871
LETÖLTÉS [verzió: 3.09]


! Visszaolvasás & Kereső !

! Nincs OFF és spam !

  • Fyrex
    #792
    hajrá, sok sikert a játékban ;)
  • sapkafej
    #791
    majd szólj nekem is, ha találsz olcsón
    Köszi :P
  • Árnyvadász
    #790
    Ez nem semmi :)

    Pont ma néztem, hogy mit kéne venni, vmi jó programot, még a focimenedzser is megfordult a fejemben. Végignéztem az összes játékot ami a CDG, 576 on-line boltjában van, de egyik sem jött be igazán.

    Erre valahogy keresek az sg-n, soccer néven, aztán kidobja ezt a fórumot és A JÁTÉKOT amire mindig is vágytam! Nagyon boldog vagyok :)
  • kene84
    #789
    Az előttem lévő stílusának szólt,azért mást ne várj
  • mukika
    #782
    mondtam én hogy láma kérdés, de akkor sem tudtam, hogy létezik ilyen! :D konzolstudió tényleg drága, majd szétnézek 1-2 helyen hátha találok olcsóbban. :)

    újra világhírű Baggen leszek. :P
  • Lammer
    #781
    keress ra, en is rakerestem.... elore is koszi...
    1. ne legyunk mar lustak a googlet hasznalni 2. az sg mar regota nem warez
  • henman
    #779
    Nagyon király ez a játék!!
    Amúgy fel lehet valahogy bontani a szerződést?Vagy ki kell tölteni a teljes időt?
  • Lammer
    #778
    nomeg, kovi fizukor beregelem magamat, ennyit meger ez a jatek, mert eszmeletlen feeling :DDDDDDDDDDDD
  • Lammer
    #777
    aki keres, talal ;)
  • henman
    #776
    Ha egyszer az edző kirakott a koeződő csapatból(sőt még a kis padon sem vagyok(
    hogyan lehet visszakerülni?Elég ha sok külön edzést végzek?
  • henman
    #775
    Én most örülök hogy ezt sikerült megszerezni,
    Tegnap 2 és fél óráig próbáltam crack-et szerezni erre most itt van az egész:))
    Egyébként te honnan töltötted le az újabb verziókat?
  • Lammer
    #774
    igen ha akarsz egy regi verzioval nyomulni, akkor toltsd le... jelenleg a stabil 3.13nal illetve a beta 3.14nel jar a progi... en 3.13at hasznalok...
  • henman
    #773
    Itt a teljes játékot lehet letölteni?
  • Fyrex
    #772
    pedig biztos van még aki játszik :D
  • Fyrex
    #771
    jaja :)
  • Palinko
    #770
    a765-ben nyújtott teljesítményemre meg nem is volt comment :D na mind 1.miért halt meg ez a topic.az első napokban még olyan faja volt
  • Fyrex
    #769
    mondjuk a kurva nagy letöltés feliratra kattintassz a banner alatt :)))
  • henman
    #768
    Hello!

    Nem tudnátok adni egy két tippet hogyan tudnám megszerezni a játékot anélkül hogy 20$-t keljen fizetnem?Nem mintha nem akarnék fizetni csak úgy:)))
    Köszi
  • Lammer
    #767
    hehe csomo helyen lehet venni, van csomo fajta... enmeg anno a saturnban vettem asszem(Madrics superbox3 pro) :DDDD de van egy rakas konzolbolt ahol lehet kapni... konzolstudio.hu (mondjuk ott draga... PlayStation 2 >> Kábelek, adapterek, en mas fajtat vettem az olcsobb volt... ) :D
  • mukika
    #766
    usbs átalakító hol, mennyi? nem is tudtam, hogy van ilyen... bár én még noob konzolos vagyok. :P
  • Palinko
    #765
    commnet? :D
  • Lammer
    #764
    az nekem is feltunt, nomeg ahogy neztem nincs BL selejtezo sem :C ezt remelem majd patcholjak... btw en a kezdetektol experten tolom :D
  • Csaba
    #763
    Csak nekem tűnt fel, hogy nincs uefa kupa a játékban?
  • Csaba
    #762
    Jó kis gamma. A Barcával kezdtem, és szerintem itt is maradok pályafutásom végéig.:-) Most így állok, elég jól. Eddig amatőrön nyomtam, de az utolsó 3 meccset már pro-n. Így is elég könnyű. Majd pár meccs után megpróbálom a legnehezebben.
  • Lammer
    #761
    haha kezdek belejonni egy ev Debreceni raboskodas utan leigazolt az A.S. Roma :DDDDD eleinte kispad volt, de most Tottival nyomulok elol, besz4ras milyen addiktiv ez a jatek :DDDDDDDD
  • laliking
    #760
    Topic Up!
  • Lammer
    #759
    SZIasztok!
    enism rakkantattam a jatekra, borzalmasan addiktiv :DDDDDDD
    experten nyomom orig sony PS2 dzsojpaddal(usbs atalakitoval, priman kezeli az analogot meg a gombokat)... vegigtoltam reggeltol a gamet... bejutottam a valogatottba(magyar^^) rugdosom a golokat(3.13as verzio EXPERT fokozat)... mar elegge jol ment... erre a taszk kifagyott egy bajnoki meccsen... :C hogyazakurv4joedes%/=/(/=()/(...
    AAAA kesz vagyok... msot mehetek vissza egy regi menteshez...
    szal majd meg jelentkezem :DDDD
    ehh kezdhetem a 2ik szezon elejerol :C
    (Debrecen igazolt le meg az elejen :DDDD)
  • joe69
    #758
    billel milyen lovest ajanlotok?valszeg en vagyok a bena de alig talalom el a kaput:(
  • laliking
    #757
    [IMG][/IMG]
    nekem eddig ennyire tellet ...
  • laliking
    #756
    az sajna már nincs.. :(
  • Fyrex
    #755
    grat!

    képet ^^
  • laliking
    #754
    PSV vel megnyertük a bajnokságot :)
  • Fyrex
    #753
    tolom énis (H)
  • asfa
    #752
    én is tolom!csak képeket most nem!
  • gabber_saviola
    #751
    én játszok még mindig vele
  • csm
    #750
    meguntátok a megunhatatlan játékot?
  • Zséé
    #749
    Na mitörtént itt? Filmszakadás? :DD
  • gabber_saviola
    #748
    látod 12 meccsen 24 gól :P

    és köfi

    amúgy meg experten is lehet egyenesen lőni, csak nem kell teljesen megvárni hogy fullra telelegyen a csík
  • Grusi
    #747
    Az a kettes rating hogy jott ossze? :D

    Amúgy nagyon jó vagy, én messze nem teljesítek így.
  • gabber_saviola
    #746
    jah