2320
  • Bence94
    #2200
    üdv nekem nem megy pedig azt csináltam amit te legalábbis szerintem.itt van.

    #----------------------------------------------------------------------
    # "„¬§ƒfƒoƒCƒX" ELECOM JC-UD12RD—p ƒL[Ý’è

    [JC-U1012F JC-UD12RD JC-UB12GN]
    START = 11
    SELECT = 10
    CIRCLE = 3
    TRIANGLE = 1
    SQUARE = 0
    CROSS = 2
    L1 = 4
    R1 = 5
    L2 = 6
    R2 = 7
    L3 = 8
    R3 = 9
    L<->R = 0

    #----------------------------------------------------------------------
    # Controller (XBOX 360 For Windows)

    Controller (XBOX 360 For Windows)
    START = 9
    SELECT = 8
    CIRCLE = 1
    TRIANGLE = 3
    SQUARE = 2
    CROSS = 0
    L1 = 4
    R1 = 5
    L2 = 6
    R2 = 7
    L3 = 10
    R3 = 11
    L<->R = 1 ez az enyém az xbox.
  • RAZOR27
    #2199
    Végül a mocsok pókok fingattak ki, Vergillel az nagyon gyengém.Bezzeg Dante + Trickster + Agni & Rundra = pókírtás :D
  • DarkSector
    #2198
  • RAZOR27
    #2197
    ittvan egy print screen
  • DarkSector
    #2196
    Bazz mekkora hülye vaok...
    Asszittem a DMC4 topicban vaok!
    LOL
  • DarkSector
    #2195
    Csezdmeg...nemá hogyan???
    Nekem meg 19.nél gameover!
  • RAZOR27
    #2194
    Bloody place 205 szint jónak mondható? :D
  • DarkSector
    #2193
    GOLD könnyebb. Tudtommal.
  • ffxi
    #2192
    New game-nél lehetett olyat választani, hogy yellow és golden. Mi a különbség? Nem vettem észrre.
  • DarkSector
    #2191
    BIG THX próbálom azonnal...:P
  • Mikiller
    #2190
    Hello!

    Sikerült megoldani a DMC3 analog problémámat, hogy csak a jobb kar működött.Most már megy a bal is
    Leírom, hogy hogyan csináltam.Remélem nálatok is működni fog.
    A Játékvezérlőknél(Vezérlőpult) nézzétek meg mi a pontos neve a gampadotoknak.
    Ami a fehér ablakban van név azt írjátok le.
    Nyissátok meg a DMC3 mappában a DMCSE3.ini file-t, első soeban van a window_state ezt én átírtam 800 és 600-ra ezután nem ablakban indul nálam. Legalulra meg a többi gamepad után ezt:
    #----------------------------------------------------------------------
    # XUSB Gamepad (Controller)

    [XUSB Gamepad (Controller)]
    START = 9
    SELECT = 8
    CIRCLE = 1
    TRIANGLE = 3
    SQUARE = 2
    CROSS = 0
    L1 = 4
    R1 = 5
    L2 = 6
    R2 = 7
    L3 = 10
    R3 = 11
    L<->R = 1

    A gamepad neve legyen ami a játékvezérlőknél van.
    Nekem Logitech Chillstream van, de XUSB Gamepad (Controller) látszik ott, mert a driver ezt a nevet adta neki. Nálam így megy faszául.
  • RAZOR27
    #2189
    Most nemakarok beszólni, de...
    1: google a barátod.
    2:"doom3 ugy nézett ki, mint a doom2?"
  • DarkSector
    #2188
    jah...naná...
  • Istencsászár
    #2187
    Ez PS2 port...
  • zeus89
    #2186
    ennek is olyan a grafja mint a 4esnek?
  • DarkSector
    #2185
    THX...
    Silent Hill 5-be is kértem 1-et, de Banner Topicban senki nem csinált....
  • DarkSector
    #2184
    Elleszel a többi fokozattal maj.
  • ffxi
    #2183
  • RAZOR27
    #2182
    Hamár csináltam a 4 topikjába bannert, akkor tise maradjatok ki a jóból xD
    Kicsit más a stílusa mint annak, de nézzétek el nekem :D íme...
  • RAZOR27
    #2181
    Juhúú! kipörgettem, sajnos.Nemörülök hogy vége, de legalább mostmár zúzhatom vergillel is, nagyon állat, kész mészárszék.Jövő hónapba jön az új gépem egyböl tolom rajta a 4-et :D addig keresek valami emut, ps2-est és letolom a többit.Dmc5 kívánság:Vergilt akarunk! :D
  • DarkSector
    #2180
    Huh ez faxa lenne, ha megoldódna...
  • Shep
    #2179
    A fifánál volt nekem meg sok másik embernek ilyen analog karos gondja és a registryben kellett átírni 1-2 dolgot, aztán jó volt, pontosan már nem emlékszem a dologra, de szerintem a fifa-s topicban megmondják.
  • DarkSector
    #2178
    Igen én ezért játszottam régen konzollal, mert arra ilyen játékok jönnek ki, csak most drágák az új konzolok, és addig pc-n vegetálok néhány könyedegg fps-el.
    De sokszor drukkolok, hogy az ilyen játékok átjöjjenek pc-re.
    4-et sokan unalmasnak és nehéznek találták, másokszerint, meg a 3 a kvanehéz, és asszonyák szar port, de a 3.rész joy kezelését kivéve szerintem a maguk idejében a legkúlabb cuccok, és lásd még a 3.részt is hányan szeretik nyomni, pedig van már vagy 2-3 éves ha nem több.
    Én 4.részben először Devil Hunteren vittem végig, most meg Legendary Dark Knight-on szenvedek, de hiába nyomtam végig már egyszer, akkor is hajt a játék, legalábbis engem, hogy minnél több szinten csináljam meg, hogy közel legyek a 100%-os teljesítményben.
    Meg ez olyan, a neten hoyg lehet mondani, hogy nekem ez és ez így és annyi idő alatt sikerült.

