453
Onimusha: Dawn of Dreams
  • Seth
    #413
    8. pályán vagyok. Kis tipp hogy kinek melyik fegyvert fejlesszem, most már nem akarom feleslegesen elosztogatni az xp-t.
    Ja igen, pajzsból lesz másik mindenkinek vagy arra nyugodtan nyomathatom a level upgradeket??
  • Tinman #412
    Gratz! Jól nyomod!
  • Tinman #411
    Tégy úgy mintha lelket szívnál... pár mp elteltével megjelennek 15-20 mp-re.
  • ffxi
    #410
    Már stage 11, tévedtem lehet még a hónapban lesz meg.
  • Cophy
    #409
    Ma Tenkai-val indultam Dark Realm-ba, de a csáposokat nem tudtam megölni, nem jelentek meg, csak a karjuk akármit csináltam!
    Hogyan kellene?
  • Dajin
    #408
    hát pedig ha kinyirod adögöket leszál...
  • Cophy
    #407
    Sajna az én legyem nem száll le, csak nyomatja a mérget mega ellenséget


    ????
  • Dajin
    #406
    nem, a light-os fegyvereknek van oylan varázslata, hogy iylen fénygömböket varázsol, amik tudnak repülni, ezér a magasan vahgy meszze lévő ellenségek ellen jó, az attack wawe= támadási hullám, amikor csapsz pl akardal, akkor kijön belőle egy sugár vagy valamia vágás mentén, de ezzela röpködöket nemlehet leszedniu, mivel ezek egyenesen előre mennek
  • ffxi
    #405
    Pípöl! Előcsalogattam az oni fokozatot, hű de szívás ez a fokozat. Csupán két esély az életben maradáshoz. Magyarán kétszer üthetnek meg, az elő ütésük 1-re viszi a HP és a köv pedig tujdátok ti is.

    Nem olyan mint DMC-ben, mert ott az ellen 1 ütéssel meghal, itt ugyanúgy kell ütni. Ez pár hónapba fog kerülni.
  • ffxi
    #404
    Az a attackwave, nem?
  • Dajin
    #403
    én felütéssel csináltam ki a repkedő kárytás mágusokat, hátra+négyszög+r1
    aza baj hogy néha teleportálnak, meg ha van ligthos kardod/fegyvered, akkor ha azzal varázsolsz egy lev2/lev3-at akkor a repkedő fénygolyok amik köjöttek a kardodból, leszedik ezeket(persze ha nincs tele a páyla más dögökkel, mert leirtottad a többit)
  • Tinman #402
    A legyet a legegyszerűbb leverni :-)
    Amikor leszáll ütöd ezerrel, de vigyázz, hogy mindig mozgásban légy, mert ha nem mozogsz rádszáll és mire felkelnél már megint elrepült. Közben persze amíg a levegőben van addig a katonákat mindig le kell írtani!
    Amikor az elektromos támadással jön, akkor védekezel és semmi bajod nem lesz.

    Az elszívó/fagyasztó dögöket nehéz leverni... nekem az jött be, hogy négyzet+X gombokat egyszerre megnyomva Soki elég nagyot üt, ilyenkor a levegőben lévő ellenfelet is le lehet ütni. A másik ami hasznos ott is a folyamatos mozgás, ne engedd, hogy a varázskor bezáruljon amikor rádteszik.
    Dark Realmet érdemes Rosary of Health, MP-vel csinálni (tudod a nyakláncok amik töltik az MP-t, HP-t vagy éppen az OP-t).
  • Cophy
    #401
    Ja, még azt is szeretném tudni hogy Dark Realm-ban a 30. pálya környékén jönnek olyan röpködő absorb elszívó fagyasztó valamik nem tudom azokat sem legyőzni. cak ott kergetőzünk míg meg nem unom és kikapcsolom...ti hogyan csináljátok??? mondjatok már néhány mesterfogást! előre is köszke',:;
  • Cophy
    #400
    Ha jár még ide valaki segítsen már!
    a17-es pályán roberto-val kellene megölni egy darazsat...
    hogyan kell meg se tudom sebesíteni!!!
  • God of War
    #399
    :)
    királyok vagytok:)gratz!
  • Tinman #398

