223
Visszatér hozzánk Flor! :)
  • abonyitomz
    #103
    ja és csak hogy tisztában legyetek a dolgokkal, nem kicsi a rajongótábora :) :

    Google:
    „csacska angyal”: 11–20., összesen: kb. 515 000 magyar nyelvű találat. (0,09 másodperc)

    Yahoo:
    Results 1 - 10 of about 129,000 for csacska angyal - 0.12 sec. (About this page)

    Yahoo: [ Floricienta-ra keresve]
    Results 1 - 10 of about 217,000 for Floricienta - 0.14 sec. (About this page)
  • DJ Skyline
    #102

    ja minden bizonnyal!
  • abonyitomz
    #101
    Egy pár magyar csacska angyal rajongói oldal , ami a második szériával is foglalkozik:
    Csacska Angyal - G-Portal
    Floricienta lapja
    Floricienta
    Csacska Angyal Lap.hu
    Floricienta Rulz
    CSacska angyal ATWs
  • Slayerboy
    #100
    Felfedted a titkom... tényleg imádom a Csacska Angyalt csak titkolom, hogy menőzzek !!!44
  • abonyitomz
    #99
    7. legnépszerűbb téma

    eddig még nem nagyon látatm hogy irnának a Csacska fanok , vagycsak titkolják | de az is lehet hogy itt aki ebbe a topiba irt az mind szereti a Csacskát csak titkolja hogy menő legyen
  • Atkamon
    #98
    Baszki megnéztem egy részt de a végére má sirtam! Elképesztő baromság! "Jajj tündérékém segíts visszaszerezni hosé frenando armando stb.-t!! HÜPHÜPHÜP......"
    Azt még bőg egy órát......
  • Fido4life
    #97
    MIT KERES EZ ITT A LEGNÉPSZERŰKBE !!!!?:????? Amúgy Call of Duty-s létedre ez szégyen, de nekem mindegy...
  • Szolnokboy
    #96
    tedd azt de ez a topic akkor is szánalmas marad
  • Slayerboy
    #95
    Te is értelmes szinten vagy, hogy tegnyitsz egy ilyen topicot :D
  • Slayerboy
    #94
    Ezakedvencemmindennapmeknézem
  • abonyitomz
    #93
    argentin
  • vaaa
    #92
    ez magyar sorozat?
    csicska angyal?
  • sweech
    #91
    lol deszar
  • Laky
    #90
    számodra(!) elképzelhetetlen :)
  • Vortodox
    #89
    Sok mindent lehet választani hobby-nak, sok mindent szerethet az ember, de egyszerűen kétlen, lehetetlennek tartom, hogy az ilyen, és ehhez hasonló műsorokban leljen valaki örömöt. Számomra elképzelhetetlen, sőt már már visszataszító, undorító. Persze vannak szélsőséges emberek.
  • Laky
    #88
    abba te nem szólhatsz bele, hogy ki milyen topicot nyit, és hogy kinek mi teszik
    majd fogom magam, és hülyének nézlek az Ace Media Player topicod miatt, mert én Windows Media Playert használok...
  • Szolnokboy
    #87
    azok meg végképp akik az ilyesminek topicot nyitnak
  • Darukezelő
    #86
    Úgylátszik szarból mégis lehet várat építeni!



    sry
  • Laky
    #85
    ez a lényegen nem változtat :)
    a topic sikeres
  • Harly18
    #84
    Ezt én is észrevettem, de csak azért, mert sokan fikázni jönnek és nem azok akik szeretik ...mondjuk én is fikáztam, de attól, hogy nekem nagyon nem tetszik, még másnak......
  • Phat Smoker
    #83
    meg lehetne egy legszívszorítobb sírás meg egy leghitelesebb rinyálás kategóriát is indítani...tarolnának a szereplők!
  • abonyitomz
    #82
    Legnépszerűbb témák
    1. The Elder Scrolls IV.: Oblivion
    2. Football Manager 2006
    3. The Godfather
    4. Battlefield 2
    5. Battlefield 1942
    6. World of Warcraft
    7. Spy the Ghost
    8. Csacska Angyal 2. széria - egyre népszerűbb
    9. Atlético de Madrid
    10. Humoros és aranyos képek
  • abonyitomz
    #81
    Erre a sorozatra minimum adnák a legjobb női szereplő oscart és a legjobb zenének jaró oscart :) [ szigorúan csak az én véleményem alapján ]
  • Phat Smoker
    #80
    jah..minimum Golden Globe díjas alakítások! :-))
  • abonyitomz
    #79
    nem
  • Laky
    #78
    az utóbbi hónapokban hanyagoltam, de az első évadból elég sok epizódot megnéztem...
    sry all
  • Phat Smoker
    #77
    a kezdeti hanyatlás után, erős visszaesés!
  • Darukezelő
    #76
    Talán mert van véleményük az embereknek a sorozattal kapcs! Mit vártál,hogy mindenki dícsérő szavakkal fog bejönni ide? Jaj kedvenc sorozatom! Fantasztikus sorozat,miért nem jelölték még oszkárra' !?
  • Phat Smoker
    #75
    csak pozitív véleményeket szeretnél olvasni ? :)
  • abonyitomz
    #74
    Legnépszerűbb témák
    1. The Elder Scrolls IV.: Oblivion
    2. Football Manager 2006
    3. The Godfather
    4. Battlefield 2
    5. Battlefield 1942
    6. World of Warcraft
    7. Spy the Ghost
    8. Atlético de Madrid
    9. Ki van fent legtovább?
    10. Csacska Angyal 2. széria !!!!!!
  • abonyitomz
    #73
    De értelmes szinten vannak azok az emberek is hogy ebbe a topicba betolakodnak és okádják a hülyeséget , minek irnak ide? , mi közük van ehez a topichoz ? ( elsőnek tegyétek fel magatokban ezt a kérdést)
  • Vortodox
    #72
    CSICSKA ANGYAL!!!!! WÁÁÁÁ!!! Hogy lehet ekkora szart nem is tudom, kidogondolni/leforgatni/megvenni/leadni/megnézni????
  • Phat Smoker
    #71
    ha az offok mennek, félő egyedül maradsz a hozzászólásaiddal!
  • abonyitomz
    #70
    holnapi nap folyamán törölve lesz az összes OFF és nem a filmhez kapcsolódó hozzászólás!
  • Phat Smoker
    #69
    Lost vs. Csicska Angyal
  • Szolnokboy
    #68
    egy postban sőt egy mondatban se emlitsd a kettőt !!!! Ég és föld. Hogy lehet a Lost-ot a....úristen! Nem törölné valaki ezt a topicot ?

    egyébként feltételezem hogy egy rohadt részt se láttál még a Lostból csak bíráskodsz meg jössz elő az idiótaságaiddal. De tudod mit ? Nézzed ezt a szart, mérgezzed magad és kívánom hogy minden egyes rész megtekintése közben milliónyi agysejted pusztuljon el tőle.
  • Super Mario
    #67
    Istenem, még van igény ezekre a limonádé "film"ekre???
  • Phat Smoker
    #66
  • Landor
    #65
    én kérek elnézést..
  • Landor
    #64
    lloooool dzsóbácsi tEEE itttt?!:!:!:!!??! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
    nemismerlek paszmerkk4!!: D