1282





A képek ne legyenek nagyobbak 1024x768-nál. Ha nagyobbak akkor csak URL-ként rakjátok be! 800x600 az optimális.
  • Lobsterman
    #358
    No bedobom én is kedvenc Lucindámat a közösbe. A képek minőségéért én kérek elnézést, de csoda hogy tudok játszani FX5200-al.
    Most már egy pettyet máshogy néz ki a bébi, de úgy 6 szintlépés óta nem grebbeltem képet. Majd talán holnap.



  • Jagi
    #355
    egyébként is az én karm a legszebb...
    (mindenki ezt gondolja a sajátjáról) :)))))

    A banner ...ner ...ner... er... er ...er ...er [visszhangzik] jó lett C.
  • ShaiHulud
    #354
    tok8 kivan a banneren nem az a lenyeg :) ettol nem leszel star:DD amugy nagyon baba banner lehet gratula cenobitenek:)
  • Kandurex
    #353
    Ez már döfi, repül is bannernak!
  • LegionarR
    #352
    Szerintem meg akkor az egészet újra kéne tervezni az meg nem jó... Ha a képek kicsik, elég lenne csak az arcokat berakni...
  • hen-tes
    #351
    szerintem meg le is lehetne vágni a képes felét a bennernek, a képek úgy sem azt fogják nézegetni -.-
  • Zsolo007
    #350
    LOL. Minek? Szerintem jó úgy ahogy van, amúgy is picik a képek....nem nagyon látni semmit, akár szép akár nem...
  • Rage47
    #349
    és addig sztem kérdöjelek legyenek a képek helyén, vagy számok, ami a helyezetteket mutatja
  • BEAST #348
    szerintem meg tök mindegy :D
  • LegionarR
    #347
    Igazán jó lett, de szerintem azt hogy ki legyen az az 5 szerencsés, aki a bannerben helyet foglal, valami szépségverseny-szerűség keretében kellene eldönteni.... Valami szavazás pl.
  • Zsolo007
    #346
    Jöhet!
  • haxoror
    #345
    Nagyon jól néz ki!
  • b-type
    #344

    sztem kicsit sok helyet foglal a keret, az Oblivion karakterek része az igen rendben van, nekem bejönnek a karakterek képei is...szal összeségében csak a keret helyfoglalása zavaró. :)
  • cenobite
    #343
    V2:



    Aki az egyes verziót akarja, az hívja a 06-90-23522352-es számot.

    Szóval, lehet választani.
  • cenobite
    #342
    Direkt lett ilyen, ha alul is lezárom, akkor még kevesebb hely marad a karakterfotóknak. De ha többen is szeretnék, akkor megcsinálom az alját is.
  • Zsolo007
    #341
    Kifogásom van: Az enyém miért nincs benne???


    Komolyra fordítva a szót: Tetszik, jöhet (egy alsó szegély tényleg nem ártana)
  • Kandurex
    #340
    fasza, csak az alját is le kellene zárni a szegéllyel, nem?
  • cenobite
    #339
    Mit szólnátok egy topicbannerhez? Ha már megnyitottam, készítettem is hozzá egyet. Íme:



    Igen, néhány karakter ismerős lehet innen, ha valakinek esetleg kifogása van ellene, szóljon és kiszedem a bannerből.
    Várom a véleményeket!
  • Lobsterman
    #338
    Umbrával én is összefutottam valamelyik dándzsönben. Kb 2 ütéssel ki is nyírt mikor betámadtam(6os szinten) Mondjuk sokra nem mennék vele mert íjász/tolvaj vagyok enyhe mágikus beütéssel
  • PiszkosFred
    #337
    Ezért is fura, hogy jön a képbe a páncél, a bakkancs, a miegymás. A kard pont elég volt, az jó kis sztori volt, a szerencsétlen orkkal együtt. De most a páncéloknak mi a története? Félek hogy nincs, csak úgy megjelentek a világban...
  • cenobite
    #336
    Tényleg kár, hogy karaktergenerálásnál nem lehet a testalkatot változtatni. Olyan kis gizda nekem ez az ork ebben a stretch láncinben. :D
  • cenobite
    #335
    Miután rájöttem, hogy a barbár-ork-omnak a light armor a major skill-e gyorsan váltottam is a steel cuccokról. (Bár a heavy armor-om is már 40valahány körül van)



    Ezt meg csak úgy (itt még a régi cuccban) :)



