3334

  • 0ppika
    #1731
    Ha nem akarod megutálni akkor 20i-t vegyél, bár kérdés hogy mennyire érdekel a menetdinamika ...
    A 16i-t szerintem úgy felejtsd el ahogy van, nem megy, és alig eszik kevesebbet a nagyoknál.
    A 18i igaz hogy csak pár lóval kevesebb a 20-asnál, de akkor is sokkal, de sokkal jobban megy a 20-as, a 6 henger az 6 henger. A fogyasztása csak városban több, vegyesben max 1 liter. Teljesítmény adó lenne csak több, de éves szinten 5000 ft mit számít? Biztosítás meg egy kategória ...
  • DanielT
    #1730
    Ja, teljesítmény: 1.6 -os 116 lovas, az 1.8-as 143. Fogyasztásban elenyésző a különbség, szerintem nem érdemes foglalkozni vele.

  • DanielT
    #1729
    316i mellett az ár (vételi és fenntartás, főleg teljesítményadó) és nagyobb választék szól.

    318i mellett a nagyobb teljesítmény.

    Többet nem nagyon lehet ragozni rajta.
  • tiburon26
    #1728
    sziasztok!
    oszeszedtem egy kis penzt autora es mivel jo gepet szeretnek bmw-re esett a valasztas.E46.a 320d ara miatt kiesik.
    16i es 18i kozott vacilalok.
    velemenyeket kerek pro es kontra.minden adat erdekel,fokeppen a motor teljesitmeny elteres,fogyasztas.
  • Daniel BMW
    #1727
  • Zizou5
    #1726
    sracok, edesapame volt az m3as, szethajtotta a benne lévő motort, és halála elött vett bele egy vadonat uj m3as motort, nemetorszagbol. fél évet használta, utana meghalt. elakarta a család adni az autot, mert senki nem hasznalta, de elotte javitani akarták (kilincs, fedélzeti computer). elvittuk szervizbe, a szervizes osszetorte felvette rá a biztositast, (tobb autoval ezt tette) majd elmenekult. tehát összegezve m3as motor fél éves benne(a karambol miatt lehetnek aprobb serulesei, illetve 3 evig nem volt hasznalva, ebbol is szarmazhatnak problemak de ezek csekelyek, amikor ez megtortent indithato volt a motor) a kasztni szetvan teljesen, illetve a kasztnival van "baj" gondolom ertitek. ezert gondolkodtam rajta, hogy egy e36 3as coupe kasztniba atrakatom a motort, illetve aksi, diferencial, fékek bla bla szoval kompletten osszeraknam egy uj autot(ami nem lenne sok koltseg, csaladban van pár autoszerelo, illetve egyik györben dolgozik a bmwnel). ezert kerdeztem, hogy erdemes e bele vagni vagy sem, mert ha telleg oriasi oszegre rugna akkor tuladnek inkabb rajta. mellesleg a kpmtol van papirok, szoval ott nincs problema.
  • DanielT
    #1725
    "szerintem nem német autóról indultunk ki"

    Ez meg a legjobb... TE nem német autóból indultál ki, ÉN meg nem vagyok hülye, hogy a hazai viszonyok között keressek M típust, vagy bele BÁRMIT.
  • DanielT
    #1724
    A 130 ezret futott német M3 az nem kifejezetten a szar kategória. A regadót meg nem tudom mióta kell kifizetni, ha forgalomba se helyezed, csak a motor kell belőle, a többit meg eladod.

    Na mindegy, hagyjuk. Ha szerinted a 15 éves motorok 1 millába kerülnek, akkor légy ezzel a tudattal boldog. Vegyél is párat.
  • 0ppika
    #1723
    nem hátrálok ki, de tök felesleges, már 5 hsz-el ezelőtt megmondtam

    szerintem nem német autóról indultunk ki, megbaszhatod a 1,5 millás széthajtott m3-ast, mert ennyi pénzért kapal szart kapsz, és hogy itthon használhatsd még vagy 1,2 regadót fizesd ki ja ...

    http://www.bmwpower.hu/

    kapásból csak párat találtam, a legolcsóbb (3000-es csak) 700k, és csak a csupasz motor ...
  • DanielT
    #1722
    Jajó. Én meg olyanokkal akik a tényekkel szembesülve, köpködve kihátrálnak a vitából.

