3334

  • 0ppika
    #2691
    e65
  • dragon11
    #2690
    akk milyen ez pontosan ?:DD
  • dragon11
    #2689
    az a helyzet h nem csak a BMW-nek ^^
  • Rotcsa
    #2688
    http://totalcar.hu/magazin/hirek/2011/12/21/odacsapott_a_merci_az_m3-as_bmw-nek/

  • [HUN]Crassus
    #2687
    a családnak:P


  • 0ppika
    #2686
    Szerintem a fészlifttel csak az első "csepp" lámpa tűnt el. A hátsó a "L" long változatnál más.
  • Micsu
    #2685
    e65/66 facelift sztem
  • dragon11
    #2684
    Hali,

    a BMW 730D típusok között egyiknek sem ugyanolyan a lámpája, az miért van ?=)



    Ez a típusú nagyon adja, meg tudjátok mondani hogy ennek a típusnak pontosan mi a neve?[ez a leginkább eltérő a többitől, mert ennek NEM hosszúkás a lámpája!]


    KÖSZI.:)
  • MaRee
    #2683
    Rájöttem már azóta én is, csak én DSC gombot kerestem, és lent, nem fent. Általában ott szokott lenni :)

    Nem fogok elszállni nyugi, szúrtam már 645-nek is :) Amúgy egész szépen teszi ez is a seggét kanyarban :D
  • Zizou5
    #2682
    Mármint a gombot nyomod tovább
  • Zizou5
    #2681
    Igen, persze hogy kilehet kapcsolni. A elakadás jelző fölött van egy gomb amire rávan írva, hogy DTC. Arra rányomsz akkor engedi, hogy hülyéskedj, de nem engedi el teljesen az autót. Viszont ha nyomva tartod tovább a középső kis compiuteren ( km óra és fordulatszám közötti kis kijelző ) az ujjadat addig, amíg kiírja hogy asc off akkor teljesen ki van kapcsolva minden! Viszont óva intelek, ha először van hátsó kerekes autód, nehogy elszállj! Úgyhogy kanyarokba vizes úton inkább csak a nyomd meg röviden, az is enged játszani.. Lehet, hogy rosszul mondtam a betűket, anyámnak van egyese, nekem kicsit más a compactba :)
  • MaRee
    #2680
    116i-ben ki lehet kapcsolni a kipörgésgátlót? Egyszerűen nem találom a DSC gombot sehol.

    Egyébként kellemeset csalódtam a járgányban, pedig eddig nagyon ellene voltam az alapmotoros (és főleg a benzines) BMWk-nek, de teljesítmény és fogyasztás ügyileg sem rossz.Bár egy 20d-nek jobban örülnék
  • DanielT
    #2679
    Ezzel nincs bajom, mert a dízelnek is a traktorhangját nem bírom.
  • Micsu
    #2678
    ha a dízel M miatt ment a rinya akkor most mi lesz? :P
  • DeenQa
    #2677
    Mellesleg egy M5 ös dízel is szépen szól odabennt, plusz ott a jó példa az új audi 3 literes dízel is, brutális hangja van. (kívülről is)
  • MaRee
    #2676
    Persze, hát nem mindegy hogy youtubeon az "m5 exhaust" meg "m5 revving" videónál milyen a hang Sportautóban egyébként én is benzin párti vagyok, de volt alkalmam a minap kipróbálni egy új X3 3.0 sd-t(tudom, nem sport autó, de nem vezettem még majd' 300 lovas dízelt), és kurva jó volt!! :) És ezt úgy mondom, hogy vezettem már 650-től kezdve m3-ig elég sok féle bmw-t, és más sportautókat is, tehát nem videókból meg cikkekből tudom amit tudok.
    A hangja igaz nem olyan szép mint a benzineseknek, meg nem is vennék magamnak ilyet, de nagyon szépen megy, a fogyasztása is fasza ;) Nem lesz itt baj a dízeles sportkocsikkal.
  • csm
    #2675
    általában az ilyen fórumnickek mögé bújó fikázók egy e30 316ban is beszarnának,nemkell velük foglalkozni.

    azért nekezdjünk már el fikázni egy új M5öt,nagyonjó kis gép az :)
    máskérdés,hogy ha lenne rá pénzem,sem vennék .. :)
  • solo
    #2674
    Najahm, valami ilyesmi: DTudod, az irígység nagy úr: D
    És ezt ökobuzi témába öltöztetve rejtegetik, hogy csórék, és sose lesz pénzük ilyenekre: D
  • DanielT
    #2673
    Inkább azok, akik még csak nem is láttak ilyeneket :D
  • DeenQa
    #2672
    Csak nekem tűnik úgy, hogy azok az emberek ugatnak azon hogy vényóc vagy vétíz, ilyen sz*r olyan sz*r, akik sohasem fognak ilyen autót venni?

