1231
Max Payne - The Movie
  • TheRock18
    #949
    hagyhatták volna...nem tom minek kellett bele ez a olga kuryenko,vagy ki a pöcs...
    inkább játszotta volna mila kunis a tesóját is..aki eredetileg lisa,és nem natasha...
    amúgy mikor először jáccottam a játékkal,feltűnt,hogy a nevük pont mona lisa...de mind1..jáccottak a nevekkel
    nem akarok nagyképű lenni...de walhberggel meg 35 millió $-ból..én sokkal jobb filmet csináltam volna...
    már nem is reménykedek benne,hogy a (talán lesz) 2. része jobb lesz
    bár van még 1 megegyező tulajdonság..horne szipirtyó szerepére sikerült egy ideálisan ronda nőt találni...akár a játékba:) ott is egy csúnya vén asszony volt:)nahh őt eltalálták...
    payne is tökéletes volt
    max payne 3-ba az ő feje legyen:) :P
    mona is jó volt...csak kevesebb smink kellett volna
    lupino nagyon ellett találva
    az a colvin...az felesleg volt
    bár feltűnt,mikor mutatták a ragnarock-ot,hogy "gognitti's xy"
    így,nem csak horne lehetne a 2. részbe
    de én még egy 3. részt is eltok képzelni,persze belerakják vlad-et és vinnie-t...
    báááár én ezektől már semmit nem merek várni ezek után
    akciófilmnak kiváló volt,de szégyen,hogy a max payne nevet kapta...
    ehhez a névhez valami 100x jobb dukált volna
  • tommyg
    #948
    na megnéztem angolul is, sokkal jobb, mert a magyar förtelmes volt nem lehet elégszer elmondani
  • Shep
    #947
    Azt amúgy honnan szedték, hogy Mona orosz/ukrán, szerintem a Mona Sax név nem kimondottan oroszos, ráadásul a játékban sem orosz akcentussal beszéltek, arról nem is beszélve, hogy ikertestvérek voltak, vagy legalábbis nagyon hasonlítottak, mert Max sosem tudta mikor melyikükkel beszél.
  • Shep
    #946
    Ja és a 2. részben majd megöli azt akit már msot meg kellett volna neki? Legalábbis a stáblista utáni rész erre utal.
  • Shep
    #945
    Most jöttem meg a moziból és egy hót halál hulladék filmre adtam ki pénzt. Még ha attól el is tekintünk, hogy a történetet ettől jobban talán még egy kávédarálóban sem lehetett volna összekeverni, de hát ez a film olyan semmilyen nem volt, hogy még. Nem hiszem el, hogy egy olyan marha nagy országban nehéz lett volna olyan szereplőket keresni akik hasonlítanak a játékbeli karakterekhez, meg mi az, már, hogy Michelle egy latin csajszi, Bravura, meg egy néger belső ügyosztályos, ráadásul a kora sem stimmel. Azt már kár megemlíteni is, hogy a játék hangulatát egyedül a színvilág idézte, más nem nagyon, az akciók nagy nullák voltak, ráadásul kevés is. MaxPayen lényegi részét a lassításos vetődést, két pisztolyos harcokat szépen kivették, az egész filmben nem volt semmi feszültség, ha véletlenűl drámát akartak belőle csinálni, hát az se igazán jött össze. Kicsit olyan a film mintha leültettek volna valakit játszani a játékkal és a forgatókönyvíró meg kb. óránként benézett volna, aztán nézte volna 5 percig az eseményt és ezekből a szösszenetekből próbált volna összerakni egy épkézláb történetet, ami hát nem nagyon sikerült. Ez a valkür téma meg nagyon előtérbe került.
    4/10
    Ja az első 1 óra dög unalom.
  • TheRock18
    #944
    nos..leszarom,hogy kit érdekel a véleményem,kit nem..de akkor is leírom
    10/5 az én értékelésem
    maga a film jó volt,bár az eleje tök élvezhetetlen,nem tom meddig de olyan 30-45 percig biztos
    a noir hangulat az tök hiányzott,a bullettime-ot 1x használták...pont az,amit a trailerben láttunk
    a filmnek köze nem volt a játékhoz,ami elég szomorú
    tommy emlegette nekem,hogy "nem lehet olyan filmet csinálni,hogy vki végig rohan mindenen és megöl 200 embert"
    DEEEE pontosan ez történt...
    kurvára elbaszták,hogy valaki bedrogozza magát...aztán golyóálló lesz...ugyanis se shotgun,se mp5 nem fogta...igaz vérzett 100 sebből de sebaj...
    a magyar szinkronról csak annyit,hogy walhberg-nek előkeríthették volna az eredeti szinkron hangját...mert leginkább egy serdülő 15 éves hangjára emlékeztett,nem egy megszomorodott 30-40es zsaruéra...
    maga a film jó volt,de a storyn sokat változtattak
    kevés volt az akció,ráadásul ezt is bezsúfolták a végére
    túúúl sokat adtak a valkűrökre és michelle payne dolgaira,ami sztem tök felesleges
    viszont kihagytak egy csomó részt,ami érdekes volt a játékba
    aki BB szerepére alkalmaztak,annak kellett volna játszania jim bravúrát...mer jobban állt volna neki
    rengeteg fontos dolgot kihagytak,ami érdekes és fontos lett volna a számomra...de hát
    EZ VAN...így készítsen olyan játék adaptációt,aki nem játszott egy fél percet sem a játékkal!
    tudnám sam lake merre járt...mer,ha ezt meglátja...elsírja magát...hogy erre használták fel a MAX PAYNE nevet
    amúgy Walhberg kíválót alakított még a szar magyar szinkronhangjával is
    az ukrán csaj felesleg volt...meg monának is az a szar orosz/ukrán akcentus...
