1593
The Settlers II - Next Generation
  • takysoft
    #873
    nem azt mondtam, hogy a kódot kérd priviben, hanem, hogy maga a kérés is priviben történjen!
    vah...
  • Dave00
    #872
    jah boccs!legközelebb jobban figyelek még1x bocsi!akkor léccives küldj nekem 1 kódot priviben!előre is köccce
  • takysoft
    #871
    azért ez más a pofátlenség teteje bammeg.
    de legalább köszöntél, így ezt most szépe elfelejtem, és ha megkérsz priviben(ahogy kellett volna), akkor küldök egyet neked
  • Dave00
    #870
    szijjasztok nekem 1 cd key kellene!ha vki tud küldjön már [email protected]
  • Ombika
    #869
    NAh legyurtam ismet ellenfelet,azt kell hogy mondjam igaz majdnem kivulrol fujtam kiveve 1-2 dolgot es hala magyarositasnak mara ez elillant! ezer koszonet erte,igy megelvezetesebb jatek!!
  • Mo.Organ
    #868
    Elindult !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • takysoft
    #867
    README!!!!!!
    féloldalas leírás van erre a magyarítás readmejáben.
    töltsd le a magyarítást, kurva readme-t meg olvasd el!
    idegbaj meg ragályos
  • Mo.Organ
    #866
    Ezt most már végképp nem hiszem el. Leszedtem nindent elkezdtem újratelepíteni a játékot. De amikor elkezdem telepíteni a vikingest kiirja hogy nem kompatibilis a nyelv. Most megyek és idegbajt kapok inkább szépen csendben.
  • CéZé
    #865
    Próbáld ki igy:
    Eszközkezelőben letiltod a Cd-Dvd meghajtókat.
    A regisztry-ben pedig ezt állítsd be: http://ceze.uw.hu/Settlers2.JPG

    Nálam igy indul minden :)
  • Mo.Organ
    #864
    Hát sajna nem indul az istenért sem. Valami nem tetszik neki. Most az a gondja, hogy nem az eredeti CD/DVD van bent. Sokkot kaptam már az idegtől?

    Takysoft, erre van megoldásod?
  • Mo.Organ
    #863
    köszönöm
  • takysoft
    #862
    822-es hozzászólás.
    letöltöd a Yasu-t, elindítod, majd Cloak. az elrejti a daemont.
  • Ombika
    #861
    EN krealtam! :)

    Laca: Te pedig olvass vissza es a 15 mb kerdes remelem csak vicc!!!
  • Mo.Organ
    #860
    Összeférhetetlenség egy emulátor szoftverrel. Ezt a hibát írja ki nekem. Ezt hogy kell kijavítani?
  • Laca1985
    #859
    Sziasztok!

    Ehhez a jatekhoz nem jelent meg magyarositas veletlenul? ha igen nem mondana meg valaki honnan tudom leszedni? Ja es nem hittem a szememnek, igaz hogy ajatek csak 15 mega?
  • takysoft
    #858
    te se vetted meg a játkot:D (nem ítélkezem)
    esetleg keress valami hamachi topicot, vagy ha nincs, nyiss egyet:D
  • Ombika
    #857
    Nah jah,de 180kmre levo emberkevel nemtudok maskepp jatszani! :)
  • takysoft
    #856
    igazi lanon keresztük volt már, hogy majdnem 12 órán át toltuk ugyanazt a pályát:D nem volt gond vele.
    a hamachi a gány ott asszem.
  • Ombika
    #855
    Aki nyomta mar multiba ahhot lenne 1 kerdesem! Mi hamachin keresztul nyomjuk,de mindig megszakad vmiert,mar regebben is ! Volt vkinek hasonlo problemaja?
  • takysoft
    #854
    hmm.. nemtom...
    ilyet nem szabadna neki.
    max hibát ír ki a nyelv miatt, de arra a trükköt elolvashatod a readmeban.
    ezt sajna nemtom...
  • Mo.Organ
    #853
    Segítség kellene. Elinditom a vikings küldetés telepítését, elkezd tekerni a vinyom szépen rendesen, de közben nem történik semmi?
    Megoldás valaknek a hibára?????
  • Ombika
    #852
    Akkor jol tudtam,de most probalkoztam ezzel at otlettel es osszes katonamat kikuldtem a guardbol haza!! :))
  • takysoft
    #851
    katona: kard+pajzs+sör

    fejlesztéshez aranyérme(csak fejlesztéshez). a fejlesztés nem a főházban történik, aranyérméket kiszállítják a katinai épületekbe.

    amúgy lefordítottam a tutorialt is.
  • Ombika
    #850
    MAr muxik,tegnap megoldodott a te YASuddal es nem a legujabbal ! Csak azzal volt hajlando elindulni! Most viszont ,hogy ujra kezdtem egeszet nemertem,hogy foepuletemben miert nem fejlodik a katona! Aranyerme es sor,mint a tenger! Minden egyes szintlepeshez kell kard+pajzs is ,mert guard houseban fejlodtek csak foepultben nem akarnak?!
  • takysoft
    #849
    ha a yasuvan van gond, akkor azt az üzit kapod, hogy "problem with emulation software". a yasu dolga elrejteni a daemont.
    az emulálás persze a daemon dolga abban próbálgasd esetleg a emulationt- "all on"-ra vany "all off"-ra kapcsolgatni.
  • Ombika
    #848
    Jaja nem is ez volt a gond,hanem en legujabb YASU-val csinaltam es azzal nem akart menni istennek se csak a te altalad linkelttel?!
  • takysoft
    #847
    mini image: egy kicsike CD-kép, amiben benne vannak a CD-protection infók
    maxi image: egy nagy CD-kép, amiben benne vannak a CD-protection infók, meg a cd mérete is egyezik(de valójában a fileok nincsenek rajta, csak egy halom 0-a az egész:D(tudod, számítástechnika, 0 meg 1-es:D) így valójában a maxi image egy kb 6-700 megás file(volt már 6 gigás is), ami majdnem teljesen üres. előre: NAGYON jól tömöríthető(hisz tényleges adat nincs bene) a 6 gigás maxi image-et 1-2 megába bele lehet tömöríteni, így könnyen közreadható.

    az általad letöltött rar egy csomagolt file. abban van benne a maxi image. ki kell tömörítened a maxi image-et, és utána AZT bemountolod.
  • Ombika
    #846
    Persze hogy nem!! :))
  • Shield
    #845
    Ezek szerint nem.:D
  • takysoft
    #844
    te... ugya kitötörítetted azt a rart?
  • Ombika
    #843
    Igy csinaltam a settlers.rart ugy ahogy van bemountoltam,tudtommal nem kell atnevezni ,majd a YASU 1.1. 7035 feltelepitve es cloackra kattinva,majd ezt irja ki: rossz lemez van behejezve blabla???
  • takysoft
    #842
    olvasd el a 822-es hozzászólást.
  • Ombika
    #841
    Van olyan akinek megy v11757 patchel game?
    Egyertelmu nem eredetirol beszelek es please privibe,mivel nem akarok warezolni es offolni!!
    Bocsi...........

    THX
  • takysoft
    #840
    ja és... Vikingshez nincs crack még asszem. 4.0.8-as daemon meg 1.1-es yasu kell hozzá.
  • takysoft
    #839
    utsó két kérdésre válaszolva:
    Vikings-et "siedler" és "wikinger" kulcsszavakkal keresd torrenten.(isohunt, stb)

    Jelent pillanatban minden létező verzióval müxik, mert a legújabb controls file van benne fordítva, de újabb patchel(ami majd ezek után jelenik meg) nem biztos hogy nem müxik(ez benne van a readme-ben is)
  • Ombika
    #838
    Magyarositas megy a legujabb patchel is?
  • Mo.Organ
    #837
    a vikings kiegészítést hol lehet megtalálni, bolton kivül?
  • Nandusz
    #836
    Ez (illetve az elődje) volt az első PC-játékom, ami borzasztó módon odaszegezett első PC-m elé (DX 486 75 MHz). Emlékszem azt is valamilyen szinten magyar nyelven játszottam. Nem emlékszem már, hogy teljes volt-e vagy csak részleges a magyarítása, mindegy is.
    Most, hogy elkészült ennek a magyarítása, ismét ezzel fogok játszani. Már ki is próbáltam, szuper lett a magyarítás.
    Köszönet és minden elismerésem érte.
  • Shield
    #835
    Köszi a fordítást.
  • Styrex
    #834
    Köszönjük a magyarítást!