3334

  • 0ppika
    #1771
  • DJ Skyline
    #1770
    voltam oldtimer expon, és szemügyre akadt pár finomság. :)



  • bboyatty
    #1769
    Zsiiiiir...
  • 0ppika
    #1768
  • 0ppika
    #1767
    amúgy meg ez az eredeti ... ezt valami iq huszár írhatta át, aki nagyon értheti a témát ... az ilyenek miatt olyan a bmw-sek megítélése, amilyen ...

  • 0ppika
    #1766
    nem hát, 6tól felfelé is van élet
  • SpeedXHUN
    #1765
    Nem csak a 6 hengeresé a világ!:D
  • SimaSuna #1764
    Video.Racing-en találtam :)

    Nincs M6-os BMW-m. Nem vagyok versenyző és nem hordok overállt,
    Európa egyik legszebb, legjobb autóját vezetem és rajtam kívül több ezer autótulaj tudja hogy mire gondolok ha azt mondom M3.
    A fordulatszámmérő simán elhagyja a 8000et és nem örülök ha az emberek összekeverik az AUDI-t a BMW-vel.
    Büszkén gondolok az E90 CSL, E30 M3 legendákra és számos más BMW típusra.
    Szeretem a BOSCH alkatrészeket, a HELLA lámpát, a hátsókerékhajtást és a Soltvakerti találkozókat.
    Itt élek Európa szívében. Száguldásban Mi vagyunk a császárok és igen is a BMW MOTORSPORT-os autók vannak a legközelebb az aszfalthoz.
    BMW, én így szeretlek.
  • GregSB
    #1763
    BMW M logó színeinek története.

    Röviden: A piros szín a Texaco színe volt. A kezdetek kezdetén ők voltak az M Racing szponzorai. A baloldali világoskék a Bajor régió színe, a kettő közötti lila pedig a két szín közötti átmenet.
  • malter
    #1762
    1.8ast vegyél sztem nem fogod megbánni(föleg hogy dinamikusan vezetsz)
    én is azzal kezdtem,majd 320 és végül 325:)
    persze ezek E30 nem voltam elengedve nagyon,igy nem tudom e46-nál mekkorák a külömbségek
    DanielTnek e46 320van/volt ha jol emlékszem ugye?:D
  • GregSB
    #1761
    Pont most akartam linkelni :D
  • Daniel BMW
    #1760
    Ezt én is néztem. Nagyon jól néz ki!
  • DanielT
    #1759
    Gyönyörű a matricázás is, szépen kiemeli az íveket.





  • bboyatty
    #1758
    Nekem valami Motormax vagy mi... nem tul kidolgozott de BMW es nekem az szamit. Egy E30-ast ha talanak azt is vennek, de eddig nem lattam. :D
  • Daniel BMW
    #1757
    Köszi!:D Nekem Kyosho BMW-k vannak meg egy régebbi Autoart M635 CSI
  • bboyatty
    #1756
    Szep darab... Nekem egy z4-es roadsterem van, de az nincs ilyen szepen kidolgozva.
  • Daniel BMW
    #1755
    Individual 7-esem:




  • Ronny
    #1754
    Görögország
  • tiburon26
    #1753
    lehet.bar en eleg dinamikusan vezetek,magas fordulaton pörgetem a motort.
    amugy ez sajat tapasztalat.londonba dolgoztam tavaly par honapot autokat hordtam m.o.t.-ra(müszaki)es alkalmam volt par jobbacska autot vezetni.
    vezettem több bmw-t is es nagyjabol tisztaban vagyok az 1.8i kepessegeivel.persze messze nem m3.
  • 0ppika
    #1752
    "120pacis-arra megfelel hogy ha szük elözesbe belevagok kiszedjen a szarbol"

