3334

  • sovatalevi
    #3213
    Sziasztok! A véleményetekre lennék kiváncsi,mit szóltok ehhez a tipusu Bmw-hez?(Nem konkrétan erről a példányról lenne szó.!
    Nálunk eléggé olcsón vannak mostanság. Fogyasztás érdekelne,és leginkább hogy mennyire tartós ( én vigyáznák rá,de kitudja az előző tulaj )
  • Stockbauer33 #3212
    http://player.hu/auto-motor-2/bmw-m4-tag-motorsport/
  • pajti
    #3211
  • 0ppika
    #3210
    Eladó a vasam.
  • Stockbauer33 #3209
  • Stockbauer33 #3208
  • pedobear
    #3207
  • Stockbauer33 #3206
  • pedobear
    #3205
  • Stockbauer33 #3204
  • den7
    #3203
    Sziasztok!
    Talán érdekel egy-két embert itt:

    http://szallas.hu/nyeremenyjatek-bmw?i=tbbowk6s7zfcw5eccn3mfndss2hmfjaxms667a2t25ilqkr3ysma
  • StrikeFor
    #3202
    KELL!

    sajna az enyém csak ilyen


  • Stockbauer33 #3201
    http://www.automotor.hu/tuning/bmw-e30-m3-61-millioert-a-hirdeto-szerint-ez-a-vilag-legjobbja-609770
  • Stockbauer33 #3200
  • Stockbauer33 #3199
  • SötétBarom
    #3198
    Csá'

    Nem tudja valaki, hogy a váltó "dübögés" mitől lehet? Hajtom már lassan két éve, de ez nem hagy nyugodni, és ki szeretném nyomozni. :DD Mielőtt betolnám sebességbe, van egy mély tompa "döbb" hang. :D Ez akkor is van, ha nem kuplungolok, csak nekitolom az egyesnek a kart.. A hangon kívül más rendellenesség nincs. Valahonnan a lentről jön, kardán, váltó, difi, hardy, nem tudom. Valaki itt nem találkozott ilyennel?

  • broman191
    #3197
    BMW-ket karcolt össze szerelmi bánatában @ police.hu - Kezét lábát eltörni! Főleg az újabb alufelnisért...
  • pajti
    #3196
  • pedobear
    #3195
    Brutal
  • Stockbauer33 #3194
    https://www.facebook.com/video.php?v=627980863970069&set=vb.144197192348441&type=2&theater
  • chicco
    #3193
    Tudom nekem jó ott is :-)
  • _Neo
    #3192
    át ne basszanak vele rossz oldalon van a kormány! Totalcar - Népítélet
  • chicco
    #3191
    bmw
  • chicco
    #3190
    Velemenyt szeretnek 330d rol

    ezt neztem ki .
    http://www.autotrader.co.uk/classified/advert/201502251232081/sort/priceasc/radius/1500/page/1/model/5_series/fuel-type/diesel/postcode/cm235hf/onesearchad/used%2Cnearlynew%2Cnew/colour/black/body-type/estate/make/bmw/maximum-age/up_to_9_years_old/usedcars/price-to/8000?logcode=p
  • chicco
    #3189
    Amikor 2 eve vettem az elso kocsimat a gocompare avivat hozta ki nekem legjobb eredmenynek.azota is naluk vagyok.Az otthoni 12 evbol a felet tukroztek So 6 ev bonuszom van.
  • pajti
    #3188
  • mgerihun
    #3187
    Itt van pár kép : My M3

