453
Onimusha: Dawn of Dreams
  • God of War
    #373
    király vagy vazze:D szerintem még senki nem jutott el a 100ig
  • ffxi
    #372
    Na végre, meg van a 100-dik is. Vért izattunk, készüljetek majd fel a legrosszabbra boss-ok jöttek!

    De viszont cserébe 300-as fegyver+Rosary ami tölti 1xre MP-t, HP-t és OP-t. Megérte az biztos. Másfél napos munka volt.

  • Tinman #371
    OFF:
    ISDN is Dial up, elvégre egy xy számot tárcsázol egy USB-s modemen keresztül, csak digitálisan kapod a jelet, no meg fel tudod használni a +1 vonal csatornáját is.
    De vágom... akkor 56.6. Ugh... toltam én is azzal -de még 33.6-al is előtt sokáig-, gyilkos.
  • ffxi
    #370
    Aláírásom minden L árul.
  • Tinman #369
    ISDN-ed van? Azzal simán leszedhető... kb. 2-3 nap és lent van. 56.6-al már qrva gáz lenne... min. 6-7 nap.

    82. pálya nagyon szép! Gratula!
  • God of War
    #368
    hajrá.
    Én mostanába nem tolom mással vagyok elfoglalva egy jobb gémel:D
  • ffxi
    #367
    82!!!!!!!!!! És most pihizunk és holnap lehet meg lesz a száz, ha nem lesz áramszünet. Akkor megölöm magam.
  • ffxi
    #366
    Amíg nincs szélessávum addig meg van kötve a kezem
  • Tinman #365
    12:07 lett végül az Onimusha 2. össz végigjátszási ideje. Továbbra is azt mondom, hogy köreket ver az 1. részre, és bizony a 3. résznél is jobb, de a 4.-et alúlról súrolja.
    Nem kérdés... aki még nem játszott vele pótolja be.
    Most láttam, hogy "végtelen" magyar torrent oldalon az 1. rész nem olyan rég került fel -és ahogy elnézem lesz folyt. köv, tehát lesz 2. rész is ott!-, szóval hajrá FFXI!
  • Tinman #364
    Természetesen igen.
  • ffxi
    #363
    51 mint Area 51 a rekordunk. Holnap megdöntjük a komámmal, sőt lehet, hogy 100 is meg lesz. Ja és ha más karakterrel megyek akkor a neki megfelelő fegyvert kapok realm-ban?
  • ffxi
    #362
    Oké! Majd jelentkezem.
  • God of War
    #361
    ezt máhalotuk!
    a srác visszakérte ez mindenki tudja mert leirtad egy párszor:DDDD
    Nehogy megsértögy:)
  • Dajin
    #360
    aki akezével bunyozik roberto, vele pokot nemkellet kinyirni, max tenkaival és sokival volt valami hasonló az 5-6 pályánál de ott csak ütni kellet, amugy a 80-as szintig két és fél ora alatt letoltam, elég sokat kritikalozva, mer fél kilenckor kezdtem és 11-kor szoltak át szüleim hog hagyjam abba és még volt etgy rakat cuccom.. de azota a srác viszzakérte a gémet és nemnyomtam tovább
  • God of War
    #359
    nem tudom miröl beszélsz sorry ird le pontossaban
  • gator
    #358
    Hat az jo kerdes melyik palyan vagyok :) de egy nagy magas szoke haju csavo van velem , vele egyutt tudjuk ( csak kezevel bunyozik ) nyirni a pokot .
    Keressek valami kulcsot ? :) vagy hogy
  • God of War
    #357
    ez most nem érthetö kérdés mert több is van:DD
    Ha a negyekid pája végén avgy amikor kétkulcsot kellet belerakni egy ajtóba akkor csak annyi a dolgod hogy amikor csap az a dög akkor védekezel és utána utöd.
    Ha még nem vagy annyira tapasztalt a játékba akkor varázsolj és ugy üsd:)
  • gator
    #356
    Egy nagy poknal vagyok aki allandoan tojja a kis hulye szornyeket , es amikor odamegyek a fejehez hogy oljem egy kicsit akkor jon a nagy labaval es szet kaszabol mindenkit . Nem tudja valaki milyen idokozonkent vagy mi miatt kaszabol egyet ?! mert ha vedekezek akkor is kinyir ... :(
  • Tinman #355
    Annyira azért nem lehetetlen. Egy külf. fórumon olvastam, hogy 5-6 óra között tolta le a 100 pályát egy srác. Ő írta, hogy a 100. pály a végén van egy BOSS és aztán a legjobb kard.
    Mindegyik Onimusha-ba az egy picit baromság, hogy gyakorlatilag a végjáték előtt vagy csak annyira erős, hogy megszerezd a Dark Realm-es kardot. 1. részbe is a Demon King előtt kb. 15 perccel lehet megszerezni a legütősebb kardot ami egyesíti a 3 ORB erelyét.
    A 3. részbe Nobunaga előtt tudsz lemenni abba a Dark Realm régióba ahol a brutál kard van.
    A 4. részbe mondjuk van némi esélyed akár a 12. pálya körül (a Rosary of HP miatt) megszerezni a "kick ass" kardot, de akinek ez sikerülne arra mentoromként fogok tekinten ;-)
    Sokkal reálisabb az utolsó BOSS hadsereg előtt DR-be próbálkozni úgy, hogy Rosary of HP, MP, OP-k fent vannak.
  • God of War
    #354
    Halottatok már olyat hogy valaki eljut egy délután allat DR-be a 80.as szintig ez lehetetlen.
    Max ha ezerszer meghal utána esetleg.
  • God of War
    #353
    Aha jó egyesseknek.
    És végig nyomtad már a dark-ot?
    Valaki végig nyomta?
  • Dajin
    #352
    mér megint baromvagy és megint offolsz, és most hogy szoltam hogy ne offolj, má 2 off-ot sikerült csinálnod...
  • God of War
    #351
    Má nincs nálad a gém hahahaha
    :D:D:D:D:DD:D:D::D::D::DDDD:DDD
  • Dajin
    #350
    elég ha 40-ig lemész én 80-nál tartok:D 40-nél kapod az Excaliburt..
  • God of War
    #349
    Hát igen de akko is nyomhatja ha egyedül van legalább gyorsabban meglessz,és hamarabb tovább jut.
    Javaslom hogy minden pálya végén menny le Dark Realmsbe hogy fejlögy és legyem Medleved mert az kell majd a végére meg ha lejucc a 60-70-es szintig akkor kapsz ugyis cuccokat
  • Dajin
    #348
    ha gyorsan nyomogatod az x-et előbb megjelenik, bár ezt inkább csak akkor kell használni ha sokan vannak és sietős
  • God of War
    #347
    SZivni kell(x)
    és egyszer csak megfogod látni adig kell ütni ming elnem tünik és igy tovább:)
  • gator
    #346
    A barlangos resznel vagyok es Tenkaijal ... Amikor bekerulk egy olyan reszbe a barlangba hogy ket holttest van egy melyedesben es valami elektromos leny allandoan kinyir , es nem latom hogy hol van igy meg se tudom sebezni !
    Hogyan tovabb nem tud valaki segiteni ?
  • Tinman #345
    Még nem dobtam ki, hiszen szombaton nyomtam végig az 1-et, a 2.-at is akkor kezdtem el, de már a végé felé járok. Ha valamelyik torrent oldalon fent vagy te vagy egy haverod írj p.ü.-t és segítek.
  • Tinman #344
    576-nál már rég nem azok a PROFI cikkírók vannak, mint voltak így a véleményükre kb. annyira adok mint a GS-ra.
    Igen, elfogult vagyok mert talán én vagyok itt az egyetlen, aki az összes részt végigjátszotta (2. rész 80%), de lehet, hogy tévedek és te is mindet lenyomtad.
    De a lista csak a személyes véleményemet tükrözi.

