365
  • Sz Matyi021
    #244
    Ha megnéztél minden cuccot utánna a Gárdonyi házban kapott prospektuson kell bejelölni, de sztem itt olvass lentebb mert lesz segítség, én is csak úgy tudtam.
  • Sz Matyi021
    #243
    Kössz szépen a segítséget!
  • kirol
    #242
    Én is itt járok. Megnézed a cuccokat, hogy hol vannak. És aztán mi van?
  • Casillas
    #241
    egy icipici szobor a középső, körbejárható polc középmagasságában kb, az ablak felől nézd
  • Sz Matyi021
    #240
    Hy all! Segítséget szeretnék kérni, a régisékereskedőnél mikor meg kell találni a tárgyakat, megvan a kártyacsomag, írógép, de az a lábtorzó v mi az nincs, hol van az ???
  • nagykispeter
    #239
    lámpás nállad van?
  • gamer654
    #238
    Nekem sem akar besötétedni ennél a résznél. Számít, hogy milyen sorrendben csinálom meg a dolgokat? Először összetettem a kötelet meg a csáklyát és csak utána csórtam el a kulcsot, de hiába megyek a várhoz, mert nincs sötét és nem hajlandó bemenni.

    Ugyanez a hiba csak én a kötelet még nem találtam meg.
  • gamer654
    #237
    Valaki más nem tuggya hol van a kötél?
  • gamer654
    #236
    Egy órás szenvedés után meglett. :)

    Én még így sem találom. Pedig szerintem mindent megcsináltam
  • Zsolti0603
    #235
    Hi!
    Elakadtam a játékban, remélem tudtok segíteni! ott járok h a várban bementem a restauráló műhelybe ahol tök sötét van és azt írták h jobb oldalt keressem ,de egyszerűen nem találom. Segítsetek Pls
  • gregtom6
    #234
    Hy!!az enciklopédiát nemtom megnyitni,azt írja ki,h a dokumentum vagy ismeretlen formátumú vagy sérült.Most hogy a fenébe nézzem meg???Tudom,h html dokumentum.Ki tudja nekem vki linkelni vagy feltölteni csak az enciklopédiát????
  • Füzike
    #233
    A régiség kereskedőnél találtam 3 Merkur tárgyat (lábtorzó,írógép,franciakártya), a 4. Merkur tárgy szerintem a hőmérő a Gárdonyi házban.A prospektuson ezek metszéspontját probáltam kijelölni, hasztalanul.Jó nyomon vagyok?Hogyan tovább?Segítséget kérek!Köszönöm: Füzike
  • nagykispeter
    #232
    Nem kell felvenni,mást kell nézni rajta,meg másutt!
  • kirol
    #231
    Amikor a régiségkereskedőnél vagyunk a tárgyakat hogyan tudom felvenni? (Írógép stb.)
  • anti101
    #230
    Ha már gyógyszeres kezelésre szorulsz a Gárdonyi-ház prospektusán történő vonal rajzolgatás miatt, akkor pillantsd ide:
    http://attilahonlapja.uw.hu/brossura.jpg

    Ha a családod már iratja neked az orvossal a beutalót a szanatóriumba a címeres rejtvény miatt, akkor kukkants ide:
    http://attilahonlapja.uw.hu/cimer.jpg
  • anti101
    #229
    ultrabob13! A játék honlapján van egy "Végigjátszás" nevű oldal. Ott találsz segítséget.
  • anti101
    #228
    Totyak! Töltsd le a játék honlapjáról a javítást! Azután már fel tudod venni a lábost és a fát.
  • ultrabob13
    #227
    Hi!

