3334

  • malter
    #2131
    és joval költségesebb:)amivel kevesebbet eszik annyival több probléma van vele(bár elfogult vagyok mert utálom a füstölgö csörgökigyokat:))
    de ha már dieselt akarsz akkor azt csak most a minuszokban ha meleg a motor mikor odamész már fejeltös:P
    ismerösöm nemrég vett 5éves avensist már nem akart indulni és egyböl cserélni kelett pár dolgot bezinesbe meg jégbefagyva is belerugsz indul:)
  • Viktorr
    #2130
    Eddig nem írtam,de igen,nyomatékosabb,és nem is eszik annyit mint a benzines.
  • 0ppika
    #2129
    na most már dízel kell?
  • Viktorr
    #2128
    e46 -ot szeretnék.
    Használtautókon nézegettem 2 millió alatt,dízelt szeretnék találtam párat,de hát kituggya,ha valami fiatal gyereknél volt az biztos nyomta neki,motornak az nem tesz jót.
  • Zetorg
    #2127
    van nálam 3 napja egy 316i e36.
    tényleg ne vegyél ilyet :D
  • 0ppika
    #2126
    e46-ot szeretnél???

    Az árakkal nem vagyok tisztában, és lusta vagyok utána nézni bocs :P
    Én mindenképp 6 hengerest vennék, ott kezdődik a BMW. e46-ből mondjuk a 20i elég ritka itthon.
    Nekem e36 20i van, és 8-9 literrel vígan eljárok vegyesben, pedig elég nehéz a lábam.
    A 16i, 18i semmivel nem eszik kevesebbet, viszont cserébe nem megy semmit, a biztosítás meg egy kategória...
    A 6 hengeres szervizigénye nyilván kicsit több, +2 gyertya meg több olaj, amúgy semmi extra...
    Ha normálisan volt szervizelve akkor az életből is kimehetsz egy ilyen motorral, nem lesz semmi baja.
    Szerintem semmi extra dologra nem kell figyelni, a jó magyar utak nem kímélik a futóművet, de nézesd át hozzáértővel. Meg nyilván nem rommá tört agyon foltozott gépet kell venni, és nem lesz baj...
  • Viktorr
    #2125
    Akkor inkább egy 320-as BMW-t vegyek?

    Totalcaron a népitéletnél nézegettem a fogyasztást 7-8 liter között mozog,ez komoly?

    Van valakinek tapasztalata,hogy használt bmw-nél mire érdemes odafigyelni vásárláskor?
  • norbi56
    #2124
    Ha már itt autóvételről témázgattok nekem is lenne kérdésem, nekem még van 2 évem mire odakerülök de mindenképp egy 3-as BMW-t szeretnék:), E30-ast megéri még venni(persze jó állapotú)javítási költésgei mienek?Lehet még korai csak így elgondolkodtam rajta mostanában:)
  • 0ppika
    #2123
    elég nagy marha lenne ennyi pénzért e36 18i-t venni...
  • MaSzKa
    #2122
  • MaSzKa
    #2121
    szerintem E36

  • 0ppika
    #2120
    Gondolom e46-ot szeretnél. Példánytól függ nyilván, de rossz választás a 18, 6 hengertől kezdődik a BMW.
  • MaSzKa
    #2119
    E30-asból nagyon jó állapotút kapsz már annyiért

    amúgy 2000ccm-alatt BMW-t nem szabad venni szerintem, mert az csak látszólag BMW
  • Viktorr
    #2118
    Sziasztok!

    318-as BMW-t szeretnék venni max 2.000.000-ból!

    Egy kérdésem lenne,érdemes-e ennyiből venni,vagy könnyen ráfázhat az ember?
  • Zizou5
    #2117
    Miért az R8-as szerinted séma? Felhúznák az árát a egekbe, egy durva W12es 6-700 loeros motor mindenféle superracing versenyen turáztatnák, reklámok, hidd el, minden monaikoi, dubai nagymenő ezzel tekerné:)
  • GregSB
    #2116
    Ha ilyet legyártanának elveszítenék az összes részvényeseiket, annyira rusnya ez a fan-made concept :D
  • Zizou5
    #2115
    Pedig ha eg ilyet legyartananak r8as labdába se rúgna :)
  • Reyes
    #2114
    Ezt egy dizájner készítette szórakozásból, ha jól tudom. Sajnos.
  • Zizou5
    #2113
    Ezek BMW tervek? R8as ellen? Megvalósulnak, és ha igen mikor?:)
  • Daniel BMW
    #2112
    Utólag is Boldog Karácsonyt!
    Többek közt ez volt nekem a fa alatt:

