3334

  • DanielT
    #1291
    Ez az E36 volt a szememben BMW történelmének formai mélypontja az új 7-es előtt :)

    A segge még oké, de az eleje... képtelen vagyok megszokni azokat a kocka lámpáit.
  • MaSzKa
    #1290
    már 3éve láttam 7-800eFt-ért magyar papírral
  • MaSzKa
    #1289
    és valami ilyesmit csinálnék belőle :D







  • DanielT
    #1288
    Hű, annak aki ilyen kérdést fel tud tenni, nincs mit magyarázni... :)

    Nem is teszem, csak berakok pár képet...



  • 0ppika
    #1287
    hát magyar papírral az a kicsi olyan 1 misi lehet amit hozzá kéne dobnod ...
  • 0ppika
    #1286
    pl az hogy igényesebb, minőségibb, modernebb mint egy fele annyi idős középkategóriás "autó" ...
  • DanielT
    #1285
    Persze, 95%-ban legyilkoltak, ahogy kb az emberek ilyen százaléka igénytelen büdösparaszt :D A maradék 5%-ra kell vadászni :)
  • MaSzKa
    #1284
    ha nemkem lenne most 5-600eFt-om még dobnék hozzá 1 kicsit
    és akkor már BMW E36 325i vennék

  • DanielT
    #1283
    Volt a használtautón egy automata 1.6-os, 50 ezer valós kilóméterrel, totálisan szalonállapotban, magyarországi... azt a hirdetést naponta megnézegettem :D 900,000 Ft volt asszem.
  • 0ppika
    #1282
    nem a belsejéről van szó, mindenre lehet vigyázni természetesen, de 100ból 1 autónak volt 20 év alatt egy tulajdonosa szerintem, és a sérülési arány mégrosszabb lehet ...
  • Ronny
    #1281
    mi értelme 20 éves prémium autót venni?
  • DanielT
    #1280
    Te csak tudod. Most is van 89-es évjáratú autóm. Olyan belül hogy megnyalnád ha meglátnád. Pedig csak egy 205-ös Peugeot.

    500k -ért korrekt autót vehetne Ausztriában vagy Németországban, de itthon is ki lehet fogni, pl ami itt van lentebb aranybarnában.

    Tény, hogy az igazán tip-top darabok ennél többe kerülhetnek.
  • MaSzKa
    #1279
    gyönyőrű
  • 0ppika
    #1278
    ja így kép alapján, nem egy autót néztem meg mielőtt megtaláltam a mostanit, utaztam sokszáz kilómétert többek között ilyen szép fotók miatt is totál feleslegesen, a valóság köszönő viszonyban sem volt a képekkel, amúgy ez a 12 szelepes 2000-es motor sem a legjobb választás, sokkal többet eszik mint az 1,6 vagy 1,8 és alig-alig erősebb, nem emiatt lett legenda a bmw sorhat ...
  • MaSzKa
    #1277
    én majdnem ilyet vettem
    BMW E30 320i Coupe 136Le
    gyári alufelni
    M hátsó szány


  • 0ppika
    #1276
    szalonállapotban "menne" el, csak még nem használtál ennyi ideig semmit ... ennyi pénzért csak szétgyilkolt rozsdaboglyát kapna ...
  • MaSzKa
    #1275
    #1260

    ez szép állapotban van
    gondos tulajdonostól

  • DanielT
    #1274
    Nem a frászt nem. Teljesen tönkre lehet gyilkolni szakszerűtlen használat mellett egy pár éves autót is, de pl tőlem egy 20 éves is szalonállapotban menne el. Simán megvehetsz egy jó állapotú E30-at, alkatrész olcsó és van is hozzá, nem rossz választás. Ami rossz az az itthoni kínálat.

    Honnan a viharból jött ez a 93 -as szám egyáltalán?
  • Animefox
    #1273
    najó... feladtam
  • MaSzKa
    #1272
    ezt így nem lehet kijelenteni

    1óra alatt is ki lehet nyírni 1 új BMW-t is
  • Animefox
    #1271
    vagyis hogy ha régebbi akkor már minden jót cserélni kell és az egy vagyon...
  • Animefox
    #1270
    Nem érdemes 1993 előtti BMW-t venni mi???
  • 0ppika
    #1269
    sajnos sehogy, a kormány meg a vezetőülés kopottséga sokat elárul, de ha rendesen szervizelték végig nem számít hány km van benne (egy bizonyos határig) ...
  • MaSzKa
    #1268
    nem lehet tudni

