365
  • sonico
    #124
    Megvan minden ,de nemtudom mit kell összekötni mivel. légyszi írd le, v vmi képet h hova kéne (Print screen?) :)
  • hykao #123
    Mára tolódott a dolog! :) Tegnap sajna nem volt idő nekikezdeni.
  • nagykispeter
    #122
    Az elején már túl voltál!
    A többi hogy tetszik?
  • nagykispeter
    #121
    Egy polcon van.Bug tényleg van benne!
  • sonico
    #120
    érdekes :) köszi, nem jöttem volna erre sem rá :P de figyi ezt írja "Három ebbõl a régiségkereskedõnél található (Merkúr szobor szárnyas lábtorzója" nos ezt nem találom :( és nem is írja h aközött a sok kacat közt hol lelem :( tudnál pontosítani egy picit?


    köszi,hello.

    u.i.: kicsit sok a bug :( videó "kiescelésnél" , kártyákat ha baloldalról nézed meg onnan ha visszaakarsz jönni, szintén 'lefagy') DE TETSZIK :D
  • hykao #119
    Épp most telepítem a játékot gépre, nemsokára nekiesünk a barátnőmmel. :) Kíváncsi leszek, hogy fogok megbírkózni a fejtörőkkel...
  • nagykispeter
    #118
    Jelőld ki a végigjátszásba a spoilert ott levan írva
  • sonico
    #117
    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni a Jumurdzsák Gyűrűje c. játékhoz. Mert hiába nézem azt az igen vázlatos 'végigjátszást',amit dobtak hozzá nem akar siekrülni.

    Merkúr résznél járok,már mindenkit megkérdeztem, minden klappol, szrintem azt kéne csinálnom h amik tárgyak a kereskedőnél bevannak jegyezve a barna noteszba,megkeresniőket egytől-egyig az üzletben! nos még két kérdőjeles tárgyam maradt a Gárdonyi félékből, nevezetesen a "Görög szoborfej" és a "Lábtorzó" (remélem jól írtam:P) kérlek benneteket ha jó nyomon járok,akkor segítsetek hol találom ezeket? v ha nem akkor mit kell csinálnom? előre is nagyon suépen köszi...h végigolvastad és segítesz is! :) BK :)
  • hykao #116
    Hát demónak ennyi is elég szvsz. Nem rossz, majd megveszem.
  • hykao #115
    Sajnos nem tudom megmondani. Én is úgy kaptam, több áttételen keresztül... :)
  • nagykispeter
    #114
    Akkor ebbe csak nagyon belekezdtek!
    Innen kezdődnek a bonyodalmak!
    Hogy tetszett?
  • ricky
    #113
    Melyik újság mellé adták?
  • hykao #112
    Na megfejtettem Gárdonyi titkosírását. Pontosabban az ezzel írt üzenetet a papírfecnin...és itt ért véget a demó. :)
  • nagykispeter
    #111
    Csakhogy lásd a titkosírás az csak olyan bevezető relytvény!
  • nagykispeter
    #110
    Hát igen az első nap után én is azt hittem hogy milyen könnyű a játék,aztán később nem egész így van.
    Sőt egy pár helyen kifejezetten nehéz!
  • hykao #109
    Hát az első nap nem sok minden történt.

    !!!SPOILER!!!
    Megérkeztem a vonattal, miközben Görög Laci felolvasta az Alisonnak írt levelet, be a motelbe, szétnéztem a szobában, bekapcsoltam a tv-t, majd a recepcióssal dumáltam, kicsit császkáltam a városban, bájologtam a csajjal az információs irodán, vettem egy mobilt, beszélgetés Bárdy-val a kávézóban, majd másnap reggel kócos fejjel felém rohant Görög Laci abban a "kis csini kék" alsógatyájában... :PPP Majd a szívroham jött rám... :)))

    Most tartok a Gárdonyi féle titkosírás megfejtésnél...