    Kéne egy kis segítség:S Ott akadtam el amikor már az összes deltoid megvan, de nem tudom hogy milyen sorrendben kéne rárakni őket a rajzra...Pls help!!!!
  • Casillas
    #226
    na végigértem, jó volt :)

    végigjátszás nélkül SZERINTEM lehetetlen megcsinálni, például a Gárdonyi könyveknél a latin szöveges, vagy az utolsó könyv is, hiába vagyok Egerben a hét ~5 napján, akkor se tudtam volna....
  • raven87
    #225
    Egy órás szenvedés után meglett. :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A halott fószer lakásán volt.
  • raven87
    #224
    A kötelet hol találom? Néztem végigjátszásba is de nem írja, vagy én láttam. Valaki segítsen.
    Előre is köszönöm.
  • totyak
    #223
    Az utolsó fejezetnél vagyok, már eljutottam Jumurdzsákhoz, de itt leragadtam. A végigjátszás leírja, hogy mit kell felvenni, de a lábost meg a fadarabot nem tudom valamiért. jumi közben elment üzenni Julinak és rámbízta, hogy csináljam meg egyedül a cuccot, de ezek nélkül nem tudok mit csinálni. Mit kell tenni most?
  • Casillas
    #222
    a prospektuson lehet rákattintani, ha megnézted mind a 4 tárgyat már
  • chadi
    #221
    Igen ezt elolvastam de mégsem sikerül.
    HOgy jelölöm ki a tárgyak helyét? a térképen? ott nem tudom.nincs rá lehetőség nekem. ha nem ott akkor hol?
    azt értem mit kéne csinálni csak azt nem tudom hogyan tegyem.
  • MerlinW
    #220
    #210
  • chadi
    #219
    Hi!

    Én ott tartok amikor bekellene jelölni a prospektuson a tárgyak helyét.
    Nos ez nekem nem sikerül valamiért.elvileg megtaláltam mind a 4et de sehogysem tudom ogyan kell bejelölni:(
    pls hlp

    thx
  • Web mester
    #218
    Nekem sem enged semmit az alapzatnál.
  • Casillas
    #217
    megoldódott :)
  • Casillas
    #216
    leteszem a kis faminaretet a térképre, de akárhova fordítom a gyertyát, nem tudok rákattintani egyik házra sem, mindig a térképforgató ikon jelenik meg. erről a részről valami tudna csinálni egy képet, vagy részletesen leírni, hogy mit kellene csinálnom?
  • MerlinW
    #215
    [ingerült kicsit]

    #210-ben linkeltem egy nyomorult leírást. Kattints rá. Ott a megfejtés valamint az is hogyan kell megcsinálni.

    Ez volt a legegyszerűbb feladat a játékban...

    [lenyugodott]
  • szapor
    #214
    lécci vki küldene nekem egy mentés ahol a titkos írást kell megfejteni és én vég szeretném jáccani de itt elakadtam
  • LezLee
    #213
    Hi!
    SPOILER!!!

    Nekem olyan gondom lenne, hogy a vége felé, amikor megtaláltam az ötödik könyvet is és megvan az ötödik papír cetli, mennék ki a könyvtárból, de amikor az ajtóra klikkelek lefagy. A reinstall és a patch sem segített, és mindig ugyanott fagy le.
    Valaki aki már végigtolta, elküldene nekem egy mentést onnan, amikor az ötödik könyv megtalálása után kilépett a könyvtárból?
    Nagyon megköszönném. Sajnálnám, ha emiatt nem tudnám végigtolni ezt a remek játékot.

    e-mail: [email protected]
  • szapor
    #212
    mer a végigjátszásba csak úgy van hogy egyszerűsítette és késsz de nem tom hogy van
  • szapor
    #211
    én azt nem tom a titkos írásba hogy hogy van az egész
  • MerlinW
    #210
    Teljes magyar leírás - Adventuregames
  • Willi Betz
    #209
    olyan problémám van,hogy a Gárdonyi háznál lévő mellszobor talpzatát nem engedi megnézni. kell vmit gyűjteni még vagy mi?
  • GodGamer
    #208
    Hol van a Csáklya ???
  • MerlinW
    #207
    Lámpásotok is van? Kemencés pincében van az is.
  • szapor
    #206
    HYY!Vki küldene nekem egy mentés ami ott anál a titkos írást kell megfejteni?
  • nagykispeter
    #205
    Biztos hogy megvan mindened?