453
Onimusha: Dawn of Dreams
  • God of War
    #253
    1.Nem irt senki egymás után 5hsz-et
    2.Nem azért van a topic hogy dumáljunk a játékról?és ezt megtiltod most te nekünk?
    3.Ki és mért szörnyű?
  • Fyrex
    #252
    áááááá szörnyűek itt egyesek bocsánat a kifejezésért

    ha lehet nem szeretnék többet olyat hogy egy ember ír egymás után 5 hszt... nem chatelünk hanem KULTÚRÁLTAN FÓRUMOZUNK ugyebár :)

    köszönöm
  • God of War
    #251
    jo van.nem kell lázadni!!!!
  • Dajin
    #250
    má mondtam nálad énis hogy ujra lehet kezdeni, azéér lehetett elmentenia legvégén, meghogy megadja az extrákat
  • God of War
    #249
    hopp nem fejeztembe:)na a vége video mikor Munenori átalakult a nagydöggé szerintem az volt a legjobb.
  • God of War
    #248
    off:
    Hu gyerekek bocs az utolso HSZ-em ért de ténleg tegnap kicsit megvoltam zuhanva és nem tudom mért irtambe ide hogy mennyire jót buliztam uhogy sorry.
    on:
    Most akkor lehet új gamet kezdeni a feltolt karikkal?A játék során a vége videó mikor
  • Dajin
    #247
    váze de a gyerek tenkai nélkül lángoltatta kardját, és nem varázslat volt... és ö épp akkor lépett a 4-ik szintre, szal nem ujra kezdte, hanem valamit benyomott és kéken izzot-lángolt a kardja
  • God of War
    #246
    összekel játszani felkel jutatni egyik emberrel a másikat.
    igymár érted?
  • God of War
    #245
    Igen is csinány fogunk bánni vele.
    off:
    Most jötem haza egy irdatlan nagy partybol és ugy bevagyok álva mint a gereély de nincscs nnnagy baj mert irni mégtudok de ezt nem tudom mértbosztom mmeg veletek
  • Fyrex
    #244
    huh termeltetek rendesen :)

    kicsit csínyán bánjunk a hszekkel pls :)
  • Cophy
    #243
    a barlangban vagyok és nem tudom mit kell csinálni
  • Tinman #242
    Azt úgy kell, hogy letolod a gamet és a játék a legvégén felajánlja, hogy kimenti.. kimented és azt töltöd majd be amikor újra akarod kezdeni!
    Ilyenkor ha normal fokozaton nyomod akkor minden cuccod, képességed asszem megmarad.
  • God of War
    #241
    Jaja jó kis gém volt lehet újra elkezdem:)
  • Dajin
    #240
    foggalmam sincs, asszem ezt gamespotrol szedtem, de ott sok van... itt nézd meg
    www.gamespot.com(regelni kell ingyenes és érdemes, sok letöltés és innen csak leöltve érdemes megnézni a videokat) www.ign.com nemkell reg ittmeg letöltés nélkül nézheted(illetve mindent lement a gépre amit látsz, rejtve majd késöbb automatikusan törli, de ez mindegy)
    vagy maj msn-en átküldöm
  • ffxi
    #239
    Hol lehet letölteni azt a videót?
  • Dajin
    #238
    de rendes ének is volt benne nem valami aláfestő zene, hanem angol beszéd/ének ott ment benne:D
  • Dajin
    #237
    jaja ilyen jo pörgősök voltak, meg ilye amerika énekhang votl benne mintha mittomén vmi green day vagy blink stilusba ment volna..
  • ffxi
    #236
    Hű de jó lenne azok a zenék ide.
  • Dajin
    #235
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    jameg még az hogy tenkai-nak is piros a páncélja meg samanosukénak is szal:D de ennyivel egyeül is elintézhette volna az egészet, zavar hogy nem ő a főhős....
  • Dajin
    #234
    néztem az amcsi verzios onimusha 4-ből dolgokat, pl ott ilyen burnout3 stilusu zenék mennek meg van pár különbség, pl amikor keten vannak apályán amásiknak van egy életerő csik pont a karakter feje felett, nem pedig a képernyő tetején, ja meg amikor tenkai van társnak és megkérjük hogy imádkozzon akkor fehéren lángol a kardunk, nade ezt a csávó a legelejéna mikor jubeiel harcolt a videoban, tök egyedül volt, és valahogy begyujtotta a kardját!! na azt hogykő?
  • Tinman #233
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Sejteni én csak a közepe felé kezdtem, de ez 200%, hogy igaz, ugyanis a játék záró animációjában megemlítik, hogy:

    "Nahát milyen érdekes... Arin Sama... hmmm valami ilyesmivel kezdődött a neve, Tenkai pedig Ako-nak hívta Arint"

    Ezt asszem Jubei meséli a végén!