  • Hmuda
    #334
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    MW-ben találkozhattál egy orkkal, aki az Umbra névre hallgatott. Már annyira a hatalmába kerítette a kard hatalma, hogy nem is használta a saját nevét, hanem a kardét. Csak az létezett számára az egész világon. Hogy megszabaduljon végre az átoktól, kihívott párviadalra, csak így volt hajlandó megválni tőle.
    Elég régen találkoztam már vele, szóval itt-ott nem pontosan emlékszem, de megfogott a története és mikor hallottam, hogy most is szerepelni fog, hát gondoltam megkeresem. :-) De van egy sanda gyanum, hogy egy quest szereplője lehet, mert sehol nem volt párbeszéd, ami tovább vitte volna a kard történetét. Vissza is tölötöttem és majd kitartóan fogom keresni a kardhoz tartozó küldit.
  • Tatyla
    #333
    van egy ilyen kicsinyitö MOD...
  • hen-tes
    #332
    csak nekem fura ez az inventory? :S
  • b-type
    #331
    ráakadtam én is, de nekem még túl kemény volt :)
    A kardja tetszett azért, jobb mint az én mostani vasam.
  • PiszkosFred
    #330
    Igen, kissé furcsa. Ez a megoldás így, nekem túl "hatásvadász" vagy "gagyi". (nem jó szó rá, tudom, de az "értelmetlen" sem lenne jobb ;])
  • Zsolo007
    #329
    Mondd el :D. Én morroztam, de nem ilyen mélységekben :D
  • Hmuda
    #328
    Aki egy kicsit is komolyabb mélységekben játszott a MW-el az tudja miről van szó.
  • BEAST #327
    quest item :p
  • Zsolo007
    #326
    Ehh 0 súlyú kard? Csít? :)
  • JuanG
    #325
    és ez...hmmm...jó? persze dezájnyos, de akkor inkább Szauron :)))...
  • Hmuda
    #324
    Végre! Sokáig kutattam utána de végre megtaláltam az egyik kedvenc ereklyémet. Kíváncsi vagyok a TES5-ben ki fogja játszani a névtelen viselőt. :-)

    Bár szvsz kár volt a páncéllal kiegészíteni a dolgot, Umbra már önmagában elég volt.



  • LegionarR
    #323
    Ezután mondja valaki hogy nem szép az esős idő :)
    [/IMG]
    Ezt a leányzót meg most "dobtam össze" :)
    [/IMG]
    [/IMG]
  • CS@
    #322
    Pöcsöltem vele egy ideig az tuti.
    Ráadásul olyan hülyén csináltak meg benne egy két dolgot: Az asztalon gyárilag ott van egy tálban 3db alma, szépen leszedtem üresre az asztalt majd megterítettem. Jövök haza egyik kalandomból erre a hülye 3alma „kispawnol” a helyére összeborítva ezzel mindent. Miután rájöttem, hogy ez időnként „kispawnol” már meghagytam neki a helyet az asztalon. Vagy ott van például a házhoz adott kosár, elrakom máshova aztán időnként fogja magát és vissza teleportál a helyére az ágy mellé.
    Jópofa ez a fizika ami itt van, viszont az elég béna, ahogy a tárgyak lebegnek a polcok, asztalokSTB felett, meg hogy itt nem nagyon lehet 2tárgyat egymásra rakni úgy, hogy az tartósan ott is maradjon. Morroban azért jóval könnyebb és egyszerűbb is volt pakolászni. Kipróbáltam már az iniben a bDisablePlayerCollision –on átírását is ,de ez meg elég furcsa eredményt produkál, mert ilyenkor a karakter a falakkal, padlóval meg semmivel sem ütközik :).
  • PiszkosFred
    #321
    Szép :D Meg sem merem kérdezni hogy mennyi idő alatt sikerült mindezt... Félek hogy nem lenne annyi türelmem. Jó hogy van fizika, csak nem az én kétbalkezemnek való. Leraktam én is a fegyvereimet, szépen egymás mellé, aztán az ötödik kardnál megremeget a kezem, és borult minden... Na akkor abbahagytam, és megvárom amíg lesz próbababa mod ;]

    Kérdeznék: a többi házban vannak olyan vitrinek, mint a Mágus Céhben pl? Szal amibe ha belerakom a cuccot, akkor úgy is fog kinézni, és mondjuk az üveg védi attól, hogy ne borítsam fel az egészet? Remélem érhető mit akarok kérdezni ;]
  • MrStokes
    #320
    Nem artott volna neki egy cold alapu varazslat, mielott otthagytad parlagon :DD
  • b-type
    #319
    háát... nem látok sehol légypapírt :))))
  • Jagi
    #318
    A húsz megromlott, dobd ki :)
  • CS@
    #317
    Bár nem karakter, de úgy gondoltam, hogy elfér itt a halászkunyhóm:
    Kívülről , Bejárat , Láda , Étkező , Asztal , Kandalló