905
  • berczely
    #583
    tud valaki segítnei?Hogyan kell autót berakni?
  • SkyLinEXX
    #582
    Nem tudom mér kell szaroznotok hogy nem adjátok oda akinek nincs eredetibe meg.Akkor mér van fenn a sunrise meg a Original magyar nyelvje az oldalon? az is szerzői joggal védett?Tudom hogy NGcs segített a magyarosításba akkor én odaadom neki ha még nincs meg neki.
  • desigo
    #581
    HBD
  • FLeK0
    #580
    jobb későn, mint soha: TrackMania United Coming to Steam

    kb. 5400Ft előrendelve.
  • zolo
    #579
    Balázs ne húzz fel !
    Tudom hogy a játék eleve magyarul jelent meg itthon , és ugyanugy ottvan a nyelvi fájl a játék mappájában, mint az angol verzióban a angol nyelvi fájl. Most tényleg ennyire elfogult vagy ezzel a játékkal , hogy csak az játszon vele , aki megvette?

    Még mindig nem hiszem el , hogy sokból tartana elküldeni....
  • bazs1
    #578
    én nem rendelkezek magyarosítással, és mivel magyarországon csak magyarul jelent meg boltokban ezért nem fogják magyarosítani=>nem szolgálhatunk magyarosítással
  • zolo
    #577
    Ezt nem is állítottam ,de mit szaroztok vele a magyarosítással? Nehéz lenne elküldeni?
  • bazs1
    #576
    én nem akarok semmitse megváltani, de minek állítja folyamatosan, hogy eredetije van miközben mindenki tudja, hogy nem?
  • tomas10
    #575
    hát azért mert szeretem a nyelvemen játszani
  • zolo
    #574
    Nem hiszem Balázs, Csaba ,hogy ezzel a szarakodással fogjátok megváltani a warez világot...
    Lehet valakit nem izgat annyira a játék , hogy kiadjon érte 7000 Ft-ot, de azért szeretné a saját nyelvén élvezni , ha már van rá lehetőség.

    Tomas :Minek ehhez a pár szóhoz magyarosítás?Ha egy komplexebb játékról lenne szó, aminek bonyolult története van ,akkor még elhinném hogy kéne, de ez nem az a játék.
  • tomas10
    #573
    bizonyíték bízonyíték megörülök nem igaz hogy ennyire félted
  • ngcsnet
    #572
    nem hiszem el hogy a mai világba csak lopkodással lehet élni, ha már nem vagy hajlandó megvenni a játékot (gondolom azért, mert nem tetszett) akkor legalább angolul taluljál meg.
  • bazs1
    #571
    tehát nem eredeti van
    ha az lenne akkor már rég beraktál volna egy képet
  • tomas10
    #570
    nem hiszem el hogy a mai világba mindent bizonyítani kell a barátaidnak is csak akkor teszel meg valamit ha bebizonyítja?régen az emberek mindig segítettek egymásnak és nem úgy elötte bizonyísd be.csak mondom
  • Balintrial
    #569
    lehet módosítani az országot a profilba
  • bazs1
    #568
    csinálj egy képet hogy egy szerveren fent vagy
  • ngcsnet
    #567
    na jó hagyjuk ezt, a magyarítás szintén szerzői joggal védett => nem adom oda
  • tomas10
    #566
    most hogyan bizonyicsam be?nem állitottam be jól nem igaz hogy most le kell írni ezer szót hogy elküld.tényleg azt csak kaptába állitottam
  • Balintrial
    #565
    nem...ez egy portugál login
  • tomas10
    #564
    login :tomas
  • Balintrial
    #563
    Azzal tudod bizonyítani, ha leírod a loginod. :)
  • tomas10
    #562
    akkor léci küld el [email protected] tényleg eredeti
  • ngcsnet
    #561
    a játék alapból tartalmazza a magyar nyelvi fájlt, ha igazalod hogy a nadeótól neten keresztül vásároltad, akkor odaadhatom :)
  • Dodo55
    #560
    Hidd el nagyon jól tudom :)
  • AtiRadish
    #559
    Gondolom mert nem eredeti azert. Es h. neten jatssz a legujabb patch kell hozza, es ahhoz meg nincs crack tho. De ez csak feltetelezes h. azert nem tud neten jaccani.
  • tomas10
    #558
    hol lehet magyarosítást szerezni léci küldjétek el a [email protected]
  • Dodo55
    #557
    Minek a hamachi? A TMU-ban kitűnő netes mód van. Akkor minek a hamachi?
  • barnie1990
    #556
    Nem jön velem valaki játszani hamachin?
  • ngcsnet
    #555
    Rendelhető a játék Amextectől.
  • ngcsnet
    #554
    Starforce driver kell hozzá, starforce.com-ról keress egyet;)
  • Gerygrey
    #553
    Sziasztok, Vista alatt fut valakinek a United? Mert nekem meg sem nyekken, bezzeg a szutyok céges laptopon elindul (azon XP van, viszont elég szerény konfig úgyhogy játszhatatlan rajta a game, de legalább megy)
  • zserrbo
    #552
    Sziasztok!

    Van egy gondom a játékkal.
    Ezeket írja ki:
    "Your video card performance has not been found. A quick bench will be run"

    Aztán, ha leokéztam: "Could not retrive your graphic device performance. Automatic graphic quality may be inadequate."

    Hiába futtatom le a bench-et azon nem megy át. 0 FPS-t ír ki. Már próbáltam több beállítással is. A gépem lentebb olvasható. Friss VGA driver van a gépen.

    Valami tipp?
  • ngcsnet
    #551
    #549: Warez kérdések természetesen törlődnek.
    #550: Magyarországi megjelenés ezen a héten várható


    már tényleg csak néhány nap van hátra a bolti megjelenésig is:)
  • Tobacco
    #550
    lehet már valahol kapni a játékot, vagy még mindig kivárás van?
  • Mikilaci
    #549
    épp az hogy beírom a kulcsot és nem megy
  • bazs1
    #548
    lolxd
  • Dodo55
    #547
    Jahogy az egy lemodellezett Megane :D
    Először igazinak néztem :D
  • ngcsnet
    #546
    carpark:l
  • Dodo55
    #545
    Jó lett a banner.
    Bár az a Megane nem tudom mit keres ott :D
  • bazs1
    #544
    mi is kiszeretnénk már próbálni