3334

  • icetihi
    #2811
    Baja van? Nem padlóztam, csak a hangja érdekelt, még finomkodok vele, nem ismerem teljesen. De minden véleményt szívesen fogadok, ezért is raktam ide fel ezt (ha már legutóbb egy válasz után kiderült, hogy automata volt eredetileg...) Egyébként 92-es, no Vanos , sokkal többre, mint 9 mp, nem is számítok...
  • Susarc
    #2810
    jesszus ennek mi baja? a 318im 2x ilyen gyors bazze:P
  • BenedekFeco
    #2809
    :-)

  • icetihi
    #2808
  • dragon11
    #2807
    omg ez mennyi lesz ha kijön ? s mikorra várható ?D: (hónap kb:D)
  • TheRock18
    #2806


    Valami ilyet szeretnék majd(egyszer) csak nem ilyen csicsás kerekekkel.
    Érdekes,de egy első szériás e46,viszont a géptető facelift-es a vesékkel együtt. Nekem bejön ez így,az első széria tökéletes(lenne) csak a vesék unszimpatikusak,de ezzel a kombinációval maga a tökély. Így simán átalakítások nélkül átlehet rá rakni a géptetőt? Valaki,hozzáértő tud nekem válaszolni erre?
  • Susarc
    #2805
    OMG ez SZERELEM!:)

  • dragon11
    #2804
    :D
  • Falkon
    #2803
    Fóliázás is nagyon drága! De akinek ilyen kocsija van, és fenn is tudja tartani, az leszarja a pénzt! :DDD
  • dragon11
    #2802
    omg.:D:D:D

    mostanság láttam egy valszeg króm vagy nagyon matt fekete bmw-t.. kegyetlen szépen nézett ki.. az is ilyen ár körül mozoghat ?:D
  • Falkon
    #2801
    Igazából ezt már nem tudom, de sokba! :D 200-300 ezer! De lehet hülyeséget mondok, de eleve egy lámpa nagyon drága!
  • dragon11
    #2800
    fúúúú. ász vagy!:)

    ez komolyn gyönyörű.. és az az ültetés és lámpacsere mennyiben fájhat hogy úgy nézzen ki, mint a képen ?:D:D
  • Falkon
    #2799
    1.
    2.
    3.
  • dragon11
    #2798
    fúú, ezaz!

    de én ilyet nem találtam az M3asok között 2007től kezdve.. Te találtál ?:O
  • Falkon
    #2797
    Ami tuti, hogy M3
    2007 Bmw M3:

    Úgy keresd, hogy M3. Van külön ilyen is használtautón!
  • dragon11
    #2796
    és ez tuti coupe verzsön volt ?:D

    E92-vel találtam egy kombit meg ezt a sedant:



    de ez sem igazán takarja a képen levőt.. nem ?:S (2008as)
  • Falkon
    #2795
    Pontosabban:
    Bmw e90 - 3-as széria, szedan
    Bmw e91 - ugyan ez, kombi
    Bmw e92 - ugyan ez, de M3 coupe.
    Gyártás: 2006 – 2011
  • Falkon
    #2794
    Amit te linkeltél az egy F10. Azaz 5-ös széria. Amit én, az 3-as széria. 2008 körülit keress használtautón, és találni fogsz! :)
  • dragon11
    #2793
    köszi!:D



    biztos E92 ? ennek mintha másabb lenne az eleje, a képenl evőnek szebb.. formásabb...

    s erre hogy e92 hogy lehet rákeresni mondjuk hasznaltauto.hu -n ?:D azon kívül h beírom.. magyarán h lehet kideríteni hanyas bmw pontosan ?:D

  • Falkon
    #2792
    BMW E92 M3
    És ha minden igaz, akkor H&R Sports rugók!
  • dragon11
    #2791
    fúúúúúú. megkérdezhetem ez melyik típus pontosan és hogy lehet ilyen ültetést rá csináltatni ?:D
  • solo
    #2790
    :D
  • csm
    #2789
    valóban.
  • solo
    #2788
    Hát multkor eldurrantotta 2 kiló fölött az olajteknőt, az egész kocsi tiszta olaj csepp volt.:D A biztos beazonosítás végett:]
  • csm
    #2787
    én viszont azthiszem tudom kire gondolsz,sőt , biztosan :D
  • solo
    #2786
    Innen onnan amonnan, már nem tudom: D
  • csm
    #2785
    honnan ismered? :O
  • solo
    #2784
    Bár már jó ideje nem volt fent:DD
  • csm
    #2783
    itt,fórumtárs? :O
  • SpeedXHUN
    #2782
    Szerintem a legszebb és minőségileg is a legjobban összetákolt bmw:E30
  • SpeedXHUN
    #2781
    Ha automata volt akkor megkíméltebb az egész kocsi:D
  • icetihi
    #2780
    Nagyon Thankyou a linkért... most már biztosra tudom, hogy automata volt a kocsim . Bár minden más egyezik
  • SpeedXHUN
    #2779
    Még egy fontos tanács még eszembe jutott:
    Sok eladó(főleg kereskedők)szórakoznak azzal,hogy olyan extrákat írnak ki a hasznaltauto.hu-ra,amik az autóban nem is találhatóak meg.
    Pl: az autó digitklimás,közben odamész és kiderül,hogy manuális,de az is tartja a hőfokot stb....
    Ha komoly a vételi szándékod kérd el a kocsi alvázszámát:
    1.ha nem sumákol odaadja.
    2.Itt a linken beírod az utolsó 7 karaktert,és kidobja a pontos gyártási dátumot,extrákat ahogy kijött az autó,még az eredeti színt is!
    http://www.rubmw.ru/vincode/eng/