    na ebben tévedsz ...
  • tiburon26
    #1751
    kicsit mindketötöknek igaza van.es kicsit a közeput az ami nekem kell.nem fogok gyorsulasi versenyekre jarni vele es 50-el sem fogok varosban kocsikazni.
    ezert szerintem sem 1.6i sem 6hengeres 2.0i
    1.8i majdnem 120pacis-arra megfelel hogy ha szük elözesbe belevagok kiszedjen a szarbol!
    az 1.6i igy ki is esett mivel ismerösöm mondta(tapasztalatbol!)hogy fogyasztas szinte ugyanaz mint 1.8i de teljesitmenyben joval gyengebb
  • DanielT
    #1750
    Hogy a bélbe be lenne. Itthon ezeket forgalmazták, meg valami másik hasonló balkáni országban.
  • 0ppika
    #1749
    az még gyengébb, de szerintem e46-ban nincs, e36-ban volt, meg e90 ...
  • DanielT
    #1748
    Van 1596 köbcentis valóban 1.6 is.
  • 0ppika
    #1747
    Amúgy, ha van lehetőséged próbálj ki párat valami nagy használtautó telepen, és meglátod mi a különbség egy 16i, 18i vagy egy 20i között, és hidd el hogy a fogyasztás az annyi amennyit írtam.
    De ha attól megnyugszol hogy kis motorral veszed, és azt hiszed biztos jó lesz a fogyasztása is, akkor tévedsz ... ellenben nem fog menni.
    Igaz hogy e36 20i van (a lényegen ez most nem változtat) de mentem e36 18is-el, ami állítólag "majdnem úgy megy mint egy 20i" de hát a gazdáját kicsit elkeserítettem miután cseréltünk és kipróbáltuk, 100ig is kap jól, de utána meg elég csúnyán ...
    Persze a #1741 is igaz, de ha már egyszer BMW-t vesz az ember akkor az menjen is ... és vezettem e46 316-it, ami megy vicc, mert kb egy swift is megveri ... (ebből is 2 féle motor van, 1800 és 1900 cm3-s lefojtott motorok ezek)...
  • DanielT
    #1746
    Most nagyon füstöl, de itt a jó idő, megy gyűrűzésre, igazi BMW alázó vadállat lesz belőle!
  • Ronny
    #1745
    ennyiért kapsz már itthon is.
  • 0ppika
    #1744
  • DanielT
    #1743
    Egy 205-ös Peugeot. 1.4 60 LE, vajszínű/rózsaszínbe forduló gyöngyház fényezés, jobb első sárvédőív utángyártottal pótolva, szarul újrafényezve, bal ajtó meghúzva.
  • 0ppika
    #1742
    neked milyen autód van?
  • DanielT
    #1741
    316i? Városban megy 50-nel, autópályán megy 130-cal. Versenyautót akar venni, vagy egy jó minőségű kocsit, olcsóbban?

    Az emberek 95%-nak valós közlekedési igényeit egy 316i is kielégíti.
  • 0ppika
    #1740
    Mi benne az érdekes? Kérdezz bátran, szívesen válaszolok ...

    Amit belinkeltél az meg a gyengébb 18-i, nem az "IS" motoros, szerintem felejtős ...
  • 0ppika
    #1739
    Írtam hogy egy kategória? Nyilván meg kell fizetni a 6 hengert, de azt hiszem van értelme kicsit többet áldozni rá. Egy 16i-vel igaz hogy lesz egy BMW-je, de mire megy vele? Nézegetni szép, mert tényleg BMW ...
  • tiburon26
    #1738
    csak sajna nem euro4-es
  • tiburon26
    #1737
    a km kicsit sok de legalabb valodinak tünik.felszereltsege allapota megfelel.az arat is figyelembe veve
  • tiburon26
    #1736
    ezt
  • tiburon26
    #1735
    amugy ezt neztem ki eddig:
    http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=112819278&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&minFirstRegistrationDate=2001-01-01&maxFirstRegistrationDate=2003-12-31&minPrice=4000&maxPrice=6001&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&categories=Limousine&lang=de&pageNumber=1
  • tiburon26
    #1734
    lehet hogy van olcsobban de en a mobile.de-n nezem.es ott bizony dragabbak a dieselek.
    1.8i viszont rengeteg van meg ha 2001-töl nezem is.a dieselek mind 200.000km felettiek,a 1.8asok pedig 150e alattiak
  • tiburon26
    #1733
    erdekes dolgok amiket a 20i-röl irsz.megis jobban hajlok a 1.8i fele.
  • DanielT
    #1732
    A 20i baromira nem egy árkategória a többivel és kurvára ritka is. Még a 320d is drága neki ahogy írta, amit mondjuk nem értek, mert olcsóbban van egy tonna belőle mint a 316i pláne mint a 318i.