150
24TheGame(PS2,magyar)
  • alkess
    #70
    És mi történt? Sikerült továbbjutnod?
  • Fido4life
    #69
    átadja a 24-es feelinget ?
  • Chris Lowe
    #68
    Ja-ja az volt a probléma. Csak ugye automata save van benne ezért ujra kellett kezdeni az egész játékot, hogy müködjön azon a részen. :-(
    De tényleg az a gond. Nem jön be teljesen az autó, emiatt nem jönnek be az emberek, igy nem tudom lelőni öket. Tipikus programhiba.
    Amúgy teljesen korrekt játék, aki szereti a sorozatot az ezt is fogja szeretni.
  • Fido4life
    #67
    Hát az a buli, leglább nem unalmas az út
  • alkess
    #66
    Rettentő idegesítő volt szerintem az, hogy bármilyen gyors autóval mész, egy rozzant furgonnal is utolérnek. 24 dettó, csak egy nyitott sportkocsi van, amivel meg tudsz kicsit lógni.
  • Fido4life
    #65
  • vezérszuszu
    #64
    Hello!
    Heteken belül veszek egy PS2-őt és az első játék, amit megveszek az a 24 az biztos.
    A sorozatot nézem , a 4. résznél tartok. Szerintem nagyon jó!
    Örülök hogy ennyi jót írtatok a játékról mert nagyon szeretem a 24 -et.
    A 6-7. részt most forgatják Amerikába.
  • Fido4life
    #63
    hát a Getaway-ben (legalábbis a Black Mondayben semmiképp) sztem nem ócskák az autós részek...
  • Tekken5
    #62
    Még én is megvenném annyiért! XD
  • alkess
    #61
    Hát leszámítva az autós részeket ( amelyek ugyanolyan ócskák mint a Getaway-ben, csak gagyibb grafikával ), szerintem egy rendesen összerakott akciójáték, jó sztorival és játékélménnyel. Szombaton a Média Marktban 11990 ft.-ért láttam, szóval 6500-ért megéri.
  • Fido4life
    #60
    Sziasztok ! 6500-ért megéri megvenni a játékot ?
  • alkess
    #59
    Nézd meg, hogy nem a teherautó akadályozza őket a bejutásban. Nekem működött, amikor visszatöltöttem a játékot, szóval pontos megoldást nem tudok a problémára.
  • alkess
    #58
    Valszeg programhiba, mert az enyém is ott szórakozott. A teherautó úgy állt meg, hogy az arcok nem tudtak bemenni az épületbe. Kint tobzódtak a ház előtt, és senki sehova.
  • Afe
    #57
    igen van, sőt nem csak sub de az egész menü stb magyar lesz.
  • Since
    #56
    Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenen hogy a PAL-os verzióban van magyar felirat?
  • Chris Lowe
    #55
    Help!!
    Én is ugyanott akadtam el mint Norbi7. Madsen nem csinál semmit, Chase-el megvédtem mindenkitől (bár hozzáteszem az épületben egy db. ellenség van akárhányszor ujrakezdem a küldetést) és nem megy tovább az animáció. Eredeti lemezen játszom, valszeg programhiba lehet. Ha van valakinek ötlete (vagy hasonló helyzetbe került), hogy miképp tudok továbbjutni azt megköszönném.
  • dinomano
    #54
    hmmm...nah, komoly; hogyha magyar felirat is van...majd beszerzem... :-P A sorozat bejövös; a hüle COOL-on (az egyetlen sorozat amit nezek a 24) kb. 1. évad közepenel vannak...
  • Ramza
    #53
    Kb. 8-12, attól függően, hogy újrajátszol-e bizonyos küldetéseket.
  • ballor
    #52
    olyan, mint a sorozat
    sokgéle feladat van (lövöldözős, vallatós, meg minden egyéb), és van magyarul is, felirattal, ha a film okés, akkor ez is jó lesz neked
  • dinomano
    #51
    miylen jellegü a game? +jo? A sorozatot nezem(1.évadot); az tetszik...
  • ballor
    #50
    hány óra a végigjátszás? ma nyomtam egy kicsit, és már 5 órát haladtam előre
  • mukika
    #49
    nem kell előröl kezdeni... ki lehet választani, hogy melyik küldetést akarod jáccani. ennyi...
  • Afe
    #48
    ha van még egy lemezed a játékhoz, akkor rakd be a ps2-be, ha nincs akkor átb@sztak:)