    Anno mikor e36 osokat nézegettem olyan is volt,hogy 96 os autónak hirdette az eladó,közben 94 es volt.........
  • SpeedXHUN
    #2778
    Viszont ha a dízel döglik be,sokkal drágább az alkatrész.
    Én a helyedben 318at vennék,igénytelen munkásautó motorjuk van,falják a kilométert!
    320d van ismerősömnek ő azt mondja h 5 év alatt semmit nem kellett rákölteni és jól is megy,kifogták nagyon!
    Egyébként nem rossz dízelek,a régebbi e30,e36 dizelek nagyon rosszak,gatyád rámegy,de e46 nál már nem ez a helyzet,jó konstrukciók.

    Vételnél figyelj oda,főleg a benzinesnél,hogy ne csörögjön,ne adjon kattogó hangot a motor,pöccre induljon,és ha megnyomod 4-5 ezerig ne füstöljön a kipufogó.ha egy bmw nél vmi gáz van a futóművel azt egyből észreveszed,remeg a kormány,elengeded jobbra húz,nem a világ legnagyobb problémája,de ha ezeket nem tapasztalod,akkor egy problémával kevesebb.
    Motortérben,főleg ha e46 ról van szó,ne legyenek szigetelőszalagos megoldások,biztosíték táblát is nézd meg,hogy nem-e látszódnak átkötések,szabadon logó kábelrengetegek.
    menetközben felhúzott ablaknál hallgasd,hátulról hallasz-e búgó hangot,ha hallasz akkor a differenciálmű kezdi megadni magát,bőven 200 ezer km felett járhat az autó(hiába 70 ezerrel hirdetik).
  • icetihi
    #2777
    Nagyon függ a tényezőktől. Én egy hosszú távokon használt dízelt választanék, de nem töröktől. 1.8-as benzinesnél nagyobb a lehetősége, hogy kifogj egy "hülyegyerek játszósautója"-t. És különben is, benzines BMW-ből minimum 6 hengerest . Én nemrég vettem egy 92-es 6 hengerest, nem bántam meg, hogy nem dízel lett...
  • TheRock18
    #2776
    szerintetek hány km-ig bírhatja pl. az e46(nem faceliftes) 2ezres dízel? meddig érdemes venni? németbe a legtöbb 200e felett van.(tudom,nem km-t veszünk,hanem állapotot,de mégis).
    megölhetők ezek a dízelek?
    A teherautók elmennek 500e,de akár 1,2M km-t is. Vajon a 320d mennyire lehet jó konstrukció?
    Abban bíznék,hogy a németek a jobb anyagi körülményeik miatt,esetleg költenek rá,ne adj Isten szervizelik is az autóikat.
    Szóval... 318i vagy 320d a jobb választás?
    a 2.0 dízel főleg a fogyasztás,illetve a nyomaték miatt tetszik,a 1.8-as meg gondolom kevesebb hibalehetőséget rejthet(így benzines révén)..de ott van a városi 10-12liter fogyasztás.
    A dízel mellett szól még az olcsó,illetve ingyen üzemanyag.
  • solo
    #2775
    z4 esen még jól nézett ki, de ilyen nagy felületeken már eléggé unalmas.SZVSZ. Nem arra célzok, hogy csúnya, de lehetne szebb is:]
  • solo
    #2774
    Gyönyörű:]
    Egyik fórum társ is építget egy zöld e28 ast, az se egy utolsó darab:]

    Neki is ugyen ilyen alpina toldat volt elöl régebben, most már sima m5:P
  • BenedekFeco
    #2773
    Tessék, válogass! :-)
  • SimaSuna #2772
    nekem nem tetszik a legújam...E92ig tetszik..onnantól nem...

    legszebbek a cápák :)