátja, örülök, ha tetszik 😊
Új infó, hogy az RTL-en lesz megint extra Híradó, ezúttal Hernádi Judit és lánya, Tarján Zsófi vezetik, most nem lesz humoros, azt írták. A plakátra nem írom ki.
Viszont az Aradi-Varga Show egyre inkább úgy tűnik, hogy ismétlés lesz. Sehol egy promó róla. Ha tényleg ismétlés, akkor az ATV kínálata sokat süllyedt...
Új infó, hogy az RTL-en lesz megint extra Híradó, ezúttal Hernádi Judit és lánya, Tarján Zsófi vezetik, most nem lesz humoros, azt írták. A plakátra nem írom ki.
Viszont az Aradi-Varga Show egyre inkább úgy tűnik, hogy ismétlés lesz. Sehol egy promó róla. Ha tényleg ismétlés, akkor az ATV kínálata sokat süllyedt...
#17090
Az M3-n Légió mindhalálig, pár nap múlva A csillár, eddig soha nem látott bohózatok.
#17088
#17087
Sziasztok!
A szilveszteri Aradi-Varga Show vajon új lesz? Egyikük Facebookján sem láttam említést, vagy akár fotót a forgatásról. Az előző években pedig mindig volt. Sőt, egyszer maga Aradi Tibor művész úr válaszolt itt, hogy lesz 70 perc új anyag.
Remélem, nem csak ismétléseket láthatunk majd.
A szilveszteri Aradi-Varga Show vajon új lesz? Egyikük Facebookján sem láttam említést, vagy akár fotót a forgatásról. Az előző években pedig mindig volt. Sőt, egyszer maga Aradi Tibor művész úr válaszolt itt, hogy lesz 70 perc új anyag.
Remélem, nem csak ismétléseket láthatunk majd.
#17086
Sziasztok! Áldott ünnepeket.
Köszönjük mindenkinek a rengeteg munkát.
Mi is kabarékat fogunk nézni és hallgatni szilveszterkor.
Valakinek nincsenek e régi szatelit adásai?
Köszönjük mindenkinek a rengeteg munkát.
Mi is kabarékat fogunk nézni és hallgatni szilveszterkor.
Valakinek nincsenek e régi szatelit adásai?
#17085
Már régóta keresem,nincs meg ez az album valakinek jó minőségben?
1989. június 21. Rádiókabaré hanglemez
Nagyon örülnék neki...
1989. június 21. Rádiókabaré hanglemez
Nagyon örülnék neki...
#17084
2021.02.09.Volt egyszer egy Kabaré! - Nem is akármilyen...
2021.02.23.Volt egyszer egy Kabaré! - Nem is akármilyen...
2021.03.09.Volt egyszer egy Kabaré! - Nem is akármilyen...
2021.03.23.Volt egyszer egy Kabaré! - Nem is akármilyen...
2021.04.06.Volt egyszer egy Kabaré! - Nem is akármilyen...
2021.04.20.Volt egyszer egy Kabaré! - Nem is akármilyen...
2021.05.18.Volt egyszer egy Kabaré! - Nem is akármilyen...
2021.06.01.Volt egyszer egy Kabaré! - Nem is akármilyen...
2021.06.15.Volt egyszer egy Kabaré! - Nem is akármilyen...
2021.06.24.Át-adoma Beregi Péterrel - Fodor Jánossal beszélget Királyhegyi Pálról
2021.06.29.Volt egyszer egy Kabaré! - Nem is akármilyen...
2021.07.13.Volt egyszer egy Kabaré! - A Kabaré története hangszalagon
2021.02.23.Volt egyszer egy Kabaré! - Nem is akármilyen...
2021.03.09.Volt egyszer egy Kabaré! - Nem is akármilyen...
2021.03.23.Volt egyszer egy Kabaré! - Nem is akármilyen...
2021.04.06.Volt egyszer egy Kabaré! - Nem is akármilyen...
