3334

  • BlackWolf
    #2571
    Sziasztok 10 millás bmwt veszek németből
    © Ambrus Gergely
    Megnyitott témák: 2011. 06. 20. - Üdítőital készítése, árulása

    Nem pepsitwist véletlenül a bratyód?:D:D
  • [HUN]Crassus
    #2570
    mindenesetre amit én írtam az igaz.....:P
  • [HUN]Crassus
    #2569
    ohh fogyatékos?:D
  • Effe88
    #2568
    ja ő csak a kocsis van egy csomó regje neki
    mindig ez a téma nálla hogy van egy bmwje általában 5ös m5 stb. szal nem kell bedölni
    ő egy droid
  • [HUN]Crassus
    #2567
    nos valóban van egy olyan akciója a BMW gyárnak,hogy régi autó tulajokat/nemtudom pontosan de 20+ minimum éves autók/ sorsolnak ki és a gyári állapotba teszik az autót eredeti/ofc:P/ alkatrészekből! ,de ilyesmit nem hallottam
  • 0ppika
    #2566
    lol ekkora kamut...
  • [HUN]Crassus
    #2565
    KÉPET!:P
  • DanielT
    #2564
    Erről az akcióról még mesélj és több millió képet tolj be! :)
  • Ambrus Gergely
    #2563
  • Ambrus Gergely
    #2562
    Tök ugyanilyen a belseje :)

    http://iaro.3dmax.hu/images/2011/06/20/540i.jpg
  • Ambrus Gergely
    #2561
    Sziasztok!

    Múlt héten megérkezett a vadiúj BMW-m Németországból, amit egy Topfan e34 akció keretében bonyolítottak le, ami azt takarja, hogy legyártottak kb 100-150 darab e34-es BMW-t, és a jelenlegi BMW tulajoknak egy előre kiírt időközben kellett hívni egy bizonyos telefonszámot, ami alapján kiválasztották a szerencséseket, akik megvásárolhatták a "retro" gépjárművet.
    Én egy full extrás darabot választottam (540i)
    Ja az ár....
    Jelenlegi árfolyamon átváltva 9,678.855 forintba került, de minden forintot megért :)

  • Micsu
    #2560
    ez a kerék 3 méretbe van asszem, mind1ikhez tiphez van, a csavaros 5 küllős is jó sztem többi felejthető
  • bency
    #2559
    Felniről szokjanak már le...már unom,fix ez volt az M6on is....
  • Micsu
    #2558
    mondjuk a szárny nekem nem kéne
  • Micsu
    #2557


    állat ez a schnitzer f10, én is akartam schnitzer optikai tuningot de aranyáron adják
  • [HUN]Crassus
    #2556
    nah irány Soltvadkert!:O :D
  • [HUN]Crassus
    #2555
    bmwpower.hu-->fórum! bestof
  • solo
    #2554
    Helo, 84 es e30 hoz keresek m40b18 motortartó bak ot.Pm ben várom hátha tud valaki valamit:)
    Köszönöm:)
  • [HUN]Crassus
    #2553
  • [HUN]Crassus
    #2552
    megaztán azok már fosból készülnek nem anyagból:P
  • [HUN]Crassus
    #2551
    akkor keci mákos voltam
  • Micsu
    #2550
    20+ bmwt hoztam be németből (mondjuk 5 évesnél egyik sem volt idősebb) anno úgyhogy van rálátásom a dolgokra, haverom meg még most is űzi az ipart
  • [HUN]Crassus
    #2549
    BMW tali
  • [HUN]Crassus
    #2548
    jut eszembe:

  • [HUN]Crassus
    #2547
    az a baj te MO-t veszed alapul....németországban teljesen máshogy bánnak az autókkal.3 éve vettem az e30-at/most 20-éves/ azóta csak tavasszal meg télen lát szerelőt mikor folyadékkal töltik fel meg felnit/gumit cserélünk...az ajtó 5 cm-ről csukódik, 7és fél litert fogyaszt városban,nem füstöl,nem eszi az olajat ésatöbbiésatöbbi....
    ha te ilyen koru ilyen állapotút mutatsz itthon akkor leteszem a hajam:P:)
  • Micsu
    #2546
    szlovák utcában van egy jó, ha a hozzáértést nézzük, ha programozás akkor meg páty
  • Micsu
    #2545
    az áfacsalás végett igen

    egyébként külföldön se más a helyzet mint itthon max a választék nagyobb
  • Zizou5
    #2544
    Köszi, nem ismertem az oldalt! :)
  • [HUN]Crassus
    #2543
    ha még nem tetted meg regelj a bmwpower.hu-ra ott komoly és hozzáértő emberek hada fogad! Nekem is nagyon sokat segítettek és segítenek ha szükség van rá!
  • [HUN]Crassus
    #2542
    mobile.de a megoldás...MO-n BMW-t venni halott ügy!
  • Zizou5
    #2541
    Igen az lesz. Tudtok ajánlani lelkes BMW szerelőket, akik korrektek és ügyesek Budapesten? :)

