359
Formula One 06
  • danikosz
    #359


    Várunk mindenkit sok szeretettel a Virtual SimRacing által szervezett Formula Hybrid Series 2017-es évadára! Az ingyenes Assetto Corsa bajnokság az idei szabályoknak megfelelő autókkal fut, amely tartalmaz minden 2017-es festést. A valós helyszínek mellett olyan pályák is kerültek a naptárba, mint például Imola, ahol ráadásul két futamos versenytvégét tartunk. Minden információt itt megtaláltok, jelentkezni pedig itt tudtok!
  • np
    #358
    Sziasztok!
    Time trial modban nem lehet valahogy a napszakot változtatni? Engem nagyon zavar, hogy csak napfelkeltekor lehet menni.
  • peetfire
    #357
    Pedig érdemes visszaolvasni...sok érdekes információt lehet megtudni a többiektől...talán éppen azt,amire kíváncsi vagy
  • Gut
    #356
    Sziasztok!
    Elkapott a F1 láz, vennék. Mennyire tartjátok realisztikusnak ezt a játékot? Miért kűzdünk ebben a játékban? VB 1 hely? Lehet pl. régi F1-es autót nyerni? Légyszi, néhány szóval írjátok le a menetét!
    Nem olvastam vissza, bocs!
    Köszi
  • Laceee
    #355
    Ezért kellett volna inkább csöndben maradni.
  • hpnx9020
    #354
    nem tudom miről beszélsz.
  • Laceee
    #353
    2008. júl. 25. 01:36
    Nem zavar ? :)
  • Laceee
    #352
    Ha nem jöttél volna rá online játékról volt szó, a gépi ellenfél nem ellenfél segítségek nélkül sem.
    Ja és az EA csak kiadott F1 játékot PC-re, de nem csinált.
  • hpnx9020
    #351
    Te is tudod,hogy az 576 osok koca játékosok voltak.Idejük sem volt tesztelni,meghát nem is szeretjük meg amúgyis a fájnelfantazi 1-100 ig.........Ez a játék nagyon jó.Grafikailag,hangra egyaránt.
  • hpnx9020
    #350
    Érdekes mert az öt éves gyerekem is simán nyomja.Ugye elálogattál mondent a menüben?Az EA-s 2002 után a legjobb F1 játék.A gépi beállításokkal utolsó helyről max a kör végére első vagy.Nem értem mi lehet a hiba.
  • Laceee
    #349
    Sajnálom nekem ez a játék nem megy, egyszerüen fel nem foghatom, hogy lehet azt megcsinálni, hogy egy ember túlcsúszik a kanyaron és jobban gyorsít ki mint aki az ideális íven veszi a kanyart és padlógázzal megy, meg olyan is van amikor megcsúszik a kanyarban az illető, de a sebességéből nem veszít én meg hiába nyomom neki mint az ökör akkor sem érem utol, látszik rajta, hogy gamepaddal nyomja nincs olyan kanyar ahol ne füstőlne alatta a gumi az ideális ív közelében sincs és mégse lehet megközelíteni sem.
    Gamepaddal engedékenyebb a játék vagy csak ilyen zseniálisan van programozva ?
    Kormányal probáltam meg versenyezni /én kérek elnézést/
  • Laceee
    #348
    Bammeg joyal kilincsel előre gyorsabban mennek az emberek multiba mint én kormányal az ideális íven optimálisan kigyorsítva
  • Laceee
    #347
    Fagyások multinál pálya betöltés közben, Friends üzenet küldés közben a lobby-ban
  • Laceee
    #346
    szerveről ha ki akarok lépni legalább 6 X kell nyomni :)
  • Laceee
    #345
    Ekkora egy fos játékot még életemben nem láttam, 56X kifagyott, 56X rákérdez mindenre

    Minden játék indításnál nyelvet kell választani.
    Intro videó után meg kell nyomni a START gombot azért, hogy a következő oldalon nyomjak egy X-t (mert más lehetőség nincs)

    Menü:
    Ember multizni akar, nyom egy multiplayer gombot, erre megkérdezi biztosan ezt akarom-e, meg hogy minden el nem mentett folyamat elveszik, igaz még semmit nem csináltam, de elveszik ...szerintük, jól van sokkos állapotban le okézza a paraszt, már megint tekergeti a kormányt..., loading ezerrel, következő ablakban be kell tölteni a profilomat (eddig mit csinált ?)három X mire betölti a betöltő képernyőn, de kilépni már a parasztnak kell, amúgy sincs más választási lehetőség, erre play online felirat hmm fincsi gondolná a paraszt, EULA (END USER LICENCE AGREEMENT) jóvan egyszer elmenne de minden egyes belépésnél... én kérek elnézést, ha játszani akarok...
  • Bogyi007
    #344
    A tesztek szerint (pl 576konzol) csak egy középszerű game, de aki a tesztet írta arról lerítt hogy nem is volt kedve a tesztet csinálni és nem is F1 fan, a grafikát lehúzta pedig ha pl. látta volna a játékot esőben Monacóban....

    Hangok terén sincs gond szerintem. A kezelhetősége jó (megy analógról és D-padról is) Van többféle nézet is, na ott mondjuk igaz hogy csak belső nézetből szabad játszani és nem külsőből, de szerintem F1 gamát onnan is érdemes egyébként is.

    Én nagyon szeretek vele játszani, akár 76 körös futramot is a Hungaroringen meg minden edzést teljes időlimittel.

    Jahh és kicsit sem vagyok ám F1 fan!
  • Bontakun
    #343
    Hy. Kérlek segítsetek!! Olvasom itt hogy vki bmw vel veri középszinten a többieket!! Nekem közép szinten a toyota volt a legjobb de nem tuk vele győzni, és utána újabb állást se kapok!! Meg látom a gold időt pl bahreinbe 5 mp megyek gyengébett nála és nem tudom hogy lehetne beállítani hogy az sikerüljön kérlek segítsetek!! Videóokon is látom hogy interlagosba 1:11 mennek én tudok itt 1:17. És melyik a magyar sisak kérlek segítsetek.
  • Maffia91
    #342
    Hy Bogyi007!
    Mien a grafikája a 06-nak psp-n? Mien vele játszani? Menniyre éri meg?
    Köszi
  • Kreeder44
    #341
    jaja csak 2009 lesz és azt is a Codemasters csinálja ha jol tudom... Grid motor duruzsol majd benne :)
  • Bogyi007
    #340
    Sőt van még egy rész a PsP-n ami a Ps2-s 05-nek felel meg.....
  • Bogyi007
    #339
    Hát nem az! A Formula One 06 az Ps2 és PsP-re jött ki, míg a Formula One Championship Edition pedig Ps3-on volt.

    A 06 PsP-n az egyik nagy kedvencem!
    Teljes szezonban nyomom és minden edzést és futamot végig szoktam nyomni benne.
  • HAF Rigel
    #338
    igen
  • tothsanyi18
    #337
    keresem a játékot a boltokban
    de nem találom
    Csak ezt:Formula One Championship edition
    Ez egyenlő a Formula One 06-al?
  • lokika92
    #336
    köszi
  • bubu13
    #335
    Hát konzolon nem hiszem
  • lokika92
    #334
    ??????????
  • lokika92
    #333
    Át lehet írni az eredeti versenyzők nevét?
  • Djemba
    #332
    f1 08 nem lesz!!!!!!! csak 2009 és lesz mindenre pc,ps3,xbox360
  • S8DJ
    #331
    Hallottam de amugy most ilyenkor mivan? Úgy volt hogy az EA megvette a szerződést a Sony-tól és idén ők készítik el az F1 08-at
  • ArsenalForever
    #330
    http://www.gamestar.hu/formula-one-jatekokkal-tamad-a-codemasters.html
  • Sinyo70
    #329
    nekem simán megy ,még a demó is az elején !!
    szedd le mégegyszer !! Vagy tegyél fel egy másik verzét.
  • tomboy84
    #328
    Sziasztok!

    Autó beállításokat lehet valahonnan letölteni?
  • Psx2
    #327
    Helo!!Egy olyan kérdésem lenne,hogy feltettem a formula one 2006-ot a ps2 vinyójára ,elindítom,és a töltésnél lefagy.(Mikor ott körbe-körbe mennek azok a piros vonalak)Mi lehet a gond?Help!!Thx!!!Lehet rossz módban indítom el?
  • laaslow
    #326
    Mégsem maradunk 2007 F1 nélkül ?A GT5-ben Ferrari 07, Suzuka, ilyesmire
    gondoltam, és ez még csak a prolog. A fullban talán lesz F1 07(08), ha nem is önálló game "csak opció"?
  • laaslow
    #325
    régebbi évad(ok)?,ha jól láttam ps2-re van a golden age, mivel ebben is van '60-'70-'80-'90-es kocsi talán lehetne egy kis nosztalgia,vagy a ps2-es verziókat nem tervezik kiadni ps3-ra?
  • HAF Rigel
    #324
    semmit , sőt pontosan azt sem lehet tudni kinél vannak a jogok , Mert Az EA szerződést kötött hamiltonnal , de nem tudni milyen játékra .
  • laaslow
    #323
    Lehet már hallani valamit a következő f1 megjelenéséről?
  • HAF Rigel
    #322
    igen , pl ha minden pályán megfutod a gold szintet , akkor pélyát is kapsz jerez pl
  • laaslow
    #321
    Megvettem a gépet,hozzá az F1 06-ot, lenyűgözött!
    A Quick Race megnyerése után kaptam egy 1970-es Lotus 49-est,lehet még más(több)kocsikat is szerezni?
  • laaslow
    #320
    Ok,köszönöm a sgítséget.