    Az 1. résszel az a baromi nagy baj, hogy csináltak egy szamurájos Resident Evil-t, melyet egyetlen délután végignyomsz és utánna irány a trash. Anno Onimusha 1 10.000 Ft-ért jött ki... 5 óráért 10.000 Ft baromi érvágás.
    De nem is ez a legnagyobb baj vele hanem az, hogy egysíkú... nem rossz játék, gyakorlatilag Nobunaga kastélya körül bóklászol és ennyi. Nagyon kevés tárgy, kevés fegyver és csupán 2 db irányítható kari. Ez nem sok.

    Ezzel szemben a folytatás 3-4x olyan hosszú, mint az első rész!
    A viselkedésed a !BARÁTAIDDAL! BEFOLYÁSOLHATJA egyes helyen a sztorit!!!
    Nagyon jó példa erre, ha Kotaro-val nem foglalkozol eleget, akkor az erdő sűrűjében eltévedt Jubei-en NEM fog segíteni, így NEM irányíthatod Kotarot, NEM mehetsz le 2 db. Dark Realm pályára!
    De eddig vagy 7-8 helyen voltam úgy, hogy jött a barátom segíteni, mert jó cuccokat szereztem neki!
    A 2. részben gyakorlatilag kereskedni lehet és legalább 30 picike kis mellékküldetés teljesíthető!
    Remek zenéje van, kellően hosszú, 5 fegyvered lehet (1. részben csak 3).
    A barátaid páncélját, fegyvereit, szuperfegyvereit MIND-MIND kicserélheted!

