6347
banner
GM anyavállalat gyűjtőtopikja
Opel/Vauxhall/Chevrolet/Holden/Cadillac

  • Norby646
    #6145
    Lehet az lesz a vége, mondjuk már kicseréltem ezt a szart, tehát egy ideig most megint megoldódott ez a probléma. Viszont azt olvastam ezzel kapcsolatban, hogy vmit mókolni kell ilyen esetben a motorvezérlővel is. Hát nem tudom mi igaz ebből, pláne ha neked meg semmi gondod.
  • Kicsizoli
    #6144
    Én biztos lezárám és hagynám a fenébe.. én ezt csináltam az Astrán (Z14XE) egy vékony rézlemezzel zártam le, a fogyi is változott és nem kapkod már, 2 éve igy járok vele.
  • Norby646
    #6143
    Skacok! Egyik felem sír másik örül, az autó ma reggel munkábamenet megmakacsolta magát és állandósult a probléma, az első gondolatom egyből az egr szelep volt. Vettem pár hónapja egy bt-s mezei hibakódolvasó adaptert, ami egészen idáig baszott bármit jelezni, viszont most ma végre már mutat problémát (és akkor még örülök is neki, beszarás...), természetesen az egr szelepre panaszkodik. Hát munka után mérgemben lehúztam a csatlakozót az egr-ről így használhatóvá vált az autó, persze biztos vagyok benne hogy ez így nem igazán jó, bár én úgy tudom csak a kipufogó gázt keringeti vissza, de nyilván ez így nem jó. A lényeg hogy sajnos a következő beindításnál már megint lefulladt de mostmár egységesen, indítás után szinte egyből, végül beindítás után egy pici gázt adagoltam, 1000-1500-on, aztán pár mp után már megtartotta az alapjáratot és semmi gond nem volt vele hazáig. Holnap elszaladok veszek egy ilyen szart, de szerintem mostmár a legolcsóbbat mert a 40e ft-os is kb 25e km-t bírt ki illetve kb 2.5 évet. Kérdés mekkora szart csináltam/csinálok ezzel a módszerrel? Holnap reggel az első utam a bárdihoz vezet, aztán valahol félreállok és össze is rakom, mert szerencsére baromi egyszerű az egész.
  • Kicsizoli
    #6142
    400

    Ha már itt tartunk :)
  • Kicsizoli
    #6141
    Nem rossz replika... gondolom nem 24E lakozik benne :)
  • Szabi #6140
    egy kis hazai
  • Kicsizoli
    #6139
    Az igen :)... most már csak a piacon a BOS 1:18 kell megkeresnem :)
  • Willi Betz
    #6138
    Jó régi Matchbox :)
  • Kicsizoli
    #6137
    Megjött a Jézuska :) a piacon leltem rá 500 pénz volt :)





  • Willi Betz
    #6136
    Ez számomra nagyon vonzó,de a 100 eurós ára nagyon vissza húzza....

  • Willi Betz
    #6135
    Az biztos,hogy ehhez hozzájárul az ajtók zártsága is. Az ára meg...igen nem kevés valóban. Nem rég jelent meg a Kadett E GSi is,szintén "csukott" ajtókkal,igaz az nem ilyen drága. Sajnos ez a fajta hobbi is költséges,mindig is az volt,de mióta tartüsan 300ft felett mozog az euró azóa különösen.
  • Kicsizoli
    #6134
    Nos igen, mióta megjelent már kétszer nekiindultam hogy felteszem a polcra, de eljutottam a képek nézegetéséig és letettem róla... én úgy gondolom az ára nem tüköri a minőségét részletgazdságát..
  • Willi Betz
    #6133
    Azért ez is megér egy misét! Rekord E Caravan
  • Willi Betz
    #6132
    Zoli Nem olcsó,ellenben roppant drága.
  • Kicsizoli
    #6131
    Bocsi előbb irtam mint gondolkzotam volna
  • Kicsizoli
    #6130
    4x4

    Ezt semmilyen modon nem lehet lepapírozni? Bocsánat a buta kérdesekért...
  • Kicsizoli
    #6129
    Nem kerestem, mert nincs olyan ismerősöm a ki fel is programozza. VAlószinű evvel a beruházással megmarad még pár évig a kocsi.. kivéve ha valaki nagyon megkivánná de kétlem.. egy Viva felszereltség klimával nem olyan kelendő...
  • Willi Betz
    #6128
    Az igen szép összeg! Bontottan nem találtál?
  • Kicsizoli
    #6127
    Szép nagyon...

