3334

  • MaSzKa
    #2091
    http://www.origo.hu/auto/20091125-bmw-5os-statikus-bemutato-munchenben.html

    Csillagos ötös - BMW 5-ös statikus bemutató

  • MaSzKa
    #2090
    http://www.origo.hu/auto/20091120-bmw-x5-es-x6-m-menetproba.html

    A motorhang királya - a V12-es versenymotor 740 lóerős



  • Zizou5
    #2089
    Gyonyoru kep! Hatterkep!:) 3asba nincs igenyes ilyen fajta?:)
  • GregSB
    #2088
  • Zizou5
    #2087
    nem csunya, de szerintem elegge séma. maradok a regebbi szeriak csodalasanal:)
  • JYeti
    #2086
    Én szeretem a BMWket, de ennek valami rettenet ocsmány - jellegtelen a hátulja szvsz ... hogy lehet így elbszni valamit ?





    Y
  • GregSB
    #2085

  • GregSB
    #2084
    Én erről nem hallottam (hogy lehet élőben nézni), de a BMW.tv-n már kint van egy videó róla.
  • GregSB
    #2083
    Szép lett. A seggére még kíváncsi vagyok.
  • GregSB
    #2082
    Itt van, a BMW.de-re már kiraktak egy képet :)

  • Daniel BMW
    #2081
    Elvileg ma mutatják be az 5-öst, és elvileg netn is lehet nézni. Nem találom, hogy hol. Nem tud nekem ebben segíteni valaki?
  • GregSB
    #2080
    Este 8-kor mutatják be az új 5-öst.

    Addig is pár teaser kép:


  • okoska06
    #2079
    Az e36 difije nagy házas és nem fér be az e30 alá, kikell vágni neki a helyet, de lehet rosszul tudom.
  • dixennem
    #2078
    Kérdeznék tőletek ha lehet.

    Az e30 difije helyére hogy megy föl a az e36 325 speres difije? állítólag kell valami átalakítás.
  • dsg
    #2077
    Nagy elmeny az E30, de a komfort is szamit.
  • dsg
    #2076
    A Suzu a legkoltseghatekonyabb, de mirol beszelunk!? Ez a BMW forum! Nalunk kb. ketszerese az alkatreszar a Suzukienak es sajnos gyakrabban is cserelem oket a Bombin.
    Hibai: - elektronika (inkabb az elso evjaratok es meregdraga)
    - es az osszes szelepes lesz ennyi idos korara, az enyem is (nem divat megjavittatni)
    - a hatso gumik nagyon fogynak
  • Zizou5
    #2075
    Szerintem amennyi penzbol vennel egy e36ost, szinte kb szethajtottak vannak sajnos. En annyi penzbol egy megkiment e30ast vennek, egy 3ajtosat :) egyik baratom most hozott nemetorszagbol egy 318as e30as cabriot. A vastag lampasat:) gyonyoru, es nagyon jovolt vezetni is:) de te tudod:)
  • GhostRider1 #2074
    Lehet hogy tényleg az lenne a legideálisabb választás :D
  • [HUN]Crassus
    #2073
    Suzuki Swift a TE autód!!:D /bocs nembírtam kihagyni:P:D/
  • GhostRider1 #2072
    Volt osztálytársam éppen most árulja az övét, ilyenen nem is nagyon gondolkoztam mert nekem első saját autónak a fenntartási költsége és az üzembentartása igen költséges lenne meglátásom szerint.
  • dsg
    #2071
    Ha foglalkozol vele a megjelenesevel nem lesz gond.
    25i nem erdekel, mar ha az erorol beszelgetunk? A 4 hengeres nem akkora elmeny.
  • GhostRider1 #2070
    Ezeknek az autóknak mik az általános hibái?
  • GhostRider1 #2069
    Az egész országban, de leginkább pesten... kaptam egy munkaajánlatot amihez szükségem lenne egy aránylag jól kinéző, erősebb autóra mindennapi használatra... Az üzemanyagot nem én fizetném :D
  • [HUN]Crassus
    #2068
    én se panaszkodnék ha nems szopattak volna 3 hétig! én hülye meg vártam ,mert azthittem profi team....
  • dsg
    #2067
    Nem tudom hol es mennyit fogod hasznalni, de az enyem 10-11-et hamizik orszaguton alt. 120-180-nal. A Suzukimhoz kepest egy zabagep, viszont imadom.
  • GhostRider1 #2066
    Köszöntem, ezt nem tudtam.
  • GhostRider1 #2065
    Szóval akkor azt mondod, hogy a benzinesekkel általában motorikusan nincsen nagyobb baj?
  • dsg
    #2064
    A 18i 8 szelepes oskovulet. Az "is" 16 szelepes asszem '92-tol van bennt az E36-ban. Sokkal erosebb mint a nyolcszelepes, ill. nagyon le lehet forgatni.
  • DanielT
    #2063
    Az is motor egy nagyon sikeres konstrukció volt, pörgős, erős, faszah.