  • MaSzKa
    #2111




    BMW 250 tii Supercar
  • MaSzKa
    #2110
    http://www.youtube.com/user/Jobergg#p/u/38/pRioZJqTwKQ
  • MaSzKa
    #2109
  • MaRee
    #2108
    Boldog karácsonyt minden bmw rajongónak! :)
    Nekem tegnap sikerült lepadkáznom, felni tönkre is ment :D
  • Zizou5
    #2107
    fuj
  • DanielT
    #2106
    kb 7 méter.
  • SimaSuna #2105
    mekkora :)
  • Zizou5
    #2104
    Nem akarom ezt a továbbiakban folytatni, de Én nem konkrétan erről az esetről beszélek, hanem az összes kóstolgatós beszólásaid, amiket eddig olvastam. :)
  • MaSzKa
    #2103
    ha ennyire segíteni akarsz neki akkor miért engem ugatsz le?

    ennyi erővel mér rég ki googlézhattad volna neki ami kell

    úgyhogy te se vagy különb
  • Zizou5
    #2102
    Eléggé antipatikus személy vagy. Miért nem máshol vezeted le problémáidat, vagy csak itt megy anonim személyként? :) Kérlek hagyd abba, mert nagyon idegesítő, ahogy mindenkit leugatsz, jogok, meg szokások mögé bújva, mintha bizonygatnád, mennyire okos vagy, és tapasztalt. Nem spamelek, de minek kell szegény srácnak beugatni, teljesen jó helyen jár, én is, ha ilyen problémám lenne, biztos ide is fordulnék. Nem beszélve arról, hogy csak ezt a topicot olvasom (már) és mindig szembetalálkozom az agresszív beszólásaiddal. Szóval nem kell itt kóstolgatni :)
  • Daniel BMW
    #2101
    Én is keresek, egy része már meg is van, de ha, van valami amit kihagytam, akkor megnézem és beleírom. Egyébként senkit nem utasítottam, hogy keressen. Ha nem tud senki akkor ne írjon, hagyja figyelmen kívül és kész.
  • MaSzKa
    #2100
    NE haragudj, de miért mi keressük meg ami neked kell?

    google
  • Daniel BMW
    #2099
    Sziasztok!
    Kommunikáción Chris Bangle-ről kell beszélnem. Kis segítséget szeretnék kérni ehhez tőletek. Főleg a BMW-nél lévő munkássága érdekel, ha találtok erről valamit vagy tudjátok, hogy hol vannak ilyen információk, akkor küldjétek el privátban.
    Én is keresgélek, de gondoltam itt jobb infókat kapok.
    Előre is nagyon köszönöm!
  • cardeneu
    #2098
    Elindult egy új fórum Ez a fórum a szerelők és gépjármű tulajdonosok között teremt kapcsolatot! Bármilyen gépjárművel kapcsolatos problémát belehet írni melyekre szerelők válaszolnak! Minden márka rendszerezve és jól átláthatóan fent van az oldalon ezzel is könnyítve a felhasználók dolgát! HA egy autótípust nem találsz csak nyiss egy új témát! És még sok más érdekesség pl. keres kínál, kiegészítők! Mindezt teljesen ingyen ingyen! Mindenki figyelmébe ajánlom! Nézzen fel!

    www.carden.eu
  • Zizou5
    #2097



  • MaSzKa
    #2096
    földön vízen levegőben

  • MaSzKa
    #2095
    ha már itt vagyok
    pár képet engedjetek +








    az alsó E12-es tetszik nagyon



  • MaSzKa
    #2094
    az se tetszik, hogy sok a műanyag benne
    viszont az autó műszaki tudása lenyűgöző

    a belseje tetszetős
    szép színek

    remélem az elejét rendesen átdolgozzák a nagy tuning- mesterek

    mondjuk ez 1-el ezelőtti se nagyon jött be
    de ma már az is tetszik
  • MaSzKa
    #2093
    nekem nem jön be annyira az új 5
    eleje ocsmány kicsit
    túl nagy vesék
    hátulja tetszik

    és egyáltalán nem cápás!! :(
  • GregSB
    #2092
    Ezt találtam:



    Nagyobb nem volt :S