359
Formula One 06
  • HAF Rigel
    #319
    igen , bár menüben nem tudsz majd állitaní mint a konzolos kormányokok és a G25 esetében .
  • laaslow
    #318
    Sziasztok, a Log.Momo kormány használható a ps3 f1 06-hoz?
  • S8DJ
    #317
    hát én még azt is olvastam hogy PS3-ra nem csinálják meg az F1 08-at.
  • HAF Rigel
    #316
    Nem tudjátok ,hogy lehet lockolni , a pilóta ruhát és a sisakokat ?
    Mert a Time Trial inden arany fokozaton az autokat és jerezi pályát lockolta ki .
  • gercse
    #315
    oks, közben rájöttem, select-et kell nyomni
  • gercse
    #314
    hello, tudja valaki, hogy mit kel nyomni verseny közben box kiállás előtt?
    Mert amikor kijövök, senki nem vár, és nem ér semmit az egész.
  • nirdo
    #313
    Ez igazán nagyszerű hír.:-)
  • lacy86
    #312
    Akkor valszeg nem is fogják kiadni Ps2-re a Formula07-et: :(
  • Norbi7
    #311
    Remélem nem ő fog feszíteni a konkrét borítón majd, egyébként is sztem a világbajnoknak kellene. na mindegy, kicsit elfogult vagyok. :)
  • Norberto91
    #310
    Ma az 576 -on olvastam hogy az EA meg vette a licenset a sony előtt így újra ő készíti majd a king játékot:D Eddig azt tudni, hogy Hamilton kérték meg a játék reklámarcának és hogy várhatóan Xbox360 -on és Ps3 -mon lesz majd
    Szal F1 2008 HAMAROSAN:D:D:D
  • erik10
    #309
    Megvenni:):DNem drága...Én 4000 HUF-ér vettem,de megérte az árát simán!:)És szerintem egyáltalán nem drága...Nagyon jó ez a játék:)
    Különben én a mediába vettem,de sajnos ez volt az utolso.De biztos meg lehet valahonnan rendelni.
  • Bullitt
    #308
    Tud vki vmi jó helyet, ahonnan beszerezhetném a játékot? Torrentről alig jön :(
  • Norberto91
    #307
    Áh mér nem jelentik már be a Formula one 2007-et? az EA-n:'(
  • HAF Rigel
    #306
    Megmaradt pl az a hiba is hogyha letörik az első szárnyam , csak tankolás és kerékcsere árán kapom vissza. Ami legtöbször gáz , mert cipelek 20 kör helyett 34 körre üzemanyagot ami miatt jobban kopnak a gumik igy lelassulok a végére. Nem tudom miért nem lehet csak első vezető szárnyat cserélni ha nekem a 3ik körben tört le ? Miért kell akkor tankolni is. Vagy legalább eldönthetném, hogy kell az üzemanyag kerékcsere vagy nem.
  • HAF Rigel
    #305
    Nekem van mind a kettő Ps2 és Ps3 is . Szerintem a két grafikát nem lehet hasonlitani. Fények árnyékok részletek mind mind sokkal jobb a Ps3as verzióban.
    Ami viszont dühitő hogy a grafikán kivül semmit nem változtattak. Bocs a Multi rész is változott de kb ennyi a változás.
  • ballor
    #304
    hát én annyira nem láttam jónak
    de 720p :)

    a visszapillantóban is van kép :)
    amúgy full PS2-s

    ha van PS3, akkor nyilván megéri egy HD readyvel
  • Norberto91
    #303
    PS3 -mas game nek tényleg olyan jó a grafikája, mint ahogy azt a képeken láttuk? Megéri szerintetek megvenni ? mennyivel jobb a ps2 -es verziójánál???
  • HAF Rigel
    #302
    Ha Ferrari fan vagy akkor fogadd el , hisz mindenki álma világbajnoknak lenni egy Ferrarival.
    Én egy Bmw vel nyomom és el tudom kapni a teljes mezőnyt medium fokozaton . Bár az is igaz én most Ps3 mas változattal játszom.
  • ArsenalForever
    #301
    Valaki megtudná modnan ihoyg a játékban a Renault megnnyivel jobb mint a Ferrári? Mert én Ferrári fan vagyok, de most épp a Renaultnál vagyok és itt is nehézkesen mennek mediumon a versenyek, de jött ajánlat a Ferráritól és nem tudom hogy elfogadjam-e...
  • ArsenalForever
    #300
    Csak a F1-re játékra gondoltam :)
  • Afe
    #299
    Tudommal a Sony-t is érték vádak hogy csak a saját platformjaira dolgozik

    hát az elég csúnya baleset lenne, ha már az a néhány belső fejlesztésű exklúzív game is multiplatformmá válna
  • ArsenalForever
    #298
    Hát lehet, de elég idegesítő :(
  • ArsenalForever
    #297
    Lehet én tudom rosszul de én úgy hallottam nem lesz f1 07, legalább is a sony-tól biztos nem.

    With the current license between FOM (Formula One Management) & Sony now expired the future of the formula One series is currently unknown.

    Rumours are abound that the EA may regain the license. Microsoft may also be interested in gaining the license especially with the involvement it already has in the sport supplying ECU's. It's also possible that Sony may regain the license at a reduced cost than in previous years.

    With the series on current hiatus Forumla One 2007 is currently not in development as no one has the license for the series.


    Tudommal a Sony-t is érték vádak hogy csak a saját platformjaira dolgozik így remélem nem a MIcrosoft fogja megkapni a license-t...
  • Norberto91
    #296
    nekem is volt ilyen gondom, de sztem ezek, csak a netről letöltött vagy másolt játékok hibája...
  • ArsenalForever
    #295
    Helószok, egy naopgyn idegesítő problémám van: mediumon nyomom a career-t és canadában megnyertem az időmérő edzést, erre megmutatta a teljes lisátt majd a kocsimban ültem a box-ban és semmire nem reagált, nem fagyott be mert a közönség integetett a zászlókkal a háttérben. Na ok na gynehezen rávettem amgam hoyg megint megpróbálom sikerüt is megint megnyernem, most ki is lépett a menube rámentem hoyg race de csak a pályát mutogatja különböző kamerákból :S És megint nem reagál semmire :S Volt már valakinek hasonló problémája?
  • HAF Rigel
    #294
    Én most a Ps3 mas verziót nyomom , medium fokozaton .

    Első Super Aguri Tesztpilóta , aztán Monacora Pilóta. Pont jó volt nyertem is egy futamot , utána 5-15 közötti eredmények , mig év végén teszt a Bmw nek . És pilóta lettem egyböl. Azóta 3 futamgyözelem.

    Azt vettem észre hogy álltalában szezon elején és közepén keresnek pilótákat.
  • Norberto91
    #293
    Én a super agurival kezdtem, aztán feljutottam a red bullhoz teszt pilóta--> pilóta, majd onnan Toyota állás, majd innen Ferrari:)
  • nirdo
    #292
    Igyekezz, és türelem-türelem. A munka előbb utóbb meghozza gyümölcsét. Legyél stabil pontszerző, de ha dobogóra tudsz állni, sorozatban, és piszkálod a 'nagyok' csőrét, akkor esélyed lehet egy McLaren/Ferrari/Renault tesztpilótaságra. De legalább egy BMW-s szerződésre biztos. Onnan pedig előléhetsz versenyzővé, ha jól teljesítesz.
  • Hasan01
    #291
    3. évem career-be hardon 3 futam után midland-el 4. vagyok a pontversenybe. De jobb szerződést nem adnának...
  • ArsenalForever
    #290
    Ahamm köszi! Erre nem figyeltem :$
  • HAF Rigel
    #289
    mert van olyan teszt ahol 3-5 kört kell egymásután menni a target időn belül , aztán állitanak a kocsin és megint 3-5 kör a targetidő alatt . és csak akkor lesz meg a teszt
  • ArsenalForever
    #288
    Helósztok! Tudna valaki abban hogy career módban miért nem tudom test pilótaként úgymond megfutni a target timot? Mert a fast-es lapom sokkal jobb mint amit kéne de egyszerűen mikor vége a tesztnek kiírja hogy failed és nem is ír be eredményt :S
  • Norberto91
    #287
    :(
  • mohus
    #286
    lesz...de csak PS3-ra
  • Norberto91
    #285
    Remélem, ha lesz f1 07 abba a grafika és a replay -t átdolgozzák teljesen mert nagyon gagyi:S
  • Norberto91
    #284
    tudom, hogy nyáron szokott megjelenni, de májusba réges-rég bejelentik.. biztos az E3 2007 -en:) már várom állítólag ez az utolsó sony készítésű f1. utána jön remélem az EA -s f1 ek:D
  • ballor
    #283
    remélem lesz :)
    de ilyenkor még nem szokott megjelenni, majd nyáron
  • Norberto91
    #282
    csá nem tudjátok lesz Formula one 2007? ps2 -re?
  • HAF Rigel
    #281
    Igen ezt néztem köszönöm , a forumodat is szoktam nézni . De sajna nem találtam olyan összefoglaló táblázatot ami minden pályára lebontva leírná.

    Most F1 Ce játszok ami grafikán kivül szinte úgyan az . Viszont sok pályán az egyenesekben megesznek , pl usa . Pedig leszoritóerő 25% körül váltó speed állapotban , és a hasmagasság is lent van 12.

    Bár az is igaz hogy egy super agurival megyek :):)

    Csak azt nem tudom hogy autok közötti külöbség vagy beállitásbeli . Ezért akarta kérni egy kis segitséget .
  • ballor
    #280
    a fórumomon írta be az egyik fórumozó:

    Malaysia

    Kipörgésgátló: 90%
    Fékerőelosztó: 63/37
    Első és hátsó szárny: 39%
    Felfüggesztés: 15
    Kerékdőlés elöl: -0.2
    hátul: 0.0
    Hasmagasság: 12 mm
    Többi beállítás alapon hagyva, váltóhoz nem nyúltam.
    Időm: 1:29.955