3334

  • icetihi
    #2851
    A BMW az E39-ig igazi BMW. Onnantól fogy a "fíling". Pl. az E60-ast vezetni kevésbé élménydús vezetni, mint egy 5-ös Golfot. Igaz, sokaknak nem az az érzés kell, de nálam inkább az dominál . Igaz én már túl vagyok lassan az 500ezrediken.
  • sz4bee
    #2850
    Köszi!
  • Stig95
    #2849
    Erről a képről nem lehet egyértelműen eldönteni!
  • bakkerman
    #2848
    hát figyelj,nekünk 15 éves 3-asunk van,megbízható minden téren,és abszolút nincsenek nagy igényei,persze amit én linkeltem az egy 7-es,és más kategória,dízel,3 ezres motor,egy luxus sportautó lényegében,totalcart tudom ajánlani,ott olvasgass utána,szinte minden autóról vannak írások,mikre érdemes figyelni,mik a gyengepontok,de ez az autó normál használat mellett egy kincs
  • dragon11
    #2847
    világos bro! ezek alapján amit én linkeltem egyértelműen fóliázott, nem ?
  • Stig95
    #2846
    Nagy futásteljesítmény szerintem ami még visszataszító. Meg sok a visszatekert is.
  • sz4bee
    #2845
    Ez nekem is nagyon tetszik! Azon kívül, hogy tankolni kell van még valami hibája, amiért ne lenne érdemes venni egy közel 10 éves, hasonló bmw-t? Pl.: szerviz, jellemző meghibásodások, hibák...stb
  • bakkerman
    #2844
    egy ilyenbe szívesen látnám magamat,csak ugye tankolni is kellene
  • sz4bee
    #2843
    Sziasztok! 2001-2008-ig gyártott 7-esekről mik a tapasztalatok? Manapság még érdemes ilyet vásárolni?
    Előre is köszi a választ!
  • csm
    #2842
    ott egyék meg maguknak amit főztek ;)
  • icetihi
    #2841
    Ok, értjük ezt, igazad van, de pl. hogy ne említsek nevet, mi van a polifarbe piros octaviáival, ami minden, csak nem piros , és a forgalmiban sem az van, hogy polifarbe szivárványszín.
  • csm
    #2840
    mi a kérdés? gondoljatok bele,az autó színe azért van a forgalmiban,hogy könnyebben beazonosítható legyen,minden hivatalos ügyben. bármi miatt keresik az adott autót,a szín szembetűnő. keresnek egy kocsit,minek a fényezése piros,de a matt fólia miatt nemlátszik,akkor az az autó rohadtul nem piros,hanem fekete. lényegében,az autó színe,amit látsz,az kell szerepeljen a forgalmiban.mindegy mi van rajta,fólia,fényezés,terítő,hányás,ami a szín,az kell hivatalosan is írva legyen mindenhol.
  • icetihi
    #2839
    Én meg olyat hallottam legutóbb, hogy teljesen mindegy, műszakinál átírják a ténylegesre. Mondjuk tényleg jó lenne tudni mi az igazság. A fóliázásnál abszolút a Te verziód él, ismerek pár cégest, akiké telibe van fóliázva, de a fólia színének köze sincs az eredetihez.
  • TheRock18
    #2838
    am kíváncsi lennék,hogy ha pl.nem fekete autót fekete fóliával vonunk be akkor akkor új forgalmi kell? Azt olvastam,hogy elvileg igen,mert a színe végül is megváltozott,de van ahol azt írták,hogy nem kell,mert van egy pont az autón,ahol,ha az a szín van,mint a forgalmiban,akkor nem kell. Bár elvileg ezt a motortérben jelölték meg,vagy az ajtó keretében,de az ugye zárt ajtóknál nem látszik. Am ez a divat már 5 éve lejárt nyugaton.
    .....
    Uncsim olyan 3éve haza ugrott németből egy alapjában fekete színű,de matt ZÖLDRE! fóliázott Porsche Cayanne-nal...hát ne tudjátok meg,"terep"járóként úgy gyorsult az a dög,mint egy vadászgép. Jó mondjuk az 500Le segített ebben :)
  • TheRock18
    #2837
    elvileg semmiből.de a fényezett matt,selyemfényű (olyan,mintha megcsiszolgatták volna)...a fóliás meg annyira matt,hogy napfényben nem csillan rajta a fény...:S mondjuk ez így hülyén hangzik. hasonlítsd össze a két képet,amit én raktam,meg amit Te raktál,fel fog tűnni a különbség. Nem tudom mennyi lehet a matt fényezés,de a fóliázás egy BMW méreteiben olyan 250-400e-ig terjed,de ha egyedi színű fólia kell,akkor ez sokkal többe is fájhat. Mondjuk egy 760i tulajdonost nem fog földhöz vágni asszem :)
  • dragon11
    #2836
    a képen, amit mutattam az fóliázva volt.. tuti.