    pont leírtam ahol lehet állítgatják visszatekerik a kocsikat

    ha újat veszel akkor talán van bent 1km
  • Animefox
    #1267
    honnan tudom meg hogy valójában mennyi a km???
  • 0ppika
    #1266
    el ne hidd már az ilyen nevetséges 160e km-et egy 20 éves autónál, én 12 évesen vettem az enyémet 260-al ...
  • Animefox
    #1265
    Tök jó árban találtam kocsikat és egy szakszerű szereléssel nem lehetne rossz. 160.000km az már nem is rossz ugye? Tényleg azért létezik barátságosabb BMW ?? Mer amiket látok azok olyan maffiás, diller féle cigány autó... komolyan. Rossz érzést kelt. 1993-as típusokat néztem, de az alap 316i E30 sokkal barátságosabb kinézetre... jobban elnyerte a tetszésemet mint a nála sokkal de sokkal újabbak. :( Az az igazság hogy nem vagyok oda az autókért mert én motor párti vagyok, de most akkor is autó kell nekem kényszer alapon...
  • MaSzKa
    #1264
    ha közepesen van hajtva kezdetektől amennyire kell akkor sokáig autó
    lehet

    a mai új autóknál meg már nem az első 3 szempont a minőség :(
  • Animefox
    #1263
    Tudom, tudom, azért keresek embereket akik tudnának jó tanácsokat és tippeket adni. A kocsi vásárlása év vége felé esedékes. Nézegetem ezeket az egyéb kocsikat is, de hát szerintem ezekben a so'90 kocsikban detto nem lehet megbízni. Kifoghatok bármelyiknél szart és aztán befürdök... Egyik ismerősömnek van egy 89-es E30 316i-je és abban viszonylag kevés km van. A lényeg hogy sose viszi szervizbe mer kutya baja sincs. Ő is mondta hogy az a baj hogy sokan megvesznek az erejétől és túlhajtják. Az öreg ipse 89 óta alig párszor tekerte fel 200-ra ... finoman vezeti. Szóval így nem csoda hogy az övével kutya baj sincs...
  • MaSzKa
    #1262
  • Animefox
    #1261
    TEEEE, ne nevess de kombit akartam!!!!!!! XDDD Azért mert abba lehet pakolni és amúgy Franciaországot céloztam meg, ott van egy haver!!! Ki mennék dolgozni, csak hogy a faluban nincs semmi közlekedés!
  • MaSzKa
    #1260
    erre érdemes lenne ránézni BMW 320i

    átlag fogyasztás 9Liter
    6henger-es motor nagyon jó
    erős
  • MaSzKa
    #1259
    a km-ert nem kell nézni mert 70%-ba kamu

    minden autókereskedésba alap hogy van 1 ember aki visszatekeri a nagyobb haszon reményébe

    ebbe leleményesek a magyarok meg a patkolásba :(

    amúgy lehet szűkíteni a kört mit nem szabad megvenni meg kitől

    nőktől se szabad venni autót mert azok össze vannak karcolva általába
    azt se tudják mikor kell cserélni olajat stb.
  • MaSzKa
    #1258
    vagy vegyél kombit
    azt annyira nem szokták venni a fiatalok
  • MaSzKa
    #1257
    "Első kocsi vásárlása előtt vagyok"

    vigyázz mert így hamar ráfázhatsz ha nem vagy elég óvatos
    ez bármilyen márkára igaz

  • 0ppika
    #1256
    nem csak a gyilkolászásról van szó, 20 éves autóban rengetek kilóméter lehet, és a kaszni is nagy eséllyel lehet rohadt ...
  • Animefox
    #1255
    na, 400-at szánnék rá, esetleg ajánlatos a km-t nézni ugye??? Hogy megkímélt legyen... Mert 400-ért már ha keresek, találhatok megbízható kilencvenes évekbeli autót. Csak nekem a BMW egy olyan biztos érzést áraszt magából. Első kocsi vásárlása előtt vagyok. Mai új autóra semmiképp se gyűjtenék, még hitelre se. Kiábrándítóak a mai kocsik.
  • MaSzKa
    #1254
    nagyon jó kocsik ezek
    csak ne fiatal sokadik ismeretleneredetű és állapotút vegyél

    ezt olvasd el
    http://nepitelet.hu/index.php?op=itelet&cat_id=27114
  • Animefox
    #1253
    Oké, akkor itt is csak megerősítést kaptam. Szóval magyarul egy jó típust kell kifogni és megkíméltet, kb 7-800 ropi körül. hasznaltauto.hu-n is így láttam. BMW-t akkor ennyiért nem érdemes venni. Igen, gondoltam hogy egy tipikus olyan márka, amit imádnak gyilkolászni.
    Najó, akkor keresek másik fajta kocsit, ami megbízhatóbb. :(
  • MaSzKa
    #1252
    400eFt-ért azért kap sztem már 1 alap jó bmw-t