1506
  • ast00
    #1386
    Eléggé kihalt a fórum
  • ast00
    #1385
    Nekem nem megy a legújabb. Betölti a pályát aztán nem válaszol és kész. Am win7 32bit és xp pro is van a gépemen egyikkel se megy. Miért? Meg am tudtátok, hogy a backspace gombal megjavítja a kocsit ott helyben?
  • bad boy 2
    #1384
    Srácok az mért van hogy például a manitu inditás után szét esik?:S a darus része ki esik meg hasonlók::S:S:S
    valaki tud erre emgoldást?:/
  • Rob02
    #1383
    Köszi!
    Nem jöttem volna rá!
  • BMW320i
    #1382
    Szeva!
    Nem minden pályán lehet.Ha lehet , akkor a garázs (ahol a járművet választod) közelében kell lennie egy betonos placcnak ami mellett egy tűzcsap szerű valami van előtte egy kicsi beton négyzettel.Arra a négyzetre kell gyalog rámenned és be adja a listát.Felakasztani a "L" bill.-el lehet.
  • Rob02
    #1381
    Sziasztok!
    Pótkocsikat hol lehet találni/felvenni?
  • BMW320i
    #1380
    Mind kettőt most tettem rá.A direktX-et a játékból.
  • Gibor
    #1379
    DirectX vagy Videokártya driver?
  • BMW320i
    #1378
    Sziasztok!Segítségre lenne szükségem.A csajom gépén nyomom az új kiadást és vannak gépek amik fehérek (nincs textura) meg van ami csutkó fekete (daf 4x4 billencs + HW80-as pótkocsik).Nem tudom mit tegyek vele.Van ötlete valakinek?
    Előre is köszönöm!
    Jó játékot és további szép napot!
  • XRV
    #1377
    A helikopter nekem nem akarodzik a magasba emelkedni, melyik gombbal kell, mert a hajtomuvek maxon mennek
  • Gibor
    #1376
    Ehhh, látom eltünt a banner, ha valaki gondolja összetehet egyet és kiteszem, vagy csinálhatokis...
  • merkon234
    #1375
    már megoldottam :D
    köszönöm a nemszegítséget :P
  • ast00
    #1374
    Mostmár müxik a game :)
  • Ombika
    #1373
    Jaja lehet , de fizikailag nembirtok egymassal semmit se kezdeni ez a baj! :(
  • norbi56
    #1372
    Miértvan az hogy a 0.36.3-mat felrakom de az exe és dll fájlokat nem rakja fel magának?:S
    Valaki tud valami megoldást?
  • bertino
    #1371
    ja.
  • ast00
    #1370
    Valahogy lehet multizni de nem próbáltam még. Egyébként ez egy úgymond mindenszimulátor. Van benne kocsi, kamion, repülő, hajó és fantázia autók(pl.: a RIPSAW).
  • merkon234
    #1369
    kormánnyallehet vezetni??
    és ha igen akor hogyh álítsam be?
  • 111222
    #1368
    Hali! Véletlenül találtam videókat erről a játékról valaki elmondná hogy mi akar ez lenni? Nem néz ki rossznak és ha sejtem van multija ugyhogy érdekelne.
  • ast00
    #1367
    Újra kellett telepiteni a gépem és most nem müxik a game. Nincs ror.exe csak a rorconfig.exe, rámegyek a mentés és inditásra és nem csinál semmit. Valaki 5let?
  • tibi08
    #1366
    Csá azt szeretném meg kerdezni h amikor rámegyek a RoR Config-ra miert nem nyitja meg előre is kösz(RoR 0.36.2)
  • norbi56
    #1365
    F1, F2 de egyébként a sebességmérő mellett ottvan minden hogy mit mivel csinálsz.
  • Spongya08
    #1364
    Annyit hagy kérdezzek már még meg,hogy a tréleren mivel szedem fel a tappancsokat?
  • Spongya08
    #1363
    Köszi
  • norbi56
    #1362
    L
  • Spongya08
    #1361
    Mivel veszem fel a pótkocsikat?
    Nekem a t vel ilyen informácios cuccot ad le:(
  • XRV
    #1360
    koszi
  • Prézli
    #1359
    Itten
  • XRV
    #1358
    Grawe Digger merre talalhato? Mert rakeresven nem jott elo a repositoryn
  • Spongya08
    #1357
    És azt hogy6mivel kell beállitani hogy mikor sárba megyek ugyis tünjön mintha sárba mennék ne az hogy nem csapatja:D
  • gumikacsa
    #1356
    üdv. a g-25-öt is hiába állítgatom...
  • Spongya08
    #1355
    Szijasztok!
    Nemrég töltöttem le a játékot és elég szar vezetni..
    Van egy force feedback kormányom csak beállitani nemtudom..
    Szóval ha valaki leirni vagy képekkel ábrázolná hogyan kell beállitani annak megköszönném.
  • ast00
    #1354
    A pinguinville csak a 0.36.3 bétával vagy a nem bétával megy. frissités meg a játék főkönyvtárában levő installer.exe fájl. Letölteni az installer.exe fájlt meg kicsit lejjebb a #1331
  • norbi56
    #1353
    Nekem a 0.36.2 sem működik, de egyébként pinguinville sem.
  • GhostR1der
    #1352
    iveco turbodaily is kilép.
    meg pinguinville működik nektek?
  • ast00
    #1351
    Ugyanez van a chinook helikopterrel is. Az is kilép
  • ast00
    #1350
    Valakinek megvan a dodge lowrider működőképesen? Mer nekem hibával kilép.
  • ast00
    #1349
    Én lekapcsoltam mindent de úgy se jó.
  • SuSu1992
    #1348
    Hi! windows 7 64 bit en működik ez valakinek?
  • Prézli
    #1347
    Skidmarks, Engine Smoke, összes Visual Effect és egyéb dolgok kikapcsolásával lehet szépíteni, nekem gyönyörűen megy.

    Az viszont érdekes, hogy csak a két Monsterrel lehet rajta menni, mert a többi kocsi kifordított kerekekkel spawnol...