1117
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • Jacek
    #876
    Ezt pont te egyszerű barátom:))) szenvedj vele akkor te aki teljesen normális posztokat törölget!!
  • Totti5
    #875
    Mive senki nem tesz semmit és még mindig itt van a fórumon bármi féle retorzió nélkül, legalább lássa mindenki, hogy milyen szinten van. A jövőben ennyire kell komolyan venni, ennyire kell velel foglalkozni.

  • Effe88
    #874
    privátokat kár kimásolnod szerintem
    azzal nem foglalkoznak a modik
  • Totti5
    #873
    Feladó: Jacek
    Elküldve: 2013. 03. 26. 15:41
    Tárgy: ...
    Te figyelj már nem mész el a jó kurva édes anyádba ? Mit gondolsz hogy ki vagy te? már megint indokolatlanul törölgetsz??? Ki a kurva anyádnak gondolod magad????
    Anyádba szakadt volna bele a fejed te szardarab....

    Ja és ezt is postolhatod a jó kurva édes anyád picsájába!
  • Master91
    #872
    F1-topikból át hoztad a stílusod? :D
  • Jacek
    #871
    Újabb megint indokolatlan törlés!!! Ez az ember egy darab szar!!! egyszerűen nevetséges hogy mit meg nem enged meg magának!!
    Olyan két hozzá szólást törölt miben semmi sértő nem volt senkire nézve..

    Indokolatlan csak azért mert én írtam mi a kurva isten fasza ez??????
  • Roger6
    #870
    Szerintem írd is le egész szezonra, szakember úr.
  • pedobear
    #869
    8. lett versenyen, a másodikon pedig nullázott.
  • lac coo
    #868
  • gordon 24
    #867
    Több éves probléma ez. Szerint az egész f1 topikot zárni kéne a fenébe. Ami ott van az egy vicc, nem is olvasom, mert csak idegesít. Ostoba hülye gyerekek vitatkoznak 24 h keresztül.
  • Jacek
    #866
    Én itt befejeztem no comment az egész és jól jellemző az SG-re+ fejétől bűzlik a hal...
  • Jacek
    #865
    Magadat égeted ezzel itt....

    "gy én csak ugyan azt a aljas és hátszó szándékot láttam ebben a kérdésben mint amit ő művelt."

    Ezt te milyen alapon? ennyi erővel amit akarsz emrt mindenbe bele lehet gondolni bármit!
    "A HÁZIGAZDASÁG NEM JOG, HANEM FELELŐSSÉG. A felhasználó semmivel nem lesz különb, elvárjuk hogy segítse a fórumozókat, "legyen jelen". Pprobléma esetén a törlési lehetoséget elvesszük."

    Olvasd el neked ezt tudnod kéne!

    Leírom ide mert ugye te beposztolod a privátokat is mint erkölcsös jólnevelt ember:DDD

    Anyukád szokott hazudni nem én!! Mivel tudod ezt bizonyítani? Vagy csak hazudozol? vagy te úy gondolod megint hogy te vagy a nagy tévedhetetlen totti.. szigorúan kisbetűvel...

    NEM KELLENE ILYEN POZICIOKAT ELVÁLLALNI HA NEM MEGY
  • pedobear
    #864
    Nehogy már te oktass ki másokat a kulturáltságról! Lásd amiket itt is tettél. Kicsi paradox féle vagy...
  • Totti5
    #863
    Leírtam privátba.

    ____________________________________
    Totti5 írta, 2013. 03. 24. 12:22
    Veled ellentétben engem jómodorra tanítottak...

    Felőlem csinálhatod a fesztivált. Arra hogy "banner?" csak instant törléssel tudok válaszolni. Ha valamit szeretnél akkor kérdezz, mert ezt tegnap a kolegád már eljátszotta, így én csak ugyan azt a aljas és hátszó szándékot láttam ebben a kérdésben mint amit ő művelt.

    Próbálj kultúráltan játszani, a szabályok egyszerűek, erre jössz és direkt olyanokat írkálsz amibe más beleköthet és csak ugatás lesz a vége.


    Erre TE, mint ahogy előtte is... :


    "Jaja érdekes a törlési modszered:DD téged jó modorra jaja pont arra semmi másra:D
    Elötte mért törölgettél? szanalmas ksi fos vagy... "


    Na én befejeztem, tegyetek pontot az ÜGYETEK végére. Csak csendben és kultúráltan csináljaátok, hauzgságok nélkül és ne zavarjátok ezzel az F1 topik azon nagy többéség akik nem vesznek részt a kis játékotokban.
  • pedobear
    #862
    A másik meg az, hogy kedves SG szerkesztőknek üzenem, ecsetelem, hogy az ilyen ember ellen fellépni itt elég nehéz. Ez káros az oldalra nézve, mert látogatóktól esnek el amik bevételt generálnának önöknek. A nézettséget rontják ezek az emberek. Igazságosság megkönnyítésére érdemes lenne már valami kitalálni.
  • Jacek
    #861
    Nem tudott nagyobbat mellé lőni mint hogy mi barátok vagyunk:d

    De nem tudom a "BANNER?" posztot mért is törölte? nem tudom melyik kategóriájába fér bele:)
  • Master91
    #860
    "más pilótára, csapatra, emberre gúnyos, sértő hszeket" -ezeket minek? S: Ha azt mondom, kecseg alonso lerajtolta massát már törlöd? :S

    ---
    Mind1, a moderálása nem is érdekel inkább.

