2320
  • kotivok
    #2240
    hali ! elakadtam. mikor legyőztem vergil- t másodjára utáma mit kell csinálmi ?hogyan tovább ?
  • Lullaby
    #2239
    A kivédések már jól mennek, de akkor ezt is megpróbálom alkalmazni, köszi! :3
  • RAZOR27
    #2238
    Lődd be a dt-t és bumm beowulf-lunar pash a pofájába :D De elviekben a Cerberus a gyengéje.

    Viszont a legjobb taktika a következő:Először is kitapasztalod, megjegyzed miket mond támadás elött, ez sokat segít.És amikor ellövi az áramos denevéreket (először) akkor alólad fog feltörni a villám.Szóval már a denevéres részeknél jól helyezkedsz és egyből ráfutsz ütöd ezerrel (erre valami zúzós, gyors kombó a legjobb pl.Beowulf Lunar Pash, vagy bármi más), mire felcsapna a villám elveszti az erejét és mehet a csápolás az életére.Mire elér a smárolós részhez semmi hp-ja nem marad.
  • Lullaby
    #2237
    4. rész után felbuzdulva leszedtem a 3.-at is. Eddig minden jól ment, de a denevéres nőt (Nevan?), nem tudom megölni s: A csókját ki tudom védeni, de sebezni sehogy se tudom (mikor közel érek hozzá, smárolna is le...). Van rá valami jó taktika?
  • The Wrath
    #2236
    Mi a külömbség a gold meg a yelow között?
    Ja meg tudtok még kasonló kaszálós gammát mondani ami elfut: proci:2.6 GHZ RAM:1GB Videókártya:ATI Radeon 9800 Atlantis?
  • The Wrath
    #2235
    Okés köszi :D
    Azóta utána néztem és már sok dologgal tisztában vagyok :D
  • RAZOR27
    #2234
    Bármely szinten viszed végig megkapod (bloody palace)
  • The Wrath
    #2233
    És ha végigtoltam akkor utána lehet olyan "csak kaszálok nem a gammát tolom megnit" szinten nyomni tudod hogy szinteket szedek össze stb...?
  • RAZOR27
    #2232
    Ha végigviszed bármien nehézségen megkapod Vergilt, aki szvsz sokkal jobb (bizonyos helyztetekben) annak ellenére, hogy neki fix fegyverei vannak.
    Amugymeg a gamepad-beállításál számokmellé odavan írva, hogy miis.

    Meghamár ittvok elmesélem, tegnap a majdnemfullos Vergil mentésemre rámentettem egy kezdő Dante-set véletlen.....(enyhén ideges lettem)
  • Evin
    #2231
    Anime és manga is van.
  • The Wrath
    #2230
    Üdv!
    Lenne néhány kérdésem a játékkal kapcsolatban.
    Nos bele is vágnék a közepébe.
    Mikor lehet majd Vergil-el menni?
    Nektek is a segítségeket gamepad-ra írja?Ha igen akkor melyik az a bizonyos "6-os" gomb?Egyszerűbb ha veszek egy gamepad-ot?
    Igaz a következő kérdés nem a játékkal kapcsolatos de van dmc3 anime vagy csak manga van?
    Ha van valami tanácsotok hogy hogyan gyakhatok le sok démont hamar akkor azt megköszönöm mivel még elég kezdő vagyok ebben a gammában..
    Köszönöm ha segítetek.
  • DarkSector
    #2229
    Idióta...
  • RAZOR27
    #2228
    Jajj, mekkorát bloodyztam ma!
    elkapott az unalom délután, gondoltam kicsit skillezem Vergil mentésem hp-ját meg a DT pontjait, de sajna nemvolt szinte semmi orbom.Hát Hajrá bloody place 3+ csík hp-val (ami szinte semmi) és 1+ DT pontal (ami még annyise) nekivágtam.Elkezdtem küldeni eggyesével a szinteket (víz potál) elvégre, csak orbok miatt csinálom.Bumm első boss, "a sakkpárbaly", nahát mondom ez pite, jólvan tovább mentem 2. boss Jester.... najó őtis legyaktam, gondoltam akkor van elég orb essünk neki a tűz portáloknak, mit lehet veszteni...

    Egyre-egyre jutottam előre, jöttek a bossok sorra (Gerion, Vergil fightok, Beowulf, Arkham)Az arkham fight kicsit megizzasztott, nemsok hp-m maradt, visszatértem a bloody arénába (még mindi tűz fokozaton) megjelenik hirtelen Agni/rudra egybeolvasztott formában(!) mondom mia f@sz! nagynehezen sikerült legyaknom, de már kb. másfél órája nyomtam(persze összeségében).Mentek-mentek a szintek, fostam, hogy jön netán az eggyik mumusom(uccsó vergil és dopelanger) Erre nem kikaptam a dopelangert bossnak...leis ölt a mocsok.