    Taníts, ha buta vagyok, nem szeretnék az maradni.

    Első lecke: Kérek bizonyítékot, hogy egy E36-ba való, használt M3 motor, 1 milliónál indul, ahogy azt előzőleg állítottad.

    Mert én már bebizonyítottam, hogy szinte ennyiért (1.5 millió) komplett autót kapsz Németországból.
  • 0ppika
    #1721
    buta emberekkel nem szeretek, és nem szoktam feleslegesen vitatkozni ...
  • DanielT
    #1720
    Na. Csak nem jön az egy millás moci :(
  • DanielT
    #1719
    Meg is néztem. Tedd meg te is. Mondjuk itt.

    Simán van épeszű autó ennyiért, semmi plusz költség, ha csak a motor kell belőle kamu papírozással. És még alkudni is lehet mint a fing.

    Várom a te bizonyítékaidat is. Használt, 1 milláról induló E36 M3 mocit.
  • 0ppika
    #1718
    aha, 1,5 milláért meg is nézheted hogy milyen m3-ast kapsz ... ennyi pénzért kb egy jó állapotú kifutó NEM M3 e36-ot kapsz
    150-200 körül kapsz bontóban 6 hengeres e36-ba veló motort ...

    ha tudni akarod az én m52 20i motorom kerül 1,3 misibe a "wallisnál" csak a motor, hajtáslánc nélkül ...

    de inkább ne erőltesd ezt, mondom ...
  • DanielT
    #1717
    1.5 milla /db -ért egy Tesco parkolónyi M3-ast vehetsz. Komplett autót, nem csak a motort... Ne Wallis árlistáról nézd már az árakat vazze...

    1 milla motorért... a minimum 10 éves autóba. Persze. Arannyal futtatva.
  • 0ppika
    #1716
    látom nagyon képben vagy, úgyhogy én befejeztem ...
  • DanielT
    #1715
    Ja, egy E46 motor 10 ezer kilométerrel...

    Itt most egy használt E36 ról beszélünk, amihez Németországból bontottan azért ésszerűbb összegért jutsz mocihoz.

  • SpeedXHUN
    #1714
    Elhiszem.Örök darab!!!
  • SpeedXHUN
    #1713
    Idézek a bmwpower.hu ról::
    [a lényeg,annyi,hogy a gyereknek E30 asa van,azt akarja megoldani,hogy egy E36 nak a motorját átépítse bele és ezt elfogadják műszakin.]
    -----------------------------------------------------------------------
    Gondolom azt nem lehet az eredetvizsganal elsumakolni ha egy nemtipusazonos motorral viszem oda a kocsit:) Tehat ha jol ertem E30 eseteben ez csak M20-as motorokra igaz, es azon belul a mindegy hogy mekkora 6hengeres van bent. Ha egy M50-el allitok oda akkor korberohognek hogy mit akarok, ugye?

