3334

  • Zizou5
    #2531
    Lekopogom (kopp-kopp-kopp) de ha elmegy a mostani autóm megyek ki németországba egy e36 kombiért. Mivel van egy törött e36 M3-am (örököltem) amit valószínűleg kifogunk árulni alkatrészeknek, ( ha annak is nekiállok természetesen itt is fogom reklámozni ) de azért pár dolgot lehet áttennék a kombiba. Autóbuzi vagyok, de annyira nem értek a műszaki dolgokhoz, ezért kérdezném, hogy megoldható e, hogy a coupe futőmű coupe belső átvarázsolható e a kombiba? Illetve milyen alkatrészek azok szerintetek, amit még érdemes lenne átpakolgatni bele? Egy 320i 105e km kombiról van szó, és egy törött erősen korrodálódott m3 couperól. Köszi a válaszokat!
  • murare
    #2530
    Megvettem a chipet a 320-ba és kellemes meglepetés ért.Sokkal jobban veszi a fordulatot erősebb lett legfőkép az alacsony fordulatokon.Egy másik autót kaptam pár ezer forintért.Egy nagyszerű autó még jobb lett.Azt hiszem még jó pár évig velem marad.Köszönöm a válaszod még egyszer!Üdv murare
  • MaSzKa
    #2529
    Pár igényes E30


  • Micsu
    #2528
    facelift már van, gondolom az új 3as után jön, 1-2 év kb
  • murare
    #2527
    Akkor lehet,hogy beruházok egyre,30 000-t csak megér.Köszönöm a választ
  • Zizou5
    #2526
    (U.I.: Képek róla vagy valami)
  • Zizou5
    #2525
    Most jut eszembe.. Valaki tud valamit az új 1esről? Mikorra várható? Esetleg milyen motorokkal? Honnan indul az ára? Stb.. ?
  • Zizou5
    #2524
    Benzines (főleg régi) autókon nem fog sokat dobni, de azokat a "lyukakat" kifogja tömni, ahol hiányosságok vannak. Egy új 1.6 leon-on tapasztaltam chip előtt és chip után a különbséget! Érezhető! Pörgősebb volt, és az alsó tartományban is már úgy húzott, mintha egy nyomatékosabb dízel motor lett volna! De nem fog lényegesen kevesebbet enni! Egy dízelnél 0,5-1 literrel kevesebbel is beéri és ez is tapasztalat, egy 1,9 pd skoda superb fedélzeti compiuterje szerint.
  • murare
    #2523
    Sziasztok!Mi a véleményetek a chiptuning PT-Boxokkal kapcsolatban? Egy 320i 89-es évjatatúba szeretnék venni,hátha az alsó fordulattartományokban egy kicsit lendületesebb lesz és talán egy kicsit lemegy a fogyasztása is.Van valakinek valami tapasztalata ebben?
  • MaSzKa
    #2522
    Abban az időben készítettek jópár prototípust és tanulmány modellt. Jó lenne azokat is látni.
  • júzer02
    #2521
    Hát egy ladát azért nemigen...
    Max egy wankeles ladát.
  • bency
    #2520
  • Micsu
    #2519
    persze még egy ladát is :P

    m6 nagyon jó gép de nem egy kategória az enzoval és nem is lesz soha
  • júzer02
    #2518
    Hát ja. 800 lóerőre egy honda civic-et is fel lehet húzni. De a negyedmérföldes gyorsulásnál léteznek egyéb dolgok is.
  • Micsu
    #2517
    és?

    az enzonak olyan kanyarsebessége van hogy bármilyen pályán másodperceket verne rá, gány faszmérés ez szvsz
  • JYeti
    #2516
    Szupersportos teljesítmény

    Egy alap BMW M6 0-ról 100 km/h - ra 4,6 másodperc alatt gyorsul fel. Egy Hurricane RR ezt kevesebb, mint 4,35 másodperc alatt teszi meg, 200ra pedig 9,3 másodperc alatt gyorsul fel.

    A szupersportkocsi Ferrari Enzo, ami 9,5 másodperc alatt éri el a 200 km/h sebességet, így hátrányban van.

    A majdnem 2 tonnás Hurricane RR a tuningcég adatai szerint 24,9 másodperc alatt éri el a 300 km/h sebességet. A végsebessége több, mint 370 km/h, így ebben a tényezőben is vesztene egy Ferrari Enzo.

