150
24TheGame(PS2,magyar)
  • vezérszuszu
    #110
    Köszike!
    Kipróbálom , mert még semmit nem haladtam!
  • Jissi
    #109
    A kínai csávót rögtön az elején tudod a legkönnyebben elkapni. Ahogy meglátod sprint rögtön utána és az először eléd lökött kukának ha jól emlékszem a jobb oldalán elfutva azonnal rá lehet ugrani a fickóra.
  • vezérszuszu
    #108
    Ok!
    Köszi szépen!
  • ballor
    #107
    meg kell közelíteni nagyon
    pontosan már nem tudom, de nem találtam olyan vészesnek, ha rájössz, akkor nem is lesz az
  • vezérszuszu
    #106
    Köszi,de ha ott vagyok mögötte akkor mit csináljak?
  • ballor
    #105
    nme tudunk segíteni
    neked kell gyorsan cselekedni, tanuld meg, merre löki el a tárgyakat és utána próbálkozz, menni fog
  • vezérszuszu
    #104
    Sziasztok!Megcsináltam a kihallgatást viszonylag egyszerű volt, de most Tony val kell elkapnom egy ferdeszeműt!
    ÉS sehogy se megy. Hihetetlen!
    Rendessen követem aztán egy képzeletbeli fal van előttem, a palit meg a busz elüti!nem tom letartóztatni!
    Segítsetek please!
  • soma62
    #103
    Mr pontosan nemtom melyik gombal megy lefele a csik és melyikkel fel de az a lényeg hogy belemenj a csikba a pulzusmérövel!
  • soma62
    #102
    A kihallgatást ugy kell megcsinálni hogy ott van egy elég vastag csik abba kell belemenni mindig jobboldalt.
  • Fido4life
    #101
    grat a ték-hez.. amúgy egyet értek..:)
  • Skynet
    #100
    Naaa azért a san andreas messze van a világ legjobb játékától,hiába a sok szabadidőprogram benne kb 1 órát ha el lehet vele lenni végigjátszás után,és jójó meg minden de szerintem könnyen meglehet unni ahogy énis meguntam.
    Ha meg autós üldözős cucc kell akkor a driver 4 messze übereli feelingben (már csak a mérföldekkel jobb fizika és szimuláció miatt is).
    De ne offoljuk a topicot sztem:)
  • ellinart
    #99
    hi.
    Kínai negyedbe értem, és nem tudom lerázni a zsarukat! Már vagy 30* próbáltam. Mi a titka?
    mindig lejár az időm.
    Please valaki segítsen
  • vezérszuszu
    #98
    Hello!
    Kihalgatást nem tudom megcsinálni!Mindig kifutok az időböl!
    Vki segítsen nekem please!
  • soma62
    #97
    Sztem is a 24 az kir játék és van benne magyarnyelv!!
  • vezérszuszu
    #96
    Gta San Andreas?
    Azt végigvittem PC-n!
    Nagyon nagyon nagy a kettő között a különbség, persze a 24 the game javára!
  • alkess
    #95
    Mert még biztosan nem játszottál a GTA San Andreassal! Persze a 24 is jó játék.
  • vezérszuszu
    #94
    Hello!
    NAh vettem egy PS2-őt végre!
    És mint mondtam a 24 -et vettem meg elsőnek!
    Szerintem a világ legjobb játéka!
  • soma62
    #93
    Én nekem 2...
  • alkess
    #92
    Gyárilag kettő? Mert nekem gyári van, de az 1 lemezes, mint általában a PS2 játékok.
  • Fido4life
    #91
    Hát aszonták, de sztem ugy van megoldva, hogy belekukkantasz, és azzal a megoldással látod magad szemben, amit a Tekken 4, vagy Tif 2003 extra cd-s kiadásánál láthattál...
  • soma62
    #90
    nah de télleg mért két dvd??
  • Fido4life
    #89
    pfff
  • soma62
    #88
    Szép látvány nem??
  • soma62
    #87
    És mért kettö dvd a küldetések miatt?? Vagy mi miat??
  • Fido4life
    #86
    aszondják :S
  • soma62
    #85
    Gyeerekek ez a játék két dvd???
  • vezérszuszu
    #84
    Hi!Szerintem a játék annyira jó ,hogy Ps2 őm sincs még de a 24 et megveszem nehogy mire lesz ne legyen meg a játék!
    Amiket hallotem róla, és láttam(képek, videók)!
    Szerintem nagyon ott van!
  • Fido4life
    #83
    Én amint eladom az Action Replay kártyámat, rögtön megveszem..:P
  • soma62
    #82
    Hi all! A véleményetek szerint milyen a játék? Mert épp most töltöm.:D
  • Fido4life
    #81
    jó, nem kell mindent ószerint venni -.-
  • Since
    #80
    Egy rész kb. 40-45 perc nem egy óra, szóval ez így hülyeség. Lehet hogy a tévécsatornán 1 óra reklámokkal együtt de valójában sokkal kevesebb :-)
  • Fido4life
    #79
    Sztem ez úgy lenne jó, hogy van 24 küldetés, mindegyik egy órás, szal 1 részt dolgoz fel az adott évadból.. Bár gondolom wez csak 1 elképzelés, főleg hogy a második és harmadik évad között játszódik...
  • ballor
    #78
    hát ja, mint a 24-ben
    kocsis üldözős van benne, időpre elérni egy célpontra, vagy futni valaki után
  • Fido4life
    #77
    És kikkel lehet sétálgatni ? :)
  • Fido4life
    #76
    Jah, szal időre mennek a küldik ? :(
  • ballor
    #75
    nagy, és free, de csak addig tudsz kószálni, míg az időd le nem telik
  • Fido4life
    #74
    És van free roaming is, szal nagy város ?
  • Chris Lowe
    #73
    A Black Monday-el nem játszottam csak a Getaway elsö részét toltam. Szerintem van olyan jó, sőt valamivel jobb is. Programhiba igazából ez az egy volt, többel nem találkoztam. Autós üldözéseknél a rendőrök néha megkergülnek és lehetetlen lerázni öket, de az nem olyan vészes mert újrakezdéssel megoldható. Amit irtam ott beragadt a progi és mivel automata a mentés ezért mindig a beragadt részt töltötte vissza és ez volt a gond.
  • Fido4life
    #72
    Hmm felcsigáztál, egyre jobban érdekel..:) Programhibákból kevesebb van mint a Black Mondayben ?
  • Chris Lowe
    #71
    Szvsz átadja, nem a legjobb ilyen tipusú játék, de a programhibákat leszámitva kellemes darab. A fizika ps2-höz képest tök jó (pl. halott manus legurul a lépcsőn) a graf. rendben van, néha egész szép és mivel többféle játékstilus kotyvasztottak össze igy nem lesz unalmas.
    alkess: Igen, sikerült továbbjutnom miután ujrakezdtem.