1593
The Settlers II - Next Generation
  • takysoft
    #953
    nincs külön 9800-as. csak 9801-es.
    az 11757-es pedig akkor jött ki, mikor a Vikings.
    Ha felteszed a vikingset, akkor már patch nem kell (magyarítás mindennel müxik).

    Hát a vikings kampányban van 1-2 új üzenet, mint pl, ha kevés a fa, akkor szól, meg minden befejezett ütközet után(akkor is, ha vesztettel támadáskor, meg ha nyertél védéskor).

    meg az aranyat nem hordja szét ész nélkül, mert alapbeállításként sehova se visz.
    Ennyivel leszel szegényebb, mert ezek működnek a sima kampányban is.

    UI: sokan kérdezik mikor lesz kész a vikings fordítása:
    Mint már mondtam, vizsgaidőszal előtt biztosan nem(kb 1 hónap innét).
    kivéve persze, ha akad segítségem, jelentkezőket szeretettel várok.
    De CSAK a kampány nincs késza vikings esetében, így nem vesztesz vele, ha felteszed!
  • McCartman
    #952
    sziasztok!
    most akarnám majd magyarosítással (köszönet a keszitoknek!:)) beüzemelni a jatékot és felmerult bennem egy pár kérdés. 3-féle patchrol olvastam a neten , ugye a 9800as , a 9801es és a 11757es.
    namármost érdemes-e egyáltalán patchelni a jatekot? (ha igen melyikkel?) --> es utana elindul a jatek (..ha..tört programmal van is dolgunk ..)?
    ezenkivul, a viking kieg valtoztat vmit az alapjatekon? tehát szegenyebb leszek-e valamivel akkor ha az alapgame kampányait a viking kieg nélkül tolom végig?
    előre is köszönöm:
    Zoli
  • takysoft
    #951
    olvas vissza... akár sokat.
    nem kell feltörni.... rendes mini/maxiimage kell, yasu stb.
  • takysoft
    #950
    ezek közül egyik se dx9-es asszem:(
  • takysoft
    #949
    miért vistát raknál rá? :D
    mind1, lényeg: legújabb dosbox, és hagyj minden alapbeállításon(ha régi dosbox, akkor meg baszakodhtazs a ciklusszámml, szal töltsd le a LEGÚJABBAT!!!)
  • tescosjoghurt
    #948
    Hali!
    Felraktam a dos-boxot, és el is indul vele, csak egy a bajom: ROHADT LASÚÚÚÚ! De írtózatosan:( Nem tudjátok miért lehet? És köszönöm az eddigi segítségeteket!
    (mellékesen leírom, hogy egy régi P3-as gépről van szó, XP van rajta, és nem az enyém a gép, mert én nem raknék P3-ra xp-t, az tuti)
  • bigapó
    #947
    www.gamecopyworld.com
  • Simaji
    #946
    Hi!

    Pontosítaniék. Ezt írja a log fájl:
    - 20:57:16 - .\Device\GraphicDevice.cpp 2778 : Invalid call

    Bye!
  • Simaji
    #945
    Hi!

    Lehet, hogy hülyeség amit most kérdezni akarok de azért leírom. Az a problémám, hogy nem akar menni a játék a gépemen. Beíndítom és egyszerűen egy hibaüzenet nélkül kilép. Semmit se ír ki. Néztem valami log fájlokat valami ilyesmi volt bennük: grapichdevice.cpp 2144 error vagy hasonló. Nem tudom mi lehet a baja. Hacsak nem az, hogy a gépembe egy SiS es 650-es kari van. Próbáltam már egy Geforce 2-es karin is. Azon kiír valami hibát de egyéb semmi. Nem lehetne valahogy lebutítani a grafikát vagy ilyesmi, hogy menjen a gépen? Már láttam menet közbe a játékot és szerintem ezen a karin is menni kéne neki. A válaszokat előre is köszönöm.

    Bye!
  • BB7
    #944
    Jó napot!
    Hát röstellem de illegal gémem van!
    De sehogy se tom feltörni! :( HELP!
    Vki adna 1 Crack címet?
    eLöre is kössz!
  • takysoft
    #943
    Sokkal jobb grafika. Eleve Windows kompatibilis.

    Egyszerűbb lett a kezelőfelület, meg pár pici apróság változott(pl mindne katonai épület evakuálható, kutat bárhol lehet ásni), meg több-mindenről küld üzenetet a játék.

    Megpróbáltak az eredeti játékhoz teljes mértékben hűek maradni.(szabályrendszer szempontból persze, a kampány teljesen új) Épp csak annyit változtattak, amit éppen kellett.

    A Viking kieg-ben annyi az újítás az új kampányon kívül, hogy van egy új nép, a Vikingek(ami persze megincsak nem rondít bele a szabályrendszerbe, mert szinte csak a textúrák mások:D)

    Válasz a kérdésedre: igen, a régi S2-es játékosoknak készült:D
  • Molnibalage
    #942
    Sakcok, nekem az lenne a kérdésem, hogy ez egy-az egyben az Settlers 2 jobb grafikával, vagy van benne valami újítás is?
  • takysoft
    #941
    ez ugye a patch.(VÉGRE crackelve:D)
    de nekem már mind1, mert ez a Vikings-hez nem jó.
    a Vikings eleve 11758-as build.
  • perko
    #940
    Ez mire jó? Próbálta már valaki?

    Settlers 2 10th Anniversary Update v11757-HATRED
  • takysoft
    #939
    Sodrófa kell neked!
    Azt meg ugye a Lakatosműhely készít.

    Minden szerszám ott készül. (újabban szerszám, régebben eszköznek fordítottam, de az új verzióban már szerszám lesz:D)

    Jah.... aki meg nem ért hozzá, mint már sokszor mondtam, a tutorial is magyar.... abban ez mind benne van (legalábbis a szerszámok prioritásbeállításai)
  • stefan
    #938
    Köszönöm a segítségeket utánnanézek ha gondom lesz majd írok!!!
  • stefan
    #937
    De tudom hol kell beállítani!
  • stefan
    #936
    Nem
  • totya4
    #935
    Be tudod állítgatni ki kapja meg a nyersanyagokat, vagy milyen prioritással. Ezek szerint sosem játszottál még settlerssel.
  • stefan
    #934
    Akkor valószínű hogy a szén rossz helyre megy :-((
  • PetruZ
    #933
    A központ nem készít magától ilyen eszközöket, erre ne is várj. Van egy épület, ami mindenféle szerszámokat tud gyártani, ahogy igény van rá... viszont az sem fog működni önmagában, kell még neki legalább két másik (az egyik az egy bánya). :)
  • stefan
    #932
    Gondolom a péklapátra gondolsz!
    Az tényleg nincs a központba!!!
    Miért nem csinál, mikor minden más szerszámom van (lapát,horog, stb...)???
  • PetruZ
    #931
    Hát, ha nincs pék, akkor csinálni kell. Vajon mi az a tárgy, amit a pékek használnak és amiből most neked nincs egy darab sem? :)

    (Ez egy kis segítség volt. ;) )
  • stefan
    #930
    Sziasztok!
    Egy kis segítséget szeretnék kérni!
    Az a gondom hogy az első pályán hiába van búzám meg vizem és sok lisztem a Pékségeket csak kettőt tudtam csinálni, mert a többinél mindig azt mondja hogy nincs munkás? Mit cseszek el???
  • takysoft
    #929
    asszem az V motorjára készült. de nem tuti, azt nem láttam
  • totya4
    #928
    Inkább az a lényeg hogy stílusában a korai settlerseket idézi.
  • Johnny23
    #927
    sziasztok!

    ennek jobb a grafja,mint a IV, V-nek?
  • takysoft
    #926
    magyarítás: readme:D
  • Cskölök
    #925
    jah már megvan :D megtaláltam
  • Cskölök
    #924
    hello!
    amikor telepítem a kieget akkor ezt irja ki:"the language of the addon is not installed settlers II - 10th Anniversary version. Installation will be aborted." mi lehet a baj?azt értem, hogy mit ir csak nem tudom megoldani.ujrainstall is volt.
  • Ombika
    #923
    Ritkan nekem is,de hamachin feszt megszakadt igy mar nem is jatszom neten! :(
  • Blaki
    #922
    Helló

    Problémám a következő: Szeretnék játszani a bátyámmal Lanon, odáig minden rendben, hogy csatlakozunk elindul a játék, de kb 10 másodperc után a karakterek elkezdenek oda vissza rángatózni, mint ha laggolnának, majd abbahyagják és megint kezdik. Kipróbáltuk Direct IP-vel, Lan-on és úgy is, hogy Router nélkül csak egy szál kábellel összekötöttük a gépet Gigabites kapcsoalttal, de akkor is csinálta. Más játékoknál nem tapasztaltam ilyet, Settlers IV-nél sem.
  • takysoft
    #921
    meg ha valaki észreveszi, hogy esetleg megjelenik az angol, akkor lehet ordítani, mert azt volna kedvem fordítani.
  • takysoft
    #920
    Egyenlőre a Deus Ex-et szeretném befejezni, ne várjatok hamar a fordításra.
    Persze ha bárki szeretne segíteni(nétem nyelvi fordításban), bárkinek tudok adni munkát.
    Sajnos kcst 1 pálya elkészítése után átpártolt egy másik játékhoz.

    Ismétlen, akárki szeretne fordítani, nálam bárki jelentkezhet.(csak jól tudjon németről fordítani)
  • Racecam
    #919
    Szia takysoft!

    Csak megköszönni szeretném a munkádat, amit a fordításra fordítottál. :)
    És természetesen gratulálok hozzá. (hajlongós smiley)
    Remélem maradtak még energiáid, hogy befejezd. ;)

    Üdv.:
    Racecam
  • takysoft
    #918
    nem:D
  • HUNRusty
    #917
    es volna kedved megosztani velem eme remek programot? :)
    u.i.:sorry az offert
  • takysoft
    #916
    találtam egy srácot, ő küldte el.
  • HUNRusty
    #915
    takysoft: h sikerult decodolni/encodolni a nyelvi fajlokat? vmi sajat szerzemeny v talaltad vhol? thx
  • takysoft
    #914
    A D-fendet spőecnam ajánlom.
    annyira nem nahéz beállítani:D