    Ettől függetlenül megértem azt is aki nem szereti, hogy egy akciójátékban rengeteg kalandelem van. Én eléggé kaland lelkületű vagyok, emiatt nálam az 1. rész sajnos olyan közepes érzést sugároz. NEM VOLT ROSSZ, de a 2. lenyűgözött az 1-hez képest.

    Egy biztos... a 4. áll a dobógó csúcsán :-)
  • Dajin
    #343
    na, tinman csak tevagy ennyire elfogult, amugy sokak mások szerint is az ELSŐ résza legjobb, a második pedig az egész sorozatban a leggyengébb, ezt nem kukacoskodásból mondom, és pár 576-os szerkesztő is igyvéli, nade mondom az én véleményemet:
    1.hely: Onimusha1(rettenet jo hangulata van bár tény hogy első végigjátszásra 6 ora volt,szal téleg rövid)
    2. helyezettek: Onimusha4(ezt csak kölcsönbe kaptam havertol bár josokat toltam, és megis veszem majd de most mgs3-at vettem)és
    Onimuhsa3
    3.itt a blade warriors és az Onimusha2
  • ffxi
    #342
    Ne már kidobtad? Az első 2 Oni-val nem jácottam :(
  • Tinman #341
    Kb. 2 napot szántam rá, hogy felkutassam kis hazánkban, DE SEHOL nem láttam.
    Így egy biztonsági másolatra tettem szert, mert elveszett az eredeti... így természetesen ára sincs és végigjátszás után kuka.
  • God of War
    #340
    Aha értem az Onimusha 2 neked origi?
    Ha igen akkor aladó?Ha igen akkor mennyiért?:)))))
  • Tinman #339
    A 2. rész alcíme: Samurai's Destiny
    A Blade Warriors egy verekedős (Mortal jellegű) felejtős game.
  • God of War
    #338
    Az Onimusha Blade Wariorr az nem a kettő??
  • Tinman #337
    Gyerekek... toljátok a 2. részt... csak lesek!
    Meglehetősen igényes és elég sok kalandelem van benne. Lineáris ez a rész is, de azért vannak benne nagyon érdekes mellékágak. A tengerparton ma qrva nagyot döbbentem! Valami eszméletlen igényesen néz ki a víz és 1-2mp-ig nem is értettem, hogy miért... aztán koppant az állam. A tenger hullámzása olyannyira reális, hogy nem is rajzolva vagy animálva van, hanem rendesen a a valódi tenger hullámait építették be.
    Az FMV vidikből eddig nem olyan sokat láttam, de ami volt az barón nézett ki.

    Szóval a személyes Onimusha toplistám így néz ki:

    1. Onimusha 4.
    2. Onimusha 2.
    3. Onimusha 3.
    4. Onimusha 1 (pofátlanul rövid és kicsit Resident Evil beütésű)
    5. Onimusha: Blade Warriors
  • ffxi
    #336
    Minden elismerésem, és mond érdemes végig vinni hardon a story-t? Kapunk vmi extrát?
  • Dajin
    #335
    ja de ha valaki nekifog a 100-nak, akkor legyen szabad 3-4 orája mer aér kellet abbahagynom nekemis mer fél kilenckor nekiültem, azt este 11-kor voltam 81-asnál és kikellet nyomnom mer szüleim aludni akartak:D amugy 100-as páncéllal meg valami 150-200 körüli kardal cucc használat nélkül kb 50-60 szintig ellehet nyomni, de utána márcsak folyamatos critikal,varázslat,átváltozással lehet menni, mer ilyen hatalmas csapkodos logó nyelvű k. nagy oriások vannak, és azok ekkore szintbe is ledarálják az embert, szal egy folyamatos critikal ahgyo tudjátok, a végén már szinte csak varázslatból lehet, meg néha néha rendesen is, mivel ottmár elég sok olyan támadás van amit védenise lehet, mer töri a védelmet, szal max amikor vmi gyengébb genma akar csapdosni, de ebből lehet szopás is hogy ameddig ciriticallal szorakozol hátbacsapnak
  • God of War
    #334
    az bizony rekord:)
    off valaki tudna a DMC3 topicba válaszolni a kérdésemre