    VÁLASZ:
    Csak a hengerszam szamit, az az 1 amibe bele lehet kotni.
    M50-nel mar sima az ugy ha motorkodos az auto.
    Egyebkent az ugymenet:
    - motorszam kiszed
    - elviszed ismeros eredetvizsgashoz aki megallapitja hogy jajj kikorrodalodott a motorszam (akkor is ha elozo este lett kikoszorulve)
    - elkuld kpm-eshez akinek szinten ismerosnek kell lenni, o megallapitja hogy jajj tenyleg kikorrodalt a motorszam, egyebkent szep egyenesen van koszorulve
    - kpm-es papir birtokaban beirjak a forgalmidba az okmanyirodaba a megfelelo motorkodot
    - orulsz
  • 0ppika
    #1712
    de ... egy épkézláb m3as komplett motor inkább 1 misinél indul, hidd csak el nekem ...
  • SpeedXHUN
    #1711
    inkább 600 ezerért(sőőt).
    van egy srác aki csinál ilyet,majd megkeresem a számát.Amúgy a dolog lényege annyi,hogy a kocsiba motorkód legyen ne motorszám,így a rendőr meg a műszakisok nem tudják lenyomozni,hogy a kasztniba tényleg az eredeti motor van-e benne.
  • DanielT
    #1710
    Ok, nem 100 ezer, de a lényege nem is ez volt.
  • 0ppika
    #1709
    ne ne röhögtess, 100ért M3-as motort ja, légyszi szerezz nekem 2-3 darabot ...
  • Zetorg
    #1708
    nekem az jött le, hogy van egy TK-s M3 meg egy valamilyen másik...
    de ha nincs jó kaszni, akkor tényleg faszság.
  • DanielT
    #1707
    Mibe rakja bele? A TK-s kasztniba? Vagy vegyen egyet amibe belerakja a motort? Mindezt azért, mert van egy motorja? Vazeg 100 ezerért veszek E36-os M3 motort... olyan mintha házat akarna építeni, mert talált egy ajtót meg egy mosogatótálcát...
  • Zetorg
    #1706
    bele kel rakni és menni. senki sem nézi...
    vizsga meg megy okosban.
  • DanielT
    #1705
    Add el az egészet ahogy van, vagy alkatrészként. Ebből kocsit nem csináltok épeszű költségek mellett.
  • Zizou5
    #1704
    uh... Akkor szerintetek megis mit tegyek? Van 1 totalkar kasztni es egy 1 evig hasznalt m3 az motor...
  • Zetorg
    #1703
    ki kell fizetni a tied és az m3 közötti regadó különbséget!
    +új forgalmi, kpm vizsga stb...
  • 0ppika
    #1702
    Ha simán csak motor cserélsz, és tök ugyan olyat raksz bele (mert mondjuk elromlott) akkor is kurva sokat kell fizetned, de így, hogy sokkal nagyobb motort tennél bele, a gatyádat is ráfizetnéd.
    Esetleg ha lesz egy donor e36-od akkor azt a saját motorjával átiratod, levizsgáztatod, stb, és utána rakod át a motort ...

    Amúgy én nem csinálnám sehogy, mert hiába rakod át a motort, attól nem lesz még M3-ad. Futómű, fék ...
  • Zizou5
    #1701
    valaki aki télleg nagyon ért ezekhez irjon nekem egy PMet mert van még pár kérdésem. köszi
  • Zizou5
    #1700
    lenne egy ket kerdesem, lehet nem jo helyre teszem fel, de csak tud valaki válaszolni. namost, terbe van véve, hogy az oszetort m3as ami a csaladban maradt, a motort atkotjuk egy e36 kasztniba, de az torott kocsi kivan vonva a forgalombol. namost regisztracios adot nezegettem, nem ertek hozza ezert kerem a segitsegetek. ha egy kasztiba atkottetek egy masik kasztnibol kivett motort, akkor az az auto ami lesz belole, az "ujnak" számít, vagy hogy megy ez? mert nem akarok rafizetni millios osszegeket csak a reg adora, ésmég a kocsit osze se raktam rendesen...
  • SpeedXHUN
    #1699
    Tudtok linkelni nekem olyan videót ahol egy bmw-t egyfolytába tiltatnak?:D
  • Reyes
    #1698
    BMW játékosoknak

  • Csoby21
    #1697
  • DJ Skyline
    #1696
    autowp.ru-n nagyon jó képek vannak, amiken komplett szériák vannak felsorakoztatva egymás mellé, vagy ömlesztve van mindenféle BMW. :) szeretem az ilyesmi képeket.
  • GregSB
    #1695
    Ez nem egy hivatalos, BMW által kiadott tanulmánykép, hanem egy újsrágíró/grafikus agyszüleménye (rajta is van a képeken, Schulte Design). Láthatóan a Concept CS-ből rajzolt egy kupé-kabriót.

    Énúgy tudom még nem adtak ki hivatalos tanulányképet a 2011-es 6-osról.
  • Daniel BMW
    #1694
    szerintem csak az eleje gáz, de hátha megszokjuk mint a Bangle 7-est :D
  • 0ppika
    #1693
    hát ja, az álcázott képekről semmit sem látni ... viszont a tanulmány képekről már ez nem mondható el, igaz hogy biztos nem teljesen így néz majd ki, de ez nagyon gáz ...





  • GregSB
    #1692
    Sőt, itt egy még régebbi kémfotó az új hetesről: