223
Visszatér hozzánk Flor! :)
  • joebacsi
    #63
    japersze, nemtudom ki kérte múltkor kölcsön a tvrippeket :)
  • joebacsi
    #62
    áhh hagyd, ők nemtudják mi a jó :C
  • joebacsi
    #61
    juteszembe, tv ripbe nincs meg valakinek az utolsó 2 rész, sajna azok elkeveredtek :(
  • abonyitomz
    #60
    OFF: akkor a Losztról ne is beszéljünk , ki a f*szom kiváncsi akármenyi emberre hogy hogy verik magukat a lakatlan szigeten | meg a fábry sóra ahogy az az idióta mondja a szánalmas vicceit | meg a sok AMERIKAI szutyok sorozatra amikor a hős amerikai minden sorozatba elkapja a rablót/roszfiút --> hány ilyen szennyezett ameriai hulladék van sorozatba , a venezuelai/brazil/portugál meg ilyen készítésű filmeknek milliós a rajongótáboruk ÉVEK óta.... eniy az OFFról
  • joebacsi
    #59
    jesssz!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    tök izgi lett a vége, nemis értettem, hogy lehetett így abbahagyni, még szerencse, hogy folytatják, most legalább megmagyarázhatnak pár dolgot
  • Landor
    #58
    baNNSNSPLIKHZKIZáe!%!
  • DJ Skyline
    #57
    állítólag az RTL 24/7 lesz (így reklámozzák),azazz non stop adás lesz...betehetnék hajnali 3ra,aztán nézze aki akarja!:)
  • Vortodox
    #56
    Tegyék be délelőttre, de ne a rejtélyek kalandorai helyére... Csak azt sajnálom:S:S:S:S
  • Atkamon
    #55
    Aki ilyet néz én annak az eszéhez értem...
  • Dying Soul
    #54
    Az az igazság, hogy ez nem kamu, ott tényleg ilyenekről álmodoznak a szegény nők és a lányok egyaránt, szerintem nagy ötlet a jelen helyzetet filmre vinni. Magyarországon ilyen szinte sose volt. Én nem védeni akarom a sorozatokat, mert többségük tény, hogy idegesítő, pontosan a már említett túljátszás miatt, meg egyéb tényíezőktől miatt, a színészi tudásról és játékról ne is beszéljünk. Egyébként ez a sorozat még a felsőkategóriások közé tartozik..vidám vasárnap vagy flor? flor!
  • Szolnokboy
    #53
    a kurv@annyát amelyik kitalálta ezt a szánalomhegy sorozatot és annak is aki megvette annak pedig végképp aki a musorra tűzte. Pfejjj, de azért vannak akik szeretik és ez a lényeg ! Ez kell a magyarnak meg a győzike !
  • Hanga
    #52
    csacska angyal?
  • Phat Smoker
    #51
    csak akkor kell, ha minimum hdtv minőségű!
  • Phat Smoker
    #50
  • Vegas
    #49
    :D!!4
  • abonyitomz
    #48
    4 DVD az első évad TVRipben
  • Darukezelő
    #47
    Mert ez a 500.dik brazil/venezuelai/kamcsatkai/perui/panamai/mexikói/equadori vagy franc se tudja milyen sorozat olyan baromi értelmes! Tulajdonképp ugyanarról szól mint a többi 499 sorozat! Van egy csaj,vagy srác aki vagy vak/árva/süket/falábú/kopasz/farkastorkú/hajléktalan,stb,akinek a szerelmi életét tudjuk nyomonkövetni 1500 részen keresztül! Tök jó nem? Izgi,hogy most Los Mocsoládé elveszi-e Paulínát 1500 rész alatt vagy nem! Természetesen kell lennie egy főgonosznak is,aki keresztbe akar tenni az ifjú párnak,aztán a végén hepi end,a gonosz bűnhődik! Tök izgi,hogy 3 részen keresztül vall szerelmet a csajnak a csóka! Komolyan inkább a Dallast adják le még1x,mint ezt a 500.dik rókabőr sorozatot!
  • Phat Smoker
    #46
    kell DVD-n minden évad!
  • Coco
    #45
    pedig rejtélyek kalandorai zsír ^^
  • ngcsnet
    #44
    fú de gyönyörű
  • akyyy
    #43
    jajj istenem :CCCCCCCCCCCCCCC :DDD
  • abonyitomz
    #42
    ez lesz a banner
  • abonyitomz
    #41


    Aki meg nem szereti az menyen és nézze a Losztot meg a többi ökörséget
  • DJ Skyline
    #40
    tudom!:) láttam a mait
  • Gladiator
    #39
    Nekem is mondta asszony, hogy írjam már ki neki, ha már tesóm letöltötte. Mondom, azt most nagyon gyorsan elfelejtheted...
  • akyyy
    #38
    amúgy ha lesz ebbe csák norisz, nézni kell:DDD
  • Dodo55
    #37
    Az én testvérem is letöltötte, meg mindenféle dolgot vele kapcsolatban, meg 1 egész cd-nyi zenét, mikor megláttam az adatforgalmam(akkor Chello Lightunk volt, ami havi 5GB korlátos), akkor majdnem széttéptem a fejét.
  • Vortodox
    #36
    Engem csak az zavar, hogy volt 1 normális műsor, amit szerettem, mert számomra érdekes dolgok voltak benne, és most valami undorító, SZAR, trágya, lepra műsor lesz helyette, ami 9-10éves kislányoknak szól:S:S:S!
    Fuck You Árpa Attial!
  • Dodo55
    #35
    Az megy a TV2-n 16:00-kor. A mai rész rohadt jó volt, egy sav szétmarta Kitt-et, és újjá kellett építeni.
  • akyyy
    #34
    :CCCCCCCCCCCCCC
    ez nem a tv2 volt??
  • Vegas
    #33
    közbe meg arra táncoltok -.-.
  • leveskocka
    #32
    engem az idegesit,hogy allandoan tuljatsszak a szerepeket,sokat sirnak,nyivakolnak benne,es annyira eletidegen es lehetetlenul idegbeteg fordulatok vannak benne,hogy a falra maszok...jah,es honnan tudom ezeket,ha utalom es nem nezem?hat a lanyom nezi,es egy darabig a szobankba volt a teve,de egy fel eve atraktam hozza,nyivakoljanak ott
    aki ezt szereti:
    a.gyerek(pl a lanyom:)
    b.erzelmi hianyos,media altal befolyasolt alacsonymuveltsegu egyed
    c.hulye
  • Brigicsaj
    #31
    hát ha nem is ugrok bele, de menekülök! :S
  • ngcsnet
    #30
    fú hát dunába kell ugrani akkor
  • Vegas
    #29
    D::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
    meg
    :CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC
    és
    :OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOooooooooooooooooooooooooooooooooo
  • Brigicsaj
    #28
    jujj, te szegény...én is annyira utálom, bnőmnek is csengőhangnak meg van....
  • Sephi
    #27
    Ez kesz.
  • neuro
    #26
    get a life!
  • Gladiator
    #25
    jézusom! neeeeeeeeeeee!!!! tesóm állandóan ezt nézi. sőt! múltkor még a zenéjét is letöltötte! azt hittem idegbajt kapok....
  • Frosty01
    #24
    genyao... ez a csicska angyal.. istenem ha tehetném betiltatnám mindenfelé :DDDD