    A szalonban miért nem rinyál miatta senki? :o
  • wicki
    #2671
    jó lesz ez is..
  • petike2003
    #2670
    Nekem a régi v10-es hangja sokkal jobban tetszett :S
    Faszé nem azt fejlesztették tovább, egy szar dízelt meg beraktak volna, hogy ne kapjanak büntetést a co miatt, stb.
    De nem lesz sztem rossz ez a v8 se.
  • Reyes
    #2669
    #2664-re ment a válasz.
  • Reyes
    #2668
    Jó annak a hangja, jó barátomnak van egy 2008-as 530xd-je, M-es váltóval, illetve futóművel, nagyon szépen tud szólni a hathengeres dízel is.

    Abban értek egyet, hogy akinek van pénze egy új M5-ösre, az nem azért fog dízelt venni, mert 2 literrel kevesebbet eszik 100-on. Szerintem a BMW is csak mutatóba rakja majd be a kínálatba, hogy a CO2-baszók megnyugodjanak, hogy ők dízel M5-össel is járhatnak.

    Amúgy engem az új M5-ös hangja sem kápráztatott el így videók alapján:S
  • MaSzKa
    #2667
  • MaSzKa
    #2666
    BMW E26 M1 Group 5



  • csm
    #2665
    sajnos ez csak a kezdete valaminek,ami később nagyon sok embernek nem fog tetszeni...
  • DanielT
    #2664
    A dízel erejével semmi bajom, fantasztikus amit tudnak, csak a hangja gáz. Persze az is csak alapjáraton, vagy lehúzott ablaknál, de nekem már ez is elég ahhoz, hogy inkább többet költsek üzemanyagra.

    A BMW volt eddig az egyik leghagyományőrzőbb márka, most sorra dőlnek le a bástyáik. :(
  • Micsu
    #2663
    "Dízel az haszongépjárműbe, vagy cégautóba való."

    5.0ás 3 turbós motornak biztos lesz olyan menetteljesítménybe minta benzinnek de hangja biztos nem, bár ilyen autóba én is benzint vennék (élményautózás powwa)
    na meg amit írtál azért erősen szubjektív ügyebár :P

    első kerék hajtásban igazad van

    3 henger + turbó a emisszió miatt lesz gondolom, majd elválik mi sül ki belőle, mindennapi használatra valszeg ok lesz
  • DanielT
    #2662
    Én se a múltban élek, de:

    Dízel az haszongépjárműbe, vagy cégautóba való.

    Az elsőkerékhajtás maradjon meg a többi tucatfosnak.

    A 3 henger meg erős kérdőjel, de iránynak mindenképpen rossz, autóbuzéria szempontjából.
  • Micsu
    #2661
    hát jah

    mondjuk én nem a múltban élek ha jó a változás és megőrzi a fő stílusjegyeit a márka akkor még ok, azért egy dízel m5 se nagy gond mert a 4 kerék hajtás már eddig is jó lett volna mbe a másik meg az hogy csak opció a dízel (bár lehet hogy összkerék csak dízelnél lesz), lesz benzin erőforrás is, persze ez is egy turbómotor lesz
  • DanielT
    #2660
    Összkerék hajtású dízel M5...

    Elsőkerék hajtású belépőmodell...

    3 hengeres turbómotorok...


    Mintha nem is BMW-ről beszélnénk :(
  • Micsu
    #2659
    jön a dízel m5

    érdekes, bár eddig nem sok motorban kellett csalódni a bmwnél
  • BenedekFeco
    #2658
    Ízlések és pofonok. Sok évvel ezelőtt én is nézegettem kompaktokat, mert nekem is tetszett.
    Akik meg jönnek itt a pöcsmérettel, az első adandó alkalommal, (amikor úgy lenne pénzük, mint ahogy most nincs) mennének a szalonba a 750IL-ért. :-)
    Ja, nekem is 7-es van, és a pöcsöm átlagos :)
  • MaRee
    #2657
    Nekem sem tetszik a kompakt, van az utcánkban egy de szerintem nagyon csúnya.De a hetes sem tetszik, és a fütykösöm sem kicsi :) Nem kéne hülyeségeket beszélni.
  • Zizou5
    #2656
    A köpködést rosszindulatra értettem!
  • Micsu
    #2655
    ':) De legalább nem köpködnek utánam mint az 1-esben nap mint nap'

    szép helyen lakhatsz
  • Zizou5
    #2654
    Köszi! Szerintem szebb mint a polcon a poros makettautóid :) Sok embernek nem tetszik a compact, mert túl kicsi a fütykösük és csak a 7es a bmw! Nekem tetszik, fiatalos és illik is hozzám! És az már csak ráadás hogy individual :) De legalább nem köpködnek utánam mint az 1-esben nap mint nap! El sem tudom képzelni, hogy egy viszonylag újabb hetesben miket él át az ember! Ezért neked pl. a 7es az ász! Amíg nincs köpsz utána miután megvan keresztbe mindenhol és a rokkant kártya! Éljen Magyarország! Hihi!
  • bency
    #2653
    Nem rossz,de szerintem ritka ocsmány BMW a Compact....de azért grat hozzá :)
  • BenedekFeco
    #2652