    Miben más? Mi érdekel? Blokk anyagösszetétel? Hajtókarok súlya? Mindkettő motor és mivel benzines BMW mocik, így egyiknek sincs baja, ha figyeltek rá élete során.
  • GhostRider1 #2062
    Köszi!
    Még annyit hogy mi a különbség a 318i és a 318si között, nyílván az erőbeli különbség mert az egyik 116le a másik 140le... de ezenkívül, miben más? Melyik lehet a jobb?
  • DanielT
    #2061
    A bordót szerintem felejtsd el, irgalmatlan büdös paraszté lehetett, ilyen durván szétszakított kormányt még nem láttam.. az ülés is romokban, az autó többi része is hasonló lehet. Jó a szöveg, hogy működik a klíma... miért ne működne? Valószínű ez az egy dolog ami jó még benne, ezért kiemelték :D

    A fehérben lévő motor egy nagyon jó darab, a "gyári állapotú" megfogalmazás is jót sejtet.
  • GhostRider1 #2060
    Szerintetek?
    Olyan autót szeretnék vásárolni, amely ki is néz valahogy nem is "túl drága"... stb. (munka miatt kellene, szóval napi használatban lenne) Megbízhatóak ezek az 1.8-as benzinesek? Vagy mire kellene odafigyelni vásárlásuk esetén?!
  • 0ppika
    #2059
    eddig még nem hallottam panaszt rájuk ...
  • SimaSuna #2058
    A rendszám 1enlőre álom. De ha befutok a Vodánál tuti Z4et veszek.
  • [HUN]Crassus
    #2057
    ne is haragudj ,de az egy FOS!

    A nyáron hívtam őket,mert volt egy koccanásom és szerettem volna megcsináltatni az autót.Elsőre elmondtam kb. mi a probléma még emailt is küldtem képekkel,leírással.Aztmondták okés vállalják,de csak a jövő héten.A következő héten felhívtam őket akkor aztmondták most mégsem tudják megcsinálni,mert sok szerelő szabadságra ment....mondtam ok akkor majd megint jelentkezem.Rákövetkező héten megint telefon majd megint egy félvállról kinyögott ismét nemjó a héten,mert sok a munka hívjam őket....na ekkor durrant el az agyam és haygtam őket a picsába,hogy a megbeszéltek ellenére basztak dolgozni!
    NEM részletben és nem úgy fizettem volna,hogy alkudozni kezdek én csak profikat szerettem volna,de helyette egy szánalmas ,bunkó lekezelő bandát kaptam pedig jómagam sem vagyok sem bunkó sem lekezelő ha normálisan beszélnek velem....
    Senkinek nem ajánlom!
  • MaRee
    #2056
    lol amúgy a harmadikon a rendszám: suna-01 :D:D
  • MaRee
    #2055
    :OOOOOOOO az első és a második NEEEEEEEEEEEEEEED :D
  • SimaSuna #2054
    nah srácok én is belépek ide..
    figyelemmel követem a fórumot..most adok pár níálcsöpögtető képet :)
    háttérkép méretben..csak mert én így szeretem a BMW-t :)









  • 0ppika
    #2053
    http://www.bongo.hu/
  • DanielT
    #2052
    ntauto.hu