159
Melyik korosztály panaszkodik jogosan a másikra?
  • Brigicsaj
    #79
    de most igaza van, a cím tényleg sértő már nem azért.....:(
  • Láma!
    #78
    szerintem ezért kaptál büntit, itt nem kéne vitát szitani
  • BuzzFuzz
    #77
    Nem gondolod hogy egy kicsit sértő a téma címe? amugy ez már választ is ad a kérdésre...

    Gondolom neked jólesne ha mondjuk taknyosnak neveznének
  • Brigicsaj
    #76
    Áááá milyen topik má'.....
    Sztem mind2 korosztály jogosan panaszkodhat a másikra......mind2nek vannak idegesítő dolgaik a másikra nézve, de ez van.....
  • Csuhai G
    #75
    Régebben az egyik nyári napon lufiztam a tesómmal az udvaron, erre kiszól a másodikról egy öreg nő, hogy fejezzük be azonnal, mert nem tud TV-t nézni...naná, hogy nem fejeztük be! Sőt! Elkezdtünk hangosan röhögni kb 10 percig, aztán kihoztam a bőrlabdám és dekázgattunk, meg rúgdostuk felfelé! ;)

    Persze a fiatalok sem jobbak.. múltkor elkezdett ordibálni a villamoson egy (kb) 10 éves kisfiú, aztán teljesen nyugodtan, higgattan mondtam neki, hogy légszíves kicsit halkabban...! Erre elkezdett ugrálni előttem, hogy "Huhh, most de beszartam! Nem félek én tőled, te ******!!!!"
    Legszívesebben agyonütöttem volna!
  • Extraboy
    #74
    "mondjuk a vizes sztoriért lehet bebasztam volna az ablakát" - En csak azert nem tettem, mert itt sokan ismernek, es nem akarom, h emiatt masok ilyet olyat gondoljanak ram, meg azert sem mert nem talalt el a viz, de helyette olyat karomkodtam az ablaka felé, hogy azota ki se meri dugni a fejét :D
  • Hamed
    #73
    Istenem miken fel tudjátok magatokat húzni:D Az ilyen kötekedős, csúcsforgalomban piacozós vénembereken én jókat mosolygok, és gyökeret eresztek azon a szent helyen ahol állok. (mondjuk a vizes sztoriért lehet bebasztam volna az ablakát)
    Sokkal gázabbak sztem az 50-60-as expárttag faterok meg az ilyen idő előtt nyugdíjazott tanárnő típusok akik még a múlt rendszerben élnek. Frusztráltak, mert elszaladt mellettük a világ és egy centit se tudnak alkalmazkodni, csak irigykednek mindenre. Na azok hihetetlen dolgokat és hangnemet tudnak megengedni maguknak.
  • Ben C
    #72
    Reggelente busszal járok be az iksolába, nem ritka az igen nagy tumultus, és szerencsére azzal a járattal járok amivel el lehet jutni a kórházba, piacra, temetőbe..
    pl: Szabolcs Volán kiküld egy sima , nem csuklós buszt, reggel 7kor, felfurakodunk rá, 4edik megálló körül már televan, amikor felszáll egy öregasszony és elkezd rikácsolni hogy A hétszentségit már, hogy nem birunk beljebbvonulni, ott van egy csomó hely..
    Értetlen nézések, keresi midnenki a szemével a csomó helyet, de mivel nem tallálják, ottmaradnak, amire a nő mintegy fúria elkezd csapkodni a kis tatyójával :D A hangosbemondó vetett véget az ámokfutásának :D
  • Palinko
    #71
    a férfiaknál nagyon ritka,bár akad....
  • Goth
    #70
    xDDDDDDDDD
  • Nolycsy
    #69
    Egyébként nem tudom ki vette észre, de eddig csak az öreg nőket szidtuk az öregeknél. Ezek szerint az öreg férfiakkal nincsen semmi gond.
