359
Formula One 06
  • cocobanana
    #119
    1 negatív miatt bukik nálam a játék.Még pedig azért hogy nem lehet benne futam közben az aktuális állást elmenteni amit a 2005ben el lehetett. Vagyis el lehet menteni de utána közvetlenül kilép.
  • bubu13
    #118
    Marha jó játék ma kaptam meg.A legjobb az időmérő és hogy tör benne a kocsi!!!
  • nirdo
    #117
    Hol vetted meg? A múlt héten hajkurásztam, de nem találtam.
  • cocobanana
    #116
    Na nekem is megvan a játék! Még csak 10percet gameltem vele...Igyekszek majd többet is... Na nekem kicsit fúrcsa volt a 2005höz. Úgy érzem picit Joyyal nehezebb irányitani a kocsikat.Amúgy semmi gond nincs vele,tetszik hogy törnek a kocsik
  • Alien1024
    #115
    www.dox.uw.hu ról szetem le
  • Brosnan
    #114
    császtok mikor jelenik meg mert az kéne nekem is csak remélem a 07-el nem várnak annit mint erre mert rikonnen átmegy jövőre a ferrarihoz és az jó lesz!!!!!!:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Sland
    #113
    kézzelfogható...
  • nirdo
    #112
    Én is láttam ott, de én csak a plakátját és azt, hogy előrendelés. Ezek szerint te láttad kézzelfogható formában is? Ha még bárki látta polcon az feltétlenül szóljon.
  • Sland
    #111
    Pólus Center 15. kerület
  • nirdo
    #110
    Melyik 576-ban?
  • Sland
    #109
    576-ban tegnap előtt láttam. már lehet venni.
  • ballor
    #108
    nem érdeklődtem meg, a honlapjukon volt
    az őszi katalógusban van
  • nirdo
    #107
    Mikortól kapni, ha már így megérdeklődted?
  • ballor
    #106
    az 576ban 11,9 lesz
    azt nemtom van-e már, de ez jó ár érte
    fog tetszeni, én még megtartom hozzá a 05-öt
    de kétség kívül a 06 olyanabb :) egészen TV-s hangulat stb.
  • nirdo
    #105
    Ballor, hol kapni a game-t?
  • ballor
    #104
    nincs, és nem is lesz
    sőt PC-n sem
  • maka2
    #103
    xbox-on nincs??
  • maka2
    #102
    Csak ps2-őn van???
  • nirdo
    #101
    Help! Help! Help! Most voltam a Media Marktban és nem volt a polcokon a game. Hol tudom megvenni? Elöre is köszi.
  • urbijoe
    #100
    formula one 06
    a 60,és a 62-es file-hoz nem jo a kód,de azokat én is torrent-röl szedem
  • Norbi7
    #99
    Ami nagyon bejön az a sebesség, őszintén még egy játékban sem tapasztaltam ekkora sebességet! Viszont van egy dolog ami jobb is lehetett volna, olyan életszerűbb lenne, hirtelen ez jut eszembe: minden versenyen legalább egyszer elfolyik a pályán valakinek az olaja, majd nyomtalanul eltűnik. ha már ennyiszer előfordul lehetett volna hogy fehér port szórnak rá. egyébként nagyon baba a játék!
  • kgy89
    #98
    oké köszi!
    Akkor csak split screen-ben nincs visszajátszás.
  • DoNorBi
    #97
    1.van visszajátszás!játék közbe pause és a menűbe kiválasztod a replayt..
    2.azt az option menűbe ki lehet venni hogy ne rakjon be,most nemtom a kifejezést majd megnézem...
  • kgy89
    #96
    Hi!

    Valaki próbálta már HDD-ről indítani? Megy-e?
    Szerintem jó kis gém bár 1-2 hülyeség van benne.
    1. Nincs visszajátszás. (Toltam a játékot és előttem baleset volt. Én olyan 2 kilóval mentem elöl leszakadt egy kerék és eltalálta a verdát én teljesen kipördültem. Ezt azért visszanéztem volna!)
    2. Amikor kicsúszol automatikusan irányba állít.
  • Maathe
    #95
    Hello!

    Letöltöttem a F1 2006-ot PS2-re, amikor ki akarom csomagolni, akkor azt írja ki hogy az all-f06p.r25-ös fájl CRC hibás! Ha vki feltudná tenni ezt az egy fájlt, vagy esetleg az egész játékot az nagyon megköszönném!
    THX!
  • Norbi7
    #94
    Jól sikerült szerintem, nyomjátok minél hamarabb!
  • Zsoberpapa
    #93
    Thx ;-)
  • Sland
    #92
    Egy torrent oldalról.
  • Zsoberpapa
    #91
    Sorry, Sland-et akartam írni...
    Ha még benézel, írd meg plz honnan töltöd le...
  • Zsoberpapa
    #90
    Slad. Honnan töltöd le?
  • gugci
    #89
    Még vmi.Akinek megvan.A igaz h két fajta carrier mód van?
  • Sland
    #88
    Én most töltöm. Majd írok...
  • gugci
    #87
    Akinek megvan ez a játék az légyszi irja le a tapasztalatait PLs.És h milyen
  • ballor
    #86
    screenshotok vannak itt
  • gugci
    #85
    Melyik kocsit csinálták a legerősebre?Mert nekem az nem tetszett a 05-ben hogy tavaly a Ferrarinak semmi köze nem volt az első helyekhez ,de a játékban mégis ott volt.Ballor nem tudsz fölrakni egy sckreenshotot?
  • ballor
    #84
    még valami
    szerintem jelentősen javítottak a betöltési időkön, így nem kell várni olyan sokat, mint eddig
  • nirdo
    #83
    Hogy próbáltad ki? Megvetted? A borító milyen?Csak mert még a neten sehol sem sem találtam. Nehézség? Ja és a dobogón fejlesztettek? Majd ahogy játszol a tapasztalataidat várom. Bő két hét múlva meglesz, oszt' akkor majd nyomjuk.
  • ballor
    #82
    kipróbáltam
    kicsit szebb a menü, valamivel szebb a játék (nem volt baj a 05-tel sem, így sokat nem lehetett fejleszteni ezen), talán egy kicsit nehezebb lett (jobban törik - hamarabb, jobban kopik a gumi), ami elsőre feltűnt, hoyg kivették a jobb sarokból azt a nagy fordulátszámmérőt, így kicsit puritánabb, de meg lehet szokni 3 kör után

    nem csak virtual racing line-t tudsz kirakatni, hanem míg tanulod a pályát egy ún. BTA Markers cuccokat is (fékezési-gyorsítási pontok)

    csak quick racingot futottam, a karrier előtt jobban körbenézek benne

    jó lett, de szerintem nem akkora ugrás, mint a 04 ről a 05 (nekem valamiért a 04 gyenge volt, megvettem, de el is adtam)
  • nirdo
    #81
    Na, megjelent már? Én holnap megyek nyaralni, úgyhogy már csak nyaralás után tudnék játszani vele, így hát majd csak akkor fogom beszerezni. Ha megvan valakinek, akkor jöhet minden infó!

    N.
  • ballor
    #80
    a net nyitott, ilyenekbe nem mennék bele
    a google segíteni szokott