365
  • Djemba
    #164
    valaki privátban hogy honnan lehet leszedni a teljes gamet vagy torrent vagy fizetős oldal könnyi nagyon jó ez a game
  • hykao #163
    Legközelebb használj spoilert!
  • bakter012
    #162
    Lássátok feleim:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    MEGTALALTAM AZ OTOS SZAMU JELET. A HATVANI KAPU KOVERE VOLT VESVE. EZT MAR NEM ENGEDEM EL MERKUR VIGYAZ RA.


    De aztán megbecsülni
  • spidey
    #161
    ELLE :P Jó hogy nem a Barátok Közt magazin...
  • sonico
    #160
    szia, a decemberi ELLE újságban volt.
  • spidey
    #159
    Jöhetne egy publikus demo. Pierrot pedig csak ért a marketinghez. Nem tudja most se senki, melyik újságban volt?
  • nagykispeter
    #158
    Akkor még de sokszor megfogsz
  • Web mester
    #157
    Énis itt akadtam meg.
  • billiejoe23
    #156
    Valaki el tudja mondani a titkosírás megfejtését? Én sokat küszködtem de nem sikerült!Lécci!Lécciííííííííí4
  • Gatery
    #155
    Szia!
    A megoldás a te problémádra:

    Abban a pincében amit ugye Marika néni őriz, ott van egy olajlámpás azt vedd fel és menj vissza a városba. És utánna jön a videó.
    Nekem nem azonnal jött, vissza teleportáltam a városba...nem történt semmi ...aztán bementem Julihoz (aki ugye nem volt ott)..aztán mikor kiléptem az irodából bejött a videó.

    Szóval a megoldás a lámpás a pincében!!!
  • hykao #154
    Töltsd vissza valamelyik korábbi játékállást (amennyiben van), és illeszd össze előzőleg a vasmacskát a kötéllel, és csak utána menj Juli kolléganőjével beszélni.
  • geri23
    #153
    igen, ott felvettem a kulcsot, visszamentem a várba hogy kinyissam a restaurátor műhelyt, és akkor jött a szöveg, hogy majd később...
    Ekkor összeillesztettem a kötelet a csáklyával és itt tartok. Nem történik semmi, pedig ha jól olvastam,akkor be kellene estelednie, hogy vissza tudjak menni a várba kinyitni az ajtót.
  • hykao #152
    Tehát voltál bent Juli munkatársnőjénél?
  • geri23
    #151
    ??? Akkor ilynekor mi a teendő? A létező összes lehetőséget kipróbáltam, mindenhol voltam újra, nem tudtam beszélni senkivel, Juli elérhetetlen...
    Létezik, hogy előről kell kezdeni a játékot?
  • hykao #150
    Hát ha jól emlékszem akkor autómatikusan kéne jönnie egy videóbejátszásnak.
  • geri23
    #149
    Sziasztok!

    A restaurátor műhely kulcsát sikerült megszereznem, ezután összeillesztettem a csáklyát a kötéllel, viszont innen nem tudok tovább menni. Elvileg csak sötétben lehet visszamenni a várba, de nem történik semmi, itt leragadtam. Van valakinek ötlete?
  • nagykispeter
    #148
    Csak ha kész van akkor menti el
  • Web mester
    #147
    Nagyon ideg vok mivel amit eddig megcsináltam a titkosírásban azt nem jegyezte meg. Pedig elmentetem ott és csak azt jegyezte meg hogy a Jámbor Mihály lákásában vagyok.
  • sonico
    #146
    halihó, ha jól követem az eseményeket akkor Te épp a Merkúr puzzlenél jársz, nos ott keresd Julit(hívd fel,ha nincs a munkahelyén),majd a kávézóban a tanárnőt,aki megadja a régiség kereskedő címét,majd a régiség kereskedőnél a sok kacat között keresd meg a "Merkúr szobor szárnyas lábtorzója, Merkúr jellel ellátott kártyacsomag, Hermes típusú írógép" ha nem találod szólj, elmondom hol vannak(felvenni nem tudod őket, csak nézd meg)aztán a Gárdonyi házban nézz rá a hőmérőre,és végül ezt a négy tárgyat kösd össze a prospektu hátoldalán, úgy h azok...na ezt is elmondjam? :P :)
    remélem jól emlékszem, már letöröltem mert sikerült végigjátszani.

