2320
  • mesterr
    #2280
    kerlek valki irjon a 3-hoz 1 instalalo kodot.
  • Optimus Prime
    #2279
    Gyors voltál. Én majdnem kitéptem az összes hajszálat annál a résznél. :)
  • jetblack
    #2278
    megoldottam azóta :D
  • jetblack
    #2277
    Hali emberek Evin kösz a magyaritást nagyon jó lett de kéne gy kis help asszem a 17-18-as küldetés amikor a kockákon kell ugrálni mint a bolhák feljutok a tetejére szinte ahol csak egyenesen lehet menni 2 kocka forog a harmadik meg oldalra mozog nah itt vagyok elakadva mert már idegesit hogy valahol mindig leesek valaki valami kis helpet tudna ?
  • Bence94
    #2276
    köszönjük evin mester! pont tegnap néztem a blogodat és láttam ma adod ki :) majd valamikor lehet feldobom.
  • Evin
    #2275
    Devil May Cry 3 magyarítás: link1, link2(hamarosan itt is)
    Nos...hát akit még érdekel.
  • ffxi
    #2274
    Ok,THX!!
  • METESTO
    #2273
    Csapdosod karddal...mikor szórja a jeget elcsúszol előle v.elugrasz...azt mikor látod hogy be van fagyva valamelyik feje kicsit meglövöldözöd azt odamészhozzá és elkezded csapkodni lehetőleg a fejétDDDD...azt elöbb utobb lepotyognak a fejek...ennél csak nehezebb csaták várnak rád..najónem a bohócot talán könyebb megölni első talinDDDD
  • ffxi
    #2272
    Az elején a jeges kutyát hogy kell kinyírni?
  • Ry0K3N
    #2271
    Hát akkor egyenlőre marad a 4. rész mert bill-el anno nem volt az igazi.
  • Optimus Prime
    #2270
    Csináld azt, mint Dante: üsd-vágd! :P :D
    Sajnos a patch után sem lett használhatóbb a gamepad konfigurálása és kompatibilitása. Engem ez nem érint, én billentyűvel nyomom.
  • Ry0K3N
    #2269
    Nos következő a helyzet, alaphelyzetben a stick-ek vertikásil irányán van a amozgás a horizontálison a kamera. Ha aprogiva átkonfigurálom hogy megcserélje akkor a jobboldali stick lessz a mogás a baloldali meg a kamera. Van erre valami megoldás?
  • DarkSector
    #2268
    Az elnézés az volt, hogy a 2. vergil csata.
    Vagyis első a 3fejű kutya, és asszittem ez úgy a 2., hogy összvissz a 2. bosszcsata.
    LOL
  • DarkSector
    #2267
    Sorry.
    elnéztem.

  • RAZOR27
    #2266
    #2255-ös hsz-re írtam, ha nem látnád....
    amiben a 2. Vergil fightról ír (amiben beowulfal, meg a végén yamatoval nyomul Vergil koma) :P
    Amúgymeg hiába mondanám neki, hogy használja a beowulfot, mert Dante-nak totál más mozdulatai vannak vele, sztem te ezen akadtál fel.
  • DarkSector
    #2265
    félreértettél.
    én nem azt mondtam hogy nincs igazad, hanem hogy a tag nem ott akadt el, amire te gondolsz a Beowulf a végén van.
    ő meg a 2 főbossznál. a torony tetején. :P
  • RAZOR27
    #2264
    Csak érdekességek kedvéért mondtam a kombókat, attól még tartom magam ahoz, hogy néhány próbálkozás alatt kilehet ismerni, mint ellenfél.
  • DarkSector
    #2263
    Többi fokon is könnyú, csak ugyanazt kell több ideig csinálni.
    Én is örülnék ha joy-al menne, csakhogy analog karok nem mennek alapból!!
  • Optimus Prime
    #2262
    Igen, ezzel én is vagyok. :D Talán ezért nem ártana egy gamepad, joystickkal is próbáltam, de elég... fura.
    Sok boss tényleg könnyű legyőzni, mint a ló vagy a végső fő gonosz. Bár Vergil erősnek tűnik, de ki lehet cselezni. Főleg a végén, nagyon könnyűnek tűnik legyőzni (igaz, én elsőre easyn vittem).

    Ja, és lenne egy kérdésem: sok helyen (sceenshot, Youtube videó) láttam, hogy az élet elégé megvan növelve, olyannyira hogy már a következő sorban folytatódik. Ezt hogy lehet upgradelni vagy kivitelezni?
  • DarkSector
    #2261
    Beowulf-ot eltévesztetted.
    Az majd később lesz elérhető.
  • DarkSector
    #2260
    Ez egyéni...amúgy más megoldás: várd meg a kombót, és az utcsó ütés után támadj 1 kombó erejéig, majd hátrálj azonnal. és ezt ismételd.
  • RAZOR27
    #2259
    Igazából a Vergil-fightok között (szvsz) a legkönnyebb, csak ki kell ismerni a beowulfot kicsit, nagyon kiszámítható mit fog tenni.(pl. Ha rising sun kombót próbál -felfelé pörögve rúg kettőt- akkor hátrálni kell, de figyelni, mert, ha felér nyom egy starfall-t -magasból becsapódik nyújtott lábbal- ha akkor felugrunk, megütjük, kiesik a ritmusból és lehet csápolni. Hameg a végefelé visszavált yamato-ra akkor a jól bevál taktikák az 1. fightból)
  • Lullaby
    #2258
    Az a baj hogy annyit ugrálok, gurulok hogy a kezem elfárad :D
  • DarkSector
    #2257
    nem fontos.
    szinte 1-2 főellenség van, akit nehéz megölni.
    a többit lehet akár úgy is, hogy hozzád se érjen.
  • DarkSector
    #2256
    nehéz elakadni bosszoknál.
    VIRGIL ellen:

    Ved meg a lézeres fegyot, és messziröl ugrálva lövöldözd!!!!
  • Lullaby
    #2255
    Én bossoknál akadok el, azaz most 2. Vergil csatánál. Nem is játszottam vele azóta :D
  • Optimus Prime
    #2254
    Szerintem a 4.(?) küldetésnél jár, hát nem egyszerű. De ha az ember rájön, akkor tudja meg milyen egyszerű is. :)
    Aki elakad pár helyen, annak ellenére hogy piszok lineáris a játék, ott a YouTube. Nekem is eltartott 4-5 napig míg rájöttem, hogy a begyűjtött zöld orbokat fel lehet használni medkit címen.
  • DarkSector
    #2253
    jogos.
    de adjuk meg az esélyét, hátha addig megtapasztalja, hogy ajtókon lehet átmenni, meg csillogó tárgyakat felvenni.
  • siedrenn
    #2252
    Szerintem,ha a kutyánál meg az utána való részen már elakadsz,akkor ne nagyon erőltesd a játékot. Később iszonyat szenvedsz majd,ennél csak nehezebb lesz.
  • DarkSector
    #2251
    csarnokban?
    hányas misszio?
    és ha van a helységnek jellegzetessége, akkor mondj valamit.
    mert én emlékszem a játékra, csak kicsit pontossabban kéne tudnom hogy hol vagy most?
    mármint melyik csarnok..

    Ha jól sejtem akkor az elején lehetsz, és középen egy nagy szobor..nem?
  • REALITAS
    #2250
    Koszi sikerült most valami csarnokban vagyok mászkálok a lépcsökön minden ajtót megnéztem és nem találom a helyes utat itt mit kell csinálni?
  • Optimus Prime
    #2249
    Első nekifutásra én is ott akadtam el. Tippek: 1. mielőtt Fidohz érsz látsz egy fura aranyszobrot homokórával, menj oda hozzá és L. Ekkor belépsz a menübe, állíthatsz stílust vagy vehetsz vital orbot (zöld csillag), ami helyreállítja az életed. Másrészt ez amolyan checkpoint, vagyis ha a Fido megölt nem kell elölről kezdeni a pályát.
    2. ajánlom a Swordmaster skillt, úgy lehet a legtöbb csapást mérni rá. Előtte vedd célba a fejeit és lődd le róla a jeget, így könnyebb sebezni. Majd mikor előre ugrik ronts neki és üsd vág ahol éred.
    De ha nem megy próbáld Easyn, a mission 3-nál már elérhető. Én is úgy csináltam.
  • REALITAS
    #2248
    Hali!


    A 3 fejü kutyát hogy kell megölni feléig megsebzem utánna megöl.
  • benőmenő
    #2247
    bazz...
    most megpróbálom megint és műkszik
    THX a válszt
  • benőmenő
    #2246
    igen
    de ott az analóg karokat hogy kell beállítani a mozgásra?
    mert csak arra reagál ha lenyomom a gombákat.
    am ez rendes ps2-es joy csak átalakítóval,régebben meg egy KÖLCSÖN kapott tesco-s kontrollerrel nyomtam az pedig működött.
    szal elég furi
  • Optimus Prime
    #2245
    Az 1.3 patch GPadCfg.exe konfigját próbáltad? Egyébként tudtommal elég gyatra lett a gamepad támogatása, még a patch ellenére is.
  • benőmenő
    #2244
    sziasztok!
    az lenne a problémám, hogy ps2-es joy-t szeretnék pc-n használni a dmc-hez(nem nem ps2-n szeretnék játszani vele), de az analóg karok nem akarják az igazságot, mert a bal karral a kamera forog(ezzel kellene mozognom eredetileg) a jobb karral pedig mozog de az irányok meg vannak fordítva.szal ha valamit tudnátok segíteni big thx!
    még próbáltam a régebben linkelt progit de nem igazán igazodog el rajta
    pls help
  • Optimus Prime
    #2243
    Hehe, nekem is ez a vidi segített. :D Máskülönben örökre, de legalábbis jó időre elakadok. Persze aztán csak mérgemben tuti szétverem a szobort. :D

    Egyébként remek játék. Én csak nemrég lettem a DMC fanja, a 4 demója után megkedvelem így levadásztam a 3 PC-s verzióját, amíg olcsóbb nem lesz a 4. Elsőre easyn kellett végig tolnom, mert néhol nagyon nehéz. Fura, hogy a vége felé egyre könnyebb. Valahogy jobban kiütöttem Arkhamot vagy Vergilt 3x. Bár igaz a sok új fegyver és skill is besegített. A Vergiles rész is jó, néhol jobb és erősebb, mint Dante. Ám így nincsenek meg az átvezető videók is így kissé egyhangú, no meg nem túl fantáziadús mikor önmagával küzd. Persze ezek ellenére nálam 10/10-es. A furcsa portólás és a nehézkes irányítás ellenére - billentyűvel nyomtam végig!
  • kotivok
    #2242
    kössz
  • RAZOR27
    #2241
    Itt megtalálod a választ :]