135
Minden ami nissan
  • Skynet85
    #55
    nem tom nekem annyira nem tetszik az a kocsi:) meg én most egy jó darabig nem veszek kocsit az tuti:) Viszont tuningolni azt fogom tuti csak azt nem tom mennyire szól ez belel a garanciába mert nem én akarom csinálni de az is kérdés hogy ha egy szaképzett brigád akinek ez a szakmája teszik fel ill. bele a cuccokat egyáltalán megmarad-e a garancia...
  • DJ Bee18
    #54
    de lehet inkább corolla lesz
  • Skynet85
    #53
    jahm most nézegettem teljesítmény tuningot a kocsihoz egy kipufogo rendszer plusz egy sport szürő meg néhány sport gyertya meg egy kis chip tuning és ilyen 30-40%-os teljesítmény növekedés érhető el igaz ezek eggyütes ár már kb 250 körül mozog, na de 30% az 30%:)
  • Skynet85
    #52
    Van egy másik is ez is tecc csak sajna nincs nagyobb kép:(
  • Skynet85
    #51
    Nem rossz teszik akkor mutatom ami nekem teszik:)
  • DJ Bee18
    #50
    most ilyennel szemeznék, de 1 milka hiányzik rá :), mert min. 1.6-os kéne :), persze ilyen felnire végképp nem telne 21 évesen :)

  • Skynet85
    #49
    Nekem is mert 21 colos a moncsim csak lehet másnak zavaróm ha így van akkor alakítok rajtuk:)
  • Carlos
    #48
    Nekem ok a méret!
  • Skynet85
    #47
    Remélem ez a kép méret még belefér ha nem akkor a modi jelezze felém pls:)
  • Skynet85
    #46
    Na kicsikém remélhetőleg ilyen hátsót kap majd remélhetőle nem is olyan sokára:)
  • Skynet85
    #45
    No para én meg csak válaszoltam:P:)
  • DJ Bee18
    #44
    Jól van értem, tiszteletben is tartom. Csak elmondtam, nekem nem kéne, ráadásul nem is neked mondtam.
  • Skynet85
    #43
    ,,nekem nem kéne" elhiszem izlések és pofonok én is legszivesebben egy audit vagy bmw-t vette volna na de 3 milábból nem leht az embernek fene nagy igénye és nem akartam qrva csicsás kocsiban fapadon utazni sem..kompromisszumot hoztam melynek az eredménye ez lett...
  • Carlos
    #42
    Ezért kellene nekem skyline.
    Oroszoknál lehet venni asszem.
  • Skynet85
    #41
    Opel elvből nem kell nép autót nem akartam picit különc vagyok és emiatt nem kell olyan kocsi amiből X millóval talákozok az utakon...nap mint nap
  • DJ Bee18
    #40
    bocs, az hogy ronda, az az én bajom, én véleményem, amúgy biztos jó autó , de nekem nem kéne :). Tény, hogy sokat nem adtak el, ez meg a Nissan baja :)
  • DJ Bee18
    #39
    ennyi erővel Astra Classic II a legjobb,nem mondtam, hogy szar, csak más autógyártók frissítenék az autójukat, ennyi.
  • Skynet85
    #38
    ejha miért is kéne cserélni egy jól össze rekott konstukciót most hogy autó vásárlásra adtam a fejem ültem új renyó clióban,grande puntoban és seatban is hát mit mondajk Renyo dizájn bejön de belüről nem férek el a lábam veri a kormányt az ülés pocsék a belsje meg se közeli az almerát az ár érték arányról meg hát ne is beszéljünk mert az siralom Puntó 1 fokkal jobb ujabb dizájn felszereltség se rossz na de megint lábam a nyakamban stb stb de ár/érték arány már sokkal jobb mint a clio-é Seat felszerltség nudli ár csillagos ég szal maradt a nissan picit idősebb dizánj de ha összerakok kb 300eFT-t akkor olyan dögösen fog kinézni ahogy azt kell..
  • Carlos
    #37
    Nekünk premira-nk van és eddig nincs gond vele.
  • DJ Bee18
    #36
    hát a mostani EU Nissanok körül valamit nagyon rosszul csinálnak. Az Almerat már cserélni kéne, kíváncsi lennék rá. Primerából se látni (sztem ronda)
  • Skynet85
    #35
    yep csak írtó drága is :D most néztem a felni na nem ilyen de hasonló lenne kb 170 pénz:(
  • Carlos
    #34
    Szép!
  • Carlos
    #33
    Nissan Skyline GTR.
  • Skynet85
    #32
    csak ezpicit sokba kerül de vszeg a héten meg lesz a fényszoró csere az eslő spiler meg majd vmikor nyáron ha lesz elég zsém:)
  • Skynet85
    #31
    Én most ilyesmi formára szeretném az enyémet:)
  • Skynet85
    #30
    Szép de mi is ez?:)
  • Carlos
    #29
  • Skynet85
    #28
    Na embrekem a egy nisssan almera remélhetőleg boldog tuljadososává váltam:D
  • blackgamer
    #27
    ma láttam egyet ezüst színben, jól gurult
  • ngcsnet
    #26
    kicsit utánanéztem a 300zx-nek és eléggé megtetszett!!
    főleg ez a cabrio:
  • [Walaki]D`Lair
    #25
  • ngcsnet
    #24
    tuning, gyári az sima.
  • Carlos
    #23
    Zsir!
  • [Walaki]D`Lair
    #22
    S13 200SX power :))
  • blackgamer
    #21
    300 ZX, Sebesség Lutra album elejéről ismerős lehet

    régi, de nekem tetszik
    sok képen felnyílós az ajtaja, ez gyári vagy tuning?
  • Dichter
    #20
    Szerintem is fasza autó, de van még jópár ilyen, és azokat vezethetem a megszokott ülésből is.
  • ngcsnet
    #19
    amikor megvettük, sportgumik voltak, így 160 fölé is mentünk, pedig nem is akartunk gyorsan hajtani, de aztán lecseréltük egy biztonságosabbra a gumikat, mert az említett falusi utakra nem az iylen gumi való
  • Skynet85
    #18
    menet teljesítményben mien az autó húz jól?:) kényelem szempontjából mien mármint hátsó ülésen hogy lehet elférni? mien idököznként viszitek szervizelni eddig mi volt a legdrágább szervize fogysztás mine stb stb:)
  • ngcsnet
    #17
    baj még nem, egyébként szedánunk van, de az végülis ugyanaz.
    naszóval hát múltkor elkezdett sipákolni a fék ha 70 fölé mentünk, de aztán kicseréltük, de mondjuk elég idegesítő volt folyamatosan azt a hangos visítást hallgatni, úgy ott valami tönkrement, dehát ennek legfőbb oka az lehet hogy falun lakunk, és út az nincs így eléggé megviselhette a kátyúkban való zötykölődés.

    nemrég pedig legázolták a tükröt, majd másnap visszamentünk a helyszínre és összeszedtük a darabokat, és kézileg összeraktuk újra
    de aztán olcsón hozzájutottunk új alkatrészhez(bal tükörhöz)
  • Carlos
    #16
    Nekünk primera-nk van.