    u.i.: FONTOS!,h a videókat ne nyomd ki, mert ha pont olyan videót nyomsz ki amikor épp adnának neked vmi tárgyat azt egyszerűen nem kapod meg.(hiba) vmint a kártyacsomagot kétoldalról tudod megnézni ha baloldalról(ajtófelöl nézve)nézed meg akkor nem tudsz visszalépni lefagy. érdemes többszőr menteni, van elég hely,ne egymásra ments és ha végül biztos v benne h jól sikerült minden akkor mentegess rá az előzőekre. pápá
  • Bizsucic
    #145
    Akkor ok!!! A többivel hogy állsz? Közben újraindítottam a játékot, és beadta azt a részt, amit eddig nem. Remélem, többet nem rakoncátlankodik, mert egyre izgibb!
  • Web mester
    #144
    az De ezt már azt hiszem hogy kitaláltam.
  • Bizsucic
    #143
    Szia!
    Én ezen túlvagyok! Segítek:DDD Melyik az a szó, ami kétbetűs, és nagyon gyakran használjuk? Nem sok van:)))
  • Web mester
    #142
    Már pár szót sikerült kitaálánom,bár nem biztos hogy jók.
  • Bizsucic
    #141
    Szervusztok!
    Nagyon tetszik a játék, csak kellene egy kis segítség, szerintem ebhalt a program... Nekem sem ment simán a telepítés, vagy tizedszerre sikerült:((( Most az a gondom, hyog a második nap végére már eljutottam kétszer is, csakhogy van egy kis zűr. Megfejtettem a titkosírást, megtaláltam a városban egy csomó jelet, elmentem a pincébe, megtaláltam az előbb egy feliratot, miszerint "elfogtak", de innen nem engedett semerre... Újból kezdtem a játékot, most meg egyszerűen nem adja ki ugyanezt a feliratot... Sehol semmi. Lehet, hoyg behalt a program? Valahol azt olvastam, hyog kéne kapnom egy sms-t... Juli elérhetetlen, a csillagdában ott a kép, a könyvtár zárva, az információnál senki. Ilyenkor mi van? Tudna valaki segíteni? Puszi és köszinke!!!
  • hykao #140
    Nincs. Vedd meg!
  • M.A.D.
    #139
    Torrent címet! Most! ?)
  • hykao #138
    Három betűt ugye már tudsz. Először a rövidebb szavakkal érdemes próbálkozni. Először engem is megizzasztott (főleg, hogy van benne pár nem olyan egyszerű szó...), de aztán szép lassan összeállt a kép.
  • Web mester
    #137
    Probálkoztam a titkosírással, de nem nagyon akkar menni.
  • sonico
    #136
    végigvittem,ha kell segítség szóljatok, be-be nézegetk majd ide.

    kis vélemény : tetszett. :)

    u.i.: pár nap után megadni magát... :)
  • sonico
    #135
    sikerült a címer, dobok kegy linket ha vkinek nagyon nem menne...hu! :)

    http://media.proxnet.hu/upload/2006122814301071011.jpeg
  • Web mester
    #134
    Szoval akkor úgy kell rájöni, mert én azt hitem hogy valakitől még kérdezösködni kell. Akkor még probálgatom.

    Különben nekem olyan gondom volt hogy a 2CD-t nem tudta felinstalálni a gép, de szerencsére megoldaotam úgy hogy áthuzogatam. De így szerintem nincs teljesen fönt a gépen mert pl. a Start-nál sincs ott. Lényeg hogy megy.

    Az eredeti csomagolásról pedig anyit hogy nem nagy ügy. Egy rövid kis használati útásitást adnak hozzá ami az első lépéseket megmutatja. De azért jó a csomagolás.
  • hykao #133
    Pierot shopjában csak 5500+postaktg.
  • sonico
    #132
    hát jó mára ennyi...pont most értem a címer tervezéshez...kicsit bonyolultnak tűnik, ma már ninsc erőm gondolkodni rajta...no majd holnap :)
  • sonico
    #131
    húúú azt hiszem az ELLE-hez adták v :S... Tesóm szerezte még meg de nem emlékszem pontosan h honnan. húúú most nézem az időd már több mint 4 órája nyomom, megéri a 8000et, nálunk annyi volt :P
  • spidey
    #130
    Demo miért nem elérhető a hivatalos oldalon? Valaki tudja, hol lehet beszerezni? Melyik újsághoz van? Érdekelne...
  • sonico
    #129
    hello, figyelj megtudom mondani a megfejtést,de akkor nem kell gondolkodnod, sokkal jobb ha Te jössz rá. ha nagyon nem megy szólj!


    u.i.: ott van fennt az a szöveg, próbálj a meglévő betűkből vmi értelmes szót kitalálni, és számold ki(a titkosírásos lapon) melyik betű mi lehet. írj ha nagyon nem megy. hello
  • Web mester
    #128
    Azt a titkosírást hogy lehet megfejteni? Eddig csak négy betüt sikerült kitalálnom.
  • sonico
    #127
    MEGVAN :P :D ilyen béna nem lehettem wáááá :) na megyek tovább ;)
  • Web mester
    #126
    Megkaptam a játékot karácsonyra. Nagyon teccik.
  • sonico
    #125
    Amúgy nagyon tetszik az egész játék sokat röhögök.:)