90
  • zola2000
    #90
    Én eddig is úgy tettem mintha legális lenne xD
  • InfectedMann
    #89
    ha nem április 1-je lenne talán be is vettem volna :D :D :D :D
  • szal
    #88
    Krisztus után nnnn.04.01-ben. Ezt a tréfát sajnos komolyan kell venni! Mert minden hatóság talán a BSA kivételével. Mert ez nem hatóság csak besúgó aljas gyulladás a kereskedelmi politikában! Ezt a szervezetet -mint Szoftver Rendörséget- támogatják mint egy jog és igaztánsalagul kaszáló céget. Állami támogatással! A volt KÖJÁL utódja viszont leépül, mert olyan dolgokat fed fel ami az egézségünket veszélyeztetö tényezökkel foglalkozik.
    EGY KÉRDÉS: Mi a fontosabb? A multi cégek bevétele és külföldre hurcolt haszna!? Játszva a
    fogyasztók egészségével is! Vagy a számítógépet használni akarók félelme? Ez utóbbi abból ered, hogy kénytelen "jogtalanúl?" használni olyan szoftwert aminek az ára vetekszik a megvásárolni kívánt VAS azaz HW árával? Ezek után BiliG. dollár milliókat oszt ki 'jótékony' célokra(?!:). Miböl? Hát a szemtelenül vastagon szabott árainak a bevételévöl! ÉN SZEMÉLY SZERINT NEM KÍVÁNOM Mr. BILY GATE$ urat(?) ebben támogatni!
    Jobb lenne töle egy stabilabb, megbizhatóbb OP rendszer, normális és nem extra áron....
  • ollie
    #87
    Én a 2. bekezdés után ráppillantottam a dátumra... :))
  • Hegyikecske
    #86
    de azér végigolvastam a cikket
  • Hegyikecske
    #85
    tökjó h ez a mai (ápr3.) körlevélben volt benne, amúgy megint rájöttem h mien jó h először csak nagyvonalakba futom át a cikket, aztán a részleteket, azér az jó lett volna h "A hazai változat ráadásul az átalánydíj bevezetését is elveti," Csak sajna túl szép ahhoz h igaz legyen...
  • állat
    #84
    Ezek hülyének nézik az embert!
  • NagyMedve
    #83
    A magyar politikusok rém rugalmasak, főleg ha az öt perce határozottan állított véleményük letagadására, vagy marhaságként való beállítására kerül sor.

    Mellesleg én is jól beszívtam, és csak egy kicsit gyanakodtam... Így utólag : TETSZETT ß]
  • hispan2
    #82
    na széépppppp
    nem is hittem volna, hogy ennyire ruggalmasak a magyar politikusok. és igazam lett.
  • hispan2
    #81
    jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  • hispan2
    #80
    Úgysem fogadják el. Választás van.
  • chris75
    #79
    B+
  • hiperion18
    #78
    na menjetek a pecsába!!! már majdnem elhittem. de nem rossz
  • RelakS
    #77
    Kezdtem csodálkozni, hogy mi van, de az integető szmájl nagyon magára vonta a figyelmem ;)
  • apocalypse0
    #76
    ó hogy rohadnátok...
  • Gerygrey
    #75
    Jobban élünk mint négy éve - 254%-kal több seeder
  • lyzu
    #74
    áhh a pics..be :)
    pedig már kezdtem örülni, h milyen jó politikusaink vannak :)
  • schrank
    #73
    azt hittem ez az április 1-jésdi alsó tagozatban lerágott csonttá vált de látom itt ez nem számít
  • fawcet
    #72
    Szavazás napját kéne kirakni április 1-re, akkor vajon hányan hinnék el, hogy tényleg szavazás van.
  • szotyikaa
    #71
    hehe már másodika van de jo volt a poén :)
  • Laky
    #70
    na be lehet k....i :DD
    pedig már felcsillant a szemem :D
  • werwers
    #69
    Szivatjatok itt a jonepet.
  • Kaadi
    #68
    A négy párt egyetért abban hogy facra kell venni a magyar lakosságot. Ezért született a cikk. Azért a választásokat még megtartják, akkor is ha az átverés nem aprilis 1.-én lesz.
  • MetaMórfózis
    #67
    Majdnem. Ott lett gyanús hogy 4párti egyetértés, ilyen időkben...
  • NEXUS6
    #66
    Jaaa az tutkó, viszont azon a néhány komoly oldalon nem is lóg annyi emberke mint itt, pláne ilyen jókedvű.
    ;)
  • rage
    #65
    Néhány komolyabb weboldal már leszokott az április elsejei "poénokról".


  • Garrett27
    #64
    hát én is, de végigolvastam a cikket, csak utána vettem észre szmájlit meg elsejét... :DDD
  • Green Ghost #63
    már majdnem... ;)
  • Carti19
    #62
    Hjaja, tavalyit én elég rendesen elhittem, számtekteremben szidtam az egész kormányt, a teremben meg vagy 30an csak engem bámultak...aztán olvastam cikk végén hogy ápr. 1...kellemetlen volt! :)
  • Jani-B
    #61
    A tavalyi április 1-ei cikk jobb volt /hihetőbb/, akkor be akarták tiltani a netet. Azt teljesen bevettem, ennél résen voltam. ;)
  • tsabigo
    #60
    Nekem az lett gyanús hogy a javaslat "négypárti támogatást élvez"
  • akyyy
    #59
    reggel még nem volt az az izé kiírví, minke kellet?:D
  • ZoliJ
    #58
    az 1280x1024 ^^
  • Dodo55
    #57
    Kár, hogy 1248×1024-es felbontást használok, mert mikor a felénél jártam, már véletlenül elolvastam a legalját, és így rájöttem. Ha maradtam volna 1024×768-on monitorváltás után, akkor fél perccel tovább hittem volna, hogy igaz.
  • Viszpi
    #56
    azt felébredsz és kiveszek a kezed a biliből -no flame-peace
  • Kornan
    #55
    A felénél olvasva gondoltam itt vmi bűzlik azután megláttam,hogy április 1-éről van szó,tavaly is volt hasonló ugratás.
  • rhonkhan
    #54
  • Ackro
    #53
    miután ezt megszavazták, rátérnek az adó eltörléséről szóló indítványra.
  • fifi
    #52
    Április 1 monnyonle'!!!
  • roliika
    #51
    Boldog szülinapot mindenkinek, és boldog Pista napot minden Józsefnek! :-)