2021.04.20.Volt egyszer egy Kabaré! - Nem is akármilyen...
2021.05.18.Volt egyszer egy Kabaré! - Nem is akármilyen...
2021.06.01.Volt egyszer egy Kabaré! - Nem is akármilyen...
2021.06.15.Volt egyszer egy Kabaré! - Nem is akármilyen...
2021.06.24.Át-adoma Beregi Péterrel - Fodor Jánossal beszélget Királyhegyi Pálról
2021.06.29.Volt egyszer egy Kabaré! - Nem is akármilyen...
2021.07.13.Volt egyszer egy Kabaré! - A Kabaré története hangszalagon
#17082
Szeretném megköszönni mindenki szorgos munkáját amit idén is tett ezen az oldalon,kellemes ünnepeket nektek!
Ebbe pedig biztos sokatok belefutott már a YT-on,de levágtam róla a sallangokat és mkv konténerbe raktam:
Rádiókabaré Tavaszi Hadjárat 1994 - Miskolc
Rádiókabaré Tavaszi Hadjárat 1994 - Nyiregyháza
Rádiókabaré Tavaszi Hadjárat 1994 - Szombathely
Rádiókabaré Tavaszi Hadjárat 1994 - Tatabánya
Ebbe pedig biztos sokatok belefutott már a YT-on,de levágtam róla a sallangokat és mkv konténerbe raktam:
Rádiókabaré Tavaszi Hadjárat 1994 - Miskolc
Rádiókabaré Tavaszi Hadjárat 1994 - Nyiregyháza
Rádiókabaré Tavaszi Hadjárat 1994 - Szombathely
Rádiókabaré Tavaszi Hadjárat 1994 - Tatabánya
#17081
#17080
Rádiókabaré - 2024.12.21. Házigazda : AradiVarga
AradiVarga: Védönö
Szabados Gábor : Apróságok - Bozó Andrea , Bezerédi Zoltán , Cserna Antal
Fehér Boldizsár -
Nagy Koppány Zsolt : Reptéri váró - Major Melinda
Ürmös Zsolt : Fenyöfa árusok titkos élete - Bezerédi Zoltán , Vida Péter
Horváth Tibor : Soförök - Cserna Antal , Vida Péter
Fábry Sándor - rud
AradiVarga: Védönö
Szabados Gábor : Apróságok - Bozó Andrea , Bezerédi Zoltán , Cserna Antal
Fehér Boldizsár -
Nagy Koppány Zsolt : Reptéri váró - Major Melinda
Ürmös Zsolt : Fenyöfa árusok titkos élete - Bezerédi Zoltán , Vida Péter
Horváth Tibor : Soförök - Cserna Antal , Vida Péter
Fábry Sándor - rud
#17079
Bödőcs is lesz január 10-én! A Barbárglamour!
#17078
Január 1 comedy centrálon szinte egész nap önálló estek lesznek.
+ műsorra tűzve még nem látom ,de már promozzák hogy hamarosan Kőhalmi Zoltán új önálló estje is látható lesz.
+ műsorra tűzve még nem látom ,de már promozzák hogy hamarosan Kőhalmi Zoltán új önálló estje is látható lesz.
#17077
Sziasztok! Az ATV-s Dumakabaré adások nincsenek meg valakinek? Most ismétli a Spirit esténként, de sajnos nem tudom rögzíteni. Előre is köszönöm!