    Meg az adrenalin....nekem tegnap 2x gyorsabban vert a szívem játék közben, ezt akkor vettem észre, mikor az egyik szint végén laposravertem a boss-t.
    Csak nehogy szívroham érjen 1x...valakit...
  • RAZOR27
    #2177
    Minnél tovább nyomom annál jobban tetszik ez a dmc3 bazz.Igazából dmc4 tetszett meg vidikből, meg a dmc animét néztem, de a sajna a mostani gépem nembírná a 4-et, így ráfanyalodtam 3-ra, de sajna a 100lábú utáni résznél elszállt a winfosom, és nemvolt kedvem letölteni, hogy folytassam.Most nekiáltam, haláli.Ez a játék köt le a legjobban egész "pályafutásom" alatt.Kicsit trükkös, de nemszükséges benne bonyolult kombinációkat bevetni.Hamajd most össszepakolom az új gépet nekiállok a 4nek is, yippi :D

    jelentés:lehet, hogy feladom, elakadtam az ügyességi részen ahol kockákon kell felugrálni, amik pörögnek meg minden. :( no analog joy
  • DarkSector
    #2176
    Jah annak is megvan az iránya, hogy mikor merre, de ha egyszer kitapasztaltad, akkor mindig egyenként írd le egy papírra.
    PL:
    először előre mész...nem jo, akkor kezd megint...
    Menj jobbra, ha jo, akkor papírra.
    Ezután monnyuk balra...
    Nem jo?
    akkor előöl, de most már tudod, hogy az eelső biztos hogy jobbra, akkor mész jobbra.
    Utána nem mész balra, mert ezelőtt monnyuk roszz volt, akkior próba a másik kettőt, és így tovább
    Én így oldottam meg.
    Utána már nálam minden fokozaton ugyanez volt. az irány.
    Vagy ha nem sikerül, akkor max szól és megmondom.
  • RAZOR27
    #2175
    Royal guard stílus ahamm.
    Meg mondjuk kilehet használni több ellenfél esetében a trickster 3. szintjén lévő teleportálós mozdulatát (neve nemjut eszembe, amugy vágom, hogy ez villámlépés és nem teleport :D).Ha látod, hogy csapna az ellenfél kijelölsz egy másikat, benyomod aztat a mozdulatot és máris eltüntél az útból és ha szerencsédvan ráhúzhatsz egy nagyot arra ameik elé kerültél.

    jelentés:15. pálya izzaszt épp, mint egy nyomorult labirintus.
  • DarkSector
    #2174
    GUARD style majd
  • DarkSector
    #2173
    Életet sajnos kell használni néha, nem lehet mindent No Damage módban....
  • reaper4
    #2172
    mire gondolsz?
  • ffxi
    #2171
    Értem, köszi. Védekezés olyan van ebbe a játékba?
  • RAZOR27
    #2170
    Jólvan felejtős, legyűrtem.De életembe először elkellet használnom 3 vital start hozzá.Pedíg célom volt, hogy semmi iet nem használok, mostmár mind1.
  • DarkSector
    #2169
    Röviden ha lendít, akkor mögé kell ugrani...ennyi...
  • RAZOR27
    #2168
    Amikor elkezd viágítani kéken a feje, akkor fog teleportálni, folyamatosan tarsd lock-ban.Ha alattad lessz a célkerszt(ami kör :D) akkor ugorj férre, ha mögötted akkor meg szintén.Ha védi a csapásodat figyelj arra mikor lendíti a kaszát, mertmég kilehet térni lazán előle.


    Igazából énis problémával jöttem :D A Vámpírcsajt hogykell kifektetni, amikor legyengül egy kicsit akkor tudok csak levenni neki némi életet, de fél óra izzasztásnak is csak kb a fél élete lett az eredmény.Láttam youtube vidin hogy ölik, de nemjöttem rá, hogy gyengítik le annyiszor.
  • ffxi
    #2167
    HELP!!
    Már az elején az első kaszásnál elakadtam :( Hogy kell kinyírni?
  • Shep
    #2166
    Próbáltátok már a registrys trükköt?
  • DarkSector
    #2165
    Jah pedig kjátszanék vele naon, attól független, hogy PS2-őn kipörgettem már fullra...
  • Mikiller
    #2164
    Kár, hogy nem megy.
  • DarkSector
    #2163
    Sajnos én ezért nem játszok vele pc-n, mert az analog joy nem megy...
    4-ben meg a rezgés nem működik.
  • Mikiller
    #2162
    Sikerült megoldani a gamepad analóg problémát valakinek?
    Nekem csak a gombok működnek. Elindítanám a GPadCfg.exe-t, de azt írja nem támogatott az én Gravis Xterminator-om.Nem is csodálom már vagy 8 éves konstrukció, de a DMC4 faszául megy vele, azért is szedtem le ezt a 3. részt.
  • cumfu
    #2161
    A játék nem indul a vinyót most vettem és a windows elég új :P remélem érthető voltam :)