    Amúgy a demó CD 700 valamennyi megát nyom, és ilyen kaparóssorsjegy-szerű lapocskát mellékelnek hozzá, amin az installációs kód található. :)
  • hykao #108
    A kórházban a szőke nővérke. :)
  • nagykispeter
    #107
    Az első nap teljesen rajta van?
  • nagykispeter
    #106
    Az tulajdonképp egy ismertető Eeger városáról!
    Néha utánna lehet nézni dolgoknak de a játékhoz nem sok köze van.
    Inkább egy +!
    Ki az ismerősöd?
  • ricky
    #105
    LOL
  • hykao #104
    A játék 5500,-Ft. :) Szvsz nem sok egy új 2 DVD-s játékért.
  • hykao #103
    Igen. Amúgy kíváncsi leszek milyen hosszú a demó. Már a második napon vagyok...
    (Enciklopédia nincs a demóban. Akinek megvan a teljes: mi is ez az "enciklopédia" a játékban?)

    Ja! LOL, felismertem az egyik ismerősömet a színészek között... :)))
  • Attila8805
    #102
    Hi engem pl érdekelne a játék csak hát ugye az ára még így is sok nekem is
    mert ha ez is EVM-es lenne mint a Flat Out 2 akkor megvenném főleg így karácsony környékén jobban megvan szorulva az ember és én se értem hogy mért kell ilyen magasra szöktetni az árakat ilyen átlagfizetésnél.
    Jó nem azt mondom hogy legyen minden játék 2 ezer de mondjuk a nagyon jó játékok 9-10 a rosszabbak pedig természetesn ez alatt.
  • ricky
    #101
    a demó volt újság mellé??
  • hykao #100
    Sikerült megszereznem a demót. Valami újság melléklet volt. Még csak épp belekukkantottam. Elég ígéretesnek tűnik, csak sajnos a képfelbontás állítás és a képarány nem támogatott. (fix. 800x600) Így az én 16:10-es monitoromon kissé nyomott az egész...(pedig maguk a videók eleve szélesvásznúak - pont jó lett volna...)
  • Killberk #99
    Üdv! Aki végigvitte és esetleg eladná, szóljon.
  • Amiga
    #98
    Off:

    Egy milkás... mi van??? Nézd már meg, kinek írsz... ezt a száz k-s dolgot nem én említettem.

    On:

    Kedvet kaptam rá, hogy karácsonyra megvegyem. Egyrészt, mert jókat írtok róla, másrészt a PC Dome is jókat ír róla.
  • nagykispeter
    #97
    Nah én végigvittem ,mondhatom tényleg nagyon jó sztori!
    Végigjátszás nélkül sikerült ,kivéve a labirintust,de én alapból utálom a labirintusokat!
    Igaz volt ahol napokig kinlódtam mire rájöttem,de azért meglehet csinálni!
  • virs lee
    #96
    100k egy milkás munkáéert... téged nehéz komolyan venni.
  • Amiga
    #95
    700 Ft... egy új játékért. Téged nehéz komolyan venni, ha ilyeneket írsz.
  • virs lee
    #94
    Te Magyarországon élsz, vagy a Marson?
  • hykao #93
    Nézd, egyrészt a 700 forintos elképzelésed nevetséges, másrészt meg nem érvelsz csak ugyanazokat az értelmetlenségeket szajkózod.

    Természetesen nem csak fanok léphetnek be a topikba, azonban ha téged nem érdekel a játék, akkor még mindig nem értem, hogy mit keresel itt...csak a kötekedés és 700 forintos elmélet melletti kardoskodás vagy mi vonzott ennek a játéknak a topikjába?

    Az amerikai hasonlataid meg egyebek erősen sántítanak, de ebben a topikban nem erről kéne fecsegni...mellesleg ha neadj'isten bagózól és mondjuk sörözöl, akkor kb. 5 napi adag ára lenne a játék.
    DE mégha csak mondjuk fele annyit keresnél, mint állításod szerint, akkor sem lenne miről beszélgetni. Ha nincs pénzed vagy nem akarsz költeni annyit egy játékra, amennyibe kerül, nem kötelező játszani vele...azért tényleg ne bohóckodjunk már az ilyen muszájból warezolás elméletekkel bazz...én se megyek a Rolls-Royce topikba nyavajogni, hogy - adják magyar áron, meg ilyen dumákkal - mert nem tudom megvenni muszáj lenne ellopni egyet...hanem a nekem megfelelő áron vásárolok autót...TE is vehetsz a neked megfelelő áron játékot (700 forintért) - csak épp nem a legújabbat...
  • virs lee
    #92
    Nem mondtam hogy ingyen, felajánlottam (a leendő vásárlók nevében) egy magyar árat, valamiért nem tetszett. Hidd el, a vásárlóknak se tetszik hogy csak annyit keresnek, amiből ennyire futja.

