453
Onimusha: Dawn of Dreams
  • ffxi
    #333
    Hm 80, eddigi rekord!
  • God of War
    #332
    hajrá
  • Tinman #331
    230-as dmg... WOOT... az szép!
    Neked amúgy riszpekt, hogy 80-ig eljutottál... nem semmi!
  • Dajin
    #330
    a dawn of dremasbe még 1-2 napja lementem a nyolcvanas szintig, amugy gow azt a akardot 40-50 szintnél adja be, de pl a 80-asnál oylat ad be hogy mutatja hogy mikor tudok critikalozni, (ez egy gömb) amugy aza kard nem 180-at hanem 230-at sebez mer 10-es szinten +50 attack, ja akártyás dögöket meg valami lightos fegyverrel kell varázsolni, de én ugyszoktam hogy felütéssel leszedem őket és aföldön átszurom őket, de néha teleportálgatnak
  • Tinman #329
    Majd versenyezhetünk de nekem még a 2. rész jó 70% hátra van :-)
  • ffxi
    #328
    Versenyezzunk! Hoppá még nincs Rosary :(
  • God of War
    #327
    JAJA
  • Tinman #326
    Hát igen... de sajna az is Dark Realmbe van nem?
    Nekem 40-ig ment -bár az is igaz akkor még nem voltam ennyira kimaxolva.
    Egy biztos criticalozni kell, Rosary of Health kell. Ha lesz kedvem lehet, hogy felveszem a küzdelmet avi-ba és jól feltolom valami torrentre :-)
  • God of War
    #325
    Majd lessz egy ojan sword ami alapból 90-et sebez maxolva az 180 elég kemény:)Hajrá tinman:)
  • Tinman #324
    Természetesen a 100. pálya végén található kard, melyet sztem magyar gamer még nem látott :-( Ha végigtoltam a 2. részt (nekem ez az utolsó a sorozatban) akkor nekiesek annak a 100 pályának.
  • Cophy
    #323
    Melyik kard a legjobb melyik sebez legtöbbet???
  • God of War
    #322
    Nem barátom nekem nem üditő kell most lenyomnék egypár rekesz sört mert szétrobban a fejem az idegtöl,látszik régen voltam berugva ahogy leisirtam pénteken:)
    De megigérem hogy nem fogok több offot ejteni csak egy kicsit:)
    Az én szemembe Fyrex mostantól nem vagy patkány:)Béke!
  • Fyrex
    #321
    ez teljesen korrekt , de topik MINDENKIÉ, aki szereti az Onimusha-t, csupán engem terhel a felelősség hogy rendes legyen, mivel én nyitottam :)

    senki nem akar bannoltatni GoW, igyál egy pohár jó hideg üdítőt és fórumozzunk egymás mellett kultúráltan
  • God of War
    #320
    Kérlek Fyrex Szolj a modiknak hogy banoljanak a faszba azt nem lessz senkinek se gondja
  • Tinman #319
    Ugyan már :-)

    Mivel ebbe a topicba már 319 hsz van ezért semmi értelme nincs egy másikat nyitni, csak azért, hogy ott tomboljuk ki rokonszenvünk a játék irányába :-)

    God of War-al sincs olyan hú de nagy gond, csak szereti néha egy kicsit chatre venni a figurát, meg értelmetlen dolgokon felrántani magát.
    Ha nem is akarja meglátni a jó szándékot Fyrex-ben, akkor még nagyon sokáig elszitkozódhat itt magában... szvsz nem sok reakció lesz rá.
    Tessék tudomásul venni, hogy Fyrex a topic gazdája és szeretné, ha 1-2 dolgot betartanánk. De ha nem ő lenne ez akkor is az Onimusha topic és hellyel-közzel jó lenne a témához tartani magunkat.

    Szerintem egyezzünk meg abban, hogy Onimusha kérdésben bárki bármennyit irogathat. Sőt egy ici-pici offolást is tűrjünk el, ha már valaki sokat hozzátett a topichoz. A kevés off alatt azt értem, hogy ne akadjunk már ki azon ha valaki megkérdezi, hogy tudunk-e az Onimusha-hoz hasonló játékot és ha igen akkor hol szerezhetné be stb.

    Peace
  • Fyrex
    #318
    sry :(((

    te mit szólnál egy egységes onimusha topikhoz? vagy külön jobbnak tartod ha nyit GoW egy Onimusha 2őt?
  • Tinman #317
    Srácok... elképesztőek vagytok.

    Fyrex jót akar ez egyértelmű csak kissé érzékeny.
    God of War meg minden magára vesz és hyperérzékeny.
    2 érzékeny ember jót akar = káosz.