    A vezérlőm ma jött meg az Autodigittől... holnap kipróbálom lesz e változás... remélem igen...
  • Willi Betz
    #6126
    Aki úgy érzi,birtokolná,az most megteheti.
  • Willi Betz
    #6124
    Nem olyan kényes,mint amilyennek látszik. A fekete kárpiton hamrabb meglátszik a kosz. Mondjuk az igaz,hogy nagyon sötétkék farmerben nem ajánlott beleülni,mert megfogja és nem lehet kiszedni belőle.
  • Kicsizoli
    #6123
    No mindegy, tiéd világos belsőjét fél nap alatt megölném, utána meg magamat hogy nem vigyázok rá...

    Az Astra motorvezérlőjét most csináltatom meg cirka 80 e lesz...az sem tudom meg tudodk e válni majd tőle..sok mindent nézegettem elejinte dizeleket,1700es 80 lovast, de valahogy nem vágyom újbóli szívásra(az injektorok darabja 100e) inkább marad a benzines+ LPG esetleg CNG, de az meg ritka és drága is.

    Még a végén én is egy Nissanban kötök ki mint a fater..
  • Willi Betz
    #6122
    Már nem tudjuk meg,mert nincs fent a hirdetés. :) Egyébként,ha türelmes vagy és tényleg ilyet szeretnél,akkor kis időn belül eladó lesz az enyém. Költségmentes,nem rozsdásodik. Állapotra is szerintem tűrhető.
  • Kicsizoli
    #6121
    Omega

    Ez reális ezért a gépért? ehhez egy gázszett mit kostál?
  • Willi Betz
    #6120
  • Willi Betz
    #6119
    Meg még egy tapasztalatot megosztanék. Kivittem próbakörre egy J sedan-t,1.6 szívó benzinnel. Az köztudott,hogy nehézre sikeredtek,viszont nem éreztem lomhának ezzel a motorral. Pedig csak 115 lóerő. Omegához hasonlítva is kielégítően gyorsult,egyedül a féket éreztem kevésbé harapósnak a H Astrához képest. Egyedül a sedan marad meg a kínálatban pár évig a K-val párhuzamosan,ez lesz tulajdonképpen a Classic,csak Sedan-nak fogják hívni,míg kijön a K sedan. 3.8 millió egy tisztességesen felszerelt autó,ami új autóért,pláne ekkoráért nem sok.
  • Willi Betz
    #6118
    Ma jól megnézegettem az Astra K-t. Első ránézésre nincs különbség a J-hez képest,másodikra már annál inkább. Viszont vannak árny oldalak is,ami egyeseknek lehet nem gond,csak nekem van összehasonlítási alapom a kettővel ezelötti generációval. A H-ban puha,párnázottak a hátsó ajtó kárpitok,míg a J-nél és K-nál kemény kopogós műanyag. :( Ettől eltekintve kellemes kis autó és az alap ülések is egész jól tartják a derekat és a combot. Magam mögé beülve,pedig meglepően nagy hely volt a térdem és a támla között,majd egy arasznyi.
  • Willi Betz
    #6117
    Na,még jövőhéten jön hozzá egy vízpumpa,aztán decemberben friss vezérlést kap,idő szerű is lassan. :)


  • Kicsizoli
    #6116
    Megvan Jobb kormányos :)))) vad kis gép lehet...
  • Willi Betz
    #6115
    Keresd a hibát :)
  • Kicsizoli
    #6114
    OFF: egy kérdés ki javít Opel Delco Multec S motorvezérlő elektronikákat, és/vagy mennyibe kerülhet egy használt motorvezérlő beszerelve összetanítva és miegymással?
  • Kicsizoli
    #6113
    Uhh.. ez kellett 2 ajtós Commo Limo :)
  • Willi Betz
    #6112
  • Norbi1990
    #6111
    Nem recsegett eddig.
    Délután még megpróbálok hazamenni vele, remélem sikerül.
  • Willi Betz
    #6110
    Ne legyen igazam,de szerintem kuplungtárcsa,kinyomócsapágy,mondjuk ezeknél inkább láb a nyakban effektus szokott lenni. A kinyomócsapágynak meg hangja van. Sebességbe rakáskor nem recseg?
  • Norbi1990
    #6109
    Azt tapasztaltam ma reggel, hogy feltűnően elkezdett levándorolni a kuplung fogáspontja és nagyon nehezen vette a fokozatokat a kocsi.
    B Vectra 1.7td-nél lehet állítani a kuplung fogáspontját?
  • chem01
    #6108
    Köszi a segítséget!
  • Kicsizoli
    #6107
    Ami keresel azt a németeknél Azurblau nak hívják az Opel kódja "22S" a GM kód pedig a "GWS" sima metál fényú szín
  • bboyatty
    #6106
    Nézd meg itt., én nézegettem de nem találtam a listában.

    Meg ezt találtam, Katt!!!, ott van egy color code, nem tudom az lenne-e ami neked kell.
  • chem01
    #6105
    Sziasztok!
    Egy kis segítséget szeretnék kérni. Tudja valaki, hogy az Opel "Deep Sky Blue" (metalic) színnek mi a gyári színkódja? Előre is köszönöm!