116
Lehallgató készülékek
  • Shadow_THH
    #76
    figy ez nem valami teszt mint a magas szőke férfi felemás cipőbe'?

    hogy feldobsz valami témát és mi lesz a reakciónk, hogy mennyi idő kell mire összeesküvés elméleteket kezdünk el neked gyártani, hogy lehallgat a villanyóra
  • Thanatos
    #75
    és ott a pont, megynyerte a 40milliot :DDDDD
  • Thanatos
    #74
    tese szereltél még konnektort :)
  • Thanatos
    #73
    a "poloskakereső csodadetektor" egy nagy humbug..., már rég nem gyártanak olyan poloskákat amike tilyen egyszerüen detektálni lehetne :) főleg hogy a jobbak ki be kapcsolhatóak és simán kikapcsolják ha valaki keresni probálna bármit :P akkor meg max fémkereső ami a mai elektroechnikváal zsufolt társadalomba nem müködik :D
  • Thanatos
    #72
    nem értem meg :) kb 5 perc lenne amikor nincs ott senkise és kivülről nem látszik ám hogy szétszedted..., max beporozod újra..., ha meg lebuksz emgmondod nem jött belőle áram amikor beledugtálv alamit és emgakartad nézni miért nem, ráfogod hogy kcisuszott bent egy vezeték vagy mittomén :D
  • DannyL
    #71
    kabe
  • DannyL
    #70
    Ja igen és az egyik a szoba bal a másik a jobb felén. :) Sztereó! :)))
  • izb
    #69
    Nem akarsz beszélni róla??:))
  • DannyL
    #68
    Higgyétek el senki se mászkál az irodában az asztal alatt tök sötétben.
  • izb
    #67
    Ez a tipikus esete annak,hogy valaki azt kérdezi napjában többször,hogy "rólam beszéltetek"??????
  • DannyL
    #66
    Holnap kipróbálom.
  • DannyL
    #65
    Jóvan én ezt értem,csak az a bibi, hogy 7 gép van a teremben, de egy sem ilyen konnektorba van dugva. Mint látod ebbe sincs bedugva semmi. Ja és mellesleg 7 gép van és 2 ilyen kütyü.
  • DannyL
    #64
    :DDD
  • Tuvok #63
    Nálunk a cégnél is vannak ilyenek, de már csak a poén kedvéért sem fogom elmondani mi az
  • Palinko
    #62
    de már mondták 1x,hogy az áramellátotságot mutatja a led... én azon akadtam fel,hogy arról beszéltek a többiek,amit ő mondott az irodában v.kinek... ez elég érdekes,főleg,ha többször történt..
  • izb
    #61
    ha csak azért van hogy tudd a sötétben hol van a connector,akkor minke mindegyikre led??
  • Evogordon
    #60
    XDDDDDDDDDDDDDDDD de lol ez a topik XD
  • Palinko
    #59
    azért elég furcsa,hogy a mellette lévő konekktornak nincs az a fölülröl kidudorodó része... mert ha egy irodába vesznek konnektort,akkor mind egyformát vesznek nem?
  • Shadow_THH
    #58
    bezzeg a pokoli operátor :D mindig megoldotta kávéval a lehalgató készülékeket
  • Schwarz
    #57
    miért, ez lehet a villanyos hálózaton nyomja az adatot kifele, oda meg csak kell traf meg ilyesmi
  • Logitech
    #56
    a mellette lévő konnektor a poloska
  • Tuvok #55
    :DDDD
  • CybeRick
    #54
  • Aquir
    #53
    de ez akkor ilyen becsapós poloska lenne
  • CybeRick
    #52
    Kérdésem: Dugott-e már bele valaki bármilyen elektromos eszközt? Kialszik-e olyankor a led?
  • CybeRick
    #51
    A poloska lényege, hogy abszolut ne legyen feltűnő, és funkciójánál fogva minnél nehezebb legyen felderíteni. Van egy ismerősöm aki ilyen kütyüket derít fel jó pénzért. Amikor voltak az autópálya pályázatok miatt a lehallgatási botrányok, őt hívták :)
  • CybeRick
    #50
    Jópofa :) Ha irodáról van szó, az szinte majdnem tuti, hogy túlfesz ellen ellátott konnektor lehet, amit lehallgatónak néztetek. Van benne egy bizti, ami védi az irodai gépeket, a led pedig azért van benne, hogy lásd, ha elszállt a bizti. Poloskát az életben nem tennék ilyen dobozba (leddel).
  • Deqwator
    #49
  • haxoror
    #48
    Gyanítom a JCSR-esek trükkjéről van szó, stratégiák lehallgatása meg ilyesmi.
    Sosem bíztam bennük...
  • Inquisitor
    #47
    Amondo vagyok, hogy ha én le akarnálak téged hallgatni, akkor nem olyan lehalgatót tennék be, ami bármiben is eltér. Tehát sima fali konektort látnál, led és egyebek nélkül. :)
    Szóval szerintem ez valami spéci túlfesz védelem lesz.
  • leveskocka
    #46
    nem fura szogbol fenykepezted! az uj es jobb minosegu dugaljak mindegyike rendelkezik egy ilyen mechanikus lezaroval,mikor kihuzod a dugvillat,akkor az lezarja a lukat.amugy en olyan helyre tennem,ahol az atyauristen se gondol ra.lehet ez egy dugalj:)ha led is vilagit rajta,annal jobb!sokszor az eszreveheto a nem feltuno:)
  • DannyL
    #45
    Beküldtem egy két poloskás cégnek a képet, ha már hülyét csinálok magamból legyen jó nagy. :))) Kiváncsi vagyok mit mondanak.
  • DannyL
    #44
    Jólvan, ügyes vagy ülj előre! :) Tudsz írni, mindenki látta, szevasz!
  • Grenzjager
    #43
    tudjátok, honnan lehet tudni hogy lehallgatnak az oroszok??



    - eggyel több szekrény van :)))))


    és miért nem készült el időben az első orosz poloska???

    - nem fért ki a gyár kapun :)))
  • Inquisitor
    #42
    És ki mondta, hogy nem az?
  • Szega87
    #41
    lol én elsőre megmondtam volna ez 1 konnektor ! Gratulálok népszerű lettél
  • Dying Soul
    #40
    :D
  • DannyL
    #39
    :)))
  • Frosty01
    #38
    gondolom lepattinthatós a fedele, ha nem akkor 1 módja van hogy meggyőződj az álításod helyességéről... <KALAPÁCS>
  • DannyL
    #37
    de, működik rendesen