#17076
#17075
Rádiókabaré - 2024.12.14. Házigazda : Szikra László
Maksa Zoltán - gondozó
Móricz Tamás : 5 másodpercesek - Kerekes József , Major Melinda , Vida Péter
Bálint Endre : Veszekedés - Ágoston Péter , Kaszás Gergő
Fecske Csaba : Rímparádé - Major Melinda , Vida Péter
Horváth Tibor : Ügyfélszolgálat - Ágoston Péter , Kerekes József
AradiVarga : Turisták - Aradi Tibor , Varga Ferenc József , Vida Péter
Spányik Miklós : Titokban - Kaszás Gergő , Kerekes József
Fehér Gáspár : Pehes ember nekrologja
Homonai Zsolt -
Maksa Zoltán - gondozó
Móricz Tamás : 5 másodpercesek - Kerekes József , Major Melinda , Vida Péter
Bálint Endre : Veszekedés - Ágoston Péter , Kaszás Gergő
Fecske Csaba : Rímparádé - Major Melinda , Vida Péter
Horváth Tibor : Ügyfélszolgálat - Ágoston Péter , Kerekes József
AradiVarga : Turisták - Aradi Tibor , Varga Ferenc József , Vida Péter
Spányik Miklós : Titokban - Kaszás Gergő , Kerekes József
Fehér Gáspár : Pehes ember nekrologja
Homonai Zsolt -
A RK a márványteremben volt ingyenes, de az közel 2 éve megszűnt, mióta 2 hetente van felvétel a Tháliában. Azelőtt 4 hetente volt a Stefánián és 4 hetente a márványban, ez utóbbiban volt ingyenes, de oda elő kellett regisztrálni.
Jegyet kell venni a felvételekre, nem ingyenes. Én legutóbb 1500-2000Ft-os áron vettem rá, a mostani árát a jegymester oldalán találod meg.
Jegyet kell venni a felvételekre, nem ingyenes. Én legutóbb 1500-2000Ft-os áron vettem rá, a mostani árát a jegymester oldalán találod meg.
#17073
úgy értettem, hogy az rk élőben ingyenes, még a standuposok fellépése (ha önálló est) az szinte mindig fizetős
Engem csesztek már le RK felvétel szünetében a márványteremben, mert régebbi anyagok a tube-n megjelentek és akkor is feltűnően rögzítettem egy videó anyagot (ahogy sokan mások). Aznap este töröltem is mindent onnan és csak itt voltak elérhetőek utána.
Akkor az Aranyosi volt az, aki a RK-nak jelezte ezt és hogy bírósághoz fog menni, ha fent marad az anyaga. Neki talán max 1-2 anyagát publikáltam összesen.
A RK sem "ingyenes". 30 napig ingyenesen elérhető gagyi minőségben, az igen, meghallgatni igen, azt lehet, továbbosztani már nem.
Pont mint Dj esetében a jogdíjak: a gyári lemezt régen nem adóztatták újra, most igen. Ha lejátszok bármit a közönség előtt, azért jogdíjat kell fizetni. (Régen csak a másolt lemezeket kellett "jogosítani" matricázni, aztán nem volt több költség.) Most fellépésenként kell tizenezreket fizetni minden alkalommal, vagy éves szinten egy nagyobb összeget, de akkor tracklistát leadni, mit is játszottam... nem jegyzetelhetek egész végig, de az lenne a cél, hogy a lejátszott előadók kapjanak belőle pénzt. Na igen, és az alkalmi, amit én szoktam fizetni, ott semmi adatot nem kell leadni utána, az kinek megy? Az államnak, mert külföldön "mahasz" sincs, aki a Dj-ket így sarcolná.
És ez a jogdíj nem a pénzkeresettel függ össze, hanem a közönséggel (lehet ingyenes rendezvény, perkálni akkor is kell).
Tehát a RK a kabarészámok jogdíjasa, így az ide kikerült anyagokért is bármikor bevasalhatná a jogdíjat és azt a fellépőknek kéne szétosztania.
Utoljára szerkesztette: MisterV, 2024.12.12. 20:06:44
Akkor az Aranyosi volt az, aki a RK-nak jelezte ezt és hogy bírósághoz fog menni, ha fent marad az anyaga. Neki talán max 1-2 anyagát publikáltam összesen.
A RK sem "ingyenes". 30 napig ingyenesen elérhető gagyi minőségben, az igen, meghallgatni igen, azt lehet, továbbosztani már nem.