  • Nolycsy
    #68
    Múltko r tök durva, megyek le a lépcsőházi lépcsőn, lemaradva az előttem menő két haveromtól. Megyek le, és egy idősebb nő áll az ajtóban, és nagyon csúnyán néz rám. Megyek tovább, nem foglalkozom vele, majd hozzámszól, hogy mit dübörgök, meg hogy ott gyerekek vannak meg minden, és hogy milyen szemét vagyok, hgy nagyon hangosan megyek (mellesleg csak simán mentem le a lécsőn). Leérek, ott van a két haver, az egyiknek elszakadt a hátizsákjának a pántja, és elkezdi javítani. Fél perc múlva a nő kihajol az ablakon, és elkezd a messzeségbe nézelődni - nem foglalkozunk vele. Aztán egy-két perc múlva megint felnézek, és egy fényképezőgépet kattogtat felénk. Kicsit meglepődtem, hogy fényképetgeti a "roszzfiúkat" a néni. Egyébként meg másnap mesélte az ott lakó haverom, hogy annál a nőnél már kb. 10 éve van kisbaba...
  • Szonár
    #67
    És ebben mindkét korosztály ludas !
  • Palinko
    #66
    jaja,ez mind igaz
    nincs más szórakozásuk (tisztelet a kivételnek,amiből hál' Istennek elég sok van a környékemen) mint kidumálni.akkor az a naplós.. egyik haweromnak a szomszédja mindent dumál,hogy mikor mentem a haveromhoz,mikor mentem el,ki mknet hozzá :D és azt dumálja az utcán :D
  • Szonár
    #65
    Remélem nem nagyon off, de én azt szoktam utálni, amikor járművön felszállnak az emberek, és nem mennek arrébb az ajtó elől! Két ajtó között bőven van hely, és nem mennek arrébb, pedig csak öt-hat megálló múlva száll le többségük (legalábbis ennek ellenkezőjét ritkán tapasztalom). Ha meg véletlenül le szeretnék szállni, akkor fel vannak hördülve, hogy miként is képzelem arrébb lökdösni őket (mert nem férek el tőlük, és nem hallják meg ha figyelmeztetem őket!).


  • Jimmyke
    #64
    Nekem a kedvenc sztorim, mikor egy öregasszony előretolakodott a villamosajtóig, felszállt elsőnek, majd szépen megállt az ajtó előtt ártatlan tekintettel ránk nézve, azt föl volt háborodva amikor megindult a tömeg és magával sodorta :D
  • totya24
    #63
    Én falun lakom, és kedvenc szitum az, mikor köszöngetek nekik, mert ugye némelyiknek nincs jobb dolga, mint kinn ülni egész nap a ház előtt.:) Namármost.... nem egy olyan van, akinek rendszeresen köszönök, mertugye csakcsak ismerem, aztán még arra sem méltat,hogy rám nézzen..aztán csak véletlenül egyszer forduljon elő, hogy nem köszönök, mert nem veszem észre vagy bármi, egyből megkapom a magamét, jönnek azzal, hogy milyen neveletlen vagyok, meg majd jól szól a nagymutternak,hogy neveljen meg, ha eddig nem tette, stb stb..:)
    Szal mókás dolgokra képesek.. na meg annyi, hogy szerintem néelyik már naplót vezet rólam, és jegyzi mikor megyek és jövök kocsmába, hány csúnya szót ejtek el, stb.:)
    na meg mikor vasárnaponként próbálunk a zenekarral, egy egész utcányi idős összegyűlik tüntetni.:)
  • jazzy
    #62
    A helyatados oregek itt halisten eleg kevesen vannak, legtobben olyanok vannak akik beulnek a buszon a 2 szemelyes helyre egyedul raadasul kivulre vagy leultetik maguk melle a szatyrukat, a busz termeszetesen mindig tele van mert erre a varosreszre ez az 1 jar... na ezt utalom:( A masik amitol a falra maszok amikor 3 perc mulva erunk a megallohoz moccanni sem tudok a tomegben, felall a helyerol es elkezd lokni meg dumalni hogy fiatalember arrebbmenne? Neha olyan tankok tudnak lenni hogy en a 100kilommal kisdobos vagyok mellettuk..