  • tommyg
    #943
    :)
  • LasDen #942
    ha lesz 2. rész......mert nem volt akkora siker, hogy biztos legyen......bár én nem bánnám......abba már beleszőhetnék Vladot is :D
  • tommyg
    #941
    én viszont megnézem most angolul szvsz
  • tommyg
    #940
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az hogy Max már boldogan bemegy egy ilyen kocsma szerűségbe kér egy sört a pultos kettőt ad neki, Max néz össze vissza és meglátja h ott ül a kocsmába Mona, aki mondja neki, hogy ezzel még nincs vége, mutat neki egy újságot Nicole Horne képével és rajta az áll hogy egyre jobban nőnek az AESIR cég részvényei...ebből következtetek egy második részre ahol majd Hornet nyírják ki!
  • akyyy
    #939
    meg ugye ott a rendezői változat dvd-n, szerintem én megvárom azt:)
  • LasDen #938
    adott :D mert csak Human adta :D
    nálam egy gyenge 7-es a film a vége miatt......a dvd-s extrára maj kiváncsi leszek, me ez nekem attól még kötelező lesz dvd-n :D
  • PrisonMan
    #937
    http://filmbuzi.hu/archives/2008/10/30/max-payne/
    10/5-öt adnak.
  • LasDen #936
    a vége felé gondolkodtam, hogy lehet hogy lesz vmi a vége felé, de aztán nem marattam.......
    mi volt a végén???? spoilerbe plz :D
    ha nem is 200 embert, de sok lövöldözést vártam........és mondjuk nem a bullett timenak kéne a lényegnek lennie.... :D
    lehetett volna egy kicsit kevesebb nyomozás és több lövöldözés........
  • tommyg
    #935
    ja viszont a szinkron kibebaszott szar volt
  • tommyg
    #934
    nah megvolt a film nekem is...
    őszintén nem erre számítottam, de utólag visszagondolva kurvanagy volt, a sztorin ennyit muszáj volt változtatni nem lehetett az hogy kinyírok 200 embert karcolás nélkül 1 éjszaka alatt, szal nekem nagyon tetszett kicsit lassan indul be az elején felvezetik a nyomozást aztán bumm, de aki maradt a moziba végig mármint úgyértem megnézte a stáblista utáni extra részt az tudja hogy ez egy első rész volt...
    szal sztem 10/8
    várom az extra dvd kiadást
  • Depridol
    #933
  • akyyy
    #932
    lemaradt egy kérdőjel, és amugy is költői kérdés vol:TD
  • #931
    Gondolom arról beszélsz ami a trailerben is volt :)
  • akyyy
    #930
    1 lassitás van benne, egy olyan filmbe, ahol több bullettimnak kéne lennie, mint a 3 mátrixfilmben lévők együttvéve:D
  • Oziris666
    #929
    Dettó
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Maga a megvalósitás tetszett,színhelyek irtó jók havas utcák,sikátorok,gyerekszoba stb. nagyon hasonló,eltalált!De az h ilyen minimális akció van egy Max Payne filmben az nekem elfogadhatatlan!Nem vagyok cgi mániás de h 1 db belassítás és nemtöbb és azis béna háát nemtom!(Ezt Árpa Attila is psodukálta az Argóban:D ) Meghogy egy Max Payne futva meneküljön ki a kommandosoktól elég érdekes!Ha nem mint játékadaptációt nézném ugy megállná a helyét a film,így ilyen címmel csalódás valamilyenszinten...
  • LasDen #928
    a végét akár többször is...... .D
  • bertino
    #927
    egyszer ? :)
  • LasDen #926
    nem mondanám, hogy szar......nézhető volt........
  • akyyy
    #925
    egyszóval? SZAR?
  • LasDen #924
    nah megvolt a film.........röviden kurvára nem erre számítottam.......
    a vége javított a dolgokon de összességében másra számítottam......néhány jelenet megjelenítése viszont bejött....számomra kisebb csalódás volt.........vmi olyasmire számítottam mint a Golyózápor v a Running Scared....... :(
  • 0Fritz0
    #923
  • seriousrainbow
    #922
    UGY LEGYEN!
  • tommyg
    #921
    Holnap este 8-ig NO SPOILER PLS!!!
  • tommyg
    #920
    HEY
  • Depridol
    #919
    fallout 3 kintvan :D
  • tommyg
    #918
  • tommyg
    #917
    előtte red alert 3
  • akyyy
    #916
    jó dolog a munkanélküliség
  • akyyy
    #915
    hosszú hét lesz

    azután meg gta4:D
  • tommyg
    #914
    link
  • tommyg
    #913
    sózry :S
  • bertino
    #912
    dejo, hogy visszavontad #909et :D
  • tommyg
    #911
    köszi má megvan eddig valahogy sose láttam
  • tommyg
    #910
    thx
    szerdán frissítik majd a moziműsort