1282





A képek ne legyenek nagyobbak 1024x768-nál. Ha nagyobbak akkor csak URL-ként rakjátok be! 800x600 az optimális.
  • watto
    #1002
    nm...és énis thx :)
  • oO VinyuS Oo
    #1001
    A Skingrad-i Harcosok céhében volt az emeleten egy tárolóban
    Elven Ceremonial Cuirass!

    JA...ÉS THX
  • watto
    #1000
    2.karakternek valami fekete csukjás és köpenyes, inkább íjal támadó nordot képzelek :)
  • watto
    #999
    Huh 3küdit megcsináltam de ahogy ide benéztem rájöttem hogy az én szőke hercegemet lekéne cserélni vmi komolyabb arcu sötétebb haju srácra...:)Így nincs mit tenni "New game".Már kész is.majd berakom jó kis páncélba...;)
  • watto
    #998
    vinyus, megtudnád mondani hogy azon a karaktereden amit elküldtél az oblivionhq-ra
    mien páncél van rajta és hol vetted?A nagyobb városokon kívül isvannak kovácsműhelyek?

    JA...ÉS KIRA A HONLAPOD
  • oO VinyuS Oo
    #997
    Felraktam ezt a Ren_Beauty packet indítottam egy ilyen új elf karit de nem tudok vel kijutni a cellából! Nem áll neki pofázni a másik rab meg nem jön a király!
    Ez miért van valaki tudja a megoldást?
  • watto
    #996
    csak pénzért lehet leszedni?
  • watto
    #995
    csak pénzért lehet?
  • PiszkosFred
    #994
    www.obliviondownloads.com
  • Lyan Kyj
    #993
    torrent..
  • lordmáté
    #992
    HAli!

    Valaki adna egy linket hogy honnan tok letölteni a lóra való páncélzat MOD-ot vagy valamit?
    De olyat amit le is lehet tölteni!
    Mer má találtam olyat amit nem lehetett!
    Előre is köszi!
  • Afe
    #991
  • watto
    #990
    itt az én elég kezdő karakterem:
  • PiszkosFred
    #989
    Nincs új séró, csak pár fix van az alakzatok kapcsán. Nem minden verziónövekedés jelent egyben új tartalmat is ;] Talán később jön majd új is, de már ez a 20-25 is kiváló és nagyszerű dolog.
  • Afe
    #988
    köszi szépen.
    nem vettem észre, hogy lenne benne uj séró az 1.0-hoz képest, talán csak több színt lehet választani.
  • PiszkosFred
    #987
    Van

    Katt
  • Afe
    #986
    felraktam a Ren_BeautyPack_v1_0_onlyhairs modot, aztán megváltoztattam ahogy PIszkosFred írta #983-ban.



    ha jol tom kijött már az 1.1-es is. na most ott is van onlyhairs változat vajon??
  • zsilike
    #985
    huh ezt a hajat hogy adtad be?mod vagy csajokhoz jár?ezt az igazi boszorkányhajat kerestem.
  • Gelli
    #984
    köszi
  • PiszkosFred
    #983
    1. konzol
    2. showracemenu
    3. allitsd be a dolgokat, de fajt illetve nemet ne valts
    4. esc, majd save game
    5. reload

    a konzolt ne zard be a folyamat alatt, es semmikepp' se kattints a DONE-ra. ha kesz vagy, akkor mentsd el savegamenek, majd load. Igy nem lesz gond, az esetek 99%ban. Ha viszont FaceGEN-bol importaltal arcokat, akkor a showracemenu sajnos bekavarhat, illetve ahogy megjelenik az karakterallitas, osszeugrohat az arc.

    Mentesekrol csinalj masolatot, es akkor nem lehet gond. Aztan mar csak probalkozni kell, es menni fog.
  • Gelli
    #982
    Hello,
    lehet hogy már volt kérdés, de a játék közbe hogy változtattad meg az embered haját?
  • PiszkosFred
    #981
    ;]

    (szeretem Madonnát, főleg a nagyon régi számait, de eszembe sem jutott volna, hogy ez így madonnás, sőt, hogy létezik ilyen jelző... Ellenben, nekem tetszik a karakterem, habár most a képet inkább a mod miatt raktam be. Ha a kariról rakok direktbe, akkor felöltöztetem valami szebb ruhába. ;])
  • Sir Quno Jedi
    #980
    Ez a kötelességem-e!
  • Jagi
    #979
    SRÁCOK kellene ez a 2 mod de a Fileplatet nem akarja az igazságot...
    Mi legyen? Valakinek meg van esetleg?
    Ezek:
    Rin's Beauty Shop
    JENOVA'S child
  • ChevyG work
    #978
    ohh a szakértö mexolalt:D:D:D
  • Kmarha
    #977
    Rohadt jó hogy most ment tönkre a gépem :S Legalább (valszeg) újra kell kezdenem ugyis a játékot mert elszállt a winyó.. kevesebb szívfájdalmam lesz a régi karim miatt.
  • Sir Quno Jedi
    #976
    Eizé, nem kéne erőltetni a sötét szemöldökhöz a világos hajat! Ez olyan Madonnás...(broáf)
  • Afe
    #975
  • PiszkosFred
    #974


    Kijött a Ren Beauty Pack, benne 25 hajmintával (mindegyik 3 verzióban, sima haj, maszk + haj, "fejpánt" + haj)

    http://www.tessource.net/files/cache/4431.html
  • Sir Quno Jedi
    #973
    AKI keres AZ talál! :DDD
  • CsőKujts
    #972
    Hehe Látom te is megtaláltad a játékban ami igazán érdekel. ;)
  • Sir Quno Jedi
    #971
    Kimész konzolba, nem írsz be semmit és ott nyomsz capture-t, ilyen 1xű.
  • PiszkosFred
    #970
    Rajta kívül mindenki értette mit kérdeztél, ő másra gondolhatott, de szerintem már ő is rájött hogy ez most mellément... ;]
  • Lunki88
    #969
    Nem igazán értelek, itt szó nem volt arról hogy milyen nehézségen tolom (egyébként felénél van a csík), ez a console parancs csak arra kellett nekem hogy ha screenshotokat csinálok a tájról meg egyebekről akkor ne legyen a képen a fegyver meg ezek a dolgok.
  • zsilike
    #968
    huhh.igy aztán megvonod magadtol a játék lényegét.hogy taktikázol harc kőzben,ha nincs élet,vagy nem hardon tolod?legalább felesen.kulonben csak viccelödés,ilyen jó játékot easyn nincs meg a flash
  • PiszkosFred
    #967
    tm
  • Lunki88
    #966
    Van olyan console parancs amivel ki lehet kapcsolni hogy ne mutassa az életet ,fegyvert meg ezeket és csak így natúran játszani?
  • ChevyG work
    #965
    ha xar lenne a játék még gyönyörködni akkor is jo lenne...
  • Afe
    #964
    tájképek:







  • Lunki88
    #963
    Az arénába kár hogy nem jön utánam , bemegyek a küzdőtérre de ő nem jön.