    1. Hol van kiírva hogy ide csak fanok kukkanthatnak be? (Mellesleg a játékról rosszat se mondtam.)
    2. repeat: "a "vedd meg, ne warezolj" (ál)szentbeszéd verte ki nálam a biztosítékot"
    3. Sztem nem kell külön magyarázat mitől vagyunk inkább Balkán mint Európa.
  • virs lee
    #91
    Az USA-ban sem keres mindenki 5000 dodót, sőt! Olyan is van, aki a tizedét keresi!!!
    Sőt, olyan is aki a tízezerszeresét. És?

    Ezen kívül sokkal drágább a TB rendszerük
    Ha hozzászámolod a szinte kötelező jellegű hálapénzt, ami nélkül elvárható minőségű ellátásra ne is számíts, máris nem biztos hogy az amcsiknál drágább.
  • hykao #90
    Én ezt írtam: "Legalább az ilyen teljesen magyar játékokat ne töltögessük már ingyen le..."

    Ez nem (ál)szentbeszéd, és ha a játék nem érdekel, akkor mit keresel itt, a topikjában?

    Mellesleg, ha te a Balkánon érzed magad, akkor csak gratulálni tudok...többek közt az ilyen hozzáállások miatt, mint a tiéd is lesz tényleg balkáni ez az ország...

    DE ZÁRJUK A TÉMÁT! EZ NEM EBBE A TOPIKBA VALÓ!!!
  • virs lee
    #89
    Van biztos ami többe kerül, de nem a számtek cuccok, az pont 20-40%-kal olcsóbbak(!) mint nálunk, miközben vagy tízszer annyit keresnek mint mi. És még így is warezolnak, mert ezt is soknak találják. Hát akkor mi mit szóljunk?

    Én nem veszem meg, mert nem érdekel (vinyóhelyet se pazarolok rá), csak a "vedd meg, ne warezolj" (ál)szentbeszéd verte ki nálam a biztosítékot. Mintha az írója nem itt élne a Balkánon...
  • hykao #88
    Hagyjuk már a hülyeséget. Az USA-ban sem keres mindenki 5000 dodót, sőt! Olyan is van, aki a tizedét keresi!!! Ezen kívül sokkal drágább a TB rendszerük, stb... De ez nem a topikhoz tartozik, úgyhogy le is zárhatjuk a témát.
  • nagykispeter
    #87
    Nem,nem,félreértettél!
    Dehogy kell sajnálni Őket,sőt!
    Én azt akartam írni hogy bizonyos dolgok ott jóval többe kerülnek,mint itt.
    Bár mostanába az országvezetés sok lépést tesz ezek behozatalára.
    Isten őrizz,hogy erkölcsórát adjak,de ez a játék mindenképp megérdemli hogy megvedd!(Hozzáteszem szerintem nem lesz warez!)
    A többinél már nem biztos.
    Abba is igazad van hogy szerzői jog címen eggyesk eszméletlen pénzeket kaszálnak be!
  • virs lee
    #86
    Problémák mindenhol vannak, lehet hogy ott se fenékig tejfel, de itt se, nehogymár mi sajnáljuk a "szegény" amcsikat. A különbség csak az hogy ott kénytelenek megfizetni a munkaerőt, itt meg rabszolgatartás van. 0 pénzből meg ugye csak 0-t lehet költeni.
  • virs lee
    #85
    Többet, de átlagkeresettel számoltam. Én mégcsak megveszem a jobb gamékat eredetiben, de ez nem jelenti azt hogy egyet is értek a burzsuj árkápzéssel amit a kapzsi kiadók alkalmaznak. Nyugodtan húzzák csak le őket a júzerek ugyanúgy ahogy ők akarják a júzereket kifosztani. Ha van pofájuk zsebpénzzel kiszúrni a dolgozó emberek szemét, akkor nekik is lesz képük zsebpénzt fizetni a termékeikért.