    Tessék lenyugodni egy picit... olyan jó kis sorozat ez (1-4). Én személy szerint egy játéksorozatot sem ismerek melynek ez első része túlélő horror lett volna, a második kaland,akció, és szerepjáték, a harmadik kalan/akciójáték, a 4. meg szinte full akciójáték. És akkor még nem is említettem a Blade Warriors-t ami 100%-ig verekedős sruff!
  • God of War
    #316
    Na látod pont ezért off ez a kibaszott topic mert most is belémköcc én csak leirtam hogy mért akarok Onimusha topicot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4444
    Már asse érdekel hogy banolnak a sok csunya beszédért
    UI:ha mégegyszer anyázol vagy valami családos kis rossz beszolás baj lessz
  • Fyrex
    #315
    jólvan reménytelen vagy én normálisan felteszek vmit és káromkodsz

    anyucinak otthon bizonygasd hogy milyen értelmes gyerek vagy...bár látom a fórum fogalma örök rejtély marad sekélyes elméd előtt

    külön elnézést kérek a többiektől hogy szétoffoltam a topikot, nem fog előfordulni többet ha végre nem kóstolgat ovis barátom
  • God of War
    #314
    most már 313:)
  • God of War
    #313
    Ha ezt most tölem kérded hogy mért akarok Onimusha topicok akkor tesék a válaszrá:
    Azért mert unom ba..meg hogy álandóan engem cseszegecc minden sz*r ért mint pl az elözö HSZ-ekel én nem megszabadulni akarok töled bameg ha nem nyugalmat ahol nem lehet minden második HSZ-em off igy már érted?
  • Cophy
    #312
    már túl is jutottam
  • Cophy
    #311
    a 9. küldetést nyomom a tetőn vagyok ohatsu-val de két ajtón nem tudok bemenni
    hogy jutok be?
  • Fyrex
    #310
    haveromnak megvan az Onimusha 2
  • Fyrex
    #309
    ti valamit félreértetek

    ki mondta hogy nem beszélgethettek az onimusha 2ről? én kifejezetten örülök ha beszélgetnek arról, én személy szerint nem javaslom az onimusha 2 topik nyitását, elmondom miért, max elküldötök a pi*ba :)

    szóval: 1; ez a topik is még csak 300 hsznél tart, tehát abban sem lenne több, ergó érdemesebb lenne ebből egy össznépi onimusha topikot csinálni, felőlem lehet vki házigazda közületek ha ez megnyugtató 2; azért akarsz onimusha topikot hogy megszabadulj tőlem, de ez megint egy hibás ötlet, mert oda ugyanúgy írni fogok mint ide

    várom az észrevételeket :)
  • God of War
    #308
    Az baj:(
  • Tinman #307
    Origiba beszerezni idehaza szinte már lehetetlen (nekem nem sikerült, credit card meg ebay nem játszik nálam)... :-(
  • God of War
    #306
    Nem tudom
    Valszeg ha origi lessz akkor tárgytalan:)
  • ffxi
    #305
    Azért kérdem, TE. Ha origin, akkor tárgytalan.
  • God of War
    #304
    Jah hogy vegyem meg és ha végigtoltam paszoljam oda neked?Agyafut vagy:)
    ha szerzek valszeg origi lessz
  • ffxi
    #303
    Másolt vagy origin? És átpasszol-e nekem?
  • God of War
    #302
    Persze hogy akarok szerezni egyet.
    De az uccso 3kérdést nem értem:)
  • ffxi
    #301
    Gondolom be akarsz majd szerezni. Mibe? Biztonsági másolatba? Akkor megbeszéljük majd?
  • God of War
    #300
    Az!De az vigasztaljon hogy én sem toltam vele
  • ffxi
    #299
    Én nem toltam vele :P. Nagybűn!?
  • God of War
    #298
    Hopp nem tirex Fyrex sorry
  • God of War
    #297
    Nyugi lessz Onimusha2 azaz kettes topic:)
    Addigis ne huzuk Tyrex agyát.
    Lehet a 2.részről csak ahoz ojan embereket kell találni akik toltak vele.
  • ffxi
    #296
    Fyrex!
    Igazuk van mert azok a gémeknek már leáldozott. Szegénykék hol tudnak erről beszélgetni, ha nem itt?
  • Tinman #295
    Nem volt hátsó gondolatom becs szó.

    Kár, hogy 2. részről nem nagyon lehet sinkivel sem beszélgetni, mert idehaza már nem kapni, letölteni meg nehézkes, pedig frankó kis rész az is :-(
  • Tinman #294
    Szépen nyithatsz egy Onimusha 2 topicot, ugyanis az nincs :-D