672
Az Elder Scrolls IV magyaritasa
  • Aborg
    #672
    A jatek inditasakor elougrik egy ablak. Mielott meg a JATEK -ra klikkelnel, klikkelj a ADATFAJLOK-ra es ott ixeld be a magyaritasokat. Aztan JATEK!
  • fearfan
    #671
    Hát ez nem is 100%-os magyarítás,csak a menüt meg egy-két dolgot fordít le,a többi angol meg beszédhang sincsen :(
    Kár érte,pedig nem tudom,hogy mit ronthattam el,próbáltam patchel is,meg nélküle is,sehogy sem volt jó.Kár érte :(
  • mickemoto
    #670
    Sziasztok!

    A GOTY verzióval is működik a magyarítás?

    köszönöm
  • pera
    #669
    Nekem is ugyanaz a problémám ami Novotsiknek. Csak a menü magyar, a párbeszédek, tárgyak leírásai...stb nem. Tud valaki megoldást?
  • Novotsik
    #668
    a játékban a szövegek magyarul jelennek meg,nálad?
  • Ironman2
    #667
    Közben megtaláltam a szinkront:


    Oblivion intro,outro magyarul
  • Ironman2
    #666
    Volt szinkron is anno az Oblivion videóira,miért nem azt raktátok be a magyarosításba! Állati volt ahogy magyarul beszélt az elején a király.
  • Ironman2
    #665
    Közben már rájöttem.
  • Novotsik
    #664
    hi! Felrakom a magyarosítást de nem magyar a játék szövegei se a pábszédek csak amenü! Ez miért van nem original az alapjátékom kiegek meg nincsenek meg,miért nem magyarosítja rendesen,játszanék vele de angolul nem tudok annyira... pls help
  • Ironman2
    #663
    Sziasztok! Itt mit kell csinálni?



    Mindig ezt irja ki ha fel akarom telepiteni a magyarositást.Oblivion eredeti!
  • Mecha
    #662
    Az azért lehet mert a hangfájlokat nem sikerült normálisan kicsomagolnia és bemásolnia, de szerintem ezt a hibát kiírhatta amikor tetted fel a magyarítást.
  • erikn
    #661
    mért van az hogy a magyarítással a karaktereknek nem mozog a szája és nem beszélnek?
  • deicide
    #660
    Üdv él még ez a fórum???
  • Ombika
    #659
    Mar elkezdtek?
  • Rc panzer
    #658
    De a magyarításuk oldalán azt írja legyen telepítve.

    Az Oblivion teljes, 100%-os magyarítása

    Kérünk, hogy a honosítás telepítése előtt telepítsd a Knights of the Nine és a Shivering Isles kiegészítőket, ha rendelkezel velük.
  • balee4
    #657
    Mert a Shivering még nincs lefordítva.
  • Rc panzer
    #656
    Sziasztok!

    Nekem a Shivering izland angol marad. Ez miért lehet? De minden más magyar mint kellene. És szigeten nincs beszéd hangom. Találkozott már valaki ezzel a problémával?
    Kösz kösz!
  • chalezlopez
    #655
    Modokat be kell töltetni? Azt meg hogyan?
  • Ombika
    #654
    Ez is tobb evig tartott orulj,h ez is megvan! :)
  • tamasmi87
    #653
    nem tudja valaki,hogy elkezdték már a kieg magyarositását?esetleg %-os eredmény nincs?
  • Ombika
    #652
    Szerintem meg nem!
  • meril
    #651
    Igen, ha jól tudom, mindkét kiegészítője le lett fordítva!
  • kill3r21
    #650
    A shivering island is magyarra lett forditva nemtudja valaki?
  • Taylor10
    #649
    ja még valami.az 1.2.0416 Eng patchtot hogy lehet felrakni????
  • IMYke2.0.0.0
    #648
    Javítások?
  • juhaszvik
    #647
    au. valaki segíthetne.
    a gond az, hogy feltettem: az alap obliviont, a két kieget majd a magyarosítást.
    elindítom a játékot (be van ikszelve minden a data-ban), és a főmenüben ha rákattintok az új játékra, akkor feljön egy "new game yes-no" választó ablak, de nem hajlandó innen tovább lépni. ha a yesre, ha a no-ra kattintok, akkor is eltűnik a kisablak, de nem megy tovább, marad a főmenüben.
    próbáltam, hogy kiveszek mindent a data-ban (kivéve a mesterfájlt), de akkor is ugyanezt csinálja.
    szóval au.
    ha valaki tud, akkor segítsen.
  • tamasmi87
    #646
    első indításkor nekem is ,azután észrevettem,hogy a mod-okat be kell töltetni indítás elött,azóta teljesen magyar...
  • IMYke2.0.0.0
    #645
    MP-n pedig olvasni, hogy rendes telepítés mellett is marad(t) angol szöveg a játékban...
  • xido
    #644
    Én ettől az Old file not found patch warning szarságtól borulok ki,mióta csak megvan ez a játék,hogy sose találom el,a kiadott GOTY verzió milyen lokalizációnak felel meg...ennyire macerás programot még sose láttam:)
  • geristar
    #643
    Hi!
    Leszedtem a magyarítást, de még nem telepítettem fel, mert:
    -Ha fel patch-elem a játékot akkor is működni fog?
    -Melyik mod az amelyik több fát, szebb környezetet varázsol a játéknak?
    -Mondanátok nekem jó modokat? Van egy mod amiben nem keményednek velem egy szintre a monszták, nem lesz túl könnyű így a játék?
    -A mod-okkal is működik a magyarítás?

    Köszönet a készítőknek a fordításért!!!
  • foxxi
    #642
    Köszönet a kemény munkáért a fordítóknak! Ez kérem Szép Munka!
  • genory
    #641
    Most olvastam a jó HÍRT!! 14:00 dolgozok azt irány haza Oblivionozni...MAGYARUL!!!!!!Köszönöm!!!
  • strebacom
    #640
  • Bence94
    #639
    ma 20:20 kor tölthető!
  • szucsy89
    #638
    mikor lesz vége a tesztelésnek?
  • zoleee20
    #637
    Sziasztok! két kérdés:
    -mikor az opciók-videóbeállításoknál állitok vmit, rámegyek a returnra, kilép a játékból azzal az üzenettel, hogy az oblivion.exe hibát észlelt, ezért leál... Ugyanez történik akkor, mikor megölik még a játék elején a császárt, a katonától kapott kulccsal kinyitom a kaput, és azt a fedelet v mit félrehúzom. Miért van ez? Feltettem amúgy az 1.1-es peccset, és az eredeti játék crackjével is műkszik. Lehet, hogy ez a baj, és az 1.1-hez készül crack-et kéne használnom? Mondjuk a patch feltelepítése előtt is kilépegetett a videóbeállításoknál.
    Tudja valaki a megoldást?
  • meril
    #636
    Még tesztelés van! http://www.morrohun.hu/oblivion/index.php OLVASSATOK!!!
  • strebacom
    #635
    De a készítök oldalát, mert ott nincs fenn...valaki feltenné valahová....
    Ha már megvettem a játékot akkor játszanám magyarul...
    Köszi!!
  • strebacom
    #634
    Igen az de honnan lehet letölteni.....
    Egy linket adjatok....
  • szucsy89
    #633
    huh véletlenül betévedek és mit látok, kész:D loál nem hittem volna hogy ilyen "hamar" elkészül:D

    100%os ez már?