    Y
  • júzer02
    #2515
    Bocs, de nem tudok németül. Miről van szó pontosan?
  • MaSzKa
    #2514
    Fahrleistungen wie ein Supersportler

    Ein normaler BMW M6 sprintet von null auf 100 km/h in 4,6 Sekunden. Der Hurricane RR soll das in "unter 4,35 Sekunden" schaffen und die 200-km/h-Marke in 9,3 Sekunden knacken. Der Supersportwagen Ferrari Enzo, der in 9,5 Sekunden auf Tempo 200 schnellt, hätte demnach das Nachsehen. Auf 300 km/h kommt der rund zwei Tonnen schwere Hurricane RR nach Tuner-Angaben binnen 24,9 Sekunden. Als Höchstgeschwindigkeit gibt G-Power "mehr als 370 km/h" an. Auch hier würde ein Ferrari Enzo verlieren.

    info
  • [HUN]Crassus
    #2513
    na igen kicsit hergelte:)
  • júzer02
    #2512
    Azért volt abban egy kis trollkodás is. Ha megnézed, amikor a porke mögé ért a bmw-nek alig ment gyorsabban a kék scania teherautónál. Kb 120-al mehetett a belsőben, nemcsoda, hogy villogott rá.
  • [HUN]Crassus
    #2511
    bezzeg villogni azt tudott...hát beszopta:D
  • [HUN]Crassus
    #2510
    idézek egy klasszikust " mindegy,hogy egy centivel vagy egy mérfölddel nyersz,ha nyersz akkor nyersz" :P:)
  • júzer02
    #2509
    Majd másfélszer nagyobb motorral, biturbóval nem nagy dolog...
    Pályán aligha nyomná le a gt3 rs-t.
  • [HUN]Crassus
    #2508
    a porsche-t,hogy szétalázza geccó:D
  • [HUN]Crassus
    #2507
  • Zizou5
    #2506
    A 3ezres 607 v6 is e-körül evett! :)
  • Zizou5
    #2505
    Nem nem baszott át a kutas, csak nem tudsz számolni annyira! 40 körül ehetett a dög, és ha kiakarod kihozod belőle! Ha hiszed ha nem!
  • BenedekFeco
    #2504
    15???
    Nekem a 735i automatának 10.8 az átlaga,amióta megvan.Ha kinyomnám a szemét,biztos enne 15-öt.Nem az az élvezet,hogy lámpától-lámpáig sportfokozatban padlózod mint a barom.Hanem,hogy éjjel fölmész az Autobahn-ra,ohne forgalom,aztán 220tempomat,21liter:-)
  • 0ppika
    #2503
    ha nem eszetlenül használod 9-10el elmegy vegyes használat mellett...
  • DanielT
    #2502
    Jól átbaszott a kutas, mert ezek alapján 70-et fogyasztana 100-on.
  • SimaSuna #2501
    kedvenc idézetem.

    'A BMW nem autó, a BMW életérzés. Egy vírus ami gyorsan fertőz, üres pénztárcát és mámoros fílinget hagyva maga után''
  • Zizou5
    #2500
    Volt nálam egy este egy e39 530i automata, elmentem vele szorakozni, kb 70-80 kilométert tettem meg és 15 ezerért tankoltam! De igaz az 15 ezret megérte!! :)
  • Zizou5
    #2499
    Sokat! Egy bmwt nem lehet lassan vezetni, ha 1.6os akkor se! Nekem egy 2.0 benzines peugeotom van sport felszereltségű, de fele annyira nyomom, mert ha belülök Édesanyám 118d-jébe nem lehet nem nyomni! Nem tudsz mit tenni! Igaz az megáll 7,5nél akármennyire tiprom, de egy 2,3 2,8 nem fog 15 alatt enni :)
  • DanielT
    #2498
    Pont annyit, amennyire nyomod neki és amennyit a forgalmi körülmények indokolttá tesznek.

    A gyári értékeken kívül minden más csak szubjektív, egymillió változótól függő dolog.

    Kevesebb nyilván nem lesz.
  • MR SUGAR
    #2497
    A 2.3-a és 2.8 as benzines e36-ok mennyit ehetnek?
    mert a 2.8asnak valami 9 liter körüli a gyári adata...de gondolom azért a valóságban több lehet.. Valakinek tapasztalat?
  • bency
    #2496
  • [HUN]Crassus
    #2495
    ofc,de a G power az kuriózum a javából!:P:)
  • bency
    #2494
    Leszarom hogy G Power,ha nem az lenne akkor is kéne :DDD
  • [HUN]Crassus
    #2493
    G-power!!! még szép,hogy kéne baszki!:D
  • Micsu
    #2492
    kösz a tippet, ránézek