    de ez miből derül ki h fényezve v. fóliázva van ?:D
  • icetihi
    #2835
    Ilyesmi mattot akarok majd az E36-osomra, mi is fényezni fogjuk, nem fóliázni. Majd tavasszal.
  • TheRock18
    #2834
    Amúgy mit szóltok hozzá,hogy lesz M7-es?(nem autópálya xD)
    Nincs hagyománya,de vevői akadnának. Meg az S8 és a S65 AMG mellé lehet,hogy dukálna. Bár leginkább amcsiba és kínába lesznek komoly vevőkörök. Viszont lehet,hogy nem V12-es lesz,az egyre szigorúbb EU-s szabályok miatt.
  • TheRock18
    #2833
    ez ugrott be a matt fóliás bmw-ről


    az Alpina B5,ami valódi matt fényezéssel gurul ki..és kb. 2x annyiba kerül,mint az M-esek,igaz jóval ritkább is :)
  • dragon11
    #2832
    köszi:)
  • Falkon
    #2831
    M-pakett van rajta! És ennyi!
  • dragon11
    #2830
    köszi srácok a segítséget!

    de ha ez e60..de pontosan melyik típus lehet ez ?
    valahogy nem ilyen az eleje a fenn levőknek, mármint ez nekem nagyon face lift gyanús..
  • CoD23
    #2829
    szerintem ez gyári m-paket, matt fekete fóliával, semmi különleges nincs benne.. vagy tévedek?
  • Stig95
    #2828
    Téged miért érdekelnek annyira az évjáratok?
    Amúgy google megmondja: 2003-2010 közben volt néhány facelift.
    Pontos évjáratot kép alapján nehéz mondani.
  • Susarc
    #2827
    no offense,de ilyenket a lányok kérdezgetnek.....
  • BenedekFeco
    #2826
    wrapping - (matt)fólia
    A morcosítás meg, a "szemöldök" a lámpán :-)
  • dragon11
    #2825
    wrapozás ?:D
    milyen morcosítás ?:P

    egyébként ez azon belül h e60.. mégis pontosan melyik és milyen évjárat lehet ?:D
  • SimaSuna #2824
    50-100.000ft között van a wrapozás..
    a lámpa sztem eredeti, de a morcosítás már rajta van :D
  • dragon11
    #2823
    oké, köszi...

    hanyas évjárat lehet ez ? eredeti lámpa szted ?
    és kb mennyibe lehetett az egész autót krómozni ?:D
  • icetihi
    #2822
    E60-as, feketére fújt vesékkel (látszik alóla a króm). Vegyél már autót...
  • dragon11
    #2821
    fúúúúúú.

    valaki nem tudja ez PONTOSAN melyik lehet?:SS

  • broman191
    #2820
    Szépek, csak annyi a gond, hogy nem ilyen "gizdázó autónak" tervezték, a pályán a helye, fájdalmas vele porigültetve májerkedni az utcán, amikor használható jóval többre is... :)
  • BenedekFeco
    #2819
  • bakkerman
    #2818
    vörösben nagyon üt
  • GregSB
    #2817
    PS mágusok megrajzoltál hogy nzhet majd ki a M4.

  • Micsu
    #2816
    nem csak itthon, máshol is
  • bakkerman
    #2815
    a fehér gyönyörű,kár hogy itthon 1 hét használat után kuka lenne a felni,küszöb,lökös
  • pajti
    #2814



  • szelepsapkak
    #2813
    BMW lopásgátlós szelepsapka készlet, ingyenes országos kiszállítással. Könnyű megrendelés, a szállítást (ha van készleten) rövid határidővel vállalom.

    Minden érdeklődőt szívesen várok a honlapon. Igazi jó ötlet ajándékba BMW tulajdonosoknak, vagy saját autóra optikai tuningnak. Minden BMW fannak kötelező darab! :)

    Látogass el honlapomra: www.szelepsapkak.tuti.hu
  • SpeedXHUN
    #2812
    jó vid:D a zene is kész alatta:D