Pont mint Dj esetében a jogdíjak: a gyári lemezt régen nem adóztatták újra, most igen. Ha lejátszok bármit a közönség előtt, azért jogdíjat kell fizetni. (Régen csak a másolt lemezeket kellett "jogosítani" matricázni, aztán nem volt több költség.) Most fellépésenként kell tizenezreket fizetni minden alkalommal, vagy éves szinten egy nagyobb összeget, de akkor tracklistát leadni, mit is játszottam... nem jegyzetelhetek egész végig, de az lenne a cél, hogy a lejátszott előadók kapjanak belőle pénzt. Na igen, és az alkalmi, amit én szoktam fizetni, ott semmi adatot nem kell leadni utána, az kinek megy? Az államnak, mert külföldön "mahasz" sincs, aki a Dj-ket így sarcolná.
És ez a jogdíj nem a pénzkeresettel függ össze, hanem a közönséggel (lehet ingyenes rendezvény, perkálni akkor is kell).
Tehát a RK a kabarészámok jogdíjasa, így az ide kikerült anyagokért is bármikor bevasalhatná a jogdíjat és azt a fellépőknek kéne szétosztania.
Utoljára szerkesztette: MisterV, 2024.12.12. 20:06:44
#17071
Hááát lehet ekézni, de egy standupost akinek fizetsz a műsoráért, kitenni kalózba, nem biztos, hogy etikus. Az RK (lehet beégek) úgy tudom ingyenes. Arról nem beszélve, hogy ha egy standuposnak lemegy a műsora, utána általában felrakják a yt csatornájukra.
Én legutóbb 1 éve vettem fel egy karácsonyi műsort, de mivel főként nyugdíjasoknak tartott rendezvény volt, nagyon hangos volt, így olykor torzított, máskor élvezhetetlen volt a torzítás miatt (dalok alkalmával). A RK felvételeire már megvolt a megfelelő ülőpozíció, ahol aránylag tisztán fel tudtam venni... de idő közben az ország másik végébe költöztem, így a RK felvételek is kiesnek és errefelé humorista se nagyon jár.
Tavasszal akartam az Aradi-Vargára menni Dunaharasztiban, de a művház, ahol felléptek, telefonon nem volt elérhető, személyesen senki nem tudta megmondani, hol lehet jegyet venni, noha épp sakkverseny zajlott, tehát kellett, hogy legyenek ott illetékesek. Na akkor adtam fel ezeket a fellépéseket, ha még a jegy megszerzése is kihívásba ütközik.
Rajtam kívül nem sokan tettek ki kalózfelvételt mostanában, de az említett okok miatt már én se nagyon fogok, mert a RK már nem az az utazgatós, mint Farkasházy idején, így erre nem jár.
Amúgy telóval felvenni... háááát. Én is azzal kezdtem, majd jött a diktafon. Ég és föld. A telefonos felvétel sokkal élvezhetetlenebb. A diktafon is szebben vett fel a Márványteremben, ahol gyenge volt a hangosítás és a fellépők hangját közvetlenül vette. (A hangszóróból vett hang dobozhangú lesz, nálam minden fel lett javítva publikálás előtt és még így se volt tökéletes.)
Meg a standuposokra nem a kabarérajongók mennek annyira, mert az egy másik műfaj (humor, de nem kabaré). Akik azokra mennek, nem tudják ki volt Boncz, Maksa, Nagy Bandó, ... tehát itt az oldalon se nagyon vannak jelen, mert itt a klasszikus kabarékért rajongók vannak többen.
De hát ott a kihívás, felveszi-e valaki és ide is felrakja... (Nem ismerem a helyszínt, de szerintem erősen visszhangos lehet a felvételen.)