  • B0B0
    #61
    Na hát attól egyenesen hülyét kapok! A stadionnál reggel vagy negyvenen tülekednek azért a szennyért és az ember nem tud kijutni. Egyszer elegem volt már és átfurakodtam. Hallani kellett volna a sok károgást. Mint a varjak
  • Palinko
    #60
    vagy elfogyott a klotyón a papír?
  • B0B0
    #59
    Na! Offolásnak véget! Kinek van még sztorija?
  • guardian hero
    #58
    Na jah, biztos nem érnek rá kivárni a sorukat :). Mondjuk sok közülök egyből 8-10 újságot markol fel, ilyenkor nem tudom, hogy gyújtósnak viszik, vagy csak ők látják el az egész nyugdíjasklubot?
  • praksi
    #57
    ez nem rossz ötlet :-)
    amúgy a kedvencem az, h amikor a népligetnél járok, midnig látom reggelente, h szabályosan ölre mennek az ingyenes metro újságért :D
  • JohnnySmith
    #56
    Fiatalság bolodság :))))
  • Dying Soul
    #55
    -Csókolom néni, le szeretne ülni?
    -Igen
    -Na de hova?
  • guardian hero
    #54
    Csak arra próbáltam rávilágítani, hogy mielőtt jössz az ilyen nagyzoló szöveggel, hogy Te tartod el a nyugdíjasokat, előbb nézz magadba, hogy mit értél el, és mit tettél le eddig az asztalra. Nekem teljesen mindegy, hogy milyen a helyesírásod, magadat minősíted vele.
  • B0B0
    #53
    Ez tény. Nem is ez a topic témája. Zárjuk le az offot!
  • guardian hero
    #52
    De gyakorlatilag teljesen felesleges belemenni abba, hogy ki kit tart el, mert kibogozhatatlanok a szálak.
  • B0B0
    #51
    Mert Dzseki Csen agyonrúúúg :))))
  • CarajoEsp
    #50
    Szerk. Ha valaki negyven évet dolgozik, és 60évesen elmegy nyugdíjba akkor olyan 85éves korától lesz ráfizetés, az ő eltartása. De nehogy már ezen megsértődjünk.
  • guardian hero
    #49
    Azért általában aki ledolgozik 40 évet, utána nem lesz 40 évig nyugdíjas :).
  • B0B0
    #48
    Nem nagyon
  • Láma!
    #47
    azért 20-30év alatt be lehet annyi fizetni amit most kapnak...
  • ffxi
    #46
    Itt nem kötekedunk egymás helyesírásaiba
  • B0B0
    #45
    Na azért annak te se dőlj be, hogy a nyugíjasok nyugdíja teljes mértékben az a pénz amit életük során befizettek. Ugye ezt te sem gondolod komolyan. (13. havinyugdíjról nem is beszélve, bennmaradtak minden decemberben este tízig? :))
  • Takezó
    #44
    abból a pénzből fizetik, amit én az ÁFÁ-mból kapnakk:D:D:DD

    (amugy fizetek adót is, szal nembeszóni nekem főőőelg:D:D:)
  • Láma!
    #43
    azt a nyugdijasok is fizetik, nem kéne belémkötni-.-
    _:D
  • guardian hero
    #42
    Egyébként azt veszem észre, hogy itt Pesten rendkívül agresszívek és türelmetlenek egymással az emberek, bár talán az idősebbekre ez még fokozottabban is igaz. Lehet, hogy fel kéne írni SZTK-ra havi pár jointot a nyugdíjasoknak, egyből derűsebben látnák, és jobban viselnék az életet.
  • guardian hero
    #41
    A nyugdíjasok nem a Te nemlétező adódból kapják a pénzüket, hanem abból, amit állambácsinak befizettek hosszú éveken át a fizetésükből a nyugdíjalapba. Téged viszont az én pénzemen taníttat az állambácsi, úgyhogy mutathatnál több fogékonyságot teszemazt a helyesírási tananyag iránt.
  • ffxi
    #40
    Ez lesz az 1001. :D