    persze előbb kezd előről az egészet.
  • totoapu
    #47
    üdv!mi van ezzel a game-mel?a cia-s küldetés után mikor a kínai negyedbe kellet mennem azután hogy leráztam a zsarukat végeztem e küldetéssel és mentés közben nekiállt villogni a képernyő majd mikor ujrainditottam az összes mentésem elveszett!ilyenkor mivan?
  • Norbi7
    #46
    Köszi! akkor jobban körülnézek.
  • mukika
    #45
    ha mindenkit lelőttél akkor elvileg teljesítetted a küldit, és jönni kéne az animációnak...
  • Norbi7
    #44
    Helló! egy kis segítség kéne. ott járok mikor egy toronyba kell felmennem és célkeresztes pityuval lőni az embereket majd két teherautó jön, és közülük az egyik a kapun félig berohan. utána bemegyek az épületbe lelövöm akit kell. na innen nem tudok továbbjutni. ajtókon nem tudok bemenni, a kocsinál kiírja hogy enter (háromszög) de nem reagál rá. mit csináljak? köszi a segítséget előre is.
  • KillYou
    #43
    Winyora valaki tette már fel?
    Ott meg lehet oldani a lemez cserélgetést?
  • Csacsi
    #42
    Nekem is ugyanez volt. Össze vissza kellett cserélgetnem, de csak a történet miatt végigtoltam. Eredetibe nem venném meg, mert annyire nem jó játék, akkor már inkább a 4. évadto dvd-n. Az is ennyi :D
  • [Rush]
    #41
    na viszont ennyit se ér szvsz....
  • ballor
    #40
    keress rá a neten, láttam már 9900-ért is
  • mukika
    #39
    ehh. nektek ez a cd csere(1esről-2esre, illetve 2esről-1esre) megy simán(tört verzió)? mert nekem nem.

    egyszerűen bejön a kék képernyő beteszem a kettest, és semmi. ugyanúgy kék képernyő. persze a mentésem elbaszódott, mondanom se kell... :C na akkor elindítom a kettes cd-vel a gémet, és a főmenüben, a küldetések kiválasztásánál ki tudom választani, hogy épp, hol tartottam. de egy küldi után megint lemez csere kell(Chase küldije), a kettesről vissza az egyesre, és az is ilyen kacifántos. a mentésem meg bánom, mert elveszett a statom meg minden. :( (illetve a mem. kártyán rajta van a mentés, de azt nem hajlandó felismerni)

    lehet meg kéne venni eredetiben, de nincs rá 16k cash.
  • mukika
    #38
    na most sikerült kipróbálnom, baszott jó egy játék!

    igaz, az irányítás, nem a legjobb, de majd csak megszokom. :)
  • mukika
    #37
    ige
  • ffxi
    #36
    2 dvd-s a gém, nálatok is??
  • dinomano
    #35
    Haver most nyomta végig; én nem tudom milyen a gém... :-P ill. :-(.Jo?
  • mrzed001
    #34
    Most elősször gondolkodtam el rajta, hogy esetleg venni kellene egy PS2-t :))
    Inkább csak kölcsönkérek egyet amíg ezt végignyomom :))
  • bigbug1
    #33
    Köszi a segítséget! :o)
  • Luiprima
    #32
    90x50 MB
  • Luiprima
    #31
    A Confusion