    Ígyhát tessék a mai termés!6811 szint semmi hp-dt tuningal(!)
  • RAZOR27
    #2227
    Onnan van a Dante kötet, de sajna nemtalálom a Vergil-t.
    Gyorsan átfutottam az első köteten és nagyon fasza.Már megemlítik benne a Temen ni gru-t is, szal a második kötet tuti aról fog szólni ezért is lenne fontos :(
  • Evin
    #2226
    manga.hu?
  • RAZOR27
    #2225
    Najó, Dante című megvan, márcsak a Vergil változat nincs :(
  • RAZOR27
    #2224
    Srácok, segítség kéne! xD
    Nemtalálom sehol a Dmc3 mangákat! Se a Dante-t, se a Vergil-t, pedíg van magyarul, mert egyszer már letöltötem, de sajna winfos reinstall volt és elvesztek.
  • VooDoo22
    #2223
    Hello!

    Olvastam hogy át lehet lehet oldani hogy ne csak a jobb oldali kar működjön meg is próbáltam de sajnos nem működik megadom a beállításaimat remélem valaki tud segíteni benne
    Előre is köszönom

    Speed-Link SL-6534 Dual Vibration Pad]
    START = 8
    SELECT = 11
    CIRCLE = 3
    TRIANGLE = 1
    SQUARE = 0
    CROSS = 2
    L1 = 4
    R1 = 5
    L2 = 6
    R2 = 7
    L3 = 9
    R3 = 10
    L<->R = 1
  • DarkSector
    #2222
    Nem fontos csak közlekedés végett vnan.
  • dániel222
    #2221
    Hello.Mit kell csinálni a 4.küldetésben a nagyon nagy teremben??Má aktiváltam a nagy fogaskerekeket és van a terem közepén ilyen piros ugró vmia de nemtom merre kell menni.Segítsetek pls.
  • RAZOR27
    #2220
    Írd be a gógléba, hogy serials, első találtra kett és többet nelássam, hogy ilyet kérdezel :)
  • dániel222
    #2219
    Valaki írjon má 1 install kódot mer nekem nics:(Most szedtem le és nem tom felrakni:(szal 1 install kódót pls!!
  • DarkSector
    #2218
    Jah csak jamato kevert meg.
  • RAZOR27
    #2217
    jah, azért kérdeztem direkt itt :D
  • DarkSector
    #2216
    Itt 3.részben?
  • RAZOR27
    #2215
    Ajj, hogy rákba hozzam elő a Judgement cut (lvl:2)-őt? Egyszerűen nemmegy, pedíg ugycsinálom ahogy levan írva....
    (ui.: Yamato-ra értem :D)
  • DarkSector
    #2214
    Kis segítség 16 misszióhoz.
  • DarkSector
    #2213
    Virgil 2 főbossz
    Virgil 2 segítség, akinek esetleg nem menne.
  • DarkSector
    #2212
    Lovaskocsi bossz
    lovaskocsibossz
  • DarkSector
    #2211
    Bocs ez lemaradt.
  • DarkSector
    #2210
    Főellenségek 3.rész
  • DarkSector
    #2209
    Ilyen játék nincs még 1 a világon. 1-2 játék le akarta utánozni, de a derekáig sem érnek.
    pl chaos legion
  • DarkSector
    #2208
    Háát régebbi, de youtube-on nézhetsz róla videót.
    amúgy mind a 4 rész kiváló.

    Részemről 4-1-3-2 sorrendben.
  • dániel222
    #2207
    Ez a rész a jobb vagy a 4 ????Mer én a 4-l jáccotttam először és az teccik így felkeltette az érdeklődésem ez a rész is.Megéri letölteni?Jó játék?
  • DarkSector
    #2206
    Érdekes jelek a játékban:
    Jelek a missziók számával kapcsolatban.
  • DarkSector
    #2205
    Ha még mindig gondot okozna a főellenségek kiirtása.

    Főellenségek 1.rész
  • DarkSector
    #2204
    Melyik erőssebb GOLD vagy Yellow?
  • Mikiller
    #2203
    Azokon a gombokon nálam sincs semmi rakva, nem használja a játék szerintem.
  • Bence94
    #2202
    mostmár jó kösz de még egy nagy gondom van mivel ez xbox gamepad nekem az alsó 2 gombot nem veszi be nem ilyen sima klikk hanem behúzható és hogy 2 gomb nincs így nem tudok mindent beállítani. de van egy kép :
  • Mikiller
    #2201
    A fehér ablakban benne van, hogy Controller az elején?
    Amúgy lehagytad a [ ] zárójelet a 2. sorban.
    Csináld így:

    #----------------------------------------------------------------------
    # Controller (XBOX 360 For Windows)

    [Controller (XBOX 360 For Windows)]
    START = 9
    SELECT = 8
    CIRCLE = 1
    TRIANGLE = 3
    SQUARE = 2
    CROSS = 0
    L1 = 4
    R1 = 5
    L2 = 6
    R2 = 7
    L3 = 10
    R3 = 11
    L<->R = 1