    Sirályos
  • ffxi
    #397
  • ffxi
    #396
  • ffxi
    #395
  • ffxi
    #394
  • ffxi
    #393
  • ffxi
    #392

  • ffxi
    #391
    IMG]http://iaro.srv.hu/kep/1PDVD_011.jpg[/IMG]
  • ffxi
    #390






  • ffxi
    #389
    IMG]http://iaro.srv.hu/kep/1PDVD_011.jpg[/IMG]

  • Tinman #388
    Luis Frois-t legyakni nem olyan egyszerű!

    Megoldás: A késekkel nyomul akkor próbáljátok meg visszaütni, nem baj ha teszem azt oldalról csapjátok meg az éppen repülő kést, de a lényeg, hogy üsséték vissza.

    Az "órás" támadása elég idegesítő... csak úgy tudod magadról levenni ezt a támadást, hogy mihelyst rádteszi azonnal és masszívan támadod, próbálkozhatsz a legerősebb támadásaiddal is, sőt a négyzet+X gombok együttes megnyomásával Soki elég erőset üt, azzal is próbálhatod.
  • gator
    #387
    hi!
    A 10 palyanal tartok es van egy boss aki allandoan lathatatlanna valik es keseket dobal , ez meg elviselheto, de nem tudom hogy hogyan tudnam megsebezni a masik meg az hogy valami bombat dob rank es akkor felrobbannunk es annyi , nincs menekves :S
    valaki nem tudna egy kicsit segiteni mi a teendo ?! :(
  • Dajin
    #386
    az szép:D amugy azt nemnéztem meg ha normalba végigtolja az ember, azzal az álással fejlesztett karival lehet hardba menni?
  • God of War
    #385
    Nem vagyok féltéken csak ideg volta rá picikét de már elmult:)
  • ffxi
    #384
    Mini Boss-ok az első két félidőben és utána egy polipszerű lény, nagyon kegyetlen kicsi életet vesz le a critical. Legalább 20x kellett neki beadni, hogy kifeküdjön.

    Amúgy a srác az új karddal single-be is végig ment még1x Soki a 100-zat :) Igaz az új karddal könnyebb így. Szal egyéni rekord is meg van döntve. Majd hozok képeket.
  • Fyrex
    #383
    GoW kérlek nem kell féltékenynek lenni, hanem inkább elkéne ismerni a másikat

    senki nem mondta neked h add kölcsön, magadtól döntöttél így
    énis mondhatnám neked hogyha nem nyitok meg itt egy két topikot te nem tudnám a játékról...

    és tessék már végre használni a pm-et

    köszönöm!
  • God of War
    #382
    Mámegint nagyra vagy a te 80as szintedel mondtam hogyha én nem adom oda akkor te asse tudod hogy mijen gém.
    Bocs Fyrex az offért
  • Dajin
    #381
    de amugy szép az a százas szint, ja és irná öbbet a föbossrol a Dr-ből? thx és grat
  • Dajin
    #380
    akkor az egyéni rekord még az enyém 80-al:))
  • Tinman #379
    Igen.
  • Dajin
    #378
    eccere lehet menni 2 karival dark realmbe?
  • ffxi
    #377
    Jól vanna, majd nektek is sikerülni fog. Csak basztatta a csőrörunket, hogy vajon mi lesz a 100-dik??????

    De további feladat a többi karakterrel, mert ugye Soki(LV100!!!) volt player1-en. Most az player2-ön lesz és a többit player1-en. Soki támogatása nélkül azért nehéz lenne.

  • Fyrex
    #376
    grat!
  • Tinman #375
    Aztaqrva! Nem semmi!

    Gratz!
  • ffxi
    #374
    Ketten csináltuk.