    Csak az a bajom ,hogy nem látom úgy fejlesztenél, törődnél a topikkal.

    És igen, ha 2-3 hétig nem írsz, csak azt tudom levonni hogy nem is érdekel téged.
    Jelezés pozitívum, nincs is vele baj.

    Csak lássuk akkor hogy van 1 független (???) főnök a topikba, aki itt van, és csinálja a dolgát, nem csak törölget csendbe.


    Nem bántottál meg, nem haverok, Pedot nem bírom, de félig igaza van. Van amit ugyan úgy lát mint én, és körülbelül körbe írtam hogy mi a problémám.
  • pedobear
    #859
    És az itt nem működik, hogy "enye-benye", például reméled, hogy megúszod egy figyelmeztetéssel. Mert az egyszerűen elfogadhatatlan.
  • pedobear
    #858
    Miért pont annyit? Nehogy már te szabd meg a feltételeket, szabályokat (mikor köztudottan többszörösen szabályszegő vagy, ebben a topicban a bizonyíték)! Mit képzelsz te magadról...

    Ebből már nem jössz ki jól...
  • pedobear
    #857
    Az a gond, hogy hiába írod ezt, mert nem eszerint jártál el. Most már hiába próbálsz mosakodni...

    A privát üzenetes részt is másold be kérlek, "ha már lúd akkor legyen kövér"!
  • Totti5
    #856
    Próbáljatok már pontot tenni az ügy végére. Szedj össze 10 ember és írjatok moderátorra, hogy váltasanak le. Ha nem megy akkor kérlek fejezd be és törődj bele. Nincs szükség arra hogy most folyamatosan csináljátok a fesztivált 2en.
  • Totti5
    #855
    Le lett fektetve minden szabály. Személyeskedő, alpári, flémekeltő, trollkodó, rasszista, más pilótára, csapatra, emberre gúnyos, sértő hszeket. Ha olvasod, akkor ezt tudhatnád.

    Lövésem nincs hogy neked most mi a gondod, kb nem ismerlek semennyire. Megbántottalak valamivel? vagy ez a két jómadár a haverod és szimpából?

    Az a baj hogy nem írók napokig, ebből neked az jón le hogy rá sem nézek? mint mondtam téves és még azt is jelezni szoktam hogy ha nem vagyok egy ideig valóban mert pl nyarlok.
  • pedobear
    #854
    A reklám meg ilyeneket, meg úgyis lepontozzák a többiek.

    Érdekes... leírja valaki az igazságot, válasza: hazugsággal megvádol - tipikus tőle

    Ilyen ember egyszerűen nem méltó a feladatra.
  • Master91
    #853
    Milyen jellegű kommenteket törölsz? Káromkodás van bennük?
    Személyes megjegyzések valaki másra?
    Vagy csak a véleményét nyilvánította ki?

    Rendszeresen nézem a topikot, ha már 1 új üzenet van, már nézem is hogy mi az.


    ÉN speciel eddig amióta Sg F1 topikját olvasom, csak a durva káromkodású hozzá szólásokat töröltem volna, te nem tudom miket törölsz, mert nem látok semmi olyan durvát ami miatt törölnöd kéne.
    Mindezt úgy, hogy az összes új kommentet is elolvasom.
  • pedobear
    #852
    Ezzel szerintem vége az F1 topicos karrierednek. Feltételezem, hogy a többi topicba is hasonló kárt tettél ahol házigazda vagy.
  • Jacek
    #851
    Aham érted csak tudod az a baj hogy a múltkor írva távoztál egy topicból, miket is kezdtél törölgetni az elején? Ugyan már egy vicc vagy..
  • pedobear
    #850
    Ahelyett, hogy hasznosat csinált, inkább kedvére törölgette a hozzászólásokat, ezzel jelezve, hogy ő a topic ura és csendben röhögött a markában.
  • Totti5
    #849
    Volt az 50 is már amennyit összeflémeltek. Én szégyelném magamat a helyedben hogy szétcsesztetéek a topikot, pedig amíg nem jötettek meg egész reggel a futam végig egy moderálni való hsz nem volt.
  • pedobear
    #848
    Arra nem voltál képes, hogy a heti kezdési időpontokat, dátumot kirakd, pedig néha valaki be is írta neked.
  • Master91
    #847
    Hazugság.....mit hazudtam én pl.?

