24
  • Mice
    #24
    nem tom, hogy most csak amiatt e, hogy totál tele lett a vinyó, vagy hogy 768 ddr333ról először 256 ddr400-ra majd 2x128ddr266-ra zuhant vissza a konfigom, de valami miatt emberi fps-t képtelen vok kipumpálni az ice2 traileréből. cpu-ra és gpura nem gyanaxom (ati9550, 2600xp, nem hiszem h ez lenne a visszahúzó tényező)
  • sathinel
    #23
    szerintem:
    SONY PS3 ha úgy fogy mint eddig minden PS termék, akkor elég gyorsan fognak több millió blue-ray lejátszót eladni, amire gyorsan elég sok média, játék fog megjelenni, tehát ez az amiért nem hinném hogy ez életképpes verzió hacsak nem kóperálnak. PS-ek eladási rátája olyan nagy hogy szerintem akár 1-2 évvel is megelőzheti ez az író akkor is szoros lessz a verseny.
  • drizzt1666
    #22
    "Blu-Ray lejátszó..."
  • Sanyix
    #21
    Milyen konzolt ad? Milyen blu-ray lejátszó mellé? :D
  • Oldern the 1st
    #20
    Szegénységi bizonyítvány? Gratula hozzá...
  • Dzson
    #19
    Japánban már rég kihaltak a háztartásokból meg mindenhonnan a hagyományos CRT-k, és HDTV van helyette. Egy HDTV felbontású film pedig fizikailag nem fér rá egy dupla oldalas hagyományos DVD-re. Ezért viszik mint cukrot. Ameddig kis hazánkban ilyen árak és bérek vannak a középosztálybelieknek...
  • quentit
    #18
    499 dolláros ár? Ennyiért a Sony még egy játékkonzolt is ad majd ajándékba a blu-ray lejátszó mellé...
  • Ecology #17
    Minden újdonságnak örűlni kell mert ha van verseny akkor az árak is hamar mérséklődnek ráadásúl ezen csak mi,fogyasztók nyerhetünk!
    Wellcome HD-DVD !!!
  • Pharaoh
    #16
    "Egyelőre még tartalom sincsen hozzá"

    Azért elég sok helyan van már HDTV adás, főlej Japánban, ahol megjelent ez az új kütyü
  • Ratty
    #15
    Nem tudom miért kell egyből fikázni a dolgot. Persze, minden csoda három napig tart, majd lenyugszanak a kedélyek. Egyelőre még tartalom sincsen hozzá, és ugye nincs mindenkinek ekkora felbontású tv-je, anélkül meg bukó a dolog. Azért örülök, hogy végre kijött. Még 2 hét és kezdődhet a verseny is, majd meglátjuk ki a nyerő. Ha meg eldőlt a verseny, lehet én is benevezek egyre :D
  • Pharaoh
    #13
    Nem tom mi baj a mérettel, valóban nagyobb, mint egy DVD, de ez nem az, egy minőségi erősítő kétszer ekkora.
  • BlueGold
    #12
    Az utolsó képen néztem a csatikat. Lan-t mire használja? Az DVI kábel hova kell bedugni az LCD-TV -hez?
  • alejandri
    #11
    200.000 ft-ér veszek inkább pc-t......
  • bugger
    #10
    Azt a Shinobi-t már várom :) Jó kis film, már aki szereti a hasonlókat..

    Gépigény: nos, én szerencsés vagyok, nekem mennek a HD trailerek.
  • Yv@n
    #9
    Az 1080i felbontású Face off-ban is durva, ahogy látszik a vékony fonal amin hátrarántják a kaszkadőrt a hordók közé :)
  • Mice
    #8
    és akkor mi van? 70es képátlójú tv mellett nehogy már ne férjen el...

    ja, hogy nincs mindenkinél legalább 70? most őszintén, mit akarsz nézni hd-dvd-ben pici képernyőn

    miért kell mindig irígykedni?
    én annó amikor morpheus fejét megláttam ilyen felbontás mellett csak pislogtam amikor láttam, hogy hogy próbálták a ragyáit eltűntetni sminkkel olyan részletes volt a kép. most az iceage2 1080as trailerénél összecsinálja magát a gépem de bármennyire is képregény amit látok megint csak pislogok. a dvd-től meg már megjelenése idején se voltam elájulva. őszintén? ha lenne rá manim amit kidobjak én is vennék.
  • duke
    #7
    Halleluja,eljott hozzank a megvalto,itt az uj dvd lejatszo.Emberek unnep lesz eztan minden nap.
    De komlyan,ki nem szarja le,ez is csak egy doboz,ami egy ev mulva teljesen elavul.
  • ArcZ
    #6
    Ezek a rizsevő majmok minden szart megvesznek.
    Mi ez? Akkora mint egy szalagos magnó.
  • Enkil
    #5
    a japánoknak mindegy csak új legyen
  • mefiblog
    #4
    Képzelem, most is az lesz, mint annó a PS2 megjelenésénél volt.
  • Super DANTE
    #3
    Gondolom van bennük vinyó és tisztességes méretű ventillátor is.
  • 1hengeresVmotor
    #2
    Emlékszek votl az a szalagos magnónk 1000 éve nah ez hasonló méretű cucc nem értem miértnem lehet öszesűríteni egy dvd lejátszó méretére
  • FecaA
    #1
    Csak a csjokra izgultak rá!