    Egyébként én is szimpatizálok Samanosuke karakterével, de a 3.-ban Jacque-ot is bírtam :-)
  • Tinman #232
    Dehogynem jó!

    Asszem a kék vagy a zöld szobák FÖLDSZINTI részén van az az ajtó ahová jó!
    Mögötte van az utolsó masina amit szét kell verni.
  • Dajin
    #231
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Énis sejtettem felis sorolom honnan gondolom:
    ismerte Kaedet, ő volt ugye az első részbe a csaj
    aztán nála volt az Oni Gauntlet amit Samanosukének adott az Oni Clan az első rész elején, amikor aza nagy dög akinek a szobra egyébként a 4-ben is bennevan, szoval aza nagy bunkos izé elrabolta hercegnőt
    és eccer a pihenő szobába megkérdeztem tőle hány éves, erre csak aztmondta hogy NAGYON öreg, gondolom pontos évszámot nemirtak, mert igy egyből egyértelmű lenne
    de az ellene vall, hogy már nem kardal harcol, pedig azvolt az ő stíliusa, meg ugye Samanosuke-t Takeshi Kaneshirorol mintázták, és Tenkai nemnagyon hasonlított rá
    ja meg az átváltozásra is tök máshogy néz ki mint ahogy Samanosuke átváltoása, bár nekem Samanosuke az első rész föszereplője, sokkal szimpatikusabb volt főszereplőnek is, meg tulajdonképpen, ő nélküle ez már nem az igazi onimusha, ennek ellenére igy is nagyon jo volt 4
  • ffxi
    #230
    HELP! Stage 12-ön elakadtunk, megszereztunk a controllroom keyt-t. De nem jó sehová. :(
  • Tinman #229
    Soki átment abba a világba ahonnan az a félisten jött.
    Sztem tuti lesz folyt köv!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Na de tudjátok ki volt Tenkai???? Hát ő volt Samanosuke Akechi gyerekek!!!
    Arin meg Ako a kis repkedő tündér aki a 3. részben segített!
    Milyen meghatóra vették a figurát Jubei - Soki között a végén nem? Tiszta Final Fantasy feeling :-)
    Jó kis game volt nagyon!
  • God of War
    #228
    de holvagy a barlangba vagy a karnvál gelé tartasz?
    mrt a barlangba ott uyge van két embered tenkai és soki összekel játszani velük,karneválná pedig karokat kell huzogadtni.
  • Cophy
    #227
    megint mentem egy kört és kipróbáltam mindent (szerintem)
  • God of War
    #226
    elakadt a szavatok?????
  • God of War
    #225
    Na mivan fáradtak vagytok?
  • God of War
    #224
    Onimusha4 WE DID IT'
    Mi lett Csokival mert csak annyit láttam hogy fel felé lépcsözött,és Jubei utána sirt a sirjánál.
  • God of War
    #223
    Még Robertonál nem jár azt majd a hatodik végén kell leverni:)
    Sok sikert csak ugyessen Cophy
  • Dajin
    #222
    cophy menny vissza a pálya elejére, indulj el ujra, porbálj végig mindent, nyomjá kört, van olyan hely ahol scsak bizonyos karakterek használatával tucc továbbhaladni, vagy rejtett dolgokat szerezni, pl tenkai ahalottakkal beszél, ha lácc hullát a földön érdemes tenkaival megnézni, ohatsu lengedezik meg a kapukról szedi le a zárakat, roberto erős, ö nehéz dolgokat tologat, meg nagy karokat huz meg, jubei kis jukakon fér át, meg vékony gerendákon mászik át
  • God of War
    #221
    A barlangba vagy vagy a karneválon?
  • Cophy
    #220
    Hell!
    a 6. küldetésnél járok de valamiért csak körbe-körbe járok , mi a megoldás?
  • Dajin
    #219
    nemcsak a dark stone-ok
  • Dajin
    #218
    de a fény istene egyenlő azzal a hároszemü kis döggel? nem téged kérdezlek god of war most. de annak afehér csávónak volt valami más neve is, de mivel csak kölcsönbekaptam, és avégén már frusztrált a sok fődög, avégét nem fordítgattam, elég volt annyit megtudnom, hogy az omen star is táplálja az energiájukat
  • God of War
    #217
    firex kit érdekel nem is ir a saját topicjába
  • God of War
    #216
    me mit művelünk itt csak beszélgetünk
  • Tinman #215
    LOL má mit művelnek itt emberek? :-DDD
    Fyrex meglátja megőrül :-)
  • God of War
    #214
    Akkor olvasd el jobban azt irtam hogy az a kis dög ami kijött csoki fatejábol az a fény istem mert mikor összeolvadt monival akkor utána mikor levertem az jött ki belöle:)
    igy érted.
    Tehát egy szoval a kis dög a fény isten asszem,amivel most éppen szivok:))