Tavasszal akartam az Aradi-Vargára menni Dunaharasztiban, de a művház, ahol felléptek, telefonon nem volt elérhető, személyesen senki nem tudta megmondani, hol lehet jegyet venni, noha épp sakkverseny zajlott, tehát kellett, hogy legyenek ott illetékesek. Na akkor adtam fel ezeket a fellépéseket, ha még a jegy megszerzése is kihívásba ütközik.
Rajtam kívül nem sokan tettek ki kalózfelvételt mostanában, de az említett okok miatt már én se nagyon fogok, mert a RK már nem az az utazgatós, mint Farkasházy idején, így erre nem jár.
Amúgy telóval felvenni... háááát. Én is azzal kezdtem, majd jött a diktafon. Ég és föld. A telefonos felvétel sokkal élvezhetetlenebb. A diktafon is szebben vett fel a Márványteremben, ahol gyenge volt a hangosítás és a fellépők hangját közvetlenül vette. (A hangszóróból vett hang dobozhangú lesz, nálam minden fel lett javítva publikálás előtt és még így se volt tökéletes.)
Meg a standuposokra nem a kabarérajongók mennek annyira, mert az egy másik műfaj (humor, de nem kabaré). Akik azokra mennek, nem tudják ki volt Boncz, Maksa, Nagy Bandó, ... tehát itt az oldalon se nagyon vannak jelen, mert itt a klasszikus kabarékért rajongók vannak többen.
De hát ott a kihívás, felveszi-e valaki és ide is felrakja... (Nem ismerem a helyszínt, de szerintem erősen visszhangos lehet a felvételen.)
#17069
Új önálló estek nincsenek sehol senkinek akár hangként?
Számomra hihetetlen hogy százak mennek ezekre azt senkibe nincs annyi gondolat hogy teloval felvegye legalább a hangot
01.03 mwm domban lesz a hadházi , aki érez magában emberséget felvehetné 😊
Utoljára szerkesztette: kjozsef056, 2024.12.12. 13:11:07
Számomra hihetetlen hogy százak mennek ezekre azt senkibe nincs annyi gondolat hogy teloval felvegye legalább a hangot
01.03 mwm domban lesz a hadházi , aki érez magában emberséget felvehetné 😊
Utoljára szerkesztette: kjozsef056, 2024.12.12. 13:11:07
Szerintem nem egy user van aki rendszeresen ezt csinálja.
Nem kizárólag szilveszteri kabarékat hanem általában a kedvenceimet.
Idén is válogatok ebből.
Nem kizárólag szilveszteri kabarékat hanem általában a kedvenceimet.
Idén is válogatok ebből.
#17065
ugyan olyan = ugyanolyan
Bocsánat!
Bocsánat!
#17064
Szerintem az idei szilveszteri műsor ugyan olyan lesz, mint a tavalyi. Legalább is nekem.
Előszedem, - HÁLA A FELTÖLTŐKNEK, - a régi szilveszteri és egyéb műsorokat és válogatok belőle.
Szerintem bejönnek az elvárásaim. 😊
Tényleg köszönet a sok-sok videó- és hanganyagért. Van miből mazsolázni.
Előszedem, - HÁLA A FELTÖLTŐKNEK, - a régi szilveszteri és egyéb műsorokat és válogatok belőle.
Szerintem bejönnek az elvárásaim. 😊
Tényleg köszönet a sok-sok videó- és hanganyagért. Van miből mazsolázni.
Köszönöm a feltöltést, főleg a rádiókabarékat.
Kíváncsi vagyok hogy szilveszterre idén mit fognak összehozni.
Nekem már kicsit szokatlan hogy Fábry 12-30 án van a tv ben nem szilveszter este.
Bagi-Nacsa is gondolom lesz, de hogy mikor, az egyelőre jó kérdés.
Amúgy nagyjából ugyanazt várom, mint tavaly, bár kaptam egy olyan fülest, hogy a Showder klub új évada állítólag december 31-én indul.
