201



konzerv.tx.hu - [SG.HU] Tribes1 Server [HUN] - Renegades MOD
  • Zetorg
    #81
    ASE-ban hogy keressek, hogy megtalálja a szervert?
  • Borg
    #80
    Nemtom.. én majd holnap asszem.
    De a tribalwar fórumon jókat írtak róla.
  • atwe
    #79
    Lejöt .) feltelepitsem vajon ? :D
  • atwe
    #78
    Nekem 130Kb/sal jön
  • Borg
    #77
    Nekem már jön le :) Igaz, elég lassú a link. 27kb/s-al jön, most 40%-nál jár.
  • Istencsászár
    #76
    szedjük le?:)
  • Borg
    #75
    Ezt nézzétek meg :)

    Pöttyet jól fel van moddolva :) És a full-game így ahogy van 1:1 letölthető...
  • atwe
    #74
    Ehez a játékhoz Ut sorozatot tudom hasonlitani :D
    Ezek a jármüvek :D:D:D
  • Istencsászár
    #73
    installálom azt megyek:)
  • atwe
    #72
    JAJA MOST bent vagyok másik SG*-s páthy val :)
  • Borg
    #71
    Na, most jol megy a szerver :)
  • Borg
    #70
    Most gyertek be. Teszt.
  • Kanál
    #69
    Server Already At Maximum Capacity.
  • atwe
    #68
    itt van 1.8-1.11
    Ha sgröl töltöted le gémt akkor ez kell neked
  • Kanál
    #67
    ahhoz egy linket plz
  • Borg
    #66
    Voltunk bent 2-3-an, így legalább fény derült némi konfig mizériára :D
  • atwe
    #65
    Nem kell összes pecs :))
    Van oyal amit egyböl 1.8rol -1.11 re teszi :))
  • Borg
    #64
    Lentebb irtam a módszert, amivel felmegy. Sorban tedd fel azokat a patcheket.

    Bár nem értem, nekem az itthoni gépre meg a szerverre is gond nélkül felment az 1.11.
  • Kanál
    #63
    mennek, ha az 1.11-et fel tudnam rakni, de mindig kilep azzal hogy ms-dos alkalmazas bla bla
  • Borg
    #62
    Ma estére akkor szervezzünk már valamit a szerveren.

    Mondjuk 18:00-20:00-ig. Na, ki jön?:)
  • atwe
    #61
    Holnaptol engem is várhatok .)
  • Kanál
    #60
    zsir, megprobalom leszedni ezt az 1.11-et es zuzok :P
  • Borg
    #59
  • Borg
    #58
    193.202.85.138 - [SG.HU] Tribes1 Server [HUN]

    eliterenegades mod - pass: t1hu

    :)

    Én most voltam bent, királyul megy :)

    Ha a #57-es filtert megcsináljátok, listázza a szervert. Bár ha 100 alatti pingre szűrtök, akkor úgyis valszeg ez az egy szerver lesz csak :)
  • Borg
    #57
    A bázisvédő turreteknek alapvetően jobb a védelmük.

    Először is egy energiapajzs védi őket, ami újratöltődik. Tehát sebezni a turreten csak akkor tudsz, ha lelőtted a pajzsát, és egyből plusz sebzést viszel be, mielőtt újratöltene.
    Erre általában a Vulcan, és a Mortar képes. Illetve nagyon kitartóan a Plasma gun, de ennek csökken a hatóereje, minél messzebbről lövöd.
    Szal 3 jólcélzott mortar, vagy vulcan sorozat kell ahhoz :)
    Renegades modban még van lehetőség railgunnal, vagy satchel chargekkel, esetleg a heavy armorok gránátjával is kilőni ezeket.

    Most játszottam 1 órát, állat volt :)

    Csináljatok egy filtert a gameban, hogy server type contains "rene", + ping under 250, és go. Kidob pár renegades szervert, aztán menjetek fel amin vannak :) Én most egy 28 playeresen voltam, 188-as pinggel. Csak néha szaggatott be. Tribesben megtévesztő kicsit a ping, mert még a 150 is olyan, mint más játékban a 75 :)

    Amúgy nekem 6600gt-vel nem szaggat opengl-ben, csak vannak ilyen apro artifactok a menüben. Valami beállíást még meg kell nézzek a driverben.
    De ennek előtte nekem is 9600pro volt, és nem emlékszem, hogy gondja lett volna vele. Próbálj meg mindent alapra tenni az opengl részen, AA/AF off, meg mipmap tulajdonságok is alapra. A tribes nincs jóban ezekkel a jópár évvel később bevezetett featureökkel :)
  • joebacsi
    #56
    hmm radeon 9600al masszívan szaggat opengl-ben...nembaj, legalább software-esen hasít :)
    hát nemtom, mostígy párnap Red Orchestra 1 lövés-1 halál után a bf2 is szokatlan volt, nemhogy ez :)
    majd megnézem azért multiban is...
    (azokat a bázisvédő ágyúkat nemlehet semmivel se kilőni, csak kikapcsolni?)
  • Borg
    #55
    Lol, nem is a Tribesnek volt hangproblémája, csak asszony kihúzta a fülest :DDD
  • atwe
    #54
    Na meglestem én is hát látszig hogy akkor még sokall izgalmasab játékok jötek ki mint mostanába :))
    Nekem bejön :)) igaz van egykét dolog amit méég nem értek benne :P
  • Kanál
    #53
    amiota megkaptam a labgipszemet extra idom van a semmittevesre, gondoltam hatha van valaki rajtam kivul aki ennyire raer ;Ð
  • arty
    #52
    az az 1-2 hét 1-2 nap volt :( ahogy elmult az ujdonság ereje, vége is lett :(
  • Borg
    #51
    Addig is két csemege nektek:

    Crusaders Tribes 1 Movie 73MB

    xfools Tribes 1 Movie 32MB

    Ezek in-action moviek a régi szép időkből :) A videók minősége koruknak megfelelő, de hangulatuk jól tükrözi a Tribes 1 világát :)
  • Borg
    #50
    Bárcsak ilyen ingyenélő lennék :D Majd talán este.
  • Kanál
    #49
    nincs kedve valakinek jatszani most?
  • Szega87
    #48
    délután nekiáálok lezsedni , addigra végez az empire at warral a gépem -,-
  • Borg
    #47
    Azé pár hsz-t talán vissza tudsz olvasni :)
  • Szega87
    #46
    na idetaláltam Honnan lehet lezuzni??? msg me !?!
  • Borg
    #45
    Ja, utána 1-2 héttel meg a tribes3 (vagy inkább UT:Vengeance) halt hamvába :P
  • arty
    #44
    énis :)

    a tribes3beta környékén is játszogattunk, csak akkor hamvába halt a lelkesedés mert megjelent a tribes3 :)
  • Istencsászár
    #43
    Jelen! Énis jönnék!
  • Borg
    #42
    Eddig kb 6-7 ember van, ez kevés. Ha 10+ meglesz, akkor lehet megpróbálkozok vele. De ahhoz, hogy tényleg értelme legyen, 20 ember legalább kéne.