159
Melyik korosztály panaszkodik jogosan a másikra?
  • Falcon87
    #159
    up
  • ffh
    #158
    up
  • B0B0
    #157
    :DD
  • Láma!
    #156
    jaja:DDDD
    vagy: ha az én userem lettél volna, már mindegyik nicked banon lenne!
  • Black Hawk
    #155
    Azt a kisgyereket majd leugatja: bezzeg az én időmben még nem voltak ilyen szemtelenek a userek.
  • Láma!
    #154
    jo, de igaza van bobonak, ez még nem zárja ki hogy zsörtölödös kibirhatatlan kivénhedt mod legyeél:)
  • B0B0
    #153
    Ez még nem zárja ki
  • Punker
    #152
    mi (illetve ti, itt nincs tömegközlekedés) már megszoktuk a tömeget a várakozást a dugókat, ők nem ebben nőttek fel és úgy veszik hogy direkt ellenük van.
  • Láma!
    #151
    lehet hogy sokkal rosszabbak leszünk!
    elképzellek, ahogy 76évesen, felszállsz egy buszra, majd egy kis neveletlen taknyos beszol vmit. erre visszaszolsz hogy "permban".
    :DDDDDDDDDDDD
  • Punker
    #150
    másban növünk fel, élünk szal nem valószínű.
  • Vlala #149
    Miért, mi megöregszünk?
  • Black Hawk
    #148
    ha megöregszünk valyon mi is ilyen zsörtölődő taták leszünk?
  • B0B0
    #147
    Zavar?
  • horpeti
    #146
    van, és mindig lesz is! :)
  • blackgamer
    #145
    volt ilyen téma
  • B0B0
    #144
    Nem mondtam, hogy ez jó, csak beszélgessünk róla!
  • B0B0
    #143
    :D
  • kulabácsi
    #142
    jah!! a legbosszantóbb dolog amikor fel sem enged szállni a buszra, mert ülőhelyért rohan az üres buszon!! az ilyeneket fel tudnám akasztani, de inkább hagyom h had mennyen!!
  • Sadist
    #141
    Az agresszív boszorkákat onnan lehet megismerni, hogy mikor felszállnak azonnal elkezdik keresni a potenciális ülőhelyeket, olyan szúrós tekintettel, mint egy kétnapos borosta.
  • Vlala #140
    Amíg két ember lesz a Földön, addig lesznek ellentétek.
  • B0B0
    #139
    Azért vs., mert én most konkrétan az ellentétekre gondoltam
  • Vlala #138
    Nem erre gondolok. Miért kellene ellenezni egymás viselkedését, amikor kis toleranciával simán megférnek egymás mellett? Nem ellenségek.
  • mod
    #137
    Biztos a Zalien vs. Predatorból jött. :-|
  • Vlala #136
    nemkénepolitizálni.

    Azt nem értem, miért VS? Miért nem &?
  • Mr Csé
    #135
    nyanyák mindenhol politizálnak azt ordibálják hogy a rohatt fideszesek miatt van minden persze hangosan hogy haljam ez geciség
  • B0B0
    #134
    Na igen. Mit tolakodnak reggel 8-kor vagy délután 4-kor a boltban amikor a csúcs van. Nem felelne meg neki napközben. Mondjuk ez nem neveletlenség
  • B0B0
    #133
    "örökzöld" :DDDD
  • B0B0
    #132
    Nehéz ilyen "beszélgetőpartnerként" szabadulni
  • Kenny85
    #131
    tömegközlekedésen lehet kifogni a legjobban az érdekes embereket ez tény.
    Múltkor jövök haza és megálltam 2 öreg bácsi előtt. Ők meg beszélgettek az elhízásról, és az egyik mesélte h mit eszik, de minden 3. szava káromkodás volt
    -reggelire megiszom 2 deci tejet olyan mi az istenfaszával müzlivel mégse fogyom egy dekát se az anyjapicsáját.
    persze alíg bírtam visszatartani a röhögést..

    meg a másik. Nőci kb 45-50 év között lehetett
    felszállok a buszra és egyből hallom h egy régi nokia csörög de a gazdája ezt nem hallja. erre a nőci hangosan elkezd üvölteni h "VALAKINEK CSÖRÖG A TELEFONJA". Pont egy leszállásjelzőnél kapaszkodott, és egy másik nő jelezni szeretett volna, nagynehezen sikerül jeleznie mire a nő megkérdezi tőle:
    -nem magának csörgött a telefonja?
    -nem
    -nem ellopni akarom ám csak szóltam, nyugodjan kapaszkodjon belém, nem szeretem az olyanokat akik lökdösődnek, ha meglőknek én visszalököm őket
    persze lökte a szöveget addig amíg le nem szállt a "beszélgetőpartnere" :)
  • magus
    #130
    de nem ismerik itt egyesek a tisztelet szot
  • Bandee1987
    #129
    Nekem is megvan a véleményem az ilyen öregekről. Velem is történt már, hogy szálltam fel a hévre, le akartam ülni az egyik üres helyre, és az egyik ilyen öreg oldalról meglökött, és elfoglalta a helyet, majd még ő nyavalygott nekem ott...nem azzal van a bajom, hogy elfoglalta a helyet, hanem az, hogy ezt milyen bunkó módon tette, és utána még neki állt feljebb.
    De általábavéve át szoktam adni a helyemet az öregembereknek, és szerencsére a többség mindig megköszöni.
    Az öregek nyavalygásáról: az a probléma itt, hogy bemesélik maguknak, hogy ők milyen betegek, közben semmi bajuk.

    (természetesen tisztelet a nagytöbbségnek, ők a kivétel)
  • RaZoK
    #128
    hát igen, az is ritka látvány volt amikor a mammer cipeli a 2 szatyrát lassan halad a búszmegálló felé, és mire beáll a búsz szabályosan elkezd futni a szatyorral eggyütt :Ð
  • banok
    #127
    Auchanba kell menni.

    [mint én]
  • GregSB
    #126
    Ha várnának 1-2 órát akkor már nem kapnának olyan szép tojásokat a piacon
  • dia
    #125
    Kedvencem az a tipus amelyik majd meghal és látványosan szenved felszállás után míg meg nem kapja az ülőhelyet majd leszállásnál érdekes módon úgy fut mint a nyúl és elsőként száll le a járműről... én is át szoktam adni a helyet de csak annak akin látszik, hogy rászorul és nem megjátsza... Azokat sem igazán értem meg akik a reggeli csúcsforgalomban indulnak el bevásárolni ahelyett, hogy várnának 1-2 órát és szinte üres BKV-n utazhatnának...
  • Black Hawk
    #124
    nah mégegyszer:
    a nagyanyám egy brazil szappanoperából (tököm tudja melyik) tanult meg gyengébb beszólásokat.
  • Black Hawk
    #123
    nagyanyám abból egy ilyenből tanult meg káromkodni.
  • Jimmyke
    #122
    A brazil szappanopera neveli a mai öreg vénasszonyokat
  • horpeti
    #121
    lesz 4. is :D

    örökzöld...
  • Gladiator
    #120
    ez kb. a 3. ilyen témájú topik