Kíváncsi vagyok hogy szilveszterre idén mit fognak összehozni.
Nekem már kicsit szokatlan hogy Fábry 12-30 án van a tv ben nem szilveszter este.
Bagi-Nacsa is gondolom lesz, de hogy mikor, az egyelőre jó kérdés.
Amúgy nagyjából ugyanazt várom, mint tavaly, bár kaptam egy olyan fülest, hogy a Showder klub új évada állítólag december 31-én indul.
#17062
#17061
Rádiókabaré - 2024.12.07. Házigazda : Szikra László
Szabados Gábor : Apróságok - Ágoston Péter , Kaszás Gergő , Major Melinda
Falugyűlés - Ihos József , Bozó Andrea , Cserna Antal , Görög László ,Vida Péter , Nádas György
Noé Bex - flörtölés
AradiVarga : Karácsonyi vásár
Spányik Miklós : Értelem.hu - Balsai Móni , Ágoston Péter , Csőre Gábor
Fábry Sándor - Mikulás
Szabados Gábor : Apróságok - Ágoston Péter , Kaszás Gergő , Major Melinda
Falugyűlés - Ihos József , Bozó Andrea , Cserna Antal , Görög László ,Vida Péter , Nádas György
Noé Bex - flörtölés
AradiVarga : Karácsonyi vásár
Spányik Miklós : Értelem.hu - Balsai Móni , Ágoston Péter , Csőre Gábor
Fábry Sándor - Mikulás
#17060
#17059
#17058
Az okos Hepke
#17057
Rádiókabaré - 2024.11.30. Házigazda : Maksa Zoltán
Maksa híradó - Maksa Zoltán , Aradi Tibor , Varga Ferenc József
Móricz Tamás : Rímhalmaz - Major Melinda , Vida Péter
Trunkó Barnabás : Rendör...- Cserna Antal , Vida Péter
Bálint Endre : Randevú - Major Melinda , Cserna Antal
Falugyűlés - Ihos József , Bozó Andrea , Cserna Antal , Görög László , Nádas György , Vida Péter
Fehér Gáspár : Dezső és Rezső - Görög László , Vida Péter
Lorán Barnabás (Trabarna) - Fing , falunap
Jolika házassági évfordulója - Bach Szilvia
Maksa híradó - Maksa Zoltán , Aradi Tibor , Varga Ferenc József
Móricz Tamás : Rímhalmaz - Major Melinda , Vida Péter
Trunkó Barnabás : Rendör...- Cserna Antal , Vida Péter
Bálint Endre : Randevú - Major Melinda , Cserna Antal
Falugyűlés - Ihos József , Bozó Andrea , Cserna Antal , Görög László , Nádas György , Vida Péter
Fehér Gáspár : Dezső és Rezső - Görög László , Vida Péter
Lorán Barnabás (Trabarna) - Fing , falunap
Jolika házassági évfordulója - Bach Szilvia
#17056
#17055
Rádiókabaré - 2024.11.23. Házigazda : Maksa Zoltán
Szabados Gábor : Apróságok - Major Melinda , Cserna Antal , Görög László
Mackó Zoltán -
Fehér Gáspár : Dezsö és Rezsö - Görög László , Vida Péter
AradiVarga : PET automata
Horváth Tibor : PUF - Bozó Andrea , Görög László
Spányik Miklós : Házirend - Vida Péter
Fecske Csaba : Óda a feleségemhez
Fábry Sándor - cseresznyefa , lengő tumor
Szabados Gábor : Apróságok - Major Melinda , Cserna Antal , Görög László
Mackó Zoltán -
Fehér Gáspár : Dezsö és Rezsö - Görög László , Vida Péter
AradiVarga : PET automata
Horváth Tibor : PUF - Bozó Andrea , Görög László
Spányik Miklós : Házirend - Vida Péter
Fecske Csaba : Óda a feleségemhez
Fábry Sándor - cseresznyefa , lengő tumor