    Köszönöm a segítséget!
  • DanielT
    #2540
    Keress műhelyt, majd azok megmondják mekkora meló nekik.

    Futóművel egyértelműen mennek a rugók, lengéscsillapító, lengőkarok és minden ami rajta van.

    1 nap alatt át lehet rakni, ha stimmel, amit nem tudok.
  • Zizou5
    #2539
    Itt szinte mindig vitapartnerokat találok.. Ne mondd már hogy nem számít a kanyarban a futómű?! Ennyi erővel egy alap ezerötös verseny gumikkal nem csúszna ki nagy sebességgel egy nagy kanyarba.. A gumi is számít persze hogyne! De próbálj ki egy m futóműves bmwt majd egy másikat ugyanolyan sebességgel egy nagyobb kanyarba. Ha akarod cseréld is ki az tetrazorall gumiaidat az alapra!

    Megkérdezem újra, konkrétan, semmi storyt nem mellékelek sem véleményt:

    Az eredeti e36 M3ason lévő futómű átszerelhető-e egy e36 kombira? Illetve mik azok az alkatrészek, amelyek még ehhez kellenek, hogy áttegyék? Gondolok itt rugókra vagy akármire amihez én sajnos nem értek.
    Az átszerelés, mennyire nagy meló? (az alkatrészek megvannak)
    Köszönöm
  • 0ppika
    #2538
    na ne :D csikorgás meg vizes út? 70 vs 130? talán gumi kérdés jórészt...
  • TomSolberg
    #2537
    akkora különbség nincs a két autó között.
    Ha rángatod a kormányt kanyarodás közben a másik autónál is nyikorogni fog.
  • Zizou5
    #2536
    Amit kifelejtettem, hogy leginkább ezüst legyen :)
  • Zizou5
    #2535
    A futómű nagyon sokat számít! És ha van egy olyan lehetőségem, hogy van egy "ingyen" M futóműm, természetesen áttenném. Tapasztalatból, az itthoni 118d-t viszonylag sokat vezetem. Van itt a közelünkben pár 50-60as kanyar, amit az egyes 70-80al már-már csikorogva vesz be. Az egyik barátom 320d e46 kombi full M csomag ugyanezt a kanyart vizes úton 130al úgy veszi be, hogy a testem már-már repülne ki az ablakon, de fognak az ülések, és egy ici-pici gumicsikorgatás nélkül veszi a kanyart. Nem túlzás! És ez az élmény nagyon sokat dob :) A nagy baj, hogy a coupe is meg a kombi is nagyon tetszik.. Találtam egy gyönyörű kombit, (nem linkelem nehogy elhappoljátok előlem:P) de nem tudnék rápakolgatni annyi mindent a meglévő m3ból. (nem hülyegyerekeset tessenek elképzelni!!) Coupet meg nem találok szépet a kritériumaimmal ( 1.8 IS vagy 2.0, manuális váltó, klíma, kevés kilométer, vezetett szervízkönyv ) Olyat találtam, nagyon szépet amibe nincs klíma. ( Mennyi beszerelni úgy, mintha gyári lenne?)
  • 0ppika
    #2534
    Jah meg külső visszapillantókat (sokan izgulnak rá, de szerintem nem megy az a kerek forma az e36-hoz...)
    Ha a lökhárítók nem sérültek, meg a küszöb...
  • 0ppika
    #2533
    Első ülést tudnád csak, gondolom nem mezei ülés van az M3-ban, de a színe biztos el fog térni... ajtókárpitokat nem lehet.
    Kormány elvileg simán átmegy, váltózsák, kézifék is...
    Futóművet is viszonylag egyszerű lenne, de szerintem is felesleges...
  • DanielT
    #2532
    Tuti nem nyúlnék hozzá, totálisan felesleges.

    Kárpitok sem jók, mert kevesebb az ajtó :) Az üléseket tudod kicserélni kb, annak lehet értelme.