    Nem írtál sokszor 2-3 hétig, nem tetszik, ki adom véleményem. Hazudok talán?

    Jelét nem láttuk hogy jelen lennél, sokszor írogattuk még télen hogy mi van a bannerral, nem válaszoltál ( pedig állításod szerint olvasod naponta a topikot ), nem rég vetetted fel hogy aki tud, az csináljon.

    Ha jól tudom, van banner készítő topik itt sg-n, az ottani zseniktől talán lehet rendelni egy szép bannert.

    ADDIG ( vagy végleg ) legalább valami infót raknál ki, mikor van a következő futam,mikor vetítik, első 3 vb állása pilóta-konstruktőr stb stb.

    Ehhez szerintem semmi spéci tudomány nem kell, meg csinálnám akár én is, de nem tudok bele piszkálni a bannerba.

    Te tudsz.
  • Totti5
    #846
    Amúgy meg senki egy szóval nem keresett meg semmivel, hogy ez kellene meg az kellene neki. Tegyem ki az időpontokat? kiteszem. Volt rá igény? senki nem szólt.

    Bárki írhat bármi valós baja van amit meg lehet oldani. Meg lesz oldva.

    De azt a hátulról, hazugságokkal, tróger módon módit én személy szerint maximálisan elítélem.

    X360 topikba is össze lett hozva banner, ki lett rakva minden amit a nép akart. Kérték, jött egy tag tervekkel, megcsinálta, én is adtam neki ötleteket össze lett hozva. Így kell ezt. Nem bonyolult.

    Semmiből ordibálni, hogy nem jó, bármi féle erőfeszítés nélkül nagyon nem etikus.
  • pedobear
    #845
    Ma is kijutott a törlésből. Ha kell összetudom számolni, hogy minimum ma 20 hozzászólás törlésében volt szereped. Nem hazudik itt senki, csak te akarsz aljas mód kihátrálni a felelősséged alól.
  • Jacek
    #844
    +1
  • Totti5
    #843
    "nincs jelen ( értem úgy, hogy volt amikor 2-3 hétig nem láttuk őt, persze lehet benézett, moderált esetleg, de senki nem írta hogy törölték a kommentjét, ergo nem tudjuk hogy járt e bent )"

    Minden nap olvasom a topikot, sosem volt hogy nem voltam jelen, ha pedig elmentem nyaralni akkor beírtam hogy nem leszek 1 hétig pl. Attól hogy nem írok pár napig, mert nincs mit hozzászólnom, még a moderálom és olvasom a topikot.

    Bannert egy ember csinálta, sajnos egy ideje nincs jelen, így ninc banner.

    Én nem tudok bannert csinálni. Csinálj te, kiteszem szívesen, ha mindenkinek tetszik.

    Könyörgök, ne próbáljatok már hauzgásokkal lejáratni.
  • Master91
    #842
    + szavazat Totti5 leváltására, speciel nem tudom miféle kommenteket törölgetett ( ugye nem írtam ilyesmit + törlődött mire elolvashattam volna esetleg)


    Indoklásaim:
    Rövid és egyszerű:
    -nincs jelen ( értem úgy, hogy volt amikor 2-3 hétig nem láttuk őt, persze lehet benézett, moderált esetleg, de senki nem írta hogy törölték a kommentjét, ergo nem tudjuk hogy járt e bent )
    -omlik össze a topik ( volt fain banner, eltűnt, 1 képet , idő pontot nem képes össze állítani és ki rakni )

    Így mi értelme? Törölget kommentet? Tüntesse akkor fel ,hogy "XY hozzá szólása törölve alpári sértegetés miatt".

    Legalább látnánk hogy még nem sz*rja le a topikját.
  • Jacek
    #841
    "A HÁZIGAZDASÁG NEM JOG, HANEM FELELŐSSÉG. A felhasználó semmivel nem lesz különb, elvárjuk hogy segítse a fórumozókat, "legyen jelen". Pprobléma esetén a törlési lehetoséget elvesszük.

    Indokolatlan törlések, személyeskedés stb. esetén panasszal szintén a [email protected] címre lehet fordulni. Részletes indoklás nélküli tiltakozásokat nem veszünk figyelembe."
  • pedobear
    #840
    "Kérlek bőven indokold meg alaposan!"
  • pedobear
    #839
    Miből gondolod, hogy jó volt? Miért vagy benne teljesen 100% biztos, hogy egy másik megbízható tag nem tudott volna jobb eredményt elérni

    Valamint kérlek kezd el sorolni a jelenlegi házigazda érdemeit. Nem bőven indokold meg alaposan!
  • Jacek
    #838
    Mindegy írtam a szerkesztőségnek..
  • Jacek
    #837
    Mivel személyes viták miatt kénye kedve szerint törölget egy topicban..