    és videó, ha valakit érdekel : https://www.youtube.com/watch?v=Tis8ULXZ5uU
    Utoljára szerkesztette: mgerihun, 2015.02.11. 13:30:09
  • mgerihun
    #3186
    Stig, 3. éve vagyok kint. Első körben vettem egy öreg Mazda 626-ot, hogy legyen mivel közlekedni, kb fél évig használtam, addig volt rajta műszaki, majd jobbnak láttam eladni :) Ez kb 200-300 ezres kocsi volt. Majd vettem az RX8-at, 230 lovasat 1.400 fontért, kb 600e Ft, jó kocsi volt, semmi hiba nem jött elő nálam de annyi "jót" olvastam róla, hogy nem alakult ki bizalom, mindig bennem volt indításnál, hogy mi van ha most nem fog indulni? Bementem kereskedőhöz, hogy vegyek valamit olcsóbb biztosítással (12éve van jogsim, de bonuszokat nem lehet áthozni UK-ba, 0-ról indulsz és baromi drága. Nekem 2 év után Alfa-ra évi 1300font volt, BMW-re 1.600font kb 700.000ezer ft), ott találtam az Alfa Mito-t, 15e Km, 1.4 Turbo 135 lóerő. Beszámították RX-et 1.800fontért, maradék hitel, 9.000 Font volt alfa. Időközben asszonyt is felvették hozzánk cégnél, így fél év alatt kifizettük Alfát, így gondoltam lassan kezdhetem neki beadagolni BMW-t :) Kisebb nagyobb sikerrel.......de tudjátok, 50 nem és 1 igen, az igent jelent :P Szeptember óta nézegetem BMW-ket 335D remappal, vagy M3? Nehéz volt jót találni, jó évjárat, kevés km, vezetet márkaszerviz, minden létező extrával......Kereskedő beszámította Alfát 6.000fontért, tettem hozzá még kis önerőt, maradék hitel. 22.000Font volt a kocsi, 8.000 ezret raktam le kocsival, most nem fizetek sokkal több törlesztést mint alfánál. 1-1,5éven belül megpróbáljuk kifizetni, úgy a kamatok alacsonyan maradnak, THM 8%, nem 40% mint otthon :). Amit tudni kell UK-ról, 1 fizetésből nem jössz ki, csak párosan, mindegy, hogy asszony vagy barátok. Viszont ha 2 kereset van és találtok jó munkahelyet, akkor picivel több mint egy fizetés megmarad hó végén, de akkor "jól" élsz. Fizeted albérletet, havi 500-600font, fizeted M3-at :) kaját. veszel magadnak ami megtettszik, TV, telefon, ruhák stb...és még marad is 400-700ezer Ft havonta, aktuális óraszámok és havi bónusz fügvényében. De ha jó manuális váltos, cabrio, vagy régebbi, 2007-08-as évjárat, kevesebb extrával, azokat már 17.000 font környékén meg lehet venni.
  • mgerihun
    #3185
    gyárilag lehetne nappali "Angel Eyes" is xenon... illetve gyári bmw felni, de teljesen eltekerve kormányt hozzáér karosszériához. Jó, nagy kár nem keletkezik gumikban, mert csak forgolódásnál jöhet elő, majd oda kell rá figyelni, azért erre figyelhettek volna :) Csak, hogy negativat is írjak :D
    Utoljára szerkesztette: mgerihun, 2015.02.08. 00:06:47
  • mgerihun
    #3184
    Fehérben lenne az igazi, majd vár ár egy átfújás valamikor :) Kereskedőnél volt egy piros is, nem szeretem azt a szint, de jól állt neki. Bal első lámpamosó búra kellhetett valakinek, az hiányzik, e-bayen hajtom, de ez legyen a legnagyobb baja :) 700km-el ezelött volt BMW márka szervizen a könyv szerint, így remélhetőleg nem jön elő semmi idő előtt....
  • mgerihun
    #3183
    -2 és 3 fok között mozog a klima pár napja, így igen, minden nagyobb indításnál kifarol. Nem azt mondtam, hogy szembe sávban állt meg, csak, hogy érezhetően elindul a segge közepesen gyenge kitörésnél is, nem kell lepadlózni hozná, de rx8-as is hajlamos volt rá télen, mint minden hátsókerekes. No para, nem veszem fel, lehet én fogalmaztam hülyén :) Amúgy teljesen le van folytva motor, nem tudom, hány lóerővel gazdálkodik téli beállítások mellett, de 420 lóhoz aktiválni kell sport+ fokozatot és M-es beállításokat, amihez kikapcsol minden biztonsági extrát, 1-2 kivétellel, így ezt még nem állt módomban próbálgatni, majd ha javúlt picit az idő.

    Itt van pár kép, telósok, nem túl jók, szünetben csináltam, majd szabadnapomon kimegyek fényképezővel :)





  • _Neo
    #3182
    szintén no offense de egy 300 le-s autót csak úgy tudsz vezetni ha gyakorolsz vezetni egy 300 le-s autót szvsz... hiába vett volna egy 180 lóerőset az nem fogja eldoni seggét egy előzésnél sem kb így sem tudott volna erre jobban felkészülni. lehet tévedek. jöhetnek a képek!
  • malter
    #3181
    rutin kérdése;)
  • Stockbauer33 #3180
    De csak szárazon mert vizes havas úton hulladék az összes hátsókerekes f..talicska
  • malter
    #3179
    jol döntöttél:)eröprobára meg vidd ki valami nagy üres teruletre,ha van a környéken és ott kitapasztalod a határokat:)
  • StrikeFor
    #3178
    nem akarok nagyon okoskodni,de vettél egy 300+ lőerős autót amit egy sima előzésnél nem tudsz kezelni........biztos,hogy ekkora bömbivel kellett indítanod? csak mondom no offense
  • Stig95
    #3177
    Itt most jó nagy hó van én az egykettes puntómat pörgetem, nem is tudom mit művelnék egy M3-mal... :D
    Lehetne egy fura kérdésem? Megkérdezhetem hogy kb mennyi idő alatt jött rá össze a pénz?
  • mgerihun
    #3176
    Na megvan a kicsike, ma reggel hoztam el munka elött, késtem is fél ótát :) de drágalátos cég kitalálta, hogy 12 órás müszakok jönnek 3 napig zsinorban, gondolom valentin nap vagy mi miatt, így mosott sz...r-ként nem fogom tudni kiélvezni, kedd-szerda szabadnap, majd addig max bújom kézikönyvet szünetekben :) 2009es E92 M3 91e km, minden létező extrával, kivéve napfénytető :P DSG váltos. Elég hamar meg lehet szokni, jó nagyon a váltó, csak hajlamos hamar harapni. 40es temponál csináltam előzést, 60ra gyorsított kb, de már kidobta seggét legvisszafogottabb beállítások melett is:) Le vannak fagyva utak M és sport fokozatot így még nem mertem kipróbálni, időm sem volt még rá, hogy őszinte legyek :( Majd dobok fel képeket :)
  • mgerihun
    #3175
    UK-ban élek, itt veszek, EU-s TüV vagy mit kell adniuk festésről és be kell vezetni forgalmiba, illetve töréseket kötelesek jelenteni DVLA (jármű hatóság) felé garázsok, 4 törés besorolás van UK-ba, eladásnál fel kell tüntetni ezeket ha van, illetve rendszám alapján bárki utánanézhet előtörténetnek, nem kell külön bevizsgáltatni. Ennek elmulasztása a kocsi értékéne töbszöröse lehet bírságban, így nem érdemes ezzel játtszani :)
  • Stig95
    #3174
    Pontosan neked találták ki az autó fóliázást! Nem festegetnék autót hogy utána meg azt mondják törve volt. Na meg olcsóbb is a fólia.