1593
The Settlers II - Next Generation
  • Piko888
    #1073
    Sajna nem, amikor az első pályát végigvittem utána tudtam kattintani a 2.-ra, de most hogy végeztem a 3. pályával csak az elsőt engedi. EGyébként az alap küldetéseket nyomom.
  • takysoft
    #1072
    abban benne a patch is.
    tuti, hogy nem tudsz a második sziget zászlójára kattintani?
  • Piko888
    #1071
    Bocsi a serialért :-( A játékra csak a Viking kiegészítő van felrakva.
  • takysoft
    #1070
    ejnye-no.... ha nem privibe, akkor is legalább spoiler....
  • takysoft
    #1069
    Vikings edition, vagy legalább patchelt?
  • Piko888
    #1068
    Serial : L63L-TT9R-93TK-NNWX
  • Piko888
    #1067
    Van egy kis gondom, elkezdtem nyomatni a Next Generationt de a második pálya után a küldetés menűben csak az első pályára tudok menni. Miért?
  • bandymaci
    #1066
    csá emberek!
    kellene nekem egy cd kulcs a settlers2 NG-hez az enyém eltűnt...
  • donatus13
    #1065
    Ebben egyet értek:D
  • takysoft
    #1064
    hát én nemtom, de az biztos, hogy ez a Settlers II írtó jó:D
  • donatus13
    #1063
    azsem rossz játék settlers 6 hoz képest elég jo:DElöttem elvesztette már az uj settlers igazi multját :(
  • bigapó
    #1062
    ráadásul a K&M soooookkkkaaaalll gyengébb :DDD
  • takysoft
    #1061
    teljesen igaz.
    Settlers II már rég oldie volt, mikor Knights and Merchants megjelent:D
  • PetruZ
    #1060
    Egyébként is fordítva történt. ;)
  • totya4
    #1059
    Ha lemásolná akkor a settlers nem settlers lenne :)
  • Balazs15
    #1058
    jah kösz...kár hogy nem lehet..a Knight and Merchants ot lemásolhatná a settlers mer az vmi hihetetlen jo játék menettel rendelkezik..vagy jo lenne ha annak lenne 3 dik része
  • Shiwo
    #1057
    olyan nincs, hogy rákattintasz a fickóra... 1edül az ellenséges katonai létesítményeket lehet támadni (arra kattints rá), majd beállítod, hogy mennyi telepes támadja meg (persze ez függ attól, hogy mennyi katonai létesítményed van a közelben, és azokban hány telepes van..)

    amúgy ha a The Settlers II - 10th Anniversary -n játszol, abban tutorial is van a harchoz..
  • Balazs15
    #1056
    hi all
    én csak most ismertem meg a settlers világát és msot már mindenre rájöttem a gazdasági téren (tök olyan mint a Knight and Merchants)na a kérdésem a következö hogy lehet támadni????????????van oylan hogy az ellenséges épületek megtámadása???mert ha a barakbol kijön a csávom be megy a várba és kész...oylat nem lehet hogy rá kattintok a csávora és hogy támadja meg az x embert vagy épületet????
    elöre is thx
  • Láma!
    #1055
    ja értem.
    na midnegy, most már jo
    köszi:D
  • takysoft
    #1054
    reg izé akkor kell, ha angol alapjátkra szeretnél német kieget telepíteni.
    Jó játékot kívánok:D
  • Láma!
    #1053
    már jo. az volt a baja hogy átneveztem a language mappát...
    most csak átmásoltam a magyaritást, még a regisztrácios izét se csináltam meg, és minden ok.
  • CéZé
    #1052
    Settlers 6 topik
  • donatus13
    #1051
    Megint alig van cucc csak fa kő meg szokásos akkor ezsem kell 5 be is hatalmasat csalodtam ...Az szerinte megy kukába valo lett...DE ez egyéni vélemény:)
  • donatus13
    #1050
    ja most láttam képen :D
  • donatus13
    #1049
    És mi a véleményed itt van gazdasági cumo rendesen vagyx itt is csak 4 darab cucc van ?
  • bigapó
    #1048
    jaa, hogy ez még demo? akkor megnyugodtam, illetve nem is, mert már jó lenne a teljest is játszani. holnap nekigyűrközünk:)
  • Mo.Organ
    #1047
    Alig fél órája hogy leszedtem a demót. :)
  • Mo.Organ
    #1046
    [IMG][/IMG]
  • bigapó
    #1045
    héé, már megjelent az új rész??
  • Mo.Organ
    #1044
    [IMG][/IMG]
  • Ombika
    #1043
    ERdekes lett VI-ik resz,maskepp nez ki es sok minden mas benne,de felelem jo lett,eddig. Evszakok valtoznak igy a fak lombjai is stb,meg tobb idot kell jatszanom,h kideruljon jobb lett e!!! :)
  • takysoft
    #1042
    "a hiba"... igen részletes....
    a demo-t még nem láttam, de lehet azzal nem müxik ám.
    amúgy nemtom.
    ha ki tudnád kutatni, melyik file-al van a baj, akkor talán tudnék segíteni.
    próbáld meg a magyarítás fileokat egyesével lecserélgetni, akkor kéne megnézni, melyikre dob hibát.
  • Láma!
    #1041
    a magyaritás nélkül megy. azzal meg elöjön a hiba. na ilyenkor mizu?:o
  • Ombika
    #1040
    Ohh jeeee,thx!!
  • Piko888
    #1039
    Végre itt a demo : http://www.gamer365.hu/show-article.php?id=3130&news
  • Risu Führer
    #1038
    ja értem:Dlehet le kéne nekem is szednem
  • Láma!
    #1037
    köszi, akkor feltszem mégegyszer, hátha. kieg nins meg, szal csak az alapjátékbol táplálkozom.
  • takysoft
    #1036
    CRACK????
    ott lezs a gond:D
    tedd fel a vikingset, daemon+Yasu, azt nincs erre gondja. a Vikings eleve patchelve van legújabbra.

    UI: neten Siedler Die Wikinder néven keresd, még csak németül jött ki:D
    angol alapjátékra rá lehet telepíteni a német kieget, részletek a magyarításom readmejében(magyaritasok.hu)
  • takysoft
    #1035
    FELÉGET?????
    igen... majdnem mindenben ugyanaz... majdnem.... itt lehet evakuálni:D
    nem kell azonnal égetni:D
  • Láma!
    #1034
    miért nem indul el a game??? crackeltem, minden, elinditom, fekete képernyö, és kilép.... HELP pliz!