905
  • MerlinW
    #825
    United az alapjáték. Forever egy ~másfél gigás kiegészítő (új pályák, jobb grafika, stb), amit ingyen is letölthetsz. Star Edition pedig egy nagyobb frissítés a Forever-re (új pályák, stb..)

    Ha sima United-ot veszel, akkor két játékot kell telepítened (Forever külön játék, de a letölthető verziónak kell a United megléte), illetve Star Editiont is fel kell rá telepítened.

    Tehát annyi a kettő között a különbség (illetve 3, mert lehet kapni dobozos Star Edition-t is), hogy a Forever / SE-vel kevesebb a macera, frissebb anyag van a lemezen.
  • tototto
    #824
    semmi ahogy nézem megnevezésnél mindkettő 100% sorozatos magyarán az utángyártott, csak egyiknél még az első kiadás borítója van, de ahogy nézem nem nagyon foglalkoznak a nevekkel: Trackmania Untitled Forever
    szal szerintem vedd az olcsóbbikat ugyanaz meglesz hozzá max a borító más viszont spórolsz egy ezrest
  • Rapid81
    #823
    Sziasztok!
    Valaki meg tudja nekem mondani, hogy mi a különbség a kettő között, természetesen az árán kívül?
    Meg akarom venni, de ha az 1800Ft-os ua., mint 2800-as, akkor csak az olcsóbbat kéne.

    http://www.aqua.hu/trackmania-united-hu-100-pc-103685.html
    http://www.aqua.hu/trackmania-united-forever-100-pc-103683.html
  • MerlinW
    #822
    United fizetős, Nation ingyenes.
  • masoma
    #821
    meg kell vásárolni a játékot!
  • miki10
    #820
    Sziasztok!

    letöltötem a Trackmania united forever, fel telepitetem és már a gépen rajta volt a TM nations forever és az unitedbe csak a nations pályákat tölti be a többi pályákat nem ami nem a nations ott ezt írja ki

    "nem tudtam betölteni a pályát!
    nincsmeg a következő gyűjtemény!
    island"

    kell hozzá a többi trackmania is? vagy mi lehet a baj?
  • MerlinW
    #819
  • Steel Painter
    #818
    Ne aggódj, kapsz :D
    Ugyanis ezt is le fogom modellezni.
  • MerlinW
    #817
    Ilyet kérek:D

  • Steel Painter
    #816
    Hello!

    Elkészült a másik Carmageddon kocsi is.
  • [HUN]FaTaL
    #815
    Hehe, Carmageddon rulz. :-)
  • MerlinW
    #814
    Hehe:)
  • Steel Painter
    #813
    Elkészültem az első TrackMania modellemmel. :-)
  • MerlinW
    #812
    Tudjuk:) A fejlesztők ideje.
  • Freddycom
    #811
    Tudtátok, hogy van az arany előtt még egy érem? :D

    Tegnap szereztem.



  • [HUN]FaTaL
    #810
    majd meglátjuk
  • MerlinW
    #809
    Te lökött, TM online játék, egyébként is kell állandó net hozzá, nincs szükség DRM-re...:)
  • [HUN]FaTaL
    #808
    Hát akkor elköszönök tőle. Ilyen sz*r DRM-mel ellátott cuccért nem fizetek az biztos.
  • MerlinW
    #807
    Megvette az Ubisoft...

    Trackmania 2 még idén szeptemberben

    prezentáció
  • El Deloro
    #806
    Eladó egy trackmania united forever star edition (a 2010 -es új verzió) cd kulcsa és metaboli-s letöltőlinkje.
    (olyasmi mint a steam, csak itt nincs visszaellenőrzés, csak szimplán letölti az install fájlt)

    Senkinek ? pár ezer forint lenne csak, mindenképp olcsóbban adnám mint, ha boltban vennéd
  • vajo
    #805
    nm
  • Venom
    #804
    kösz az infót.
  • vajo
    #803
    nekem Logitech Cordless Rumblepad 2 van. Sztem ez a legjobb.
    De logitech ből van még pár! csak Logitech!
  • MerlinW
    #802
  • Venom
    #801
    Mien gamepaddal? Tervezem egynek a beszerzését csak nemtudom meik jó meg kipróbálnám TM-el is mert billentyűzettel valami borzalom. Sok pályán ugrató rögtön a kanyar után aztán besem bírok álni egyenesre rendesen mert ahogy lenyomom egy ici picit a gombot már nyom is egy akkora kanyart :S
  • vajo
    #800
    miez a kihaccság?
  • vajo
    #799
    Gamepaddal a legjobb :D szerintem.
  • Lorant999
    #798
    kösz
    am tudtok még vmi jó autós játékot amit lehet normálisan irányítani?
    ezt is kösz :D
  • MerlinW
    #797
    Opsz, akkor bocsánat. A lényeg, hogy értelmetlen:)
  • [HUN]FaTaL
    #796
    Be lehet lőni kormányra, én próbáltam, de értelmetlen. Lassabb vagyok sokkal mint billentyűzettel vagy gamepad-dal.
  • MerlinW
    #795
    Nem lehet. Ez egy négy gombos durván árkád ügyességi játék:) jobbra-balra-előre-hátra. Ennyi.
  • Lorant999
    #794
    heló

    ma vettem egy eaxus kormány és szeretném kérdezni be lehet lőni a tm-hez?

    Előre is köszi a választ
  • El Deloro
    #793
    Üdv!

    Eladó egy trackmania united forever star edition (a 2010 -es új verzió) cd kulcsa és metaboli-s letöltőlinkje.
    (olyasmi mint a steam, csak itt nincs visszaellenőrzés, csak szimplán letölti az install fájlt)
  • dave10000
    #792
    Huh akkor megnyugodtam, köszönöm
  • tototto
    #791
    nem, midnenki játszhat rajta csak akinek több mint 50.000 LPje van az már nem fog kapni LPt hiába ér célba jó helyen
  • masoma
    #790
    a 10000-50000-ig az nem az, hogy 10000-50000 LP tartományban lévő játékosok játszhatnak csak a szerveren?
  • [HUN]FaTaL
    #789
    Az nem pontszám hanem helyezés úgyhogy örülj neki ha csökken. :)
  • MerlinW
    #788
    Az a világrangsorban betöltött pozíciód. Az LP a pontszám, amit a főmenüben látsz legfelül (is). SP pedig az offline játékra kapott pontszám.

    A szerverek nevei mellett van egy számérték (pl. 0-50000), ami annyit jelent, hogy 50.000 pontig kapsz LP-t az adott szerveren.
    Jelenleg 100.000 LP-vel az első egy Francia srác, második egy magyar 98ezer körüli pontszámmal.

    Tehát ha neked van mondjuk 70.000 LP-d akkor jelenleg valahol a 11.000. lehetsz a világranglistán. Egyébként semmit sem jelent, puszta statisztika.
  • dave10000
    #787
    Sziasztok.

    Nem tudjátok miért van az, hogy amikor vége van 1 versenynek és jön a következő akkor a nevem alatti pontszám mindig csökken. Volt 1millió valamennyim mostmeg csak 830k.
  • tototto
    #786
    gondolom